ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه

به کسایی که درارومیه زندگی می کنند، توصیه می کنیم که چنانچه به دنبال بهترین مرکز لیزر ارومیه می گردید، حتما سری به این مطلب بزنید.

به کسایی که درارومیه زندگی می کنند، توصیه می کنیم که چنانچه به دنبال بهترین مرکز لیزر ارومیه می گردید، حتما سری به این مطلب بزنید.

بهترین مرکز لیزر ارومیه

room - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه
بهترین مرکز لیزر ارومیه

سلام به همه کسایی که الان دارن این مطلب رو میخونن. امروز می خوام تجربه شخصیم رو از لیزر موهای زائد با شما به اشتراک بذارم؛ چراکه لیزر به معنای واقعی زندگی منو تغییر داد و احساس من به بدنم الان خیلی با قبل فرق داره. امیدوارم تجربیاتم در این زمینه بتونه بهتون کمک کنه.

موهای زائد بدن، موضوعی فوق العاده شخصی، اما اجتناب ناپذیره، چون وجود اون امری طبیعی و از بین بردن آن در گرو آرمان های زیبایی گرایانه ماست. هر کاری که ما انجام میدیم، برای تغییر چگونگی ظاهرمون و بهبود اونه. لیزر موهای زائد هم یکی از همین مقوله هاست.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

من به خاطر اینکه یک بار داروی اشتباه برام تجویز شده بود دچار پرمویی شدم. بعد از مصرف دارو، بدنم رفته رفته پر شد از موهای زائد سیاه و ضخیم. حتی دور سینه هام هم موی زائد رشد کرد که قبلا نبود. منم دائم اونارو با موچین می کندم. این موضوع باعث رشد موهای زیر پوستی شد. من به شدت احساس بیچارگی می کردم. به مرور، موهای زائد دست و پام ضخیم و ضخیم تر شد و رشدشون سرعت بیشتری پیدا کرد. از یک طرف من موهای زائدمو با ژیلت می زدم و از اون طرف موهای زائد جیک میزد، پوستم دون دون و جوش جوشی می شد و من هاج و واج بودم که با این وضع چه کار کنم. یکی از دوستام بهم پیشنهاد کرد باهاش به یک مرکز اپیلاسیون برم. نتیجه اپیلاسیون بد نبود، اما خیلی دردناک بود و از اون جایی که تحمل دردش رو نداشتم، ادامه ندادم.

حدودا یک سال پیش بود که تصمیم قطعی گرفتم با استفاده از لیزر برای همیشه خودم رو از شر موهای زائد منحوسم راحت کنم. تعریف های زیادی از مزایای لیزر موهای زائد شنیده بودم و توی سایت تهران اسکین هم به کرات تبلیغات این روش درمان رو دیده بودم؛ تو بخش نظرات هم کاربران کامنت های مثبتی درباره این باره گذاشته بودند. خلاصه این طوری شد که من با خوشحالی تمام یک وقت مشاوره پیش از لیزر گرفتم و به بهترین مرکز لیزر ارومیه مراجعه کردم.

laser 357x210 - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه
لیزر موهای زائد در ارومیه

بیشتر هدفم از مراجعه به بهترین مرکز لیزر ارومیه این بود که جلوی رشد بی رویه موهای پام رو بگیرم، اما بعد تا لیزر خط بیکینی هم پیش رفتم. صادقانه میگم، انجام خدمات لیزر در بهترین مرکز لیزر ارومیه واقعا تجربه خوبی بود. کارکنان مطب بسیار قابل اعتماد و خوش برخورد بودند و اطلاعات مفیدی درباره لیزر به مراجعین ارائه می دادند. هزینه لیزر هم به مراتب مناسب تر از سایر مراکز لیزر بود. از اون زمان به بعد، من به طور منظم برای لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدنم به این مرکز مراجعه می کنم. لیزر موهای زائد زیر بغل، جدید ترین درمان لیزر منه. از اون جایی که منشی مطب، اطلاعات زیادی درباره فرایند لیزر موهای زائد داشت، من سوالات زیادی پرسیدم و اون هم در کمال بردباری جواب می داد. سوالات من در اولین مراجعه ام اینها بود:

 

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه ست؟

منشی: لیرز به طور انتخابی، فولیکول های موی شما رو مورد هدف قرار میده و اونها رو تا جایی که تخریب بشن حرارت میده. اما سطح پوست هیچ آسیبی نمی بینه و سالم باقی می ماند.

 

 آیا هر کسی با هر نوع پوست و مویی می تونه موهای زائدش رو لیزر کنه؟

منشی: با انتخاب لیزر مناسب، هر کسی با هر نوع پوست و مویی می تونه از مزایای لیزر برخوردار بشه. با این حال، لیزر موهای زائد در موهای تیره موثرتره.

 

آیا همه قسمت های بدن رو میشه لیزر کرد؟

منشی: خیر، مثلا ابروها رو نمیشه لیزر کرد. اما پیوند ابرو قابلیت لیزر شدن رو داره. همینطور لیزر موهای زائد برای داخل بینی یا گوش که آقایون خیلی دنبالش هستن، مناسب نیست. به غیر از این موارد، تمام قسمت های بدن رو می توان لیزر کرد.

promo302241161 - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه
لیزر موهای زائد ران پا

آیا لیزر موهای زائد یک روش دائمیه؟

منشی: سوال خوبیه. متاسفانه بعضی از مراکز لیزر، تبلیغات گمراه کننده ای درباره لیزر موهای زائد می کنند. در زیر پوست ما فولیکول های موی خاموشی وجود داره که تحت تاثیر درمان لیزر قرار نمی گیرن. برای همین ما به همه مراجعین این رو میگیم که پس از اتمام 8 تا 12 جلسه درمان، حدود 75 تا 80 درصد موهای زائد بدنشون رو از دست می دن. تغییرات هورمونی می تونن بر رشد موهای زائد جدید تاثیر بگذارن. مردم باید واقع بینانه به لیزر موهای زائد نگاه کنند؛ همه ما از لحاظ بیولوژی با یکدیگر متفاوتیم، برای همین آثار و نتایج لیزر در هر فردی متفاوته. اما صادقانه میگم، اکثر قریب به اتفاق مراجعین از نتیجه کار بسیار راضی اند.

 

لیزر موهای زائد عوارضی هم داره؟

منشی: ممکنه پوست بیش از حد داغ بشه و دچار سوختگی بشه یا تاول و تغییر رنگ روی پوست ایجاد بشه. اما اگر لیزر موهای زائد تو یک مرکز معتبر، با دستگاه های به روز و توسط یک متخصص مجرب انجام بشه هیچ کدوم از این عوارض رو تجربه نمی کنین. در این صورت فقط لازمه مراقبت های بعد از درمان لیزر رو دنبال کنید که مهم ترینش استفاده از ضد آفتاب در زمان قرارگیری در مقابل نور خورشیده.

بیشتر بخوانید: آیا لیزر موهای زائد عوارض جانبی دارد؟

DisadvantageOfLaserHairRemoval - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه
لیزر موهای زائد زیربغل در ارومیه

آیا دستگاه بهترین مرکز لیزر ارومیه تفاوتی با سایر دستگاه ها داره؟

منشی: دستگاه لیزر موهای زائد این مرکز، جدید تر و پیشرفته تر از سایر دستگاه هاست که ایمنی و راحتی مراجعه کننده رو بیشتر تامین می کنه. این لیزر دارای یک سیستم خنک کننده خودکاره که حین فرآیند لیزر، پوست رو خنک نگه می داره.

 

دیگه بعد از لیزر موهای زائد، هیچ اقدامی برای از بین بردن موها لازم نیست؟

منشی: خیر. این یک تصور غلطه. هیچوقت موهای زائد کلا از بین نمی رن، اما به طور خیلی چشمگیری کم میشن و برای چند سال از ژیلت زدن بی نیاز میشین. در برخی نواحی هم ممکنه لازم باشه هر چند هفته یکبار از ژیلت استفاده کنید.

laser hair removal during pregnancy - ارائه خدمات لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر ارومیه
لیزر موهای زائد در بارداری

یکی از روزهای مراجعه ام به بهترین مرکز لیزر ارومیه، خانم بارداری رو دیدم که برای انجام لیزر موهای زائدش اومده بود. اما بعد از مشاوره مجبور شد بره. از منشی که علتش رو جویا شدم گفت: متاسفانه تکنولوژی لیزر هنوز به نقطه ای نرسیده که بتونه موهای زائد رو در زنان باردار درمان کنه و این خانوم هم کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد نبود. اما جای تعجب نیست که در سال های آینده، این تکنولوژی هم اضافه بشه.

بیشتر بخوانید: لیزر موهای زائد در دوران بارداری

تجربه هایی که من در بهترین مرکز لیزر ارومیه کسب کردم این بود که این روش برای همه مناسب نیست. شاید در نظر اول، هزینه لیزر موهای زائد گران باشه، اما در نهایت متوجه می شید که هزینه آن در مقایسه با مجموع روش هایی که برای از بین بردن موهای زائد هزینه کردید، به صرفه تر است. شاید لیزر موهای زائد به نظر وقت گیر باشه، چون هر جلسه بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشه و هر 6 هفته باید مراجعه کنید، اما نتیجه اش فوق العاده است. افراد دارای موی خیلی روشن مناسب لیزر موهای زائد نیستند و باید از دستگاه های خاصی استفاده کنند. و همونطور که قبلا هم اشاره کردم مرکز لیزر خیلی مهمه و باید قبل از مراجعه خیلی تحقیق کنید و جایی که معتبر باشه رو انتخاب کنید. اگه شما هم مثل من به دنبال راحتی و آرامش و تمیزی هستید، توصیه می کنم لیزر موهای زائد رو امتحان کنید؛ چراکه از زمین تا آسمون با روش های دیگه فرق داره و کلا خیلی خوبه.

در آخر هم میخوام به کسایی که تو ارومیه زندگی می کنن توصیه کنم که اگه دنبال بهترین مرکز لیزر ارومیه می گردید، حتما سری به این لینک بزنید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

2.5 4 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source منبع 1
Subscribe
Notify of
guest

6 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
مریم
مریم
5 years ago

ادرس بهترین مرکز لیزر موهای زائد ارومیه کجاست؟ ادرسشو لطفا بگذارید

Sahari
Sahari
4 years ago

لطفا ادرس رو بگذارید خیلی ممنون

ندا
ندا
4 years ago

سلام این مرکز کی راه اندازی میشه؟

6
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x