لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت

دقت در انتخاب مرکز لیزر موهای زائد و همچنین متخصص مربوطه را برای انجام لیزر جدی بگیرید. هم چنین برند دستگاه و بهداشت مرکز، نکات مهم در انتخاب مرکز زیبایی می باشند.

لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت

با سلام خدمت آن دسته از عزیزانی که از رویش موهای زائد خود به خصوص در ناحیه ی صورت، خسته شده اند و به فکر راه حلی سالم و بی نقص هستند. امروز برای شما راه حلی را ارائه می دهیم که برای همیشه از رشد موهای زاید خود راحت شوید.

aid22741 v4 728px Get the Most Benefit from Laser Hair Removal Step 4 Version 3 300x225 2 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت

تا به حال راه حلی بهتر و کارآمدتر از لیزر دیده نشده است. پس به افرادی که دوست دارند همیشه آراسته و تمیز به نظر بیایند توصیه می کنیم این مقاله را به دقت مطالعه کنند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت پیج اینستاگرام مرکز قلهک

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه لیزر مونولیت

22212952_021 22234012_021

6634846_0910
insta - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت پیج اینستاگرام مرکز قیطریه

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

همانطور که می دانید بعد از رسیدن به سن بلوغ تغییرات هورمونی در بدن رخ می دهد. یکی از این تغییرات، ترشح هورمون آندروژن یا همان هورمون مردانه می باشد. رشد موها را در نقاطی شاهد خواهیم بود که ریشه ی مو به این هورمون ها حساس است. در آقایان معمولا رویش این موها در بسیاری از نقاط مانند شکم، بازو، قفسه ی سینه و… رخ می دهد.

t440x300 300x200 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
لیزر و رفع موهای زائد

در خانم هایی که مشکلاتی از قبیل نامنظمی هورمونی یا عدم تعادل هورمونی (که ریشه ی اصلی آن در سندروم تخمدان می باشد) وارد شدن به دوره ی یائسگی، مشکلات تیروئیدی، چاقی و… دارند هم رشد بی رویه ی موهای زائد را خواهیم داشت. در هر صورت لیزر بهترین گزینه برای رفع رشد موهای زائد می باشد.

3 2 300x300 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زاید

فوائد لیزر موهای زائد صورت:

1. دقت: گاهی اوقات پیش می آید که ما موهای زاید صورت خود را اصلاح می کنیم اما هنگام آماده شدن برای رفتن به مهمانی یا محل کار متوجه می شویم که قسمتی از آن هرچند جزئی از دست ما یا آرایشگر در رفته است. در لیزر این اتفاق برای شما نخواهد افتاد.

پرتو لیزر حساسیت و دقت بالایی برای نقاط فعال رویش مو(پیاز مو) دارد. لیزر بطور خیلی موثر و چشم گیر به رفع موهای کلفت، سیاه و … می پردازد و طی مدت زمان تعیین شده توسط متخصص  جلوی رشد آنها را بطور کامل می گیرد.

laser hair removal 1024x683 300x200 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
لیزر و رفع موهای نا خواسته

2.سرعت: هر پرتوی از اشعه لیزر از پالس های قدرتمندی تشکیل شده است. هرکدام ازین پالس ها با فضای تقریبا وسیعی از بدن  درگیر می شود. برای مثال، مدت زمانی که صرف لیزر موهای زائد پشت لب می شود یک دقیقه می باشد. و مدت زمان لازم برای قسمت های دیگر مثل کمر یا قفسه ی سینه و… نهایتا یک ساعته انجام می شود.

3.احساس اطمینان خاطر: احساس اطمینان خاطری که لیزر موهای زاید به شما می دهد به نظر من عالی است. فکرش را بکنید بطور میانگین بعد از 3 یا 7 جلسه شما با خیال راحت می توانید مطمعن باشید که از رشد موهای زائد خود راحت شده اید.

laser assisted hair removal3 300x157 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
دوره لیزر موهای زاید

اقدامات لازمی که قبل از لیزر موهای زائد باید انجام داد:

قبل از انجام هرکاری از متخصصی که این عمل را برای شما انجام می دهد مطمئن شوید و حتی مدرک و سابقه ی کاری آن شخص را مورد ارزیابی قرار دهید و پوست خود را بدون آگاهی درست، در اختیار مراکز غیر پزشکی که تجربه ی کافی از لیزر موهای زاید ندارند، قرار ندهید.

افرادی که متاسفانه به هر کس و هر جایی  برای لیزر موهای زاید خود اعتماد می کنند، معمولا دچار عوارض غیر قابل جبرانی خواهند شد. لطفا به پوست خود احترام بگذارید، و به هر جا اعتماد نکنید.

732x549 Laser Hair Removal vs. Electrolysis Which Is Better 300x225 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
تجربه و علم در لیزر موهای زائد

نکته ی دیگر اینکه تا 6 هفته قبل از  لیزر موهای زاید نباید صورت خود را بند بیندازین و همچنین وکس و الکترولیز هم انجام ندهید، چرا که عمل کرد لیزر این گونه است که با ریشه ی موهایی به مبارزه می پردازد که به تازگی از سطح پوست با بند انداختن ویا وکس پاک سازی شده اند.

threading hair upper lip 56a464923df78cf772822d21 300x300 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
مراقبت های قبل از لیزر موهای زاید

علاوه بر نکات ذکر شده بهتر است تا 6 هفته قبل و بعد لیزر در معرض نور خورشید قرار نگیرید. ببینید برای لیزر موهای زاید اجازه بدهید که تنها اشعه ی درگیری با سطح پوستتان اشعه ی لیزر باشد، دراین صورت است که شاهد هرچه بهتر عمل کرد اشعه ی لیزر خواهیم بود.

edbc74ded5bb474a9b7c58e727f7ec07 300x140 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
پوست های لیزر شده و نور خورشید

دقت کنید که لیزر موهای زاید معجزه نمی کند، این انتظار را نداشته باشید که فورا از شر موهای زاید خود راحت شوید. مدت دوره ی لیزر برای پوست ها و موهای مختلف متفاوت است. بطور قطع دوره ی لیزر برای پوست های تیره با موهای تیره و ضمخت، با افرادی که پوستی روشن دارن متفاوت است.

skin hair laser hair removal projects medicine vector 24035974 278x300 1 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد

قبل از لیزرموهای زائد صورت دقت داشته باشید که حتما از چشم بندهای مخصوص استفاده کنید. گاها پیش می آید که متخصص حواسش باین موضوع نباشد، پس قبل از لیزر موهای زاید صورت، شما آگاهی داشته باشید که باید از چشم بند مخصوص استفاده کنید. هر متخصص با توجه به نوع پوست شما و نوع دستگاهی که استفاده می شود چشم بند را برای شما انتخاب می کند.

young woman having laser facial hair removal vector 21458522 278x300 1 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
چشم بند برای لیزر موهای زائد

برخی افراد هستند که به علت استفاده از داروهای هورمونی و یا داروهای خاص نمی توانند لیزر موهای زائد داشته باشند. حتما در مورد لیزر موهای زائد و بیماری خود و اینکه چه دارویی مصرف می کنید با پزشک و متخصص خود مورد مشورت داشته باشید.

شما می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

اقدامات لازم بعد از لیزر موهای زائد صورت:

بعد از لیزر موهای زائد متخصص پوست ویا دکتر شما یک نوع ژل خنک کننده ویا دستگاه خنک کننده ی مخصوص خود را روی سطح پوست شما قرار می دهد. این کار به عمل کرد بهتر دستگاه کمک بسزایی می کند چرا که بعد از لیزر موهای زائد سلول های مرده روی سطح پوست انباشته می شوند.

با توجه به اتفاقاتی که زیر پوست رخ می دهد ممکن است شاهد تورم، قرمزی، خشکی پوست و… شویم که متخصص باید با توجه به نوع پوست شما ژل، کرم ویا دستگاه خنک کننده ی مخصوص استفاده کند.

بعد از لیزر موهای زاید متخصص دستگاه نوری مخصوص را روی پوست شما قرار می دهد و میلیمتر به میلیمتر پوستتان را مورد ارزیابی قرار می دهد و اگر چیز غیر معمولی مانند التهاب، قرمزی و… را مشاهده کرد باید اقدامات لازم را انجام دهد.

96388423 hair removal laser icon step vector illustration 300x129 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زاید

بعد از یک روز روی پوست خود علائمی مانند آفتاب سوختگی خواهید دید و اینکه احساس می کنید صورت شما داغ شده است. پس از کرم پوستی که متخصص با توجه به پوست شما تجویز می کند استفاده کنید. برای افرادی که به این نکته دقت نمی کنند تغییر رنگ پوستی نا مناسب را شاهد خواهیم بود.

بعد از لیزر موهای زائد معمولا پک یخ، لوسیون مخصوص و یا کرم ضد التهاب به شما داده می شود. تا جلوی هرگونه التهاب و قرمزی را بگیریم. قرار بعدی شما معمولا بعد 6 هفته خواهد بود. تا قرار ملاقات بعدی حتما شاهد رشد کمتر موهای زاید خود خواهید بود. این قرارهای ملاقات ادامه دارند تا اینکه رشد موهای ناخواسته ی شما بطور کامل از بین برود.

aid22741 v4 728px Get the Most Benefit from Laser Hair Removal Step 1 Version 3 300x225 1 - لیزر موهای زائد صورت | هزینه ی لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زاید

سه متغییر طول موج، مدت پالس و فلوئنس با توجه به نوع پوست انتخاب می شود و بایستی سعی شود که اشعه لیزر بیشترین اثر را روی ریشه مو داشته باشد. افراد با پوست روشن و موهای تیره بهترین نتیجه را می گیرند و هر چه رنگ مو روشن تر و رنگ پوست تیره تر باشد، درمان مشکل تر می شود. و باید با الکترولیز موها را از بین برد.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زا است؟

از آنجایی که اشعه لیزر تنها تا پیاز مو از پوست رد می شود و نفوذ پذیری بیشتری ندارد به هیچ عنوان سرطان زا نیست. آنچه در لیزر اهمیت دارد این است که کجا و با چه دستگاهی انجام شود. در حال حاضر موثرترین و پرکاربردترین لیزرها “الکساندرایت” با طول موج ۷۵۰ نانومتر و “دایود” با طول موج ۸۱۰ هستند.

با این عمق نفوذ برای اشعه لیزر، نه احتمال سرطان وجود دارد و نه ناباروری. هرچه در این مورد می شنوید دروغ و کذب است.

لیزر موهای زائد برای خانم های باردار و شیرده:

تا به حال هیچ دلیل علمی برای لیزر نکردن خانم های باردار یافت نشده است. اما به طور کل توصیه ی متخصصان بر این است که خانم های باردار در معرض هیچ اشعه ای قرار نگیرند. بنابراین بهتر است خانم های باردار برای حفظ و سلامت جنین خود لیزر نکنند.

درمورد خانم های شیرده باید بگویم که هیچ مانعی ندارد و با خیال راحت می توانند لیزر موهای زائد را انجام بدهند.

آیا بازگشت مو پس از لیزر موهای زائد وجود دارد؟

اگر بعد از 6 الی 12 ماه بازگشت موها را دیدید امری طبیعی است. این بازگشت بیشتر در افرادی دیده می شود که مشکلات هورمونی دارند و یا داروی خاصی استفاده می کنند.

آنچه در بازگشت مو بعد از لیزر جالب است این است که بازگشت موها به صورت پراکنده و بسیار ضعیف هستند که می توان مجددا لیزر کرد.

چه افرادی نمی توانند لیزر موهای زائد داشته باشند:

. افرادی که روزانه زمان زیادی در معرض نور خورشید هستند

. خانم های باردار

. افرادی که داروی هورمونی خاصی می خورند. بنابراین قبل از لیزر موهای زائد با متخصص خود در این مورد صحبت کنید.

. اگر برنزه شده اید

. افراد مبتلا به اگزما، آکنه و بیماری های پوستی دیگر

. افرادی که سابقه ی کلوئید دارند

. افرادی که آکوتان مصرف می کنند

. افرادی که مبتلا به پسوریازیس و لوپوس هستند

. افرادی که زخم عفونی روی پوست خود دارند

بطور کل قبل از لیزر موهای زاید، حتما متخصص خود را در جریان بگذارید.

 

  مرکز برکه مجهز به جدیدترین تکنولوژی لیزر موهای زائد، دستگاه اسکلپیون (مدیواستار) ساخت کمپانی زایس آلمان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با ما اینجا کلیک کنید

منبع1:

منبع2:

منبع3

نگارنده: فروغ مشعوف

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x