مرکز لیزر موهای زائد خوب در تهران

چطوری یه مرکز لیزر خوب در تهران پیدا کنیم؟

مرکز لیزر خوب در تهران

لیزر موهای زائد

مرکز لیزر خوب در تهران
تصمیم گیری برای این که موهای زائد خود را نزد کدام مرکز، لیزر کنید، تصمیمی است که نباید عجولانه و سرسری گرفته شود. با پیروی از نکاتی که ما در این مطلب گردآوری کرده ایم، با اطمینان خاطر می توانید یک مرکز لیزر خوب در تهران برای لیزر موهای زائد خود بیابید.

تجربه یکی از کاربران از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران با بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت را در ویدئوی زیر مشاهده کنید:

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

روش های یافتن یک مرکز لیزر خوب در تهران:

1- یافتن مراکز خوشنام لیزر در تهران

مرکز لیزر خوب در تهران
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

نخستین گام، یافتن مراکزی است که از نظر سابقه کار لیزر موهای زائد، پر آوازه و خوشنام باشند. بهترین و تنها راه این است که از دوستان و آشنایانی که به مراکز لیزر موهای زائد مراجعه کرده اند، پرس و جو کنید.

ممکن است بسیاری از افراد چنین فردی را سراغ نداشته باشند و به همین علت دست به جستجو در اینترنت بزنند. نقشه گوگل در این زمینه می تواند بسیار موثر باشد. هنگامی که شما واژه “لیزر موهای زائد” را در گوگل تایپ کنید، فهرستی از تمامی مراکز معتبر که در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت دارند را بر اساس موقعیت جغرافیایی تان به شما نشان خواهد داد.

بدین ترتیب می توانید فهرستی از مراکزی که به منطقه شما نزدیک تر است را انتخاب و یادداشت نمایید.

2- بررسی نظرات کاربران در سایت های لیزر

شما به راحتی می توانید به تایپ واژه “مرکز لیزر خوب در تهران” در گوگل به سایت هایی هدایت شوید که بعضا در قسمت نظرات، کاربران بسیاری تجربیات یا نظرات خود را در اختیار سایر کاربران قرار داده اند. همیشه به خاطر داشته باشید که نظرات افراد مختلف، بهترین معیار برای سنجش هر چیزی است.

در وب سایت تهران اسکین چنین امکانی وجود دارد و شما به راحتی می توانید نظرات کاربران، سوالات متداول، تجربیات افراد و مقالات متعددی را در زمینه لیزر موهای زائد مطالعه کنید. همچنین در تهران اسکین، یک لیست از مراکز معتبر لیزر و زیبایی در سرتاسر ایران وجود دارد که به راحتی می توانید نزدیک ترین مرکز به شهر یا محله خود را انتخاب کرده و به آنجا مراجعه نمایید.

3- تماس با مراکز لیزر خوب در تهران

مرکز لیزر خوب در تهران
مشاوره لیزر موهای زائد

اکنون شما یک فهرست از مراکز لیزر موهای زائد در دست دارید و قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد آن ها کسب نمایید. گام بعدی این است که پیش از مراجعه حضوری، با بهترین مراکز لیزر در تهران بگیرید تا چنانچه هریک از مراکز، معیارهای تان را برآورده نکرد، آن را از لیست خط بزنید.

سوالاتی که می توانید به صورت تلفنی بپرسید، عبارتند از:

 • نام و تخصص شخصی که با او صحبت می کنید
 • نام و تخصص پزشکی که کار لیزر موهای زائد را انجام می دهد
 • این که چه نوع دستگاه های لیزری در مرکزشان وجود دارد و آیا دارای تاییدیه FDA است یا خیر
 • نام تجاری دستگاه های لیزر موهای زائد
 • این که چه مدت در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت دارند و تعداد مراجعینی که خدمات لیزر دریافت کرده اند
 • این که آیا تست و مشاوره رایگان انجام می دهند یا خیر

6 خصوصیت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در مرکز لیزر خوب تهران

بهترین مراکز لیزر در تهران از دستگاه لیزر مدیواستار اصل سخت کمپانی زایس آلمان استفاده می کنند. برند مدیواستار از 7 ویژگی بی نظیر برخوردار است که سبب برتری آن به تمامی برندهای لیزر دیگر شده است:
1. مدیواستار در مرکز لیزر خوب تهران بی دردترین لیزر و به جرات یک برند لیزر بدون درد در جهان است.
2. مدیواستار اسکلپیون، علاوه بر طول موج های اختصاصی برای هدف گیری رنگدانه ریشه موی زائد، شامل یک طول موج جداگانه 940 نانومتری مخصوص غیر فعال سازی عروق تغذیه رسان فولیکول موی زائد است. به کمک این طول موج، یک جلسه لیزر شما فقط بیست دقیقه طول می کشد. این در حالی ست که، با لیزرهای سابق همان جلسه بیش از یک تا دو ساعت طول می کشید. مدیواستار به لحاظ اثربخشی و سرعت عمل به “معجزه ی لیزر قرن” شهرت دارد.
3. مدیواستار در مرکز لیزر خوب تهران بهداشتی ترین لیزر جهان است. در مرکز شریعتی تهران (تهران اسکین-برکه) علاوه بر ضد عفونی هندپیس لیزر، چند لایه سلفون دور هندپیس و نیز چند لایه سلفون جداگانه روی پوست شما قرار می گیرد. روی پوست شما زیر سلفو آبرسان و خنک کننده نیز استفاده می شود. تمامی این کارها از بروز کوچکترین عوارض لیزر مانند عفونت، سوختگی و تحریک پوستی کامل جلوگیری می کنند.
4. مدیواستار نه تنها هیچگونه برگشت پذیری برای موهای نازک و کرکی ایجاد نمی کند؛ بلکه، بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد نازک و کرکی می باشد.
5. مدیواستار برای پوست های حساس به لیزر عالی ترین گزینه است. هیچگونه تغییر رنگدانه پوستی پس از لیزر ایجاد نخواهد شد. برعکس، رنگ پوست شما یکنواخت می ماند و حتی براق تر و روش تر از قبل می شود.
6. مدیواستار برای تمامی انواع پوست از روشن، گندمی، سبزه، و تیره عالی عمل کرده و امتحان خود را خوب پس داده است.

مراکز لیزر موهای زائد قادر نیستند اطلاعات دقیقی در خصوص هزینه لیزر و تعدات جلسات مورد نیاز به شما ارائه دهند. زیرا بدون ارزیابی شخصی شما، پاسخ دادن به آن ها غیر ممکن است. بنابراین، این امر مستلزم مراجعه حضوری است.

4- مشاوره حضوری با مرکز لیزر خوب در تهران 

مرکز لیزر خوب در تهران
مشورت با پزشک در خصوص لیزر موهای زائد

پیش از شروع درمان های لیزر موهای زائد، باید برای مشاوره اولیه مراجعه کنید. این مشاوره نباید به صورت تلفنی باشد و نیاز به مراجعه حضوری دارد.

مشاوره اولیه به شما این امکان را می دهد که تمامی سوالاتی که در خصوص لیزر موهای زائد تان دارید بپرسید. شما باید این مشاوره را مستقیما با فردی انجام دهید که قرار است درمان لیزر شما را انجام دهد.

سوالاتی که باید از مشاور خود بپرسید:

 • تخصص شما چیست؟
 • از چه نوع دستگاه هایی استفاده می کنید؟ الکساندرایت، اندیاگ، روبی، آی پی ال یا دایود؟
 • برند دستگاه لیزرتان چیست؟ (منظور کارخانه سازنده است، نه نوع لیزر)
 • مزایای این دستگاه به نسبت سایر دستگاه های موجود در بازار چیست؟
 • چند سال سابقه کار با این دستگاه را دارید؟
 • چه تعداد افراد را با این دستگاه درمان کرده اید؟
 • آیا دستگاه لیزرتان دارای تاییدیه FDA است؟
 • آیا پوست و موی من برای لیزر موهای زائد مناسب است؟
 • من چه انتظاراتی از درمان می توانم داشته باشم؟
 • برای رسیدن به نتیجه دلخواه، به چه تعداد جلسه لیزر نیاز دارم؟
 • اگر به نتیجه دلخواه نرسم، راهکار شما چیست؟
 • هزینه کل درمان لیزر موهای زائد من چقدر خواهد شد؟
 • لیزر موهای زائد چقدر دردناک است؟
 • آیا جهت کاهش درد و ناراحتی از بی حس کننده استفاده می کنید؟
 • عوارض جانبی احتمالی لیزر موهای زائد چیست؟
 • آیا در طول فرایند لیزر از سیستم های خنک کننده استفاده می کنید؟
 • آیا شما برای کاهش دائمی مو، تضمینی می دهید؟
 • اگر دچار سوختگی شوم، چه راهکاری برای ارائه دارید؟

حتما نسبت به این موضوع اطمینان حاصل کنید که فردی که به سوالات شما پاسخ می دهد، یک پزشک کاملا واجد شرایط و آموزش دیده در زمینه لیزر باشد تا آسیب های احتمالی ناشی از خطاهای درمان در شما به حداقل برسد.

پاسخ هایی که دریافت می کنید را وحی مُنزل تلقی نکنید!

هیچ گاه همگی پاسخ های متخصصین یا کادر مرکز لیزر موهای زائد را به عنوان صحیح ترین پاسخ در نظر نگیرید. افراد ممکن است بعضا ادعاهایی بر پایه بازاریابی داشته باشند که لزوما درست نیست. همچنین ممکن است در تلاش جهت افزایش درآمد، شما را گمراه کنند و اطلاعات نادرستی به شما بدهند. البته این موضوع در خصوص همه پزشکان صدق نمی کند و تنها در موارد نادر اتفاق می افتد.

تحقیقات بالینی متعددی در خصوص اثربخشی لیزر موهای زائد بر روی انواع پوست و عوارض آن صورت گرفته است و در نهایت مناسب بودن آن به اثبات رسیده است. پس از مشاوره اولیه، نوبت به جمع بندی و تصمیم گیری است.

 

5- لزوم انجام تست پچ قبل از لیزر

بهترین مرکز لیزر
تست پچ پیش از لیزر موهای زائد

پچ تست، یک آزمون ساده و معمولی است که بر روی تکه کوچکی از ناحیه درمان صورت می گیرد. تست پچ، این امکان را به پزشک می دهد که طیف وسیعی از تنظیمات لیزر را بر روی شما امتحان کند تا متوجه چگونگی واکنش پوست تان به درمان شود.

توصیه می کنیم تست پچ را در ناحیه ای انجام دهید که در معرض دید عموم نیست. پس از این تست، باید زمان بدهید تا چگونگی واکنش پوست شما مشخص گردد. معمولا یک هفته، زمان مناسبی است.

نکته: برای شروع درمان عجله نکنید و اجازه دهید دست کم چند روز (ترجیحا یک هفته) از تست پچ تان سپری شود تا نسبت به واکنش های ایجاد شده مطلع شوید.

 

6- تصمیم گیری درست و اصولی

لیزر درمانی برای از بین بردن مو های زائد دست زنان| لیزر موهای زائد
بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

مقایسه مراکز لیزر خوب در تهران

کلیه اطلاعات مراکز لیزر منتخب خود را اعم از نام مرکز، تاریخ مشاوره، نکات کلیدی مکالمه و غیره را در برگه ای یادداشت کنید تا بتوانید به راحتی آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده و تصمیم درستی اتخاذ نمایید.

قید کردن همه موارد

بسیار حائز اهمیت است که همه موارد را در یادداشت های خود قید کنید تا بتوانید کارآمد بودن یا ناکارآمدی مرکز لیزر موهای زائد را مشخص نمایید.

مشخصات یک مرکز لیزر بد

چنانچه حین بازدید از یک مرکز لیزر موهای زائد، به هریک از علائم هشدار دهنده زیر برخوردید، در خصوص درمان در آن مرکز باید بیشتر فکر کنید:

1- شما را مجبور به تصمیم گیری می کنند

مانند هر ارائه دهنده خدمات دیگر، مراکز لیزر موهای زائد نیز با ارائه خدمات لیزر کسب درآمد می کنند. برخی از آن ها با پیروی از اصول اخلاقی این خدمات را ارائه می دهند و برخی دیگر با ارائه اطلاعات غلط، مراجعین را گمراه می کنند. برخی دیگر نیز اطلاعات دقیقی در اختیارتان قرار می دهند، اما در تلاشند که شما را به یک مشتری پرداخت کننده تبدیل کنند.

تعداد کمی از مراکز لیزر موهای زائد با توضیح این که هزینه های درمان شما تا پایان چقدر می شود، شما را مجبور به پرداخت هزینه در مشاوره اولیه می سازند.

چنانچه کارکنان مرکز لیزر به هر طریقی شما را وادار به دریافت خدمات در مرکز خود کنند، از خودتان بپرسید که آیا این ها همان کسانی هستند که بتوان برای لیزر موهای زائد بدانها اعتماد کرد یا خیر. توصیه ما این است که در شرایطی که مجبور به پذیرش درمان شدید، آن مرکز را از لیست خود خط بزنید.

2- به شما وعده رفع دائمی موهای زائد تان را می دهند

از لحاظ قانونی، لیزر موهای زائد به عنوان یک روش دائمی در رفع موهای زائد محسوب نمی شود. بر اساس قوانین FDA، این روش تنها به عنوان روشی برای “کاهش دائمی موهای زائد” تلقی می گردد.

تفاوت بسیاری در “رفع دائمی موهای زائد” و “کاهش دائمی موهای زائد” وجود دارد. در حقیقت، کاهش به معنای کم شدن دائمی تعداد موهای زائد در ناحیه تحت درمان است. تا کنون هیچ درمانی قادر به رفع دائمی و قطعی موهای زائد، نبوده است.

چنانچه مرکزی مدعی باشد که موهای زائد شما را برای همیشه و به طور دائم از بین خواهد برد، باید به آن ها شک کرد. زیرا در حال اطلاع رسانی غلط هستند و در واقع قصد گمراه کردن و فریب دادن شما را دارند. واضح است که نباید درمان لیزر موهای زائد خود را در چنین مرکزی انجام دهید.

مرکز لیزر خوب در تهران : بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران

چنانچه به دنبال یک مرکز لیزر خوب در تهران یا لیزر ارزان در تهران هستید به شما مرکز زیبایی خودمان را معرفی می کنیم.

مفتخریم اعلام کنیم مرکز لیزر ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران)، خدمات لیزر را با نازل ترین قیمت ، توسط دستگاه لیزر مدیا استار اسکلپیون انجام می دهد. این دستگاه جدیدترین و امن ترین دستگاه الکسانداریت برای از بین بردن رشد بیش از حد مو به روشی راحت است. این یک روش درمانی است که موها را به طور دائمی کاهش می دهد.

چنانچه هر گونه سوالی در مورد درمان لیزر موهای زائد و یا سایر درمان های پوست دارید، از شما دعوت می کنیم آن را در بخش نظرات مطرح سازید یا همین امروز با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از مرکز زیبایی ما به این صفحه مراجعه کنید. خوشحالیم که می توانیم به سوالات شما پاسخی صحیح و روشنی دهیم.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

لینک پیوند

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments