11 نکته که قبل از تزریق فیلر باید بدانید | بهترین مرکز تزریق فیلر در اراک

11 نکته که قبل از تزریق فیلر باید بدانید | بهترین مرکز تزریق فیلر در اراک

11 نکته که قبل از تزریق فیلر باید بدانید | بهترین مرکز تزریق فیلر در اراک

 11 نکته که قبل از تزریق فیلر باید بدانید | بهترین مرکز تزریق فیلر در اراک
11 نکته که قبل از تزریق فیلر باید بدانید | بهترین مرکز تزریق فیلر در اراک

بعضی از خانم های اراکی که بسیار هم مشکل پسند هستند ، به طور طبیعی گونه های پر ، پوست صاف ، لب های برجسته دارند.  در حالی که برخی از خانم ها و حتی آقایان به مراکز تزریق ژل و فیلر ما مراجعه می کنند و با دریافت پرکننده های پوستی صورت خودشان را طبق مدل دلخواهشان تغییر می دهند.

آخرین روش های تزریق ژل و بوتاکس به راحتی قابل استفاده ، ماندگار و طولانی و همچنین کاملاً بی خطر هستند ، مشروط بر اینکه به یک کلینیک معتبرمراجعه کنید که پزشکان متعهد و با تجربه با استفاده از مواد درجه یک تزریق را برای شما انجام بدهند. 

اگر در مورد پرکننده ها کنجکاو هستید ، اینها مواردی است که باید قبل از تزریق فیلر بدانید :

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

از پرکننده های اسید هیالورونیک استفاده کنید 

پرکننده های ساخته شده از اسید هیالورونیک که به طور طبیعی در پوست وجود دارد ، با پوست بیشتر سازگار هستند.

مورد اول : پرکننده های پوستی با نوروتوکسین هایی از قبیل بوتاکس و دیسپورت یکسان نیستند.  نوروتوکسین ها عضلات را فلج می کنند تا چروک ها کمتر دیده بشوند.  در حالی که پرکننده ها با پر کردن چین و چروک ، پوست را صاف می کنند.

مورد دوم : پیش از این از کلاژن به عنوان پرکننده استفاده می شد ، اما این روزها بیشتر از پرکننده هایی مانند Restylane  و Juvdderm  که حاوی اسید هیالورونیک است ، استفاده می کنند.  به لطف توانایی اسید هیالورونیک در ذخیره رطوبت ، وظیفه این ماده حجم دهی و آبرسانی به پوست است.

این ماده به صورت کرم های موضعی برای مرطوب کردن استفاده می شود ، اما کرم یا سرم اسید هیالورونیک نمی توانند حجم از دست رفته را به پوست برگردانند.

فقط اسید هیالورونیک قابل تزریق حجم دهی می کند.  پس از تزریق ، تولید طبیعی اسید هیالورونیک در بدن که با افزایش سن کم می شود ،  دوباره شروع می شود.

مقاله در مورد تزریق فیلر به بینی را اینجا بخوانید

تزریق فیلر پوست را برای چندین ماه و شاید طولانی تر صاف و پر جلوه می دهد

تزریق فیلر پوست را برای چندین ماه و شاید طولانی تر صاف و پر جلوه می دهد
تزریق فیلر پوست را برای چندین ماه و شاید طولانی تر صاف و پر جلوه می دهد

یک دلیل اینکه پرکننده های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک به طور فزاینده ای محبوب است ، توانایی آنها در اضافه کردن حجم و کاهش چین و چروک است.

بسته به محل تزریق ، نتایج به طور معمول سه تا شش ماه طول می کشد.  تحقیقات نشان می دهد که تزریق HA ممکن است تولید کلاژن را تحریک کند و در درازمدت منجر به پوستی برجسته تر می شود.

 

پر کننده خوب قابل تشخیص نیست

هنگامی که پرکننده توسط یک پزشک ماهر تزریق شود کاملاً طبیعی به نظر می رسد.  تغییراتی که پزشکان می توانند ایجاد کنند باید آنقدر ظریف باشد که کسی متوجه آنها نشود.

 

تکنیک های تزریق فیلر تغییر کرده است

تکنیک های تزریق فیلر تغییر کرده است 
تکنیک های تزریق فیلر تغییر کرده است

یک دهه قبل یا همین چند سال پیش ، اغلب پزشکان پرکننده ها را در چین و چروک خطوط خنده تزریق می کردند تا به معنای واقعی کلمه ، خود خط خنده را پر کنند.   اما این روزها پزشکان متخصص ما پر کننده را به قسمت دیگری از صورت تزریق می کنند تا صورت لیفت شده و خط خنده محو بشود.  و نتیجه طبیعی تر به نظر می رسد.

یکی از پزشکان متخصص پوست می گوید: “هرچه سن شما بیشتر می شود ، استخوان های گونه شما نازک تر می شوند و لایه های چربی پوشاننده صورت پایین می آید. به همین منظور پرکننده باید نزدیک استخوان گونه تزریق بشود تا صورت را لیفت کند و ظاهر خطوط لبخند را در این فرآیند کاهش می دهد.

 

اینکه چه کسی تزریق پرکننده  را انجام می دهد ، مهم است

متخصص پوست و مو در مرکز زیبایی اراک عقیده دارد که تزریق فیلر یک هنر است.  بنابراین شما به دنبال پزشکی باشید که آنقدر ماهر باشد که تزریق را هنرمندانه انجام بدهد و کار او را بپسندید.

شما می توانید از پزشک بخواهید که عکس های قبل و بعد از تزریق مراجعین واقعی را ببینید.  هر پزشکی دارای تکنیک ها و سطح تجربه های مختلفی است. مطمئن شوید که شما و پزشک تان در مورد نتایج واقع بینانه و انتظارات خود ارتباط برقرار می کنید.

هشدار : مطمئن شوید که دکتر شما دوره های لازم را گذرانیده.  چون در صورت تزریق نادرست خطر عفونت ، تغییر رنگ و گلوله شدن مواد تزریقی وجود دارد.

مرکز زیبایی اراک یکی از بهترین نمایندگی های مجموعه تهران اسکین است.  اگر به دنبال مرکزی معتبر با تعرفه های معقول و متوسط برای هزینه جوانسازی صورت و تزریق ژل و بوتاکس و چربی هستید ، سری به صفحه ی تماس با ما بزنید.  برای مشاوره و گرفتن وقت برای جوانسازی پوست و تزریق ژل و بوتاکس و سایر درمان های زیبایی در مرکز زیبایی اراک با ما تماس بگیرید.

 

از پرکننده ها می توان علاوه بر درمان چروک ها ، برای پیشگیری از خطوط استفاده کرد

 

اگرچه قبل از دیدن اولین چین و چروک ها ، شما نیازی تزریق پرکننده ها ندارید ، اما جوانان هم شروع به تزریق فیلر کرده اند.

اکثر جراحان پلاستیک صورت شاهد افزایش جراحی زیبایی یا درمان های تزریقی در بیماران زیر 30 سال بودند. بسیاری از متخصصین پوست می گویند که شروع درمان های جوانسازی در سن جوانی ممکن است مزایایی داشته باشد.

شکی نیست که پوست کسانی که تزریق فیلر را زودتر با مقادیر اندک شروع کرده اند ، دیرتر از افراد دیگر چروک می شود.

 

فیلرهای مختلف تأثیرات متفاوتی دارند

در حالی که بخش عمده ای از پرکننده با اسید هیالورونیک ساخته شده است ، اندازه ذرات مختلف فیلرها نتایج متفاوتی را ارائه می دهد.

مثلاً “Restylane Lyft  ذرات بزرگ تری دارد. این ذرات بزرگ تر برای بازسازی استخوان های نازک شده گونه ها مناسب است. در حالی کهRestylane Silk  ، حاوی ذرات کوچک تر است که برای خطوط ریز و برجسته کردن لب بهتر عمل می کند.

 

ممکن است از نتیجه تزریق راضی نباشید ، اما لازم نیست نگران باشید

ممکن است از نتیجه تزریق راضی نباشید ، اما لازم نیست نگران باشید
ممکن است از نتیجه تزریق راضی نباشید ، اما لازم نیست نگران باشید

اگر از نتیجه درمان با پرکننده ناراضی هستید ، وحشت نکنید ، چون راه حل دارد.  ممکن است متخصص پوست بازهم  پرکننده تزریق کند ، یا بتواند آن را به طور کامل حل کند.

نکته جالب در مورد پرکننده های اسید هیالورونیک این است که آنزیمی وجود دارد که می تواند برای حل کردن محصول به آن منطقه تزریق شود.

 

اگر قیمت ها خیلی پایین باشد ، یک جای کار می لنگد 

هشدار: اگر پزشکی یا کلینیکی پرکننده ارزان قیمت دارد ، به کارشان شک کنید.  چون پرکننده تقلبی و رقیق شده ای هم وجود دارد.  در صورت ارزان بودن محصول از پزشک بخواهید تا برچسبب دارو را به شما نشان بدهد.  قیمت پرکننده ها بسته به میزان محصول مورد نیاز شما متفاوت است.

 

بعضی افراد نباید پرکننده تزریق کنند

اگرچه پرکننده ها مطمئن به نظر می رسند ، چند دلیل برای به تعویق انداختن تزریق وجود دارد.

اگر باردار هستید ، یا در دوران شیردهی به نوزاد خود هستید ،  یا در حال درمان عفونت سینوسی هستید ، بهتر است از این کار خودداری کنید.  زیرا هر نوع عفونت در ناحیه صورت می تواند به محل تزریق گسترش یابد.

و در اینجا یکی دیگر از مواردی که ممکن است در مورد آن فکر نکنید این است :  قبل از جرم گیری دندان یا سایر معالجات دندان ، از پرکننده استفاده نکنید.  این روش ها نیاز به فشار و کشش صورت دارد که به طور بالقوه ممکن است باعث جابجایی پرکننده ها بشود.  حداقل چند روز یا ترجیحاً یک هفته صبر کنید.

 

اگر بخواهید می توانید هر چند وقت یکبار پرکننده ها تزریق کنید  

پس از گذشت حدود شش ماه ، پرکننده های اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن تجزیه می شوند. بنابراین ، برای حفظ ظاهر خود باید یک یا دو بار در سال تزریق کنید.  اگر فقط می خواهید یک یا دو بار پرکننده ها را امتحان کنید ، این خبر خوبی است ، زیرا اثرات آن بدون خطرات طولانی مدت از بین می رود.

توجه به این نکته مهم است که پرکننده باعث جلوگیری از پیری پوست شما به طور کامل نمی شود ، بنابراین برای رسیدن به نتایج مشابه با گذشت زمان ممکن است به پرکننده بیشتری نیاز داشته باشید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments