بلفاروپلاستی شریعتی

بلفاروپلاستی شریعتی| معجزه جراحی پلک(بلفاروپلاستی) برای زیبایی و جوانی

بلفاروپلاستی شریعتی

بلفاروپلاستی شریعتی

جراحی کردن پلک یا بلفاروپلاستی می تواند علت های زیادی داشته باشد. اکثر مردم حتی نمی دانند که می توان پلک را هم عمل جراحی کرد! به جز در مواردی که از بلفاروپلاستی برای درمان آسیب های بیرونی یا خارجی مانند تصادفات یا هرگونه جراحت دیگری که به پلک آسیب می رساند استفاده می گردد، جراحی پلک می تواند به منظور بهبود وضعیت زیبایی پلک هم صورت بگیرد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

بلفاروپلاستی شریعتی
بلفاروپلاستی شریعتی

چرا بلفاروپلاستی؟

با بالا رفتن سن کم کم پوست بدن و مخصوصاً صورت حالت کشسانی خود را از دست می دهد. عضلات ضعیف زیرپوستی نیز رفته رفته شل می شوند و دیگر قدرت کشش گذشته را نخواهند داشت. چنین اتفاقاتی دست به دست هم می دهند تا پوست کمی وارفته و دچار افتادگی شود.
این درحالی است که پوست ناحیه دور چشم یکی از ظریف ترین بخش های پوست صورت است. پوست ناحیه دور چشم علائم بالا رفتن سن را زودتر از سایر بخش ها نشان می دهد. اولین نشانه های بروز چین و چروک را به دلایلی که در بالا ذکر کردیم پیش از هرجای دیگر در ناحیه دور چشم شاهد خواهید بود.
علائمی مثل چروک دور چشم، کیسه ای شدن و گودی زیر چشم در کنار افتادگی پلک، علائم و نشانه هایی هستند که ممکن است زودتر از آنچه که فکرش را می کنید به آنها دچار شوید. مخصوصاً که امروزه تماشای بیش از حد تلویزیون و خیره شدن به نور مانتیور کامپیوتر چشم را بیشتر مردم در معرض نور آبی قرار داده و احتمال بروز چنین علائمی را تشدید می کند.
نکته : البته افتادگی پلک عارضه ای است که می تواند کاملا مادرزادی باشد.

بلفاروپلاستی شریعتی
بلفاروپلاستی شریعتی

در چنین شرایطی جراحی پلک یا بلفاروپلاستی می تواند با کشیدن و راست نگه داشتن عضلات پلک عملاً آن را لیفت کند و حالت طبیعی و زیبایش را به آن برگرداند.
نکته : یادتان باشد که چشم ها مهمترین نقطه صورت هستند که نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره فرد ایفا می کنند. به همین دلیل بروز کمترین مشکلی در پوست ناحیه دور چشم می تواند تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی ظاهری شما داشته باشد. جراحی پلک یا بلفاروپلاستی به عنوان یک عمل زیبایی می تواند در رفع این معضلات کمک شایانی به شما بکند.

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی نام علمی همان جراحی پلک است که مردم را از جراحی پلاستیک برای بهبود وضعیت پلک ها بی نیاز کرده. بهتر است بدانید که بلفاروپلاستی یک عمل سرپایی است که عموماً در مطب خود پزشک انجام می شود و نیازی به بستری بعد از عمل ندارد. معمولا یک یا دو ساعت بعد از بلفاروپلاستی می توانید مطب پزشک را ترک کرده و به خانه بازگردید.

بلفاروپلاستی شریعتی
بلفاروپلاستی شریعتی

شل شدن عضلات نگه دارنده پلک به دلیل بالا رفتن سن یا ناشی از هر مشکل دیگر باعث افتادگی پلک و شل شدن پوست زیر چشم می گردد. چنین وضعیتی پلک و پوست زیر چشم را به مکانی ایده آل برای جمع شدن چربی، پوست اضافه و آب می کند! حالت کیسه ای زیر چشم ها معمولا به خاطر جمع شدن آب و چربی در این محل است.
در روند انجام شدن جراحی پلک بالا برای رفع افتادگی پلک، پزشک برشی در راستای خط مژه ها روی پلک می زند و از این طریق پوست و چربی اضافی را بر می دارد. همچنین با کوتاه کردن عضلات نگه دارنده قدرت کشش آنها را تقویت کرده و باعث می شود تا بتوانند بهتر و محکم تر پلک را بالا نگه دارند. در نتیجه ی این عمل پلک افتاده دوباره سر جای خود بازگشته و حالت قبلی و نرمال خود را پیدا می کند.
جراحی پلک پایین از طرفی شامل ایجاد برشی در زیر پلک می شود تا از این طریق چربی و پوست اضافی خارج گردد. نگران جای برش های میکروسکپی بلفاروپلاستی نباشید چراکه اولاً بسیار ریزن و کوچکند و دوماً به خاطر قرار گرفتن در خط مژه و زیر پلک اصلا با چشم غیرمسلح دیده نمی شوند. حتی بلافاصله بعد از عمل!
بلفاروپلاستی به علت تقویت عضلات ناحیه دور چشم می تواند در رفع چروک های کوچک اطراف چشم هم تاثیر مناسبی داشته باشد و آنها را برطرف نماید.
نکته : بلفاروپلاستی می تواند هم از طریق برش مستقیم صورت بگیرد و هم با لیزر انجام شود.

بلفاروپلاستی شریعتی
بلفاروپلاستی شریعتی

مرکز بلفاروپلاستی در خیابان شریعتی

خیابان شریعتی یکی از بزرگترین خیابان های تهران است که تراکم جمعیتی زیادی در آن جمع شده است. چه افرادی که ساکن این منطقه هستند و چه افرادی که محل کارشان در شریعتی است. یکی از شاخص های مهم انتخاب یک مرکز درمانی این است که دسترسی آسانی به شما داشته باشد.
البته مراکز درمانی و زیبایی در خیابان شریعتی کم نیستند که دسترسی خوبی هم برای شما دارند، اما آنچه که اهمیت بیشتری از دسترسی مرکز دارد، کیفیت خدمات آن است. بلفاروپلاستی درمانی حساس و ظریف است و هرگونه بی دقتی یا ناشی گری پزشک در انجام آن می تواند به چشم شما آسیب برساند. آسیب هایی که ممکن است خطرناک و جدی هم باشند. جدای از بحث ایمنی، چنانچه بلفاروپلاستی به درستی انجام نشود تاثیر مطلوبی روی زیبایی صورت شما نداشته و کمترین ضررش این خواهد بود که بی اثر است. وگرنه می تواند تاثیر معکوس داشته و چشم های شما که بخش مهمی از زیبایی چهره شما را تشکیل می دهند از ریخت بیاندازد.
به همین دلیل برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی مناسب بلفاروپلاستی بسیار مهم است که مرکز معتبر و باکیفیتی را انتخاب کنید.

بلفاروپلاستی شریعتی
بلفاروپلاستی شریعتی
بهترین مرکز بلفاروپلاستی شریعتی را می توانید در نزدیکی مترو قلهک، رو به روی خیابان دولت پیدا کنید. مرکز برکه با کادری مجرب از پزشکان حرفه ای و متخصص، در کنار بهره مندی از بهترین امکانات و تجهیزات برای جراحی پلک، و البته نزدیکی به ایستگاه مترو یکی از معتبرترین و دردسترس ترین گزینه هایی است که پیش روی شما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مرکز و همچنین گرفتن نوبت بلفاروپلاستی بهتر است به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

افتادگی پلک

افتادگی پلک تنها زیبایی شما را تحت تاثیر خود قرار نمی دهد، بلکه شرایط عمومی زندگی شما را نیز دستخوش تغییر می نماید. پلکی که دچار افتادگی شده باشد تا حدی جلوی مردمک چشم را می گیرد و این اتفاق سبب می شود تا فرد دیگر نتواند دید خوبی داشته باشد. به همین دلیل هم هست که بیشتر افرادی که به افتادگی پلک دچار هستند معمولا سر خود را بالا نگه می دارند تا بتوانند خوب ببینند.
گردآورنده : ندا ناصری

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments