رفع موهای زائد با لیزر بهترین و تاثیرگذار ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است!!

رفع موهای زائد با لیزر

چرا رفع موهای زائد با لیزر اینقدر محبوب و همه گیر شده است؟

به خاطر آنکه لیزر تاثیر دائمی و همیشگی دارد و باعث می شود تا آخر عمر رشد مجدد موهای زائد را نبینید. رفع موهای زائد با لیزر

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

این تکنولوژی نسبتا جدید که تاثیر واضحی روی رعایت بهداشت و سلامت بدن شما دارد، همچنین بهترین گزینه ی پیش روی شما برای داشتن بدنی بدون موی زائد، پوستی صاف و صیقل خورده است.

همه ی نقاط بدن را می توان برای رفع موهای زائد لیزر کرد.

o laser hair removal banner1 201649104725753 - رفع موهای زائد با لیزر بهترین و تاثیرگذار ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است!!
رفع موهای زائد با لیزر

مهم نیست که کجای بدن خود را لیزر می کنید ، شدت درمان لیزر به شرایط پوست و موی فرد تحت درمان بستگی دارد.

هرچند لیزر درمانی است که شما را از شر ژیلت و اپیلاسیون خلاص می کند، اما ممکن است خطراتی هم برای شما داشته باشد. البته تا وقتی که به درستی آن را انجام ندهید.رفع موهای زائد با لیزر

اما چطور می شود لیزر را به درستی انجام نداد؟!

به سادگی، با انتخاب مرکز و تکنسین نامعتبر و غیر متخصص. یادتان باشد که تکنولوژی های مشابه لیزر بسیارند. ممکن است در مرکزی با این پاسخ مواجه شوید که پیش از لیزر حتما باید الکترولیز کنید. هرگز به اینگونه حرف ها توجی نکنید. لیزر موهای زائد به هیچ پیش درمانی نیاز ندارد.

تکنولوژی هایی مانند الکترولیز و آی پی ال بنا بود مانند لیزر بتوانند موهای زائد را با استفاده از حرارت اشعه از بین ببرند، اما به خاطر خطرات زیادی که داشتند و اثرگذاریشان هم چندان خوب نبود، امروز دیگر از رده خارج شده اند. در حال حاضر دستگاه های جدید لیزر بهترین اثر گذاری و ایمن ترین درمان را به شما ارائه خواهند داد.رفع موهای زائد با لیزر

حال برخی از مراکز هستند که چون قبلا دستگاه های قدیمی تر مانند الکترولیز تهیه کرده اند، تلاش دارند با پیشنهاد ها و توصیه های نامناسب مراجع را مجبور کنند از دستگاه قدیمی تر استفاده کند و هزینه هم برایش بپردازد!

البته به خاطر داشته باشید که دستگاه های قدیمی لیزر هم معایب نسبتا زیادی داشتند. هرچند در دستگاه های جدید معایب، عوارض درمان و خطرات احتمالی به شدت کاهش یافته اند، به طوری که لیزر امروزه یکی از بهترین و ایمن ترین درمان های موجود به حساب می آید.

a1 - رفع موهای زائد با لیزر بهترین و تاثیرگذار ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است!!

جلسه ی اول لیزر موهای زائد

اگر به مرکز معتبری مراجعه نمایید در جلسه ی اول لیزر بیشتر به آشنایی با درمان و توجیهات پیش از درمان خواهید پرداخت. آشنایی هایی مانند مراجعه به مرکز، ملاقات با تکنسین، مصاحبه جهت تکمیل پرونده ی پزشکی و غیره. در یک مرکز لیزر معتبر پیش از شروع درمان از وضعیت سلامت، بیماری های کنونی، سابقه های انواع بیماری ها و حساسیت ها و حتی دارو های مورد استفاده از شما سوال می شود.

همه ی اینها در روند درمان و تنظیم شدت اشعه لیزر مهم هستند. چراکه طی جلسه ی اول پزشک یا تکنسین متخصص ممکن است به این نتیجه برسد که لیزر اصلا برای شما مناسب نیست و می تواند خطرناک باشد.

البته که شرایط پوست و رنگ پوست و موی فرد هم تاثیر بسزایی در تنظیم شدت درمان دارند.

برای آشنایی بیشتر بهتر است مقاله ی جلسه ی اول لیزر را نیز مطالعه کنید.
Eyebrow Makeup Tips - رفع موهای زائد با لیزر بهترین و تاثیرگذار ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است!!

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

همانطور که احتمال می دانید، لیزر یک درمان دوره ای است. یعنی چه؟!

یعنی با یک جلسه لیزر هیچ اتفاقی نمی افتد. اگر می خواهید درمانی کامل و موثر را تجربه کنید، حتما به خاطر داشته باشید که باید تمام جلسات لیزر را به شکل منظم به انجام برسانید. به صورت میانگین هر فرد برای لیزر یک ناحیه از بدنش به حدود 6 جلسه لیزر نیاز دارد.

اما از آنجایی که در هر جلسه ی لیزر ریشه های مو به قصد از بین بردن فولیکول سوزانده می شوند، جهت آماده شدن برای جلسه ی بعدی باید صبر کرد تا موها دوباره اندکی رشد کنند. این سرعت رشد برای هرکسی متغیر است اما معمولا همه به طور میانگین به 4 الی 6 هفته رمان برای رشد مجدد موها زمان نیاز دارند.

به همین خاطر فاصله ی بین جلسات لیزر حدودا یک ماه است.

نکته : رشد موهای زائد بعد از هرجلسه لیزر کم و کمتر می شود.رفع موهای زائد با لیزر

برای آشنایی بیشتر بهتر است مقاله ی فاصله ی بین جلسات لیزر را نیز مطالعه کنید.
11 297x300 - رفع موهای زائد با لیزر بهترین و تاثیرگذار ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است!!
فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

نکات قبل از لیزر موهای زائد

نکات کوچکی هستند که بهتر است قبل از لیزر کردن موهای زائد خود با آنها آشنایی داشته باشید. مانند اینکه حتما به خاطر داشته باشید که پزشک یا تکنسین متخصص لیزر را در جریان هرگونه بیماری، آلرژی یا داروی حساسی که مصرف می کنید قرار دهید.

در وهله ی دوم حتما تلاش کنید با تحقیق کافی مرکزی معتبر را برای لیزر موهای زائد انتخاب کنید. چراکه این کار عملا مهمترین کاری است که باید خودتان به تنهایی انجام دهید. برای باقی مراحل خود پزشک مجموعه شما را راهنمایی می کند.رفع موهای زائد با لیزر

اما نکته ی عملیاتی تر در این زمینه این است که هرچند پیش از لیزر و در فاصله ی بین حلسات لیزر نباید موهای زائد ناحیه ی تحت درمان را ژیلت بکشید، اما باید حتما چند ساعت قبل از شروع جلسه ی لیزر آنها را تیغ بکشید و اصلاح کنید. این اقدام برای این است که در هنگام لیزر کردن فقط ریشه های مو روی پوست باقی مانده باشند که بسوزند.رفع موهای زائد با لیزر

برای آشنایی بیشتر با این نکات بهتر است این مقاله را هم مطالعه کنید.

بهترین مرکز لیزر در تهران

مرکز معتبر مساوی است با درمانی ایمن و پایدار.

مرکز لیزر برکه واقع در شمال تهران، با کادری مجرب از پزشکان و تکنسین های مجرب و متخصص، یکی از بهترین مراکز برای رفع موهای زائد با لیزر در تهران است. مجهز بودن به بهترین و جدیدترین دستگاه های لیزر روز دنیا در کنار قیمت های فوق العاده، برکه را به مرکزی با کیفیت و در عین حال به صرفه تبدیل کرده است.رفع موهای زائد با لیزر

چنانچه قصد دارید با برکه آشنا شوید می توانید به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده و لیست خدمات و تعرفه های ما را ببینید.
zae - رفع موهای زائد با لیزر بهترین و تاثیرگذار ترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است!!
بهترین مرکز لیزر در تهران

برگشت موهای زائد بعد از لیزر

این را به خاطر داشته باشید، نام تخصصی لیزر موی زائد، درمان کاهش سرعت رشد موهای زائد است. این یعنی جلسات ترمیمی. اگر نکات لازم را در حین انجام دوره ی درمانی به خوبی رعایت نکنید ممکن است پایداری درمان برای شما بسیار کم شود.رفع موهای زائد با لیزر

اما حتی اگر لیزر را به بهترین شکل ممکن هم انجام داده باشید باز هم بعد از اتمام دوره ی لیزر به جلسات ترمیمی در فاصله ی هر شش ماه تا یکسال یکبار احتیاج خواهید داشت. این جلسات برای تضمین پایداری اثر لیزر موهای زائد است.

محقق : ندا ناصری

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

شماره های تماس سریع  بیشترین تخفیف های زیبایی در ۲۴ ساعت آینده

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748  ☎

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x