لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

 

یکی از معجزات تکنولوژی همین  لیزر موهای زائد مردان  است!

راه­ هایی مانند استفاده از تیغ یا ماشین اصلاح و وکس کردن اولین راه کار­هایی هستند که معمولا برای رهایی از موهای زاید توجه هر کسی را به خود جلب می‌کند. ولی واقعیت اینه که با ورد لیزر، این روش ها کاملا بی معنی شده اند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان پیج اینستاگرام مرکز قلهک

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه لیزر مونولیت

22212952_021 22234012_021

6634846_0910
insta - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان پیج اینستاگرام مرکز قیطریه

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

IMG 20200513 141330 352 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

اما بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن چیست؟ ایا تا به حال به تکنیک لیرز درمانی برای از رهایی از پرمویی فکر کرده اید؟ از مهمترین سوالات این است که آیا استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیزر درمانی برای همیشه موهای زائد بدن را از بین می‌برد؟

لیزر موهای زائد مردان چطور کار می کند؟

 

در این روش دستگاه لیزر، پیاز مو (فولیکول مو) را با پرتو نور هدف قرار می‌دهد و با ضعیف کردن ریشه موها و نهایتا از بین بردن آنها از رشد مجدد آنها جلوگیری می‌کند و مهم تر اینکه هیچ آسیب جدی به پوست بدن نمی‌رساند.

نکته قابل توجه این است که در پروسه از بین بردن  موهای زاید، موها ضعیف تر و نرم تر می‌شوند و به محض از بین رفتن دوره رویش، موها مثل قبل رشدی نخواهد کرد.

Screen Shot 2019 08 18 at 1.28.17 PM 1024x794 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان
لیزر چگونه موهای زائد را از بین میبرد؟

 

لیزر موهای زائد مردان ورزشکار

 

رفع موهای زائد بدن برای ورزشکارانی مانند بدنسازان، دوچرخه سواران، شناگران و دیگر ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد.

ورزشکاران بدنساز بر این باورند که از بین بردن موهای زائد بدن، موجب تقویت ماهیچه‌های آنها خواهد شد.

michael phelps shirtless 400x - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان
لیزر موهای زائد مردان و ورزشکاران

دوچرخه سواران حرفه ­ای به دلیل استفاده از لباسهای تنگ مخصوص این ورزش، تعریق زیاد و تماس مداوم پاهای آنها با رکاب، می‌توانند از شیوه لیزر درمانی به خوبی بهره ببرند. این شیوه درمان برای شناگران هم بسیار مفید خواهد بود.    با استفاده از این روش، این ورزشکاران حرفه ای نیازی به اصلاح و یا وکس کردن  قبل از مسابقه ندارند و می­توانند این زمان را به تمرین اختصاص دهند.

بسیاری از ورزشکاران معتقدند که نداشتن موهای زائد می تواند یک دهم ثانیه رکورد آنها را کاهش دهد و نقش مؤثری در برد و رکورد شکنی آنها داشته باشد.

مزایای لیزر موهای بدن مردان

 

  به دلیل تراکم و ضخامت موهای بدن آقایان، استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد قفسه سینه، زیر گردن، کمر و ناحیه تناسلی و تقریبا بیشتر قسمت‌های بدن آنها می‌تواند نتیجه بهتری در پی داشته باشد.    با کمک لیزر این افراد یکبار برای همیشه از موهای زائد بدن خود رهایی می‌یابند.

 

دلیل اول: زیبا شدن بدن بعد از لیزر موی زائد آقایان

IMG 20200513 141334 470 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

چگونه رفع موهای زائد بدن می‌تواند اعتماد به نفس افراد را بالا ببرد و یا اینکه چطور به زیبایی افراد می‌تواند کمک کند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: گاهی جنس زمخت ریش یا مو، مجعد بودن آن، و تعداد بیش از حد معمول مو در نواحی زیر گردن، پشت و حتی قفسه سینه باعث می‌شود به راحتی این افراد مورد آزار و تحقیر دیگران قرار بگیرند و یا در زیبایی بدن آنها نقش بسزایی داشته باشند.

دلیل دوم لیزر موی زائد مردان : بهداشت

IMG 20200513 141336 352 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

همانطور که قبلا نیز گفته شد این شیوه به افراد مختلف کمک خواهد کرد تا بتواند نه تنها از رویش موهای زائد شان جلوگیری کنند، بلکه گاهی اعتماد به نفس از دست رفته افراد را به آنها باز گرداند.

رویش مو در قسمت‌های مختلف بدن بدین معنا نیست که این موها غیر بهداشتی هستند. برای جلوگیری از پر مویی بعضی از نواحی بدن آقایان و به طبع خارش زیادی در این نواحی، لیزر درمانی می‌تواند راه حل مناسبی باشد.

نکته مهم دیگر این است که این امکان وجود دارد که در حین آماده‌سازی مواد مورد استفاده در روش‌های سنتی اصول بهداشتی رعایت نشده باشد و یا به خاطر حساس بودن پوست برخی افراد این روش‌ها عوارضی را به همراه دارد.

دلیل سوم: لیزر موی زائد آقایان ، راهی ساده برای رهایی از اصلاح صورت

IMG 20200513 141332 665 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

بسیاری از مشتریان کلینیک‌های زیبایی به دنبال راه حلی هستند تا هر روز نیاز به اصلاح صورت خود نداشته باشند. لیزر درمانی بهترین راه حل رهایی از این دغدغه خواهد بود.

اصلاح صورت نه تنها هزینه مالی، وقت گیری، و رویش مجدد مو برای افراد دارد بلکه گاهی زخم ناشی از اصلاح تا مدتها روی صورت آنها باقی خواهد ماند. این روزها به دلیل افزایش قیمت‌ها و هزینه بالای وکس کردن و دیگر روش‌های اصلاح، شیوه درمان با لیزر بسیار مقرون به صرفه تر است.

hairremoval ba 2 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان
اصلاح خط ریش در اقایان با لیزر موهای زائد مردان

دلیل چهارم: عوارض لیزر کردن موهای زائد مردان

 

IMG 20200513 141338 577 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

گرچه لیزر موهای زائد آسیبی به پوست نمی‌رساند اما سرعت پیشرفت تکنولوژی و ابداع روش‌های جدید در ساخت دستگاه‌های لیزر آسیب رسانی به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. عملا لیزر موهای زائد برای آقایان هیچگونه عارضه ای ندارد.

این امر برای جلب اطمینان افراد بسیار حائز اهمیت است.

نکات مهم لیزر موهای زائد مردان

 

۱. اولین گام برای لیزر موهای زائد آقایان

مشاور به شما خواهد گفت: حتما از دو روز قبل از جلسه لیزر باید موهای نواحی مورد نظر تراشیده شود. هر چه قدر نکاتی که کارشناس به شما می­گوید را با دقت بیشتری رعایت کنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. موی کوتاه باعث نفوذ بهتر لیزر در ان ناحیه خواهد شد، در نتیجه فولیکول موی شما را ضعیف تر و نرم تر خواهد کرد، پس اصلاح درست موها کمک می‌کند روند تسهیل یابد.

۲. دوری از نور خورشید

  به دلیل کاهش تابش نور خورشید در زمستان، معمولا افراد این فصل را برای لیزر درمانی در نظر می‌گیرند. پرتوهای نور دستگاه لیزر در پوست سفید و موی سیاه تاثیر بسزایی دارد و چون نور خورشید باعث تیرگی پوست می‌شود باید در طول روند درمان از نور خورشید حتی الامکان دوری کنید.

۳. بهترین مرکز لیزر موهای زائد برای آقایان در تهران

 

نکته مهم این است که متقاضیان استفاده از لیزر درمانی فقط با تبلیغات و قیمت ارزان نباید دست به انتخاب مراکززیبایی بزنند.

اعتبار یک مرکز زیبایی به نوع برند دستگاه لیزر، تجربه پرسنل مرکز، پزشک حاذق و ناظر برا کار پرسنل، بهداشت محیط مرکز و… که از مهمترین عواملی هستند که در رفع موهای زائد بدن شما و نتیجه نهایی ان سهم بسزایی دارند می‌باشد.

شما باید در انتخاب کلینیک زیبایی خود بسیار دقت کنید و از متخصص بودن پرسنل و دستگاه‌های لیزر آنجا اطمینان کامل داشته باشید. پرسش از افراد مورد اعتماد و یا افرادی که قبلا تجربه این روش را داشته اند، می‌تواند بسیار مفید باشد.

کادر مجرب و متخصص، سطح بهداشت کلینیک و قیمت مناسب جلسات و میزان رضایتمندی مراجعین قبلی از مواردی است که هر مشتری باید به ان توجه ویژه داشته باشد تا با اطمینان خاطر در جلسات لیزر درمانی حضور پیدا کند.

 

هزینه لیزر کل بدن مردان

IMG 20200513 141402 121 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

در حال حاضر در مراکز مختلف قیمت‌های متفاوتی برای لیزر موهای بدن مردان در نظر گرفته میشود. توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت لیزز مراکز، برند دستگاه و کیفیت خدمات بسیار مهم میباشد. همان طور که قیمت‌های خیلی بالا نشان دهنده خدمات خیلی بالا نیست قیمت‌های خیلی پایین نیز نشان دهنده تخفیفت استثنایی و مناسب نیست.

چه بسا در مراکزی که به عنوان مرکز تخصصی لیزر در تهران شناخته شده اند اما خدمات لیزر یا دستگاه‌هایی با کیفیت پایین و برندهای نامرغوب با قیمت‌های بسیار بالا ارائه میشود.

 

برای کسب اطلاعات قیمت لیزر موهای زائد مردان و حس کردن تفاوت در خدمات تهران اسکین،  اینجا کلیک کنید.

منبع

4.5 2 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x