بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران (محدوده قلهک شریعتی)

در مورد تزریق فیلر بیشتر بدانید

آیا می دانید بسیاری از علائم مشهود پیری مانند چین و چروک صورت را می توان متوقف نمود؟ هنگامی که بافت های صورت استحکام خود را از دست می دهند ، خطوطی در اطراف بینی و دهان ظاهر می شوند و گونه ها کمی توخالی به نظر می رسند. تزریق فیلر یا پرکننده های پوستی می تواند منجر به جبران حجم از دست رفته شود تا بتواند چین و چروک های را برطرف کند ، لب ها را برجسته تر سازد و ظاهری جوان تر برای تان به ارمغان آورد. اما فیلر چیست؟ در این مطلب در مورد درمان های پرکننده تزریقی اطلاعاتی در اختیار تان قرار داده ایم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

حقایقی درباره تزریق فیلر
 • نتایج فوری ، درمان سریع و بدون اتلاف وقت و دوره نقاهت که همین امر منجر به افزایش محبوبیت پرکننده ها می شود.
 • بسته به محصول و درمان ، نتایج 6 ماه تا 2 سال یا بیشتر طول می کشد.
 • همگی جراحان و متخصصین در زمینه درمان های پرکننده تزریقی آموزش دیده اند.

در این مطلب به رفع سوالات و ابهامات شما عزیزان درباره تزریق فیلر و همچنین معرفی بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران پرداخته ایم. برای جستجوی آسان و دسترسی سریع تر به پاسخ سوالات خود می توانید بر روی لینک های موجود در جدول زیر کلیک کنید و مستقیما به سوالاتی که مد نظر شماست رجوع کنید.

 

فیلر یا پرکننده پوستی چیست؟

تزریق فیلر
معرفی بهترین دکتر تزریق فیلر

فیلر یا پرکننده های پوستی ، موادی ژل مانند هستند که برای بازگرداندن حجم از دست رفته ، صاف و نرم شدن خطوط و چین و چروک های صورت و یا تقویت کانتورهای صورت در زیر پوست تزریق می شوند. سالانه بیش از 1 میلیون زن و مرد این روش درمانی محبوب در جوانسازی صورت را انتخاب می کنند که می تواند روشی مقرون به صرفه برای جوان تر به نظر رسیدن بدون جراحی یا پیامد خاصی باشد.

 

تزریق فیلر چگونه می توانند ظاهر من را بهبود بخشد؟

بهترین دکتر فیلر بینی در تهران
دکتر متخصص تزریق فیلر و ژل

با وجودی که پرکننده های پوستی عموما تحت عنوان “فیلر های چین و چروک” شناخته می شوند ، اما قادر هستند کاری بسیار بیشتر از مسطح کردن چین و چروک انجام دهند ، که البته این مورد بسیار عالی هم می باشد!

نخ جوانسازی چیست

مواردی که در آن ها تزریق فیلر صورت می گیرد به شرح زیر است:

 • بر طرف کردن خطوط اطراف بینی و دهان (خطوط ماریونت ، خطوط لبخند ، و پرانتزی)
 • تقویت و بازگرداندن حجم به گونه ها یا شقیقه های فرو رفته
 • کاهش خطوط عمودی لب
 • تقویت و برجسته سازی لب ها
 • صاف کردن چین و چروک ها
 • بهبود تقارن در ویژگی های صورت

 

کاربرد های متداول تزریق فیلر

فیلرهای موجود در بازار
تزریق فیلر گونه ، لب ، بینی و زیر چشم

1- تزریق فیلر به نواحی دور چشم

جهت اطلاع از هزینه تزریق فیلر چشم کلیک کنید.

فیلم تزریق فیلر زیر چشم را در زیر مشاهده کنید:

2- تزریق فیلر برای خط خنده

3- تزریق فیلر لب

4- تزریق فیلر گونه

5- تزریق فیلر بینی

بهترین دکتر فیلر بینی در تهران

 

فیلرهای موجود در بازار | مواد فیلر چیست و بهترین مارک فیلر چیست؟

مواد فیلر چیست
فیلرهای موجود در بازار

انواع مختلفی محصولات پرکننده تزریقی دارای تأییدیه FDA (سازمان غذا و دارو) در بازار وجود دارد که متخصصان و جراحان زیبایی از آن ها استفاده می کنند. به طور کلی ، فیلر ها بر اساس ماده ای که از آن ساخته شده اند ، طبقه بندی می شوند. این نکته ایمنی را همیشه با یاد داشته باشید: همیشه مطمئن شوید که FDA فیلر مورد نظر تان را تأیید کرده است. ، این گونه فیلر ها تنها از طریق یک پزشک دارای مجوز مانند جراح یا متخصص زیبایی در دسترس قرار دارند.

فیلرهای موجود در بازار به شرح زیر می باشند:

 

اسید هیالورونیک (HA)

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در پوست شما یافت می شود. این ماده به برجسته سازی و آبرسانی پوست کمک می کند. فیلر های HA معمولاً نرم و ژل مانند هستند. نتایج آنها موقتی است و معمولا بین 6 تا 12 ماه یا بیشتر طول می کشند و سپس بدن به تدریج و به طور طبیعی ذرات را جذب کند. اکثر پرکننده های HA همراه با لیدوکائین تزریق می شوند تا در به حداقل رساندن درد و ناراحتی در طول تزریق و بعد از آن کمک کنند. پرکننده های اسید هیالورونیک تأیید شده توسط FDA شامل موارد زیر هستند:

 • محصولات ژوویدرم: Juvéderm XC, VOLUMA, VOLBELLA, VOLLURE
 • محصولات رستیلن: Restylane, Restylane Silk, Restylane Lyft, Restylane Refyne, and Restylane Defyne
 • Belotero Balance

 

کلسیم هیدروکسیلاپاتیت (CaHA)

هیدروکسیلاپاتیت کلسیم نیز یک ماده طبیعی است که در استخوان های ما یافت می شود. هنگام استفاده در فیلر تزریقی ، ذرات کلسیم تقریباً میکروسکوپی بوده و در سافت ژل معلق می شوند. قوام یک پرکننده CaHA به طور معمول غلیظ تر از یک پرکننده اسید هیالورونیک است و به طور معمول نیز ماندگاری بیشتری دارد که در اغلب بیماران حدود 12 ماه است. هیدروکسیلاپاتیت کلسیم همچنین به تحریک تولید کلاژن طبیعی نیز کمک می کند و به طور معمول جهت رفع خطوط و چین و چروک های عمیق تر مورد استفاده قرار می گیرد. فیلر CaHA تأیید شده توسط FDA شامل Radiesse® است.

 

اسید پلی- اللاکتیک (Poly-L-lactic Acid)

اسید پلی- ال- لاکتیک یک ماده زیست سازگار (به این معنا که استفاده از آن در بدن بی خطر است) و یک ماده زیست تخریب پذیر مصنوعی است. سالهاست که از این اسید در ابزار های پزشکی مانند بخیه های قابل جذب استفاده می شود. محصولات اسید پلی- ال- لاکتیک از لحاظ فنی به عنوان “محرک کلاژن” طبقه بندی می شوند ، زیرا مکانیسم اصلی آنها صاف کردن خطوط ریز و کمک به پوست در بازسازی کلاژن طبیعی است (این ژل پرکننده ، چند روز پس از درمان از بین می رود). اسید پلی- ال- لاکتیک به طور معمول به منظور درمان چروک های عمیق تر صورت استفاده می شود و نتایج آن می توانند بیش از 2 سال به طول انجامد. فیلر های اسید پلی- ال- لاکتیک مورد تأیید FDA شامل Sculptra® می باشد.

 

پلی متیل متاکریلات (PMMA)

پلی متیل متاکریلات (PMMA) یک ماده زیست سازگار مصنوعی است که از یک قرن گذشته در مصارف پزشکی به کار گرفته شده است. در پرکننده های پوستی ، PMMA شکل یک “میکروسفر” یا یک توپ ریز را تشکیل می دهد ، که به طور نامحدود در زیر پوست باقی می ماند تا به پشتیبانی مداوم بپردازد. فیلر های PMMA همچنین حاوی کلاژن ، یک ماده طبیعی موجود در پوست هستند که موجب استحکام پوست می شود. پرکننده های PMMA مصوب FDA شامل Bellafill® (که قبلاً با عنوان Artefill شناخته می شد) است.

 

تزریق چربی اتولوگ (پیوند چربی به صورت)

تزریق چربی اتولوگ تنها نوع تزریق فیلر است که به جراحی نیاز دارد ، اما نتایج آن می تواند تا سال های مدید ادامه یابد. در این روش ، چربی خود شما به طور معمول با استفاده از لیپوساکشن از ناحیه دیگری برداشته می شود (در واقع اتولوگ به معنی “از همان شخص” است). سپس چربی خالص شده و به صورت تزریق می شود تا به بازگرداندن حجم در گونه ها ، شقیقه ها ، پلک تحتانی یا سایر نواحی کمک کند. تزریق چربی به طور ایمن و دستیابی به نتایج عالی ، مستلزم آموزش های تخصصی است و باید تنها توسط یک جراح زیبایی با تجربه و دارای بورد پزشکی انجام شود.

 

عوارض فیلر چیست

عوارض تزریق فیلر
عوارض فیلر چیست

به طور کل، بروز عوارض تزریق فیلر بسیار کم است به این حال در برخی از افراد، بروز پیامدهای زیر رویت شده است. لازم به ذکر است بسیاری از این عوارض جدی نبوده و در عرض چند روز تا یک هفته بر طرف می شوند. عوارض جانبی زیر به ترتیب از جزیی تا جدی فهرست شده اند:

 • تورم
 • قرمزی
 • کبود شدن
 • درد
 • خارش
 • عفونت
 • ایجاد واکنش های آلرژیک
 • التهاب
 • ایجاد برآمدگی
 • تشکیل توده های ناشی از توزیع غلط فیلر
 • نکروز بافت
 • امبولیزم به همراه از دست دادن بینایی

 

هزینه تزریق فیلر

قیمت تزریق فیلر بسته به موارد زیر متفاوت است:

 • نوع روش و مواد مورد استفاده
 • تجربه پزشک
 • جایی که زندگی می کنید

قیمت فیلر ها معمولاً بر اساس هر سرنگ تزریقی است. هزینه به مقدار مواد مورد نیاز نیز بستگی دارد.

لازم به ذکر است که شرکت های بیمه، هزینه های مرتبط با خدمات زیبایی را پوشش نمی دهند.

جهت اطلاع از قیمت تزریق فیلر کلیک کنید.

چگونگی انتخاب بهترین مرکز تزریق ژل در تهران

تزریق فیلر مردان
تزریق فیلر آقایان

هنگام انتخاب مرکز و متخصص ارائه دهنده خدمات تزریق فیلر ، باید بررسی های دقیقی انجام دهید و سپس در مورد انتخاب متخصص مورد نظر تصمیم گیری نمایید. اگرچه تزریق فیلر یک پروسه غیر جراحی است و ممکن است ساده به نظر برسد ، اما یک روش پزشکی است که برای اطمینان از درمان ایمن و حصول نتایج طبیعی مستلزم آموزش ، دانش و مهارت خاصی است. همیشه ارائه دهنده ای که دانش گسترده ای در مورد آناتومی صورت ، مهارت و دقت جراحی دارد را انتخاب کنید.

هر کس را انتخاب کردید ، اطمینان حاصل کنید که پیشینه اثبات شده ای در پزشکی زیبایی و همچنین چیره دستی و تجربه قابل توجهی در زمینه تزریق فیلر دارد. از وی بخواهید عکس های قبل و بعد بیماران قبلی خود را به شما نشان دهد. اگر یک پرستار یا دستیار پزشکی تزریق فیلر شما را انجام می دهد ، باید حتما تحت نظارت یک پزشک متخصص ، ترجیحا یک جراح زیبایی این فرایند را انجام دهد.

بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

من به کدام نوع تزریق فیلر نیاز دارم؟

با وجود بسیاری از محصولات پرکننده پوستی در بازار ، بدون راهنمایی های یک جراح زیبایی با تجربه دشوار به نظر می رسد که بدانید کدام گزینه برای شما مناسب تر است. هر محصول به صورت منحصر به فرد برای بافت ، چگالی و عمق تزریق مشخصی فرموله شده است ، بدین معنی که هر فیلر خاص برای مناطق خاصی بهتر عمل می کند. با وجودی که همیشه بهترین متخصص تزریق ژل مشخص خواهد کرد که چه محصولی برای شما مناسب است ، تصویر زیر به طور کلی نشان می دهد که جراحان زیبایی از چه محصولات خاصی برای چه مشکلی استفاده می کنند:

بهترین مارک فیلر زیر چشم
فیلرهای موجود در بازار

 

در طول تزریق فیلر چه انتظاری می رود؟

تزریق فیلر یک پروسیجر غیر جراحی است و به طور معمول در حین مراجعه به مطب انجام می شود. درمان اولیه شما با یک مشاوره آغاز می شود ، در طی این جلسه مشاوره با جراح زیبایی خود در مورد مشکلات و نگرانی ها و اهداف خود از مراجعه گفتگو خواهید کرد:

مشاوره قبل از درمان

در طول مشاوره ، جراح زیبایی تان ، مشکلات شما را ارزیابی کرده و سوابق پزشکی شما را نیز بررسی می کند. در حالی که خطرات ناشی از پرکننده های پوستی بسیار ناچیز هستند ، اما باید قبل از شروع درمان ، سابقه پزشکی خود را کاملاً گزارش دهید ، زیرا برخی از آلرژی ها ، مشکلات پوستی و عصبی یا داروها می توانند ایمنی یا نتایج تزریق شما را به خطر اندازند. به عنوان مثال ، در صورت مصرف داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی ها (مانند آسپیرین ، ایبوپروفن ، ناپروکسن) یا رقیق کننده خون باید به جراح زیبایی خود اطلاع دهید ، زیرا این داروها احتمال کبودی را افزایش می دهند.

قبل از تزریق فیلر چه باید کرد

ناحیه مورد نظر درست قبل از تزریق ، تمیز می شود و ممکن است قبل از تزریق بی حسی موضعی بر روی شما اعمال شود. همچنین بسیاری از فیلر ها حاوی لیدوکائین (یک ماده بی حسی خفیف) هستند ، که برای کمک به حداقل رساندن درد و ناراحتی در طول درمان و بعد از آن به شما کمک می کند. سپس ارائه دهنده ، مقدار معینی از پرکننده را به صورت هدفمند زیر پوست تزریق می کند.

مراقبتهای بعد از تزریق فیلر

بسته به محصول و نواحی تحت درمان ، بلافاصله پس از تزریق فیلر باید متوجه نتایج شوید. برخی از بیماران کبودی و تورم خفیفی را تجربه می کنند ، اما این عوارض موقتی هستند و باید طی روزهای بعد از تزریق فروکش کنند. شما می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت های عادی خود یا محل کار خود برگردید ، اما متخصص زیبایی تان ممکن است از شما بخواهد که آن روز را مرخصی بگیرید و از ورزش یا سایر فعالیت های سخت اجتناب کنید.

همچنین به طور روزانه از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. این امر کمک می کند تا ماندگاری فیلر افزایش یابد و در برابر تغییرات رنگ دانه ای پیش التهابی ناشی از سوزن در محل تزریق محافظت شود.

در صورت تزریق چربی …

تزریق چربی به صورت یک عمل جراحی است و از پروتکل درمانی متفاوتی پیروی می کند. به طور معمول ، پیوند چربی به عنوان یک روش سرپایی با استفاده از بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی توسط آرام بخش انجام می شود. بسته به میزان لیپوساکشن انجام شده ، ممکن است تا 2 هفته به استراحت نیاز داشته باشید. جراح زیبایی تان در حین مشاوره اولیه آنچه را که از عمل جراحی انتظار دارید ، برای تان شرح خواهد داد.

 

دوام فیلر چقدر است ؟

تزریق فیلر لب
دوام فیلر چقدر است

ماندگاری تأثیر پرکننده های پوستی به نوع محصول ، منطقه تحت درمان و خود بیمار بستگی دارد. به طور کلی هرچه فیلر متراکم تر باشد و هرچه عمیق تر تزریق شده باشد ، دوام بیشتری خواهد داشت ، هر چند این قانون در مورد همه فیلرها صدق نمی کند. برای حفظ نتایج ، تنها کافی است تزریق را تکرار کنید.

ماندگاری فیلر هیالورونیک اسید بسیار بیشتر از سایر پرکننده ها است و بنابراین به اغلب بیماران توصیه می شود برای اولین تزریق از این فیلر استفاده کنند. این نوع فیلر معمولاً بین 6 تا 18 ماه ماندگاری و دوام دارد. تزریق فیلر لب کمی سریع تر از تزریق به سایر نقاط صورت از بین خواهد رفت. برخی از پرکننده های اسید هیالورونیک ، مانند VOLUMA ، به منظور دوام بیشتر فرموله شده اند ، اما معمولاً تنها در مناطق خاصی مانند گونه ها تزریق می شوند.

پرکننده های مصنوعی مدت زمان بیشتری دوام دارند ، زیرا توسط بدن جذب نمی شوند. این نوع فیلر ها می توانند گزینه ای بسیار عالی برای بیماران باشند ، اما این امر مستلزم انتخاب یک دکتر متخصص تزریق ژل با تجربه و واجد شرایط است.

توصیه می شود به طور روزانه از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. این امر کمک می کند تا ماندگاری فیلر افزایش یابد و در برابر تغییرات رنگ دانه ای پیش التهابی ناشی از سوزن در محل تزریق محافظت شود.

تزریق چربی به طور نامحدود دوام می یابد. با این حال ، انتظار می رود برخی از چربی های تزریقی دوام نیاورند. در ابتدا ، جراح زیبایی شما می تواند ناحیه درمان را بیش از حد پر کند ، در نتیجه بافت ، ظاهری کاملاً برجسته تر خواهد داشت که به تدریج در ظاهر طبیعی تری به خود می گیرد.

 

معرفی بهترین دکتر تزریق ژل | بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

بهترین مرکز تزریق ژل در تهران
بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

تزریق فیلر با کمک یک ارائه دهنده مجرب و باتجربه می توانند نتایجی طبیعی برای شما رقم زند و به شما کمک کند در مورد ظاهر خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

american board cosmetic surgery

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments