مشاوره پروتز سینه و باسن و تزریق چربی به سینه و باسن در مرکز برکه

مشاوره تزریق چربی یا پروتز برای لیفت باسن و سینه؟ مراکز غیرحرفه ای لیپوساکشن باز هم قربانی گرفتند!

مشاوره جالب تزریق چربی یا پروتز برای لیفت باسن و سینه؟

مشاوره پروتز سینه و باسن و تزریق چربی به سینه و باسن در مرکز برکه
مرکز برکه اندام متناسب را بدون عارضه به شما هدیه می کند.

سلام و سلامت باشید.

همه ی ما دوست داریم جوان، زیبا و خوش هیکل باشیم و بمانیم. اما به چه قیمتی، با چه نتایجی و در چه مرکزی؟ هیچ خانم امروزی ای از پستان های شل و افتاده یا باسن توخالی و صورت گود و فرورفته خوشش نمی آید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

از گذشته تاکنون، روش های زیادی برای پر کردن و حجم دهی به نقاط خالی صورت، باسن، سینه … به کار گرفته شده. هر کدام از این روش ها نقاط قوت و ضعفی دارند و ممکن است یکی برای شما خوب باشد و همان برای دوست شما بسیار پرضرر باشد. اینکه کاندید مناسبی برای تزریق چربی یا پروتز و لیفت سینه و باسن باشید یا نه خیلی اهمیت دارد.

چندی پیش بیماری در یکی از بیمارستان های تهران به علت عمل جراحی بای پس معده برای کاهش وزن درگذشت. در سال صدها و هزاران نفر در جهان این عمل را با موفقیت انجام می دهند. اما برای بیمار مذکور، علت اصلی این بوده که این عمل با شرایط پزشکی، حساسیت ها و واکنش های بدنش متناسب نبوده است.

بیمار پس از دو ماه با مشکلاتی مانند کم آبی و ضعف شدید سیستم ایمنی بدن، مشکلات قلبی-عروقی و خونی مواجهه شده و این مشکلات به خاطر عمل بای پس بوده. ایشان باید سریع برای درمان اقدام می کرده اند.

مشاوره تزریق چربی و پروتز سینه و باسن

عمل های غیرتهاجمی مانند تزریق چربی و پروتز سینه و باسن در مراکز غیرتخصصی و نامعتبر نیز تاکنون عوارض نامطلوبی برای بیماران به جا گذاشته! یکی از روش های حجم دهی به صورت، سینه و باسن، گرفتن چربی به کمک لیپوساکشن از یکی از نواحی بدن و انتقال آن چربی به جای دیگر است.
خود لیپوساکشن یک مقوله حساس است و حتما باید کاندید مناسبی برای این کار باشید. مواردی پیش آمده که فردی بیماری قلبی-عروقی داشته و اصلا از همان اول برای لیپوساکشن آمادگی نداشته و بعد از این عمل گرفتار ضعف مفرط و بدتر شدن اوضاع سلامتش  در بلند مدت شده.

خیلی از مراکز به علت زیاد بودن تعداد مراجعین یا غیرحرفه ای و نامعتبر بودن، از زیر جلسه مشاوره تخصصی قبل از تزریق چربی و پروتز، شانه خالی می کنند؛ مگر اینکه تمامی هزینه ها را با کمال میل بپردازید یا خودتان زرنگ باشید و اطلاعات کافی داشته باشید!

تاکید کارشناسان مرکز برکه: حتما قبل از انجام هرگونه عمل جراحی زیبایی و تناسب اندام، کاهش وزن، پروتز سینه و باسن یا تزریق چربی به بدن، جلسه مشاوره تخصصی و حرفه ای با حضور پزشک برای شما برگزار شود.

موضوع متن زیر: مشاوره و نکات مهم تزریق چربی به بدن و پروتز سینه و باسن جهت حجم دهی و لیفت

تزریق و انتقال چربی به روش جراحی لیپوساکشن

بهترین مرکز تزریق چربی با نتیجه عالی و بدون عوارض

یکی از روش های حجم دهی و لیفت صورت، سینه و باسن تزریق چربی ست. فرآیندی شبیه لیپوساکشن روی نواحی دارای چربی انجام می شود: بعد از بی حسی، برش های کوچکی در روی پوست ایجاد شده و با لوله مخصوصی به نام کانولا چربی به مقدار لازم برداشت می شود. یکی از بهترین روش های برداشت چربی (چه برای تزریق و چه برای پیکرتراشی) لیپوست (بهترین مرکز لیپوست و لیپوماتیک در تهران) است.

این چربی برداشت شده را می توان پس از خالص سازی برای تزریق به نواحی توخالی صورت، سینه و باسن …به کار برد. خالص سازی چربی خود یک هنر بزرگ است که هم تجربه پزشکی می طلبد و هم یک دستگاه خوب و عالی. بعضی از مردم به نوع دستگاه توجهی نمی کنند و بیشتر جذب شعارهایی مانند “تخفیف های 70 درصدی” و “تخفیف های باورنکردنی” می شوند تا اعتبار مرکز و سواد پزشک.

هر مرکزی دستگاه های مرغوب و تجربه پزشکی را در اختیار ندارد اما شما می توانید به مرکز برکه اعتماد کنید.

اینستاگرام مرکز برکه: berkelyzerr

هشدار درباره تزریق چربی، گذاشتن پروتز و لیپوساکشن

 به یک نکته از زبان کارشناسان مرکز برکه توجه نمایید:

“در هر گونه تزریق، انتقال، پیوند یا مکش و برداشت چربی از بدن، حفظ تعادل بین موادی که از بدن از دست می رود و مواد ضروری که باید در بدن باقی بماند اهمیت فوق العاده ای دارد.

اگر حجم چربی مکش شده (شامل آب، مایعات ضروری، خون، چربی،…) بیش از حد باشد، احتمال آسیب به سلامت شخص در حد جدی وجود دارد. همچنین، مقدار ماده بی حسی نیز مهم است. ممکن است بدن شخصی به ماده بی حسی واکنش جدی نشان دهد.در گذاشتن پروتز نیز جنس پروتز و شرایط پوست و واکنش بدن نسبت به پروتز باید مد نظر قرار بگیرد.”

بنابراین، یک پزشک و مرکز خوب انتخاب کنید تا از عوارض در امان بمانید. مرکز برکه را به شما عزیزان پیشنهاد می کنم.

کاندید مناسب تزریق چربی و پروتز سینه و باسن

برای لیفت سینه و باسن می توان چربی را به نقاط گودی و شل و افتاده تزریق کرد  یا پروتز گذاشت. پروتز خود یک مقوله جداگانه است که به شما توصیه می کنم لینک زیر را (بعد از 8 شماره زیر) کلیک کنید.

اگر جزو افراد زیر هستید، پروتز سینه یا تزریق چربی به سینه را انجام ندهید:

  1. مبتلا به ضایعات پوستی بدخیم، عفونت
  2. مبتلا به بیماری های خاص مغز و اعصاب و روان
  3. ضعف شدید سیستم ایمنی بدن
  4. مصرف داروهای خاصی که با تزریق چربی یا پروتز سازگاری ندارد: برای مثال، داروهای شیمی درمانی یا سرکوب کننده سیستم ایمنی
  5. جراحی قبلی یا رادیوتراپی
  6. ضعف خونرسانی یا مشکلات انعقاد خون
  7. بارداری یا شیردهی
  8. و غیره.

لینک بهترین مقاله درباره ی پروتز سینه و تزریق چربی به سینه: اینجا کلیک کنید.

همه چیز درباره لیفت باسن: کلیک کنید.

نکته: باور کنید مراکز پول یا نامعتبر و غیر تخصصی دوست اهمیتی به سلامت شما نمی دهند و موارد بالا را متذکر نمی شوند. شما برگه رضایت نامه را از قبل امضاء می کنید و عواقب عمل با خودتان است. بنابراین، خواهش می کنیم از قبل در انتخاب مرکز و پزشک دقت نمایید.

مرکز لیزر، پوست، جوانسازی و جراحی عمومی برکه را به شما پیشنهاد می کنم زیرا علاوه بر داشتن دستگاه های مرغوب، اجرای بهترین روش های لیپوساکشن (لیپوست و لیپوماتیک)، قیمت های مناسب همراه با تخفیف های واقعی، و کادر متعهد، پزشکان متخصص بسیار زبده و باتجربه و دلسوزی دارد.

برای تماس با مرکز برکه، اینجا کلیک نمایید.

عوارض خفیف و جدی تزریق چربی به بدن

عوارض تزریق چربی یا پروتز سینه و باسن بستگی دارد به اینکه 1. کاندید مناسبی بوده باشید یا نه، 2. پزشک کارش را خوب انجام داده باشد یا نه، 3. خودتان مراقبت های قبل و بعد را رعایت کرده باشد یا نه، و 4. نوع دستگاه لیپوساکشن یا ابزار مربوط

عوارض رایج تزریق چربی عبارتند از:

کبودی و تورم (شدت این عوارض بستگی به موارد فوق دارد)

بی حسی موقتی

ایجاد زخم های کوچکی که ممکن است جای تعدادی از آن ها باقی بماند

کاهش موقتی چربی بدن در نقاطی که چربی گرفته شده

تجربه تلخ تزریق چربی به بدن در یک مرکز غیرتخصصی

یادم می آید فردی در یک شهر کوچک در یک درمانگاه تازه تاسیس زیر نظر یک پزشک بی تجربه همزمان تزریق چربی و بوتاکس انجام داده بود. زمانی که در آنجا برای تزریق آمپولی حضور داشتم دیدم سر و صدای زیادی شده و این شخص با همسرش آمده و حسابی شاکی بود. شکایت از این بود که کلی عوارض و حساسیت گرینبانگیر فرد متقاضی شده بود و درمانگاه زیر بار نمی رفت.

واقعیت این بود که این درمانگاه از همان ابتدا دستگاه های مرغوبی برای برداشت چربی با لیپوساکشن و خالص سازی چربی گرفته شده نداشت. همچنین، پزشک در کارش وارد نبود (اینکه بداند چه مقدار چربی با چه حجمی برداشت کند، با بهترین روش های برداشت چربی و لیپوساکشن آشنا باشد و یا چه مقدار ماده بی حسی استفاده کند…).

ماده بوتاکس نیز ظاهرا دیسپورت اما تقلبی بود. اشتباه فرد متقاضی این بود که از همان اول یک مرکز حرفه ای دارای بهترین دستگاه های تزریق چربی و متخصصین پوست و مو یا پزشک عمومی باتجربه و مشهور را انتخاب نکرده بود!

عوارض جدی تزریق چربی در مراکز نامعتبر و جعلی

برخی عوارض جدی تزریق چربی در یک مرکز نامعتبر عبارتند از:

تجمع لخته های خونی در زیر پوست (که برای اشخاصی با اختلالات خونی مضر و یا خطرناک است).

نکروز یا مرگ بافت چربی (آسیب به سازوکار تولید و رشد سلول های چربی سالم و مورد نیاز بدن)

آمبولی چربی یا همان مسدود شدن یکی از رگ های خونی با چربی که ممکن است سبب سکته شود

نشت هوا بین ریه ها و قفسه سینه

ایجاد زخم های بزرگ و آشکار

خونریزی بیش از حد

از دست رفتن آب بدن یا از دست رفتن خون، چربی، مایعات و آب ضروری بدن حین برداشت چربی با لیپوساکشن و در نتیجه ضعف مفرط بدن یا عوارض جبران ناپذیر.

عفونت

واکنش آلرژیک به مواد بی حسی

بهترین مرکز تزریق چربی به بدن و پروتز سینه و باسن

مشاوره تزریق چربی و پروتز سینه و باسن در مرکز برکه

نکته: باور کنید مراکز پول یا نامعتبر و غیر تخصصی دوست اهمیتی به سلامت شما نمی دهند و موارد بالا را متذکر نمی شوند. شما برگه رضایت نامه را از قبل امضاء می کنید و عواقب عمل با خودتان است. بنابراین، خواهش می کنیم از قبل در انتخاب مرکز و پزشک دقت نمایید.

مرکز لیزر، پوست، جوانسازی و جراحی عمومی برکه را به شما پیشنهاد می کنم؛ زیرا علاوه بر داشتن دستگاه های مرغوب، اجرای بهترین روش های تزریق چربی، لیفت سینه و باسن، لیپوساکشن و پیکرتراشی (لیپوست و لیپوماتیک)، قیمت های مناسب همراه با تخفیف های واقعی، و کادر متعهد، پزشکان متخصص بسیار زبده و باتجربه و دلسوزی دارد.

برای تماس با مرکز برکه، اینجا کلیک نمایید.

شادمان بمانیم.

م. اکبری زاده؛ دپارتمان پژوهشی مرکز برکه و تهران اسکین

اینستاگرام مرکز برکه: berkelyzerr

4 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments