موهای زائد صورت تان را ببوسید و خداحافظی کنید | هزینه لیزر موهای زائد صورت

یکی از بهترین روش های موثر، لیزر موهای زائد صورت است. اجازه ندهید که موهای زائد این نواحی اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ با لیزر موهای زائد صورت از شر آنها خلاص شوید.

0 113

موهای زائد صورت را نمی توان مانند سایر نواحی بدن زیر لباس پنهان کرد و این بدان معنی است که می تواند برای بعضی از افراد منشا بزرگ ناامنی محسوب شود. ممکن است بتوانید موهای زائد تان در مناطقی که دائماً در معرض دید قرار ندارند را از نظر پنهان کنید، اما هنگامی که این موهای مزاحم روی صورت تان ظاهر شوند، راهی برای پنهان کردن آنها وجود ندارد. صورت شما همیشه در معرض دید است و در نتیجه به نظر می رسد که توجه همه به موهای پشت لب، چانه یا خط ریش شما جلب می شود.

یکی از بهترین روش های موثر، لیزر موهای صورت است. اجازه ندهید که موهای زائد این نواحی اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار دهد؛ با لیزر موهای صورت از شر آنها خلاص شوید.

IMG 20200114 114340 013 - موهای زائد صورت تان را ببوسید و خداحافظی کنید | هزینه لیزر موهای زائد صورت
 • لیزر موی زائد صورت موها را به طور دائم و با خیالی آسوده کاهش می دهد
 • اعتماد به نفس تان را تقویت می کند
 • دیگر خبری از جوش و سوزش ناشی از تیغ و اصلاح و بند و غیره نیست
 • لیزر موهای صورت کاملا مورد تایید سازمان FDA است

عمدتا لیزر تنها در افرادی که پوست روشن و موهای تیره ای دارند، قابل استفاده است. از آنجا که لیزر، رنگدانه را مورد هدف قرار می دهد، می تواند منجر به سوختگی در افراد دارای پوست تیره شود و برای افرادی که موهای بسیار روشنی دارند نیز موثر نیست. افرادی که ویژگی پوست روشن و موهای تیره را ندارند، اکنون با پیشرفت در فناوری که از ترکیبی از فرکانس رادیویی (RF) و لیزر استفاده می کند، می توانند از مزایای لیزر موی زائد صورت برخوردار شوند.

 

لیزر موهای زائد صورت : صورتی نرم و صاف برای زنان و مردان

پوست صورت، شما حساس ترین قسمت بدن تان محسوب می شود و استفاده مداوم از روش های خشن رفع موهای زائد باعث تحریک شدید این ناحیه می شود. و این نگرانی هم برای آقایان و هم برای خانمها مشترک است.

خوشبختانه، درمانی وجود دارد که می توانید به واسطه آن با خیالی آسوده، به طور موثر و دائمی موهای زائد صورت تان را کاهش دهید، بدون اینکه اثرات مضر ناشی از استفاده از تیغ و سایر موارد را روی پوست تان ایجاد کند. عملکرد لیزر موهای زائد، مورد هدف قرار دادن رنگدانه تیره مو، درست در ریشه آن و تخریب آن در هنگام تماس با هندپیس لیزر است. در عرض چند دقیقه، جلسه لیزر به پایان می رسد و شما یک گام به دستیابی به پوستی صاف و زیبا که همیشه آرزوی آن را داشته اید، نزدیک تر می شوید. مدت زمان جلسه درمان به قدری کوتاه است که شما به راحتی می توانید جلسه لیزر موهای زائد صورت تان را در وقت ناهار تنظیم کنید و بلافاصله به فعالیت های روزانه خود بازگردید.

 

لیزر موهای زائد صورت زنان

هزینه لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت زنان

با وجودی که بسیاری از زنان در اطراف شما ممکن است با همین مسئله روبرو باشند، اما باز هم وجود موی زائد بر روی پشت لب، چانه و خط ریش می تواند مایه خجالت باشد. این می تواند یک منبع اصلی برای نداشتن اعتماد به نفس باشد و منجر شود تا هنگام نزدیک شدن بیش از حد با دیگران، از انجام فعالیت های عادی خودداری کنید یا صورت خود را پنهان کنید. خوشبختانه راه حل این مساله نزد ماست. ما در مرکز زیبایی برکه، درمان های گسترده ای در زمینه لیزر انجام می دهیم و به شما کمک می کنیم تا با لیزر موهای زائد به درجه ای از صافی و بی نقص بودن صورت برسید تا از آن لذت ببرید و دیگر خدشه ای در اعتماد به نفس تان حین مراودات اجتماعی وارد نشود.

نواحی رایج برای درمان لیزر موهای زائد صورت در زنان عبارتند از:

 • پشت لب
 • ناحیه خط ریش
 • چانه
 • گردن

 

لیزر موهای زائد صورت مردان

فیلم لیزر خط ریش
لیزر موهای زائد صورت مردان

تنها خانمها نیستند که به دنبال لیزر موی زائد صورت هستند. مردان نیز به دنبال روش های جایگزین برای رفع موهای زائد صورت شان هستند تا پوستی صاف و بدون خارش ناشی از رشد مجدد و برآمدگی های دردناکی که به طور معمول پس از اصلاح منظم ایجاد می شوند، هستند. سودوفولیکولیت، اصطلاح علمی این وضعیت است و هنگامی اتفاق می افتد که موها در زیر سطح پوست رشد می کنند و منجر به ایجاد برجستگی های دردناک و ناخوشایندی می شوند. این وضعیت می تواند در نتیجه اصلاح های مکرر، اپیلاسیون و استفاده از موچین باشد که عموما منجر به تحریک شدید پوست می شود.

چنانچه مایلید از اثرات تحریک کننده سایر روش ها و ابزار آلات رفع موهای زائد صورت اجتناب کنید، لیزر موهای زائد را انتخاب کنید. بدین ترتیب قادر خواهید بود مناطق مشخصی که می خواهید نرمی و لطافت داشته باشد را انتخاب کنید. هنگامی که صورت تان به خوبی مرتب و اصلاح شده باشد، احساس بهتری خواهید داشت و همچنین از دید دیگران جذاب تر به نظر می رسید.

نواحی رایج برای درمان لیزر موهای صورت در مردان عبارتند از:

 • خط ریش در ناحیه گردن
 • خط ریش روی صورت جهت ریش کامل
 • پشت گردن

 

فیلم لیزر صورت | فیلم لیزر خط ریش

در ویدئوی زیر لیزر موهای صورت با استفاده از دستگاه الکساندرایت مدیو استار را مشاهده خواهید کرد:

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد صورت
فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

یکی از مزایای لیزر موی زائد صورت این است که این درمان بسیار سریعتر است. مناطق صورت کوچک هستند، بنابراین درمانی مانند لیزر پیشانی به طور کلی حدود 15 دقیقه طول می کشد. در مجموع، چهار تا هشت جلسه درمان با فواصل تقریبی یک ماهه لازم است.

 

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای صورت بسته به اندازه منطقه تحت درمان و گستردگی و حجم موهای زائد و همچنین تجهیزات لیزری متفاوت است، گرچه از آنجا که نواحی صورت نسبتاً کوچک هستند، در نهایت هزینه کمی را شامل می شود.

جهت اطلاع دقیق از هزینه لیزر موهای صورت لطفاً اینجا کلیک کنید.

ایا لیزر موهای زائد درد دارد

درد لیزر
درد لیزر

دستیابی به زیبایی کمی دردناک است و لیزر موی زائد صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست. ناراحتی ناشی از لیزر موهای زائد مشابه کش لاستیکی سوزانی است که بر روی پوست شما کشیده می شود. آستانه درد در افراد مختلف، متفاوت است؛ اما افرادی که موهای ضخیم و تیره تری دارند، سوزش بیشتری احساس می کنند. به طور کلی، هرچه تستوسترون بیشتری داشته باشید، درد بیشتری متحمل می شوید.

آیا لیزر صورت عوارض دارد؟ | عوارض لیزر موهای زائد صورت

عوارض لیزر موهای زائد صورت
آیا لیزر صورت عوارض دارد؟

لیزر موهای صورت در ناحیه ابرو به دلیل احتمال تماس نور لیزر با چشم ها می تواند خطرناک باشد. به همین دلیل به کار بردن لیزر در این ناحیه توصیه نمی شود. همچنین لازم است برای جلوگیری از هرگونه تماس، از عینک مخصوص محافظ چشم استفاده شود و در طول پروسه درمان چشمان خود را بسته نگه دارید.

اسکار و تحریک رشد موهای صورت هرچند نادر است، اما هر دو در لیزر موی زائد صورت احتمال دارد.

 

لیزر موهای کرکی صورت

فیلم لیزر خط ریش
لیزر موهای کرکی صورت

لیزر موهای زائد جهت کاهش دائمی مو توسط FDA تأیید شده است، اما از آنجا که موهای صورت خانم ها معمولاً کم حجم تر و کرکی تر از بدن شان است، ممکن است به خوبی درمان بدن جواب ندهد.

 

لیزر موهای صورت نی نی سایت

لیزر موهای صورت
لیزر موهای صورت نی نی سایت

سخن پایانی

امیدواریم لیزر موهای صورت خود را نزد هر کلینیکی که انجام می دهید، با موفقیت همراه باشد و هیچ گونه عوارضی را تجربه نکنید. اما چنانچه در یافتن بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران دچار تردید هستید، مرکز زیبایی برکه را به شما معرفی می کنیم.

مرکز زیبایی برکه با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی مجرب و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد و دستگاه ها، افتخار دارد علیرغم لیزر موهای زائد، کلیه خدمات زیبایی، پوست و مو را به شما عزیزان ارائه کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره، اطلاع از قیمت ها و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و تندرست باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

لینک اول

لینک دوم

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!