12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه

این نشانه ای است که به لیزر موهای زائد جواب داده اید.

در اینجا به سؤالات شما در مورد جلسات لیزر درمانی برای موهای زائد و آنچه را که پس از جلسه لیزر موهای زائد نباید انجام دهید ، پاسخ می دهیم.

12 کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه

hair removal laser treatment 300x211 - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه

روش های زیبایی متعددی برای حذف موهای زائد وجود دارد که اثرات آن فوری است و یا خیلی زود قابل مشاهده هستند.  اما هیچکدام به اندازه لیزر موهای زائد مؤثر نیست.  لیزر موهای زائد یکی از مؤثر ترین روش های حذف موهای زائد است.

اگر چه انتظارات شما از این روش درمان باید واقعی باشد و روند درمان ممکن است مدتی طول بکشد. در اینجا به سؤالات شما در مورد جلسات لیزر درمانی برای موهای زائد و آنچه را که پس از جلسه لیزر موهای زائد نباید انجام دهید ، پاسخ می دهیم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

لیزر موهای زائد چیست؟

ما همیشه توجه و مراقبت زیادی از موهای مان می کنیم.  اما این موها چیزی نیست جز پروتئین مرده. موها مانند ناخن های ما سلول های مرده هستند.  آن بخش از موها که برای حذف توسط لیزر مهم است فولیکول یا “ریشه” موها است.  این بخشی است که هدف لیزر است و همان چیزی است که اثرات کلی درمان لیزر موهای زائد را تعیین می کند.

در هر زمان خاص ، حدود 20 درصد از فولیکول های موی شما در مرحله رشد قرار دارند.  در طول این دوره ، ملانین در فولیکول ایجاد می شود و در مورد ایجاد رشته های جدید مو عمل می کند.   ملانین  که رنگدانه تیره است ، برای جذب نور لیزر بسیار مؤثر است. این ایده اساسی در زمینه  لیزر موهای زائد است.

لیزر به راحتی توسط رنگدانه در فولیکول های فاز رشد جذب می شود و باعث می شود که فولیکول ها گرم شده و بمیرند.

مرکز لیزر و زیبایی برکه با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه لیزر موهای زائد و درمان های زیبایی می باشد.  برای گرفتن وقت از پزشک متخصص اینجا کلیک کنید.

بعد از جلسه لیزر موهای زائد چه باید بکنید

از آنجا که تمرکز لیزر بر روی فولیکول موها است ، شما پس از جلسه اول لیزر درمانی و مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد به جز اندکی قرمزی که از عوارض موقتی لیزر است شاید متوجه هیچ تفاوت فوری دیگری نشوید.  در ظاهر امر موها هنوز وجود دارند ، اما فاکتوری که باعث رشد آنها می شود از بین  رفته است.

موها بدون فولیکول ها که آنها را نگه می دارد ،  در طول روزهای بعدی ریزش خواهند کرد.

شاید در این زمان وسوسه شوید که پوست خود را اسکراب کنید و یا با استفاده از خودتراش موها را از بین ببرید تا پوست تان زودتر صاف شود.  اما به دو دلیل اصلی این کار توصیه نمی شود :

  1. شما نمی توانید تشخیص بدهید مویی که از بین می برید یک موی معمولی است یا مویی است که فولیکول آن از بین رفته است؛ به معنی که شما یک تلاش بی نتیجه انجام می دهید.
  2. پوست شما باید پس از درمان با لیزر بهبود یابد. حتی پس از آنکه هر گونه تورم اولیه از بین رفت ، پوست شما هنوز هم کمی حساس است.

بهتر است به مدت سه تا پنج روز حتی از تمیز کردن یا فشار آوردن به پوست خود اجتناب کنید و بعد از دوش گرفتن به آرامی بدن خود را خشک کنید.

 

پس از جلسه اول لیزر موهای زائد چه اتفاقی می افتد؟

laser hair removal 300x300 - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه

پس از چند روز ، شما متوجه  رشد موهای جدید در محل درمان موهای زائد با لیزر می شوید.  این نشانه ای است برای این که این روش جواب داده است.  البته شاید به نظر متناقض برسد.  اما ممکن است در هنگام جلسه لیزر درمانی تمام موهایی که توسط لیزر برداشته شده اند بر روی پوست ظاهر نشده بوده اند.

بعضی از آن ها در همان زمان درون فولیکول قرار داشتند و به اندازه کافی رشد نکرده بودند تا قابل مشاهده باشند.  حالا این موها از پوست خارج شده و می توانند برداشته شوند. هنگام پاک کردن این موهای سطحی دقت کنید و آنها را به آرامی از بین ببرید.

اگر احساس می کنید که موها هنوز به چیزی متصل است ، آنها را رها کنید. دو روز دیگر صبر کنید و سپس نتیجه درمان خود را مشاهده کنید.  دو روز تحمل کردن یک دوره انتظار خوب برای تلاش ما  تلاش است.

به یاد داشته باشید که در هر زمان معین تنها در حدود 20٪ از موهای شما تحت تأثیر لیزر قرار می گیرند.  از بین بردن کامل موها نیاز به چندین جلسه لیزر درمانی برای موهای زائد دارد.  همکاران ما در مرکز لیزر برکه بهترین خدمات را برای رسیدن به نتیجه کامل لیزر موهای زائد تا ارائه می دهند.  تعداد دقیق جلسات لیزر موهای زائد که شما نیاز دارید بستگی به نوع پوست شما و اندازه منطقه مورد نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله فهرست پزشکان و گرفتن نوبت از مراکز ما اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ در مورد لیزر موهای زائد

1-آیا پس از جلسه اول لیزر موهای زائد می توانم موها را شیو کنم؟  

رشد موها در بین جلسات لیزر درمانی تأثیری بر روی کار ما ندارد.  اگر شما ترجیح می دهید که مو   نداشته باشید ، می توانید آنها را شیو کنید.  اما بگذارید 10 روز از جلسه لیزر موهای زائد بگذرد و بعد این کار را انجام دهید.  همچنین 24 ساعت قبل از جلسه بعدی هم موهای منطقه تحت درمان را شیو کنید.

 

2-موها چه مدت پس از لیزر موهای زائد می ریزند؟

مقدار مویی که پس از هر جلسه می افتد و تعیین زمان آن می تواند متفاوت باشد.  اگر هنگامی که لیزر درمانی برای حذف موهای زائد انجام می شود ، موها در فاز صحیح (فاز رشد ) باشند ، به طور دائمی کاهش می یابند.

بعضی از موها بلافاصله از فولیکول جدا می شوند و می ریزند.  در حالی که بعضی دیگر ممکن است تا چند هفته بعدی ریزش کنند. اگر موها در یکی از دو مرحله دیگر رشد قرار داشته باشند ، آن وقت نیاز به جلسه دیگری برای هدف قرار دادن فولیکول موها و از بین بردن آنها توسط لیزر می باشد.

 

3-آیا بعد از لیزر موهای زائد می توانید از اپیلاسیون یا روش های دیگر کندن موها از ریشه استفاده کنیم؟ 

waxing shaving laser 300x225 - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه

شما برای رسیدن به نتایج مطلوب نیاز به 4 تا 6 جلسه حذف موهای زائد توسط لیزر خواهید داشت. بنابراین اپیلاسیون و کندن موها از ریشه در بین جلسات لیزر درمانی ایده خوبی نیست.  رشد موها و دیدن آنها بر روی پوست شاید منظره زیبایی نباشد و ناخوشایند باشد ، اما برای اینکه لیزر به خوبی کار کند باید بتواند ریشه موها را هدف قرار دهد.

بند انداختن و یا اپیلاسیون باعث می شود که موها از ریشه کنده شوند.  و ریشه مو همان بخشی از مو است که لیزر باید آن را از بین ببرد.  هنگامی که در حال مراجعه برای درمان موهای زائد خود توسط لیزر هستید نباید موها را توسط اپیلاسیون و یا روش های دیگر از ریشه بکنید.  اگر می خواهید در بین جلسات لیزر درمانی و یا قبل از جلسه لیزر بعدی موها را از بین ببرید ، آنها را شیو کنید.

 

4-آیا پس از جلسه لیزر موهای زائد می توانم ورزش کنم؟  

توصیه می شود که حداقل 24 ساعت پس از درمان با لیزر، از انجام  فعالیت هایی که موجب عرق کردن می شود ، خودداری کنید.  بهتر است فرصتی به پوست خود بدهید تا مطمئن شوید که پوست شما آرام شده است.   بدن خود را به خصوص در منطقه درمان شده خنک نگه دارید.  خنک نگه داشتن پوست به کاهش سوزش و درد کمک می کند.

 

5-آیا پس از جلسه لیزر موهای زائد می توانید دوش بگیرید؟

پس از جلسه لیزر موهای زائد می توانید دوش بگیرید ، اما مطمئن شوید که از آب گرم استفاده نمی کنید. برای هفته اول پس از لیزر درمانی باید با آب خنک یا ولرم دوش بگیرید. گرمای آب نیز باعث ایجاد التهاب و ناراحتی پوست می شود.  و در صورت امکان از صابون های عطری استفاده نکنید.  عطرهای موجود در محصولات معطر می توانند پوست شما را تحریک کنند.

 

6-آیا پس از لیرزر موهای زائد می توانید از اسپری برنزه استفاده کرد و یا آفتاب بگیرید؟ 

برنزه کردن ، آفتاب گرفتن و یا قرار گرفتن در معرض نور خورشید در بین جلسات لیزر موهای زائد اصلاً توصیه نمی شود.  زیرا می تواند در مناطق تحت درمان رنگدانه ایجاد کند.  اگر شما مجبور هستید در معرض نور خورشید قرار بگیرید ، حتماً از کرم ضد آفتاب با  SPF 30 یا بالا تر استفاده کنید.

شما همچنین باید از اسپری یا لوسیون های برنزه کننده یا هر چیزی که رنگ پوست طبیعی را تغییر می دهد ، اجتناب کنید.

 

7-آیا پس از جلسه لیزر موهای زائد صورت می توانید آرایش کنید؟

استفاده از کانسیلر و یا فاندیشن پس از جلسه لیزر موهای زائد  توصیه نمی شود.   به این دلیل  که فولیکول های شما حساس هستند و مسدود شدن منافذ پوست می تواند باعث ایجاد واکنش یا التهاب پوست شوند.  اگر باید آرایش کنید ، از مواد آرایشی معدنی پس از گذشت  24 ساعت از جلسه لیزر درمانی استفاده کنید.

اما یادتان باشد که شب ها در هنگام خواب آرایش خود را پاک کنید.  تا پوست تان بتواند نفس بکشد. هنگام تمیز کردن پوست خود از آب ولرم ، و پاک کننده های غیر عطری استفاده کنید. و پس از آن با یک حوله  تمیز پوست خود را خشک کنید.  اگر از ژل آلوئه ورا قبل از خواب استفاده شود ، می تواند قرمزی را کاهش دهد.

 

8-پس از هر جلسه حذف موهای زائد با  لیزر چقدر طول می کشد تا موها مجدداً رشد کنند؟

از آنجایی که مو دارای یک چرخه رشد متناوب است که در آن برخی موها به طور فعال رشد می کنند ، و برخی دیگر رشد نمی کنند ،  ممکن است شما نیاز به چهار تا شش درمان داشته باشید که بین 4 تا 6 هفته طول می کشد تا نتایج بهینه شود.

مانند بسیاری از درمان های مراقبت از پوست ، ممکن است قبل از رسیدن به نتایج کامل نیاز به چند جلسه درمان داشته باشید.  پس از اولین جلسات ، ممکن است موها به طور معمول رشد کنند ،  اما پس از جلسات بعدی رشد موها معمولاً به صورت تکه تکه می باشد.

 

9-آیا بعد از جلسه لیزر موهای زائد می توانید از دئودورانت استفاده کنید؟

خیر.  از استفاده از هر نوع محصول عطری برای 24 تا 48 ساعت پس از لیزر درمانی اجتناب کنید.

 

10-پس از لیزر موهای زائد چه موقع می توانیم از لوسیون بدن استفاده کنیم؟   

بعضی از مراکز لیزر موهای زائد توصیه می کنند که پس از لیزر درمانی از ژل آلوئه ورا استفاده کنید تا محل درمان شده را نرم و مرطوب نگه دارد.  بهتر است از هر نوع لوسیون دیگر در ناحیه تحت درمان برای 24 تا 48 ساعت پس از حذف موهای زائد خود استفاده نکنید.

 

11-آیا پس از جلسه لیزر موهای زائد درد دارید؟

در طول درمان با لیزر ، بیماران احساسی شبیه برخورد یک کش لاستیکی با پوست خود دارند.  لیزرهای مدرن دارای سیستم خنک کننده ای هستند که باعث راحتی و حفاظت از پوست در طول جلسه لیزر موهای زائد می شوند. و به سرعت حس گرما را کاهش می دهد.  بعضی از بیماران پس از درمان خارش ، قرمزی یا تورم در ناحیه را تجربه می کنند که در عرض چند روز کاهش می یابد.

 

12-پس از جلسات لیزر درمانی چه موقع نتایج قابل مشاهده هستند؟  

پس از اولین جلسه شما نتایج را متوجه خواهید شد. رشد موهای شما کمتر خواهد شد و موها نرم تر و ضعیف تر می شوند.  پوست شما نیز صاف تر می شود و بعد از هر جلسه ، منافذ پوست شما کمتر قابل مشاهده خواهد بود. در جلسات بعدی نتایج به دست آمده بیشتر قابل توجه خواهد شد.

hair removal 300x201 - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه

لیزر موهای زائد در مرکز لیزر و زیبایی برکه  

اگر تصمیم گرفته اید که موهای زائد خود را با لیزر از بین ببرید ، باید به یک مرکز لیزر معتبر مراجعه کنید.  مراکز معتبر لیزر درمانی که دارای تجربه زیادی در این زمینه هستند ،  در جلسه مشاوره به همه پرسش های شما پاسخ می دهند.  در مورد هزینه ها به شما اطلاعاتی می دهند و همه جزئیات را برای شما شرح می دهند.  در صورتی که این روش برای شما مناسب باشد ، تاریخ جلسات لیزر درمانی را مشخص می کنند.

اگر می خواهید پوستی نرم و صاف و بدون مو داشته باشید به مرکز لیزر و زیبایی برکه مراجعه کنید. در این مرکز که زیر نظر پزشکان متخصص اداره می شود ، بهترین اپراتورهای با تجربه دستگاه لیزر   خدمات لیزر و زیبایی را به شما ارائه می دهند.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

همچنین در مرکز لیزر و زیبایی برکه ما آخرین روش های زیبایی را به مشتریان توصیه می کنیم.  از جمله مراقبت از پوست و جوانسازی صورت و بدن را که سزاوار آن هستید ، به شما تقدیم می کنیم.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات لیزر موهای زائد ، با ما تماس بگیرید.  متخصصان مراقبت از پوست ما می توانند اطلاعات بیشتری را به شما ارائه دهند.

برای مشاوره و گرفتن وقت برای عمل های زیبایی سینه و سایر درمان های زیبایی و همچنین لیزر موهای زائد با ما تماس بگیرید.  مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات را توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر آموزش دیده و خوش برخورد به شما ارائه خواهد داد.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار 2018 برتر از لیزر الکساندرایت و دایود

 

ترین دستگاه لیزر اسکلپیون - 12کاری که نباید پس از جلسه اول لیزر موهای زائد انجام بدهیم | آدرس مرکز لیزر و زیبایی برکه

دستگاه لیزر اسكلپيون مدیو استار 2018  یک دستگاه با تکنولوژی مدرن در زمینه زیبایی است.  دستگاه لیزر اسكلپيون با استفاده از فن آوری های مختلف قادر به انجام انواع مختلفی از درمان ها می باشد.  کمپانی اسکلپیون بیش از 40 سال است که در عرصه زیبایی و جراحی زیبایی و لیزر زیبایی در جهان فعالیت می کند.

این کمپانی طیف گسترده ای از محصولات را به بازار های جهانی عرضه می کند که بالاترین استاندارد های کیفی را دارا می باشد.  هزاران کاربر در سراسر جهان با اعتماد به فن آوری اسکلپیون که در آلمان ساخته شده و تخصص علمی آن ثابت شده است ،  اقدام به درمان با این دستگاه کرده اند.

فناوری موجود در دستگاه لیزر اسکلپیون موجب می شود تا طیف گسترده ای از درمان های غیر تهاجمی مختلف  با فن آوری های پیشرفته و در یک طراحی منحصر به فرد در زمینه زیبایی انجام شود.

هندپیس این دستگاه دارای سنسور تماسی دما می باشد و با فعال کردن سیستم خنک کننده باعث می شود که هیچ گونه آثار سوختگی بر روی پوست ایجاد نشود.  این مزیت دستگاه لیزر اسکلپیون احساس رضایت را برای مراجعه کنندگان به ارمغان می آورد.
مرکز تهران اسکین افتخار دارد درمان های ویژه برای متقاضین و کاربران خود را با مدرن ترین دستگاه های لیزر ساخت آلمان انجام دهد.

استفاده از تکنولوژی دستگاه های جدید لیزر اسکلپیون مدیو استار 2018  به دلیل استفاده از سلفون یکبار مصرف ، احتمال آلودگی و انتقال بیماری های پوستی را به صفر می رساند.   لیزر اسکلپیون مدیو استار 2018 که در مراکز لیزر درمانی مجموعه تهران اسکین از آن استفاده می شود ، لیزری واقعاً بدون درد است.  این  لیزر فراتر از الکساندریت و دایود ،  بهترین اثر بخشی را در مقایسه با لیزرهایی مانند کندلا و آپوجی و سایر لیزرهای موجود دارا می باشد.

آنچه که باعث برتری مراکز لیزر موهای زائد مجموعه تهران اسکین می شود ، استفاده از بهترین و مدرن ترین دستگاه ها و امکانات می باشد.  دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار 2018  تنها لیزری است که قادر است همزمان با از بین بردن ریشه مو ، عروق خونی اطراف فولیکول مو را نیز مسدود کند و امکان رشد مجدد را از ریشه موها بگیرد.

3 4 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source لینک منبع
Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x