دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟

در این مطلب به موضوع افزایش اعتماد به نفس در زنان به واسطه زیبایی پرداخته ایم، پس این مطلب را از دست ندهید و تا پایان مطالعه کنید.

در این مطلب به موضوع افزایش اعتماد به نفس در زنان به واسطه زیبایی پرداخته ایم، پس این مطلب را از دست ندهید و تا پایان مطالعه کنید.

اعتماد به نفس چهره ای

women self confidence - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
چگونه اعتماد به نفس خود را تقویت کنیم

تصور بدنی شما از خودتان مثبت است یا منفی؟ اگر جواب تان منفی است ، باید بدانید که تنها نیستید. بسیاری از زنان این تصور را دارند. احتمالاً به دلیل ایده آل های خاص اجتماعی و فرهنگی در جامعه امروزی ، این نگرانی در بسیاری از زنان به وجود آمده است. زنان مدام به دنبال تصویری باربی مانند و بی عیب و نقص از خود می باشند. تصویری که رسیدن به آن و حفظ آن بسیار دشوار است. علم پزشکی ، صنایع آرایشی و بهداشتی و محصولات رژیم غذایی نیز تولید محصولات مختلف با این هدف را در دستور کار خود قرار داده اند. شعارهای مختلف مانند” همه ی زنان نیاز دارند لاغر شوند” یا ” پیری یک فاجعه است” و نظرات مثبت و منفی خانواده و دوستان این موضوع را تحت تأثیر قرار می دهد.

چگونه جذابیت جنسی ام را افزایش دهم؟ | راههای افزایش جذابیت برای شوهر

همین موضوعات پیرامون زیبایی ، منجر شده اعتماد به نفس زنان زیادی تحت تاثیر قرار گیرد. البته لازم به ذکر است این که تصور کنیم لاغری و زیبایی، افزایش اعتماد به نفس ، موفقیت ، جاذبه جنسی و رضایت را به دنبال دارد ، یک باور غلط است. اعتماد به نفس شما با لاغر یا زیباتر شدن بالا نمی رود و یک مساله درونی است. اما از آنجایی که این موضوع به نوعی نیاز در جامعه کنونی ما تبدیل شده است ، نمی توان از کنار آن بی تفاوت گذر کرد و شاید بتوان گفت مساله نیاز به زیباتر و بی عیب و نقص شدن ، نظریه های روانشناسی را متحول کرده و در حال تبدیل شدن به یکی از ملاک های مهم در افزایش اعتماد به نفس زنان می باشد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

41Ond1uHVhL 300x246 - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
زنان با اعتماد به نفس چگونه رفتار می کنند

اعتماد به نفس در یک کلام به معنای احساس ارزشی است که به خودمان می دهیم. هر قدر دوستان ، اعضای خانواده و جامعه بیشتر ما را مورد انتقاد قرار دهند، از احساس ارزش به خودمان کاسته می شود و بالعکس هر چه مورد تعریف و تمجید دیگران قرار گیریم ، این احساس ارزش بیشتر شده و بر اعتماد به نفس ما تاثیر می گذارد. اعتماد به نفس بر کوچک ترین تصمیماتی که ما اتخاذ می کنیم تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین ، افزایش اعتماد به نفس اولین گام برای شروع یک زندگی بهتر است.

از اینرو ما این مطلب تهران اسکین را به پرداختن موضوع افزایش اعتماد به نفس در زنان به واسطه زیبایی اختصاص داده ایم. پس چنانچه شما نیز به دنبال راه های افزایش اعتماد به نفس در خود از این طریق هستید و مایلید بدانید زنان با اعتماد به نفس چگونه رفتار می کنند و چه کارهایی انجام می دهند ، این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

 

چگونه اعتماد به نفس خود را تقویت کنیم : راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان

beautiful women confident 197x300 - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
ویژگی زنان با اعتماد بنفس
 1. لیزر موهای زائد

رشد موهای زائد، یکی از دغدغه هایی است که از سنین نوجوانی شکل می گیرد و تا دوران میانسالی ادامه دارد. فرقی نمی کند که شما یک دختر نوجوان هستید که به خاطر موهای زائدش خجالت می کشد ، یا یک خانم بالغ که دغدغه مساله جذابیت جنسی برایش بسیار اهمیت دارد. در هر صورت یک موضوع همه زنان را آزار می دهد و آن موهای زائد بدن است.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مقوله های زیبایی که می تواند منجر به افزایش اعتماد به نفس در زنان شود ، از بین بردن موهای زائد است.

این روزها دیگر استفاده از ژیلت و بند انداختن و اپیلاسیون منسوخ شده است و یک روش مدرن و بی دردسر برای مرتفع کردن مشکل شما وجود دارد که آن هم لیزر موهای زائد است.

در این روش، جهت از بین بردن موثرتر موهای زائد، لیزر، فولیکول هایی که موجب رشد مو می شوند را تخریب می کند. فولیکول های مو توسط نور لیزر با پالسی مشخص و انرژی متمرکز مورد هدف قرار می گیرند. رنگ دانه موجود در فولیکول های مو، جذب نور لیزر شده و همین امر منجر به از بین رفتن مو می گردد. از آن جایی که پس از درمان، فولیکول های مو دیگر قادر به ادامه رشد و حیات نیستند، در نهایت می ریزند و موجب حذف دائمی موهای زائد می شود.

51bLsmiin5L 300x243 - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
راه های افزایش اعتماد به نفس در جوانان

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید…

 1. جوانسازی صورت

یکی دیگر از مواردی که بر روی اعتماد نفس زنان تاثیر سوء می گذارد ، از دست دادن خاصیت الاستیکی پوست و در نتیجه ظهور چین و چروک های رو صورت در سنین 40 سال به بعد است. ژنتیک نیز نقش بزرگی در ایجاد چین و چروک ایفا می کند و از اینرو ممکن است چروک ها حتی در سنین پایین تری در برخی از زنان ظاهر شوند. بارز ترین ویژگی زنان با اعتماد بنفس این است که اجازه نمی دهند این چروک ها و شلی پوست صورت شان پیشروی کند و بسیار مشهود و نمایان شود.

خوشبختانه در خصوص جوانسازی صورت ، روش های بسیار متعدد و متنوعی وجود دارد که شما به اقتضای سلیقه و نیاز خود می توانید یکی از آنها را برگزینید. در فهرست زیر به متداول ترین روش های جوانسازی صورت اشاره کرده ایم:

 • بوتاکس: بوتاکس (سم بوتولینوم نوع A) نوعی دارو است که به طور مستقیم به زیر پوست تزریق می شود. اثر اصلی بوتاکس تضعیف کردن عضلانی است که منجر به ایجاد چین و چروک روی پوست می شوند. بوتاکس مستقیماً در زیر پوست تان تزریق می شود. تزریق بوتاکس به عنوان یک درمان ضد پیری ، با آرام و رها کردن عضلات صورت تان عمل می کند. این عضلات هنگام لبخند زدن ، صحبت کردن یا خندیدن منقبض می شوند و می تواند به مرور زمان منجر به ایجاد چین و چروک و سایر تغییرات پوستی شوند. بوتاکس این اثرات را کاهش داده و پوست شما را صاف می کند. تزریق بوتاکس باید در مطب پزشک انجام شود.
 • تزریق ژل و فیلر: تزریق ژل یکی دیگر از روش های زیبایی است که می تواند صورتی زیباتر به شما ببخشد و در عین حال منجر به افزایش اعتماد به نفس در زنان شود. تزریق ژل برای صورت های لاغر بسیار مفید و منجر به پر تر شدن بافت های صورت می گردد. همچنین قادر است چین و چروک ها و خطوط ریز صورت را مرتفع سازد. این روزها، پرکننده (فیلر) درمال تزریقی رایج ترین شکل تزریق ژل به شمار می رود. انواع مختلفی فیلر وجود دارد که می تواند در لب و اطراف دهان (خط خنده) ، پیشانی و گونه شما تزریق شوند. اما امروزه رایج ترین نوع فیلر ها ، محصولاتی هستند که حاوی موادی شبیه به اسید هیالورونیک هستند (مانند ژوویدرم و رستیلن). پس چنانچه مایلید اعتماد به نفس چهره خود را افزایش دهید ، تزریق فیلر یک پیشنهاد شگفت انگیز است.
 • تزریق ژل لب: این روزها داشتن لب های برجسته تر و پر تر یکی از معیار های زیبایی محبوب در بین جوانان، به ویژه خانم ها محسوب می شود. از اینرو یکی دیگر از راه های افزایش اعتماد به نفس در جوانان ، تزریق ژل لب است. تزریق ژل لب یک روش زیبایی است که می تواند لب های پر تر و برجسته تری به شما ببخشد. این روش به راحتی و بدون کوچک ترین دردسری طی یک جلسه 10 دقیقه ای در مطب پزشک انجام می شود. نتایج حاصل از تزریق ژل لب حداقل به مدت 6 ماه دوام خواهند داشت. با این حال در نظر داشته باشید که مدت ماندگاری می تواند در افراد مختلف، متفاوت باشد.
 • لیفت با نخ: یکی دیگر از راههای افزایش اعتماد به نفس در بزرگسالان به ویژه زنان ، پروسیجر زیبایی لیفت با نخ است. در لیفتینگ صورت با نخ ، از بخیه های موقتی به منظور “بالا کشیدن” بسیار جزیی اما مشهود در پوست صورت استفاده می شود. جراح زیبایی به جای برداشتن پوست شل صورت به روش جراحی ، به سادگی با بخیه های کوچکی ، قسمت هایی از پوست را به حالت تعلیق در می آورد. این امر باعث می شود پوست کمی کشیده شود و به همین دلیل پوست صورت را سفت و محکم می سازد. لیفت با نخ علاوه بر این که برای کشیده شدن پوست ایده آل است ، به روشی دیگر نیز با فرایند پیری مقابله می کند: با تحریک “پاسخ شفابخش” بدن و تحریک بدن به منظور رساندن موج های عظیم کلاژن به نواحی تحت درمان. این امر به دلیل نقش حیاتی کلاژن سازی ، در فرآیند پیری بسیار مهم است.
 • دستگاه فیس آپ: اگر راهکارهای طبیعی و راه حل های درمانی مختلف قادر نبوده اند کاری در زمینه جوانسازی صورت و پاکسازی صورت برای تان انجام دهند، فن آوری به شما کمک می کند تا با استفاده از دستگاه فیس آپ ، جدید ترین نسل میکرودرم ابریشن، به ویژه برای روشن شدن، جوانسازی، سفت شدن پوست، به حداقل رساندن چین و چروک و لایه برداری ، نیاز شما در جهت افزایش اعتماد به نفس محقق گردد. فیس آپ صورت یک روش قطعی برای جوانسازی و پاکسازی صورت به شمار می رود که بدون دردسر و در مدت زمانی کمی قادر است شما را به نتیجه مطلوب تان برساند. در این روش، میکرودرم ابریشن با مجموعه ای از هندپیس های قابل تعویض از جنس کاربید سیلیکون انجام می شود. حرکت مداری هندپیس اجازه می دهد یک یا چند لایه اپیدرم از بین برود و پوست صورت را روشن و نرم سازد. میکرو پالس، پوست را ماساژ می دهد و همزمان موجب تحریک عضلات در زیر پوست می شود و همچنین گردش خون را بهبود می بخشد. عمل هم افزایی این دو تکنیک که تنها در یک هندپیس گنجانده شده است ، پوست را نسبت به تولید کلاژن جدید ترغیب و تحریک می کند و در نتیجه پوست جوان تر و زیباتر می گردد.
 • پلاسما جت: یکی از جدید ترین و پیشرفته ترین متدهای زیبایی که در سرتاسر دنیا طرفداران فزاینده ای پیدا کرده است ، تکنولوژی پلاسما جت است. در طی این فرآیند، فلش پلاسمای کوچک که همچنین به عنوان قوس الکتریکی نیز شناخته می شود، از نوک هندپیس پلاسما تخلیه می شود. این ابزار هرگز با پوست تماس برقرار نمی کند، اما فلش پلاسما یک نقطه کوچک بر روی منطقه مورد نظر ایجاد می کند. در این روش درمان هیچ گونه برش یا خونریزی وجود ندارد. اثرات درمان بسیار قابل توجه هستند و بلافاصله پس از جلسه درمان قابل رویت می باشند. همچنین اثر ضد پیری آن کاملا طبیعی است؛ چرا که نیاز به هیچ گونه تزریق و یا مواد شیمیایی ندارد.
1 self esteem psychology 300x150 - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
افزایش اعتماد به نفس در نوجوانان دختر
 1. جراحی زیبایی

یکی دیگر از روش های افزایش اعتماد به نفس در زنان به واسطه زیبایی ، تن دادن به جراحی های زیبایی است. روش هایی که در بالا ذکر شده همه غیر جراحی و غیر تهاجمی بودند ، اما در کنار تمام زیبایی هایی که برای ما به ارمغان می آورند ، شاید اصلی ترین نقطه ضعف شان این باشد که دائمی نیستند. خوشبختانه علم پزشکی برای رساندن شما به اهداف دائمی در زیبایی چهره تان ، از گذشته های دور چاره اندیشیده است و آن چیزی نیست جز جراحی های زیبایی.

دو مورد از متداول ترین جراحی های زیبایی که تاثیر شگرفی بر ظاهر و البته اعتماد به نفس شما می گذارد ، بلفاروپلاستی (جراحی لیفت پلک) و رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) است.

 • رینوپلاستی: رینوپلاستی ، که گاهی توسط بیماران با عنوان “عمل بینی” یا ” جراحی زیبایی بینی ” از آن یاد می شود ، عمل جراحی ایست که هماهنگی و تناسب بینی با صورت را بهبود می بخشد. این جراحی همچنین می تواند اختلالات تنفسی ناشی از نقص ساختاری در بینی را اصلاح کند. جراحی زیبایی بینی نه تنها می تواند ظاهر و عملکرد بینی را بهبود ببخشد ، بلکه همچنین می تواند اعتماد به نفس را ارتقا دهد و سال ها سرخوردگی ناشی از ظاهر بد بینی را از بین ببرد. این انتظار را داشته باشید بینی تان کمی ورم داشته باشد که احتمالاً تنها خودتان و جراح تان متوجه آن خواهید شد. این ورم ظرف شش ماه آینده کاملا از بین خواهد رفت. شکل نهایی بینی شما پس از طی کامل دوره بهبودی ، مشخص می شود.
 • بلفاروپلاستی: با افزایش سن ، پوست به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. فقدان الاستیکی به علاوه ی کشش مداوم از طریق نیروی گرانش منجر به تجمع و تشکیل پوست اضافی روی پلک های فوقانی و تحتانی می شود. پوست اضافی روی پلک تحتانی منجر به ایجاد چین و چروک و برآمدگی می شود. روی پلک های فوقانی ، کوچک ترین چین خوردگی اضافی پوست می تواند منجر به آویزان شدن مژگان شده و مانع مزاحمی در میدان دید محسوب شود. چربی ای که از ناحیه جمجمه به سمت چشم کشیده شده است ، می تواند باعث ایجاد برآمدگی در پلک های فوقانی و تحتانی شود. غشای نازکی که چربی را در خود نگه می دارد با افزایش سن تضعیف می شود و اجازه می دهد چربی مانند فتق از پلک ها بیرون بزنند. یکی از بهترین و موثر ترین راه حل های رفع این مشکلات که علیرغم مزایای زیبایی می تواند اعتماد به نفس زنان را تقویت کند ، بلفاروپلاستی یا جراحی پلک است. بعد از جراحی پلک ، در هر دو پلک بخیه خواهید داشت که تا یک هفته باقی خواهد ماند. معمولاً تورم و گاهی اوقات کبودی حاصل می شود ، اما پلک های تان باید طی یک یا دو هفته کاملا طبیعی به نظر برسند. جراحی پلک بالا حداقل می تواند پنج تا هفت سال ماندگار باشد. اما جراحی پلک پایین به ندرت نیاز به تکرار دارد. البته بعد از انجام عمل ، چشمان شما همچنان روند پیری خود را طی خواهد کرد.
confident woman 300x226 - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
افزایش اعتماد به نفس در زنان
 1. پیکرتراشی

همانطور که در ابتدا نیز به طور مفصل ذکر شد ، ابن روزها لاغری و تناسب اندام ، حرف اول را در افزایش اعتماد به نفس در زنان می زند. از اینرو هر روز ، زنان و دختران جوان بیشتری در صدد چاق یا لاغر کردن خود بر می آیند. خوشبختانه تکنبک های پزشکی برای این منظور چاره ها اندیشیده است. در ادامه به برخی از روش های پیکر تراشی (تناسب اندام) اشاره کرده ایم:

 • لیپوست: لیپوست یکی از جدیدترین دستگاه های لاغری و نسل جدیدی از دستگاه لیپوماتیک است که می تواند چربی های موضعی بدن را به طور چشمگیری تخلیه کند. این فناوری جدیدترین، و بهترین روش کانتورینگ بدن (body contouring) از سال 2016 تا کنون است. با استفاده از این دستگاه می توانید تناسب اندام و زیبایی را تنها در یک جلسه تجربه کنید. این دستگاه مجوزهای مورد نیاز سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) و همچنین وزارت بهداشت را داراست. دستگاه لیپوست از تمام مزایای بادی جت برخوردار است و به دلیل توانایی قدرتمند آن در کاهش حجم زیادی از چربی ها، نوآورانه ترین روش برای درمان چاقی مفرط است.
 • تزریق چربی: بسیاری از زنان و دختران جوان از این موضوع رنج می برند در قسمت های مختلف بدن شان بافت کافی وجود ندارد ، مانند گونه ، باسن ، ران ها و غیره. خوشبختانه این مشکل به راحتی با تزریق چربی قابل درمان است. تزریق چربی همچنین می تواند منجر به افزایش بافت صورت شود و تمامی خطوط و چین چروک ها را در یک خانم مسن برطرف سازد. دوام و ماندگاری این شیوه درمانی بسیار بیشتر از فیلر های پوستی است و افزایش حجمی طبیعی به فرد خواهد داد.
SML 11 Habits of a Confident Woman 2 696x395 1 300x170 - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
دختر مستقل و قوی

بسیار خوب ، در اینجا به پایان مطلب رسیدیم. اگر چه روش های زیبایی که در افزایش اعتماد به نفس در زنان کمک می کنند ، تنها محدود به روش های قید شده در این مطلب نمی باشند و از آنجایی که در حوصله شما عزیزان نمی گنجید ، ما تنها به برخی از آنها اشاره کردیم. روش های دیگری همچون پروتز سینه ، پروتز باسن ، کاشت مو ، کاشت مژه و غیره نیز وجود دارد که می توانند در تقویت اعتماد بنفس تان به شما کمک کنند.

امیدواریم که از این مطلب بهره کافی ببرید. چنانچه درصدد انجام هریک از روش های فوق برآمده اید تا زندگی و عزت نفس خود را متحول سازید و دوست دارید یک زن یا دختر مستقل و قوی باشید به شما مرکز زیبایی برکه را معرفی می کنیم. ما در این مرکز مفتخریم تمامی خدمات زیبایی را به شما عزیزان با هزینه هایی به مراتب کمتر از سایر مراکز ارائه دهیم و برای شما زیبایی و اعتماد به نفس بی حد و مرزی به ارمغان آوریم. پس با ما در تماس باشید.

800x400 discover women 300x150 - دوست دارم یه زن قوی باشم ! راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟
راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان

مرکز زیبایی برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده دروس ، ظفر ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

BODY-IMAGE

LASER-HAIR-REMOVAL

botox

fuller-lips

THREAD-LIFTS

FACE-UP

PLASMA-LIFT

LIP-AUGMENTATION

RHINOPLASTY

EYELID-SURGERY

LIPOSAT

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x