لیزر موهای زائد صورت| بهترین روش برای رفع موهای زائد صورت| مرکز لیزر برکه

استفاده از موم، تیغ کشیدن، الکترولیز و مواردی از این قبیل از جمله روش های بسیار رایج برای رفع موهای زائد صورت و بدن است. متاسفانه همه روش های رفع موهای زائد باعث درد می شوند و فرد باید زمان زیادی را برای رفع موهای زائد صورت و بدن خود صرف کند. امروزه لیزر موهای زائد صورت و بدن انقلابی را در عرصه زیبایی به پا کرده است. لیزر موهای زائد…

آیا لیزر موهای زائد صورت یک روش ایمن است؟

وجود موهای زائد در صورت و سایر نقاط بدن و رشد بیش از حد آنها همیشه باعث ناراحتی زنان و مردان می شود و اکثر آنها بخش زیادی از پول و زمان خود را صرف خلاص شدن از شر موهای زائد می کنند. استفاده از موم، تیغ کشیدن، الکترولیز و مواردی از این قبیل از جمله روش های بسیار رایج برای رفع موهای زائد صورت و بدن است. متاسفانه همه روش های رفع موهای زائد باعث درد می شوند و فرد باید زمان زیادی را برای رفع موهای زائد صورت و بدن خود صرف کند. امروزه لیزر موهای زائد صورت و بدن انقلابی را در عرصه زیبایی به پا کرده است. لیزر موهای زائد بر پایه لیزر درمانی قرار دارد و کمک زیادی به رفع موهای زائد و ایجاد پوستی نرم و لطیف و نرم می کند.

مکانیسم اثر لیزر موهای زائد چگونه است؟

۲۳۲۱۲۳ 300x144 - لیزر موهای زائد صورت| بهترین روش برای رفع موهای زائد صورت| مرکز لیزر برکه

لیزر موهای زائد در مدت چند دقیقه به برطرف کردن موها می پردازد. از آنجایی که در این روش موها برای همیشه برطرف می شوند تعداد زیادی از افراد تمایل زیادی به لیزر موهای زائد خود دارند. لیزر موهای زائد صورت به دغدغه تعداد زیادی از خانم ها تبدیل شده است اما از آنجایی که صورت یک بخش حساس در بدن است آنها را با این سوال مواجه می کند که آیا لیزر موهای زائد یک روش ایمن است یا خیر؟ آیا لیزر موهای زائد صورت و عوارض جانبی همراه است یا خیر؟ می توان از لیزر برای نقاط مختلف بدن از قبیل صورت، پاها، زیر بغل و ناحیه بیکینی، بازو و ساعد، چانه و سایر نقاط بدن استفاده کرد و نتایج بسیار خوبی را به دست آورد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

لیزر برای چه نوع موهایی مناسب است؟

اگرچه لیزر تاثیرات خوبی در رفع موهای زائد بدن دارد میزان اثرگذاری آن در موهای سیاه و تیره بیشتر است و تاثیر آن بر روی موهای روشن و خاکستری کمتر می باشد. مسئله مهمی که در خصوص لیزر موهای زائد وجود دارد این است که انجام آن در خانم های باردار مجاز نیست زیرا هنوز نمی ‌دانیم که لیزر موهای زائد در دوران بارداری چه تاثیراتی بر جنین خواهد گذاشت.

لیزر موهای زائد صورت

۲۳۲۱۰۴ 300x151 - لیزر موهای زائد صورت| بهترین روش برای رفع موهای زائد صورت| مرکز لیزر برکه

می توان از لیزر علاوه بر رفع موهای زائد صورت برای برطرف کردن موهای زائد همه نقاط بدن استفاده کرد. موهای صورت مانند موهای دست و پا نیست که بتوان آنها را به کمک لباس پوشاند بلکه همیشه در معرض دید همه افرادی که با آنها برخورد دارید می باشد. همین مسئله باعث شده است که رفع موهای زائد صورت به یک مشکل بزرگ در خانم ها تبدیل شود. شما می توانید از لیزر برای رفع موهای زائد پشت لب، پیشانی، چانه و گونه استفاده کنید.

از آنجایی که لیزر برای همیشه موهای زائد صورت شما را برطرف می کند و شما دیگر صورتی پرمو نخواهید داشت سطح اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می کند. موهای صورت شما به یک شیوه ایمن و بدون درد برطرف می شود و مسئله مهمتری که باید به آن توجه کنید این است که فرایند رفع لیزر موهای زائد به صورت دائمی انجام می ‌شود و دیگر نیازی به استفاده از تیغ ندارید.

آیا مردان می توانند از لیزر برای رفع موهای صورت خود استفاده کنند؟

Man Headerphoto 300x174 - لیزر موهای زائد صورت| بهترین روش برای رفع موهای زائد صورت| مرکز لیزر برکه

مردان نیز همیشه به دنبال پیدا کردن راه هایی برای رفع موهای زائد صورت خود هستند و از استفاده از تیغ و دستگاه های ریش تراش خسته شده اند. لیزر موهای زائد صورت مردان می تواند به آنها برای داشتن صورتی بدون مو کمک کند. لیزر باعث برطرف شدن موهای زائد صورت، خط ریش و پشت گردن می شود و آنها دیگر نیازی به استفاده از روش های قدیمی نخواهند داشت.

لیزر موی صورت زنان چگونه انجام می شود؟

بند انداختن یا اصلاح با شمع از جمله روش های دردناکی است که خانم ها برای اصلاح موهای زائد صورت خود از آن استفاده می کنند و همیشه به دنبال راهی برای رفع دائمی موهای زائد صورت خود هستند. لیزر موهای زائد صورت به شما برای داشتن پوستی صاف و لطیف کمک می کند و دیگر نیازی به امتحان کردن روش های دردناک نخواهید داشت. در لیزر موهای زائد از نور لیزر استفاده می شود و فولیکول های مو هدف قرار می گیرد سپس نور لیزر به گرما تبدیل می ‌شود و به تخریب فولیکول های مو می پردازد. در نهایت موها دیگر رشد نخواهد کرد و شما نیازی به اصلاح موهای زائد صورت خود نخواهید داشت.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد صورت چیست؟

اگر چه لیزر موهای زائد صورت می تواند شما را به آرزوی تان برساند با عوارض جانبی احتمالی نیز همراه است. برخی از افرادی که از لیزر برای رفع موهای زائد صورت خود استفاده کرده اند با عوارض جانبی خفیفی از قبیل درد خفیف، قرمزی صورت، پوسته پوسته شدن صورت، تاول در محل تحت درمان، تغییر در رنگ دانه‌ های پوستی و مواردی از این قبیل مواجه شده ‌اند که البته همه آنها طی مدت کوتاهی برطرف شده است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و اکثر افرادی که از لیزر برای رفع موهای زائد صورت خود استفاده کرده ‌اند ادعا می ‌کنند که این عوارض جانبی خفیف نباید آنها را از انجام این روش بی نظیر باز دارد.

به طور کلی می ‌توان گفت که لیزر موهای زائد صورت یک روش ایمن است که با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است. هنگامی که شما به لیزر موهای زائد صورت خود می پردازید دیگر دغدغه اصلاح و مرتب بودن صورت خود را نخواهید داشت. پرمویی صورت یکی از معضلات بسیار بزرگ خانم ها محسوب می شود و لیزر موهای زائد می تواند صورتی صاف و لطیف به آن‌ها هدیه دهد.
مرکز زیبایی لیزر برکه با سالها تجربه در زمینه لیزر و خدمات زیبایی افتخار دارد به شما برای تحقق آرزوی تان کمک کند. کارشناسان ما در مرکز زیبایی برکه آماده ارائه مشاوره و خدمات لیزر به شما مراجعه کنندگان محترم می باشند.

مترجم: لیلا عبدالملکی

منبع

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

شماره های تماس سریع  بیشترین تخفیف های زیبایی در ۲۴ ساعت آینده

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748  ☎

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x