پروفایلو صورت

پروفایلو صورت گزینه ای عالی برای زیبایی شما؛ پاسخ به سوالات متداول پروفایلو

پروفایلو صورت

پروفایلو صورت

سلام. خوش آمدید.

پروفایلو پیشرفته ترین روش در میان انواع روش های تزریق زیبایی و به نوعی همون اکسیر جوانی مدرن هست. پروفایلو فیلر پوستی نیست بلکه…

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

دوستان، در متن زیر به سوال های مهم شما درباره تزریق پروفایلو پاسخ دادیم.  نیز، در لابلای متن به تجربه های شخصی کاربران اشاره شده. ما کپی برداری نمی کنیم؛ و مطالب علمی رو به نقل از منابع معتبر و متخصصین مرکز شریعتی نقل کردیم. از همراهی شما خرسندیم.

…………………………………………………………………………………………………….

بهتون بگم چه طوری با پروفایلوی صورتم پوست شوهر پررومو کندم؟

” مردای این دوره زمونه رو که حتما میشناسین! اغلب اعتماد به سقفشون زیاده و یادشون میره خودشونم به جوانسازی نیاز دارن!
ممکنه زیبایی و جذابیت یه خانوم رو توی چیزای مختلفی ببینن ولی همه شون در یک چیز اشتراک دارن: جوونی و شادابی چهره زنی که قراره باهاش سر کنن.

من چند سال افسردگی شدید داشتم اونم فقط به خاطر پیری پوستم. سنم زیر چهل ولی هر روز خط لبخندم توخالی تر و زیر چشمام گود تر و پژمرده تر میشد.  بعد از ازدواج خیلی ناراحت بودم آخه چرا باید شوهرم زنای زیبایی رو دور و برش ببینه و از نظر عاطفی منو آروم آروم فراموش کنه! هر چند جلوی شوهرم کم نمیاوردم و همیشه بهش می گفتم که من از تو خوشگل تر و جوون ترم!”

“دوران بارداری و شیردهیم که تموم شد دیگه گفتم از بیرون و درون انقلاب زیبایی کنم. اینم بگم که این انقلاب به خاطر شوهرم نبود بلکه به خاطر ارزش گذاشتن به خودم و تقویت قدرت زنانگیم بود. مدتیه پروفایلو کردم. برا من همش دو جلسه طول کشید با فاصله یک ماهه. هر جلسه 2 میلی لیتر یعنی همون 2 سی سی به صورتم تزریق شد. ممکنه تعداد جلسات و دوز تزریق برا شما فرق کنه. اگه از عوارض می خواین بدونین فقط یه کم قرمزی و خارش پوست تا یه روز داشتم بعدش خوب شدم.

حالا خیلی خیلی جوونتر شدم و دیگه شکر خدا شوهره نمیتونه تیکه بندازه و سر شوخی تلخ، زیبایی دیگران رو به رخ من بکشونه! قدرت زنانه برای ما خانوما خیلی چیز خوبیه.

شاید تجربه هام از پروفایلو صورت به دردتون بخوره. از همراهیتون خوشحال میشم.”

تفاوت پروفایلو صورت و تزریق ژل

پروفایلو profhilo اکسیر جوانی مدرنه و یه گزینه عالی برای کلاژن سازی و آبرسانی به پوست. پروفایلو با تزریق ژل  فرق می کنه. پروفایلو فیلر پوستی نیست و نوعی بیومدلینگ پوستی هست. یعنی، امکان خودترمیمی و بازسازی رو برای پوستِ رو به پیری فراهم می کنه.

تزریق ژل برای حجم دهی و پر کردن (فیلر) فضاهای توخالی و گودی های صورت و بدن کاربرد داره.

به قول شرکت سازنده پروفایلو،

پروفایلو یه ماده آبرسان و کلاژن ساز هست. کلاژن فراوانترین پروتئین موجود در پوست هست که اگه نباشه پوست جوانی و شادابی خودشو از دست میده.

ماده اصلی که پروفایلو رو میسازه اسید هیالورونیک هست منتها فرقش با ژل اینه: اسید هیالورونیک پروفایلو خیلی غلیظتره  (64mg / 2ml) و مواد شیمیایی کراس لینک رو نداره. کراس لینک یه روش برای ماندگارتر کردن اثر ژل بود. البته خود پروفایلو طوری ساخته شده که ماندگاری خوبی داره. جالبه که غلظت زیادش به تورم و التهاب پوستی منجر نمیشه.

پروفایلو برای رفع شلی و افتادگی بافت پوست بیشترین کاربرد رو داره.

نکته: شما می تونین پروفایلو رو به تنهایی تزریق کنین یا همراه با تزریق ژل یا روش های دیگه به کار ببرین.

نقاط تزریق پروفایلو صورت

نقاط تزریق پروفایلو صورت
پروفایلو به کجای صورت تزریق میشه؟

5 نقطه تزریق پروفایلو صورت

5 نقطه تزریق پروفایلو صورت

مزایای پروفایلو صورت

چند تا مزیت پروفایلو در مقایسه با انواع تزریق زیبایی صورت عبارتند از:

♦ ماده BAP پروفایلو به طور تخصصی به مناطق آناتومی صورت تزریق میشه.

♦ هر طرف صورت 5 تزریق انجام میشه

♦ تزریق به کندی صورت می گیره و درد خیلی کمتری داره.

♦ عوارض کبودی و خونمردگی زیر پوستی خیلی کمتر شده.

♦ تعداد جلسات تزریق کاهش پیدا کرده.

♦ پروفایلو با خواسته های زیبایی شما سازگارتره.


چگونگی اثر پروفایلو روی صورت

پروفایلو چگونه روی صورت تاثیر می گذارد؟

وقتی ماده اسید هیالورونیک پروفایلو به نقاط خاصی از صورت شما تزریق میشه، حدودا 28 روز داخل پوست می مونه. در طی این 28 روز، اسید هیالورونیک به تدریج در پوست آزاد شده و تولید و فعالیت چهار نمونه  تحریک میشه.

کلاژن (نوعی پروتئین) و اِلاستین (برای خاصیت کشسانی و جلوگیری از افتادگی پوست)

با تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی، بافت پوستی رفته رفته خودشو ترمیم می کنه. در واقع، پروفایلو برای سفت سازی و لیفتینگ پوست کاربرد ویژه ای داره. برای همینه که حسابی محبوب شده.

عوارض تزریق پروفایلو صورت

عوارض پروفایلو در مقایسه با تزریق ژل کمتره. اگه کاندید مناسبی باشین و مرکز انتخابی تون هم معتبر باشه، فقط مقداری قرمزی، حساسیت و خارش در 24 ساعت اول رو تجربه می کنین. با پروفایلو خطر کبودی به مراتب پایین تره. البته رعایت مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل شامل حال پروفایلو هم میشه.

تکنولوژی ژل پروفایلو

پروفایلو نتیجه ی یه ترکیب هیبریدی خاص هست: ترکیب اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا و اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین و بدون استفاده از مواد شیمیایی کراس لینک شده. این ترکیب خاص سبب پایداری و تثبیت بیشتر در برابر تجزیه مکانیکی و آنزیمی میشه. به زبان ساده تر، رفتار پروفایلو با بافت پوستی بسیار بهتر از بقیه فیلرهاست و  به ترمیمش کمک بیشتری می کنه. به علاوه، ماندگاری اثر پروفایلو بیشتره.

پروفایلو با بدن خیلی سازگارتره چون ترکیباتش به کندی آزاد میشن و به همین علت پوست متورم نمیشه. از نظر آبرسانی به سطح پوست شما اثر فوق العاده ای داره.

چون ساختار اسید هیالورونیک پروفایلو توی پوست ثابت می مونه، مزیت حجم دهنده و لیفتینگ هم داره.

حتما درباره ی بیان ژن شنیدین؟ اگه ژنی در بدن غالب و فعال بشه یعنی بیشتر بیان شده. هر ژن یه سری خصوصیات و اثرات رو در بدن داره. نکته جالب پروفایلو اینه که به بیان ژن های پروتئینی کلاژن نوع 1 و 3 در سلول های فیبروبلاست پوستمون کمک می کنه. به زبان ساده تر، به بیان ژن های جوانسازی کمک می کنه. با پروفایلو، تولید اِلاستین که پوست رو محکم تر می کنه افزایش پیدا می کنه.

بالاترین غلظت پروفایلو در بازار کنونی 32 میلی گرم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین و 32 میلی گرم هم اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا بوده. در مجموع میشه 64 میلی گرم توی یه سرنگ 2 میلی لیتری. وزن سوزن هم 29 گرمه.


کاندید مناسب پروفایلو صورت

به تجربه پزشکان فوق متخصص پوست مرکز لیزر شریعتی در تهران، هر شخصی که برای تزریق فیلر و ژل کاندید مناسبی بوده برای پروفایلو هم کاندید خوبی ست.

تکنیک BAP پروفایلو به خصوص برای افرادی که با لوله کانولا راحت نیستن موثره.

تزریق پروفایلو برای چه کسانی ضرر دارد؟

برای پیشگیری از عوارض و خطرات احتمالی، افراد زیر نباید پروفایلو انجام بدن:

1. مبتلا به عفونت فعال در محل تزریق پروفایلو

2. آلرژی شدید به ماده اسید هیالورونیک، کلاژن و لیدوکائین یا لیگنوکائین بی حسی

3. تداخل با داروهای ضد لخته خون مثل وارفارین، آسپرین، ایبوبروفن و غیره.

4. ابتلا به هر گونه ضایعه ویروسی یا زخم فعال در محل تزریق

5. مصرف داروی ضد آکنه و ضد جوش (برای مثال، رتینوئید/ایزوترتینوئین/راکوتان…) که با تزریق زیبایی تداخل داره

6. افراد مبتلا به اختلالات خونریزی، فشار خون کنترل نشده، مصرف کننده کلوپیدوگرل، وارفارین و در کل داروی رقیق کننده خون

7. افراد مبتلا به بیماری لوپوس یا اگر محل تزریق در زمان تزریق به صورت فعال متورم باشه. تورم فعال منجر به تجزیه سریع و از بین رفتن ماده پروفایلو میشه.


ژل پروفایلو نی نی سایت

نی نی سایتی عزیز،

تزریق پروفایلو دقت می خواد. مرکزی رو انتخاب کنین که پزشکان باتجربه ای داره و به تکنیک های تزریق زیبایی مسلط هستن.

اگه از ما راهنمایی می خواین، مرکز زیبایی شریعتی رو معرفی می کنیم. چند تا دلیل مهم برای این پیشنهادمون داریم:

مرکز شریعتی چندین سال هست که در زمینه لیزر و زیبایی و جوانسازی و پاکسازی صورت کار می کنه. هر آنچه عمل زیبایی که معقول و مورد قبول وزارت بهداشت هست در این مرکز انجام شده.
هزاران نفر در این مرکز با موفقیت مراحل لیزر و جوانسازی رو طی کردن و تاکنون مورد نارضایتی نداشتیم. از همون اول سابقه پزشکی و شرایط و انتظارات شما بررسی میشه تا بعدا مشکلی پیش نیاد.

از نظر هزینه و تخفیف هم که کافیه لینک زیر رو مشاهده کنین و مقایسه و آنالیز کنین. البته جدای از مهارت پزشک و خوشرویی کادر شریعتی، تجهیزات زیبایی از بالاترین استاندارد جهانی برخوردار هست. از ویژگی های خوب این مرکز رعایت انصاف و ارتقاء کیفیت کاری هست.

لینک: تماس با مرکز پروفایلو صورت شریعتی


قیمت تزریق کلاژن به صورت

قیمت های مرکز زیبایی شریعتی برای همه موارد به روز رسانی و در سایت درج شده. برای مشاهده قیمت ها یا تماس با مرکز، لینک زیر رو کلیک نمایید.

لینک: تماس با مرکز پروفایلو صورت شریعتی

تزریق ژل پروفایلو در تهران

دوست عزیز، تزریق پروفایلو دقت می خواد. مرکزی رو انتخاب کنین که پزشکان باتجربه ای داره و به تکنیک های تزریق زیبایی مسلط هستن.

اگه از ما راهنمایی می خواین، مرکز زیبایی شریعتی رو معرفی می کنیم. چند تا دلیل مهم برای این پیشنهادمون داریم:

مرکز شریعتی چندین سال هست که در زمینه لیزر و زیبایی و جوانسازی و پاکسازی صورت کار می کنه. هر آنچه عمل زیبایی که معقول و مورد قبول وزارت بهداشت هست در این مرکز انجام شده.
هزاران نفر در این مرکز با موفقیت مراحل لیزر و جوانسازی رو طی کردن و تاکنون مورد نارضایتی نداشتیم. از همون اول سابقه پزشکی و شرایط و انتظارات شما بررسی میشه تا بعدا مشکلی پیش نیاد.

از نظر هزینه و تخفیف هم که کافیه لینک زیر رو مشاهده کنین و مقایسه و آنالیز کنین. البته جدای از مهارت پزشک و خوشرویی کادر شریعتی، تجهیزات زیبایی از بالاترین استاندارد جهانی برخوردار هست. از ویژگی های خوب این مرکز رعایت انصاف و ارتقاء کیفیت کاری هست.

لینک: تماس با مرکز پروفایلو صورت شریعتی


شب و روزتان به سلامتی و خوشی

لینک منبع 1

لینک منبع 2

لینک منبع 3

5 3 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments