لطفاً فقط آقایان وارد شوند: لیزر موهای زائد آقایان

مدت زمان یک جلسه لیزر موهای زائد آقایان بسته به اندازه منطقه تحت درمان، متفاوت است و می تواند از چند دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. قبل از جلسه به شما یک عینک محافظ چشم داده می شود و در صورت لزوم بی حسی موضعی نیز اعمال می گردد.

0 304

هر آنچه مردان باید درباره لیزر موهای زائد آقایان بدانند

لیزر موهای زائد مردان
لیزر موهای زائد آقایان

به نظر شما بهترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد تان چیست؟ شما می توانید بارها آن ها  را شیو کنید، بشویید، شیو کنید، بشویید و این چرخه به طور مداوم ادامه دارد…

قبلا تصور می شد که حذف موهای زائد تنها مختص خانم هاست. تنها در صورتی که یک بدنساز، دوچرخه سوار یا شناگر بودید، می توانستید موهای زائد خود را از بین ببرید و در غیر این صورت باید باقی عمر خود را با موهای زائد دست نخورده ادامه می دادید. اما امروزه از بین بردن موهای زائد در مردان نیز روز به روز در حال افزایش است. برخی از مردان قصد ندارند موهای زائد خود به کل از بین ببرند؛ بلکه تمایل دارند آن ها را نازک تر و کم پشت تر کنند. اما آیا شما تا به حال به لیزر موهای زائد فکر کرده اید؟ اگر چنین است، اما اطلاعات زیادی در این باره ندارید، ما با ارائه این مطلب که توسط کارشناسان با تجربه مان تهیه شده است، به شما کمک می کنیم. پس این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

 

لیزر موهای زائد چگونه است؟

لیزر موهای زائد آقایان
لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد، روشی برای از بین بردن و کاهش چرخه رشد موهای زائد از طریق پرتو نوری است که پوست را مورد هدف قرار می دهد. هنگامی که فولیکول تضعیف می شود، شفت مو نیز ضعیف و ضعیف تر شده و در نهایت وارد دوره پیش درمانی می شود که در آن فولیکول تخریب شده و دیگر هیچ مویی نمی روید.

بر اساس تعریف علمی مایو کلینیک، نور لیزر توسط رنگدانه های مو جذب می شود. سپس این نور به گرما تبدیل شده و رشد موها را در آینده به تاخیر می اندازد.

 

لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد مردان
استفاده از ژل بیحسی پیش از لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد تنها زنان را از مزایا بی شمار خود بهره مند نمی سازد. امروزه مردان بسیاری برای درمان لیزر موهای زائد خود اقدام می کنند. لیزر موهای زائد آقایان شامل مزایای ذیل است:

  • موهای زائد و ناخواسته را برای همیشه و به طور دائم از بین می برد.
  • ظاهر فیزیکی آقایان را جذاب تر می سازد.
  • اعتماد به نفس فرد را نسبت به خود افزایش می دهد.
  • موجب خراشیدگی و بریدگی ناشی از تیغ اصلاح، اپیلاسیون، کرم های موبر نمی شود.
  • نیاز به هیچ بخیه یا جراحی ندارد.
  • آسایش و راحتی به دنبال دارد.
  • بدنی همیشه پاک و تمیز به دنبال دارد.

توجه داشته باشید که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد آقایان ممکن است متفاوت باشد.

 

عملکرد لیزر موهای زائد آقایان

عوارض جانبی لیزر موهای زائد
جلسات لیزر موهای زائد آقایان

در لیزر موهای زائد سینه پالس های نور لیزر به طور انتخابی، با مورد هدف قرار دادن ملانین در فولیکول موهای زائد، آن ها را از بین می برد. رنگدانه موجود در فولیکول مو موجب جذب پالس های نور می شود؛ تا جایی که فولیکول تخریب شده و سرعت رشد مو کاهش می یابد.

دستگاه های لیزر پیشرفته قادرند موهای زائد را به صورت ایمن و موثر تری موهای زائد کمر، قفسه سینه و پشت گردن در آقایان از بین ببرند. انتخاب یک مرکز لیزر خوب به شما این امکان را می دهد که برنامه درمان تان را طبق میل خود تنظیم کنید.

جنس موی مردان به مراقبت دقیق نیاز دارد؛ زیرا موهای مردان، خشن تر و متراکم تر است. پس از آن، بسیار حائز اهمیت است که روشی را برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب کنید که بتواند به طور موثر موهای خشن را از بین ببرد، بدون این که آسیبی به پوست وارد کند.

دستگاه های لیزر موهای زائد ما تقریبا در تمام انواع پوست و مو موثر می باشند. موهای قرمز و خاکستری، دو چالش بزرگ در لیزر موهای زائد آقایان محسوب می شوند. زیرا تشخیص آنها نسبت به بافت های اطراف برای لیزر بسیار دشوار است. اگر موهای زائدی که می خواهید با لیزر درمان کنید، یکی از این رنگ ها است، می توانید قبل از انجام فرایند لیزر موهای زائد سینه ، آن ها را رنگ تیره کنید.

در میان امن ترین و موثر ترین لیزر های موجود در بازار، دستگاه های Cynosure و دایود به طور معجزه آسایی بر روی تمام انواع پوست و تون های پوستی عمل می کنند. علاوه بر این، دستگاه های مدرن لیزر دارای یک خنک کننده منحصر به فرد هستند که پوست تان را در کل طول جلسات لیزر خنک نگه می دارد.

لیزر اندیاگ نیز یکی از بهترین دستگاه های لیزر ما است که برای پوست و موهای تیره تر بسیار مناسب و موثر است. این دستگاه، دارای طول موج طولانی تر است و به رنگ ها و رنگدانه های مختلف، بسیار حساس است. این بدان معنی است که می تواند به طور دقیق تری به فولیکول های مو نفوذ کند و هیچ اثری بر بافت های اطراف نگذارد.

لازم به ذکر است که در پوست های تیره تر ممکن است احتمال بروز عوارضی چون هیپوپیگمانتاسیون، اسکار کلوئید و فولیکولیت بسیار بالا باشد.

مجددا تاکید می کنیم که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد آقایان ممکن است متفاوت باشد.

 

تجربه فرایند لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد مردان
لیزر موهای زائد آقایان

مدت زمان یک جلسه لیزر موهای زائد برای آقایان بسته به اندازه منطقه تحت درمان، متفاوت است و می تواند از چند دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. قبل از جلسه به شما یک عینک محافظ چشم داده می شود و در صورت لزوم بی حسی موضعی نیز اعمال می گردد.

در طول فرآیند لیزر، احساسی مانند نیشگون حس خواهد داشت. این امر نشان دهنده این است که لیزر فعال و در حال کار است. همچنین ممکن است احساس گز گز و سوزش نیز داشته باشید. اما هیچ جای نگرانی نیست. این موضوع ابدا چیز بدی نسیت.

پس از اتمام جلسه لیزر، ممکن است کمی تورم و قرمزی را مشاهده کنید. این موارد موقتی هستند و مانع از انجام فعالیت های عادی در شما نخواهند شد. با این حال، شما لازم است از تماس مستقیم با نور خورشید خودداری کنید. همچنین به مدت چندین هفته باید از کرم های ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید.

عوارض جانبی نادر لیزر عبارتند از تاول، تورم، قرمزی و ایجاد اسکار. حتی احتمال بسیار کمی وجود دارد که این پیامدهای نادر به اسکار های دائمی و تغییر رنگ پوست منجر شوند.

مجددا لازم به ذکر است که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد آقایان ممکن است متفاوت باشد.

 

وجه تمایر لیزر موهای زائد آقایان با سایر روش های از بین بردن مو

waxing for men 657x360 357x210 - لطفاً فقط آقایان وارد شوند: لیزر موهای زائد آقایان
لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد آقایان در مقایسه با اپیلاسیون، استفاده از موچین و ژیلت، الکترولیز و سایر روش ها، دائمی تر است و اثربخشی آن تا جایی است که آقایان پس از 3 تا 5 جلسه شاهد نتایج فوق العاده آن که نرمی قفسه سینه می باشد، خواهند بود. اما نتیجه کار ممکن است همیشه دائمی نباشد. زیرا فولیکول های مو در برخی موارد خود را بازسازی و ترمیم می کنند. هنگامی که این اتفاق رخ دهد، مو در نواحی درمان شده مجددا رشد خواهد کرد. برای به دست آوردن حداکثر نتایج به چندین جلسه لیزر نیاز دارید، زیرا موهای قفسه سینه تنها در مرحله رشد فعال (آناژن) می توانند با موفقیت درمان شوند و این بدان معناست که هر 1 یا 2 سال یکبار به 1 جلسه درمان نیاز دارید.

مجددا تاکید می کنیم که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر موهای زائد آقایان ممکن است متفاوت باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید سوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

توجه، توجه!!!

محتوای این مطلب، تنها به منظور اطلاع رسانی است. این مطلب جهت اهداف پزشکی، تشخیصی یا درمانی مورد استفاده قرار نمی گیرد. همچنین به عنوان آموزش به بیمار در نظر گرفته نمی شود و ارتباطی بین بیمار و پزشک ایجاد نمی کند. به هیچ وجه نباید آن را به عنوان جایگزینی برای تشخیص و درمان حرفه ای در نظر بگیرید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

Source منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!