بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران: مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید. جوانسازی و لیفت پوست صورت، بدن و گردن با ماندگاری بسیار بالا و کاهش واقعی سن پوست تا دست کم ده سال بدون جراحی و بدون عارضه؛ لیزر اندولیفت با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر (فن آوری دایود) را می توان در ترکیب با هایفوتراپی، آر.اف.فرکشنال و …برای جوابدهی عالی تر به کار برد. اطلاعات بیشتر در متن زیر
www.tehranskin.com

بهترین مرکز لیزر اندولیفت

ارزانترین قیمت اندولیفت پیشانی در تهران؛ مژده: حداقل ده سال کاهش واقعی سن پوست شما

b2972008b459d4c28c5ab18b5afdf4b4 200x300 - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید. پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید. پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید. نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

سلام دوستان گلم. سایت تخصصی پوست و مو زیبایی و جوانسازی تهران اسکین گفته زیر را می پسندد:

“یک قلب زیبا در چهره ای دلنشین از هزاران چهره ی زیبا اما بدون صفات نیک زیباتر است.”

درست است که بهترین مراکز و روش های جوانسازی پوست و لیفت صورت و گردن را معرفی می کنیم، شروع کار ما بر مبنای داشتن قلب های پاک و نیت راستین و تعهد نسبت به حفظ سلامت شماست. زیبایی چهره را برای شما در کنار انصاف و راستی و همکاری متقابل می خواهیم. در مراکز پیشنهادی تهران اسکین، خاطره ماندنی خوبی از روبرو شدن با منشی های خوشرو و احترام گذار، پزشکان با حوصله و کاربلد، و دستگاه های پیشرفته در محیطی تمیز و باصفا خواهید داشت.

 

جدیدترین متد جوانسازی صورت و گردن

می توانید عنوان های زیر رو به دلخواه انتخاب کرده و بخوانید.

موضوع متن: کندوکاوی در ماندگاری و اثرات اندولیفت بر چهره، پوست و گردن

لیزر اندولیفت جایگزین مناسبی برای لیفت بدون جراحی

اندولیفت برای افرادی که از جراحی صورت و لیفت سنتی ترس دارند جایگزین مناسبی ست. به تصویر زیر نگاه کنید (فیبر ۴۰۰ میکرون):

endolift 1 300x141 - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

با اندولیفت، ریسک آسیب به شاخه های اعصاب صورت بسیار پایین می آید. جوابدهی اندولیفت برای لیفت گردن عالی ست. برای درک اندولیفت بهتر است کمی درباره فیبرنوری لیزری بدانیم. فیبرهای لیزر دایود ۱۴۷۰ نانومتری در ابعاد مختلف ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۶۰۰ و ۱۰۰۰ میکرون هستند. بسته به تشخیص پزشک و درجه ی پیری یا شلی پوست، یکی از این ابعاد برای شما انتخاب می شود. فیبر از طریق یک کانولا (لوله مخصوص) به زیر پوست و در محل تقاطع لایه سطحی چربی و عمیق ترین لایه درمی قرار داده می شود. دستگاه لیزر به یک اسکنر فرکشنال متصل است.

مهارت پزشک در درست جای دادن فیبر و حرکت دادن کانولا به جلو و عقب در هر تونل پوستی اهمیت زیادی دارد. به همین علت، توصیه می کنیم مرکز معتبری انتخاب کنید. پس از عمل، ماه به ماه شاهد سفتی بیشتر پوستتان خواهید بود.

تعداد و فاصله جلسات اندولیفت صورت، گردن…

برای اینکه نتیجه خوبی عایدتان شود، بهتر است سه جلسه با فواصل ۴ تا ۵ ماه بین هر جلسه اندولیفت را تکرار کنید. ماندگاری اندولیفت بالاست و به امتحانش می ارزد.

فیلم لیزر اندولیفت: جوانسازی و لیفت صورت و گردن بدون جراحی

عوارض لیزر اندولیفت

عوارض لیزر اندولیفت رو میشه مشابه با عوارض لیفت صورت با نخ فرض کرد. اما اندولیفت به دست یک پزشک کاربلد عوارض چندانی ندارد. هر چه قدر مرکز، دستگاه و پزشک معتبرتر باشند، عارضه هایی مانند تورم، احساس ناراحتی در پوست، سرخی و قرمزی پوست، مقداری کبودی و خونمردگی کمتر بروز خواهند کرد.

چرا طول موج ۱۴۷۰ نانومتری در لیزر اندولیفت؟

طول موج ۱۴۷۰ نانومتر دایود برای تعامل با چربی و آب زیرپوستی خیلی مناسب است. هر چه قدر بافت از نظر چربی و آب غنی تر باشد، انتقال فیبر لیزر راحت تر و نتیجه سریع تر خواهد بود. همچنین، عوارض خیلی خفیفتر و ناچیزتر خواهند بود. در نتیجه، پوست زودتر سفت شده و لیفت می شود.

ترکیب اندولیفت با هایفوتراپی، کربوکسی تراپی و آر.اف.فرکشنال نیدل

3365f806b7b6f0b3340d58fc61d618d0 169x300 - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

دوستان خوبم. کارآمدی هایفوتراپی، کربوکسی تراپی و آر.اف.فرکشنال در جوانسازی پوست ثابت شده. اما هر یک از این روش ها کاربردهای خاص خود را دارند. برای مثال، کربوکسی تراپی برای چین های ریز جواب می دهد نه عمیق. برعکس، هایفوتراپی برای رفع چین و چروک عمیق کاربردی تر عمل می کند. اندولیفت را می توان با یکی از این سه ترکیب کرد تا به بهترین نتیجه در لیفت صورت و گردن و نیز در رفع چربی اضافه شکم، بازو و پاها دست یافت.

لینک اندولیفت ترکیبی با روش های دیگر؛ اینجا کلیک کنید.

ترکیب اندولیفت و سابسیژن: رفع سلولیت

Cellulite Treatment Options and Before and After Cellulite Treatments 1080x640 - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

خانمی به مرکز ما آمده و می گفت که دیروز صبح به طور ناگهانی متوجه سلولیت روی باسن و ران هایش شده. انگار از قبل دقت نکرده بود. پس از بررسی پوست وی با دستگاه آنالیزگر، اندولیفت ترکیبی به وی پیشنهاد شد.

بهترین مراکز جوانسازی پوست تجربه های گرانبهایی دارند که پس از سال ها درمان بیماران به دست آمده. آن ها خوب می دانند که چه روش انفرادی یا ترکیبی ای برای هر یک از ما از همه مناسب تر است. یکی از روش های ترکیبی جالب اندولیفت-سابسیژن سلفینا برای رفع سلولیت است. البته سابسیژن ممکنه برای هر پوستی مناسب نباشد.

در سابسیژن، با بی حسی موضعی، سوزنی زیر پوست شما فرو می رود تا پزشک نقاط سلولیت پوست را بهتر ببیند. در ترکیب سابسیژن با اندولیفت، ماندگاری عمل خیلی بیشتر می شود. ماندگاری خود سابسیژن حدود دو سال است. البته، برخی پوستهای حساس ممکن است دچار کبوی و تغییر رنگ چندماهه شوند.

روش سابسیژن بسته به نظر پزشک درباره واکنش پوست شما انتخاب می شود. از نظر علمی، هنوز اثرات آن بر همگان بررسی یا ثابت نشده. در اندولیفت، یک فیبر ۲۰۰ تا ۳۰۰ میکرونی به کمک لیزر دایود ۱۴۷۰ نانومتری زیر پوست بین بافت چربی و درم عمقی قرار داده می شود. این فیبر پیوندهای همبند بافت چربی زیرپوستی را در هم شکسته و سلول های چربی را از حالت تجمع و انباشتگی در یک نقطه آزاد می کند.

فیلم لیفت صورت با لیزر اندولیفت

کلیپ اندولیفت از مرکز شریعتی تهران را با هم ببینیم (بالا) 

نتایج عالی و کاربردهای لیزر اندولیفت عبارتند از:

  • سرعت بالای سفت سازی پوست
  • مدل دهی جدید به کلاژن ها
  • زاویه سازی فک و صورت، گردن و بازوها
  • تحریک گردش خون در عروق و بهبود خونرسانی
  • بهبود سوخت و ساز سلولی برای تغذیه بهتر بافت های زیرپوستی
  • ذوب کردن چربی اضافه موضعی
  • تحریک رشد کلاژنی جدید و تحریک ترکیب کلاژنی

نکاتی از زبان بهترین مرکز لیزر اندولیفت

مهمترین برتری لیزر اندولیفت به سایر روش های لیزری:

در اندولیفت، بافت زیرپوستی از عمق تحریک می شود. به عبارتی، رشد سلول های بنیادین برای تشویق کلاژن سازی تحریک می شود. کلاژن فراوانترین پروتئین در بدن است که وجود آن برای جوان ماندن ما ضروری ست. در اندولیفت، یک فیبر نازک به صورت لیزری، و بدون ایجاد برش یا سوراخ در پوست، به بافت پوستی وارد می شود. این فیبر در فاصله ی بین لایه عمقی زیرپوست و بافت چربی قرار داده می شود (تصویر زیر را ببینید).

fiber endolift - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

تخفیف لیزر اندولیفت نت برگ؛ هزینه لیزر اندولیفت

discount1 - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

عزیزان، تخفیف های تهران اسکین وافعی ست و نه ازپورسانت خبری ست و نه از فریب دادن مردم تحت عنوان تخفیف …. جشنواره های تخفیف ما در روزهای مهم سال (اعیاد ملی-مذهبی) برگزار می شوند. کافیست ایمیل خود را برای تخفیف در سایت ثبت کنید. برای اطلاعات هزینه، شماره تلفن های تماس با مراکز پیشنهادی و آدرس اینستاگرام در سایت درج شده.

نمونه تخفیف های ویژه، اینجا کلیک کنید.

بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران

اگر می خواهید بدانید کدام مراکز معتبرترند، موارد زیر در آن مرکز چک کنید:

1. بررسی دقیق سابقه پزشکی و بیماری ها یا حساسیت های پوستی شما توسط آن مرکز

2. برگزاری جلسه مشاوره رایگان جهت بررسی سابقه مصرف دارو، وضعیت بارداری، اختلالات هورمونی و از این دست

3. تست حساسیت پوستی در برابر نور لیزر

4. منع لیزر اندولیفت در صورت ابتلا به هرگونه عفونت پوستی یا آکنه فعال در محل لیزر

5. منع لیزر اندولیفت در صورت بارداری و شیردهی در نواحی سینه، پستان، شکم، زیر شکم

6. توضیح کامل روند اندولیفت ناحیه مورد نظر شما

7. تعیین تعداد جلسات احتمالی

8. تعیین هزینه و قیمت برای هر جلسه طبق مساحت و عمق نواحی مورد نظر

9. انتخاب بهترین دستگاه لیزر روز دنیا (دایود، 1470 نانومتری…) مطابق استانداردهای بین المللی

10. پیگیری وضعیت سلامت شما و بررسی میزان جوابدهی با آنالیزر پوست شما قبل و بعد از اندولیفت (در صورتی که شما جلسات را تا آخر ادامه دهید).

برای انتخاب بهترین مراکز پوست و مو در سراسر کشور، با ما در تماس باشید.

مریم اکبری زاده

container water small crystal flowers elegant2 - بهترین مرکز لیزر اندولیفت در تهران+فیلم؛ مژده: سن پوستتان را واقعی واقعی حداقل ده سال کم کنید.

 

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source منبع 1 منبع 2
Subscribe
Notify of
guest

2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
سمانه
سمانه
1 year ago

خسته نباشید، شما کلینیکی رو معرفی میکنید که کارش برای اندولیفت خوب باشه ؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  سمانه

سلام دوست عزیز
از طریق صفحه تماس با مراکز، با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید.

2
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x