لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

0 1,244

لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد در آقایان، لیزر موهای زائد است. راه­ هایی مانند استفاده از تیغ یا ماشین اصلاح و وکس کردن اولین راه کار­هایی هستند که معمولا برای رهایی از موهای زاید توجه هر کسی را به خود جلب می کند.

images - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان
لیزر موهای زائد بدن آقایان

اما بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن چیست؟ ایا تا به حال به تکنیک لیرز درمانی برای از رهایی از پرمویی فکر کرده اید؟ از مهمترین سوالات این است که آیا استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیزر درمانی برای همیشه موهای زائد بدن را از بین می برد؟

IMG 20200114 114340 013 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان

لیزر چگونه موهای زائد را از بین میبرد؟

در این روش دستگاه لیزر، پیاز مو (فولیکول مو) را با پرتو نور هدف قرار می دهد و با ضعیف کردن ریشه موها و نهایتا از بین بردن آنها از رشد مجدد آنها جلوگیری می کند و مهم تر اینکه هیچ آسیب جدی به پوست بدن نمی رساند. نکته قابل توجه این است که در پروسه از بین بردن  موهای زاید، موها ضعیف تر و نرم تر می شوند و به محض از بین رفتن دوره رویش، موها مثل قبل رشدی نخواهد کرد.

نحوه تاثیر پرتو لیزر بر ریشه موها
لیزر چگونه موهای زائد را از بین میبرد؟

 لیزر موهای زائد ورزشکاران

رفع موهای زائد بدن برای ورزشکارانی مانند بدنسازان، دوچرخه سواران، شناگران و دیگر ورزشکاران اهمیت بسیار زیادی دارد. ورزشکاران بدنساز بر این باورند که از بین بردن موهای زائد بدن، موجب تقویت ماهیچه های آنها خواهد شد.

شناگران معتقدند عدم وجود موهای زائد در بهتر شدن رکورد آنها موثر است
لیزر موهای زائد ورزشکاران

دوچرخه سواران حرفه ­ای به دلیل استفاده از لباسهای تنگ مخصوص این ورزش، تعریق زیاد و تماس مداوم پاهای آنها با رکاب، می توانند از شیوه لیزر درمانی به خوبی بهره ببرند. این شیوه درمان برای شناگران هم بسیار مفید خواهد بود. با استفاده از این روش، این ورزشکاران حرفه ای نیازی به اصلاح و یا وکس کردن  قبل از مسابقه ندارند و می­توانند این زمان را به تمرین اختصاص دهند.

بسیاری از ورزشکاران معتقدند که نداشتن موهای زائد می تواند یک دهم ثانیه رکورد آنها را کاهش دهد و نقش مؤثری در برد و رکورد شکنی آنها داشته باشد.

مزایای لیزر موهای بدن مردان

به دلیل تراکم و ضخامت موهای بدن آقایان، استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد قفسه سینه، زیر گردن، کمر و ناحیه تناسلی و تقریبا بیشتر قسمت های بدن آنها می تواند نتیجه بهتری در پی داشته باشد. با کمک لیزر این افراد یکبار برای همیشه از موهای زائد بدن خود رهایی می یابند.

دلیل اول: زیبا شناسی

چگونه رفع موهای زائد بدن می تواند اعتماد به نفس افراد را بالا ببرد و یا اینکه چطور به زیبایی افراد می تواند کمک کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: گاهی جنس زمخت ریش یا مو، مجعد بودن آن، و تعداد بیش از حد معمول مو در نواحی زیر گردن، پشت و حتی قفسه سینه باعث می شود به راحتی این افراد مورد آزار و تحقیر دیگران قرار بگیرند و یا در زیبایی بدن آنها نقش بسزایی داشته باشند.

maxresdefault 300x169 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان
زیباشناسی

دلیل دوم: بهداشت

همانطور که قبلا نیز گفته شد این شیوه به افراد مختلف کمک خواهد کرد تا بتواند نه تنها از رویش موهای زائد شان جلوگیری کنند، بلکه گاهی اعتماد به نفس از دست رفته افراد را به آنها باز گرداند.

رویش مو در قسمت های مختلف بدن بدین معنا نیست که این موها غیر بهداشتی هستند. برای جلوگیری از پر مویی بعضی از نواحی بدن آقایان و به طبع خارش زیادی در این نواحی، لیزر درمانی می تواند راه حل مناسبی باشد.

نکته مهم دیگر این است که این امکان وجود دارد که در حین آماده سازی مواد مورد استفاده در روش های سنتی اصول بهداشتی رعایت نشده باشد و یا به خاطر حساس بودن پوست برخی افراد این روش ها عوارضی را به همراه دارد.

دلیل سوم: راه بسیار ساده برای رهایی از اصلاح صورت در آقایان

بسیاری از مشتریان کلینیک های زیبایی به دنبال راه حلی هستند تا هر روز نیاز به اصلاح صورت خود نداشته باشند. لیزر درمانی بهترین راه حل رهایی از این دغدغه خواهد بود. اصلاح صورت نه تنها هزینه مالی، وقت گیری، و رویش مجدد مو برای افراد دارد بلکه گاهی زخم ناشی از اصلاح تا مدتها روی صورت آنها باقی خواهد ماند. این روزها به دلیل افزایش قیمت ها و هزینه بالای وکس کردن و دیگر روش های اصلاح، شیوه درمان با لیزر بسیار مقرون به صرفه تر است.

hairremoval ba 2 300x110 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان
اصلاح خط ریش در اقایان

دلیل چهارم: میزان آسیب رسانی لیزر

گرچه لیزر موهای زائد آسیبی به پوست نمی رساند اما سرعت پیشرفت تکنولوژی و ابداع روش های جدید در ساخت دستگاه های لیزر آسیب رسانی به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. این امر برای جلب اطمینان افراد بسیار حائز اهمیت است.

tıraş olurken oluşan kanama 300x225 - لیزر موهای زائد آقایان | هزینه لیزر کل بدن مردان
کاهش اسیب رسانی به پوست

نکات مهم لیز موهای زائد مردان

 

۱. اولین گام برای لیزر موهای زائد 

مشاور به شما خواهد گفت: حتما از دو روز قبل از جلسه لیزر باید موهای نواحی مورد نظر تراشیده شود. هر چه قدر نکاتی که کارشناس به شما می­گوید را با دقت بیشتری رعایت کنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. موی کوتاه باعث نفوذ بهتر لیزر در ان ناحیه خواهد شد، در نتیجه فولیکول موی شما را ضعیف تر و نرم تر خواهد کرد، پس اصلاح درست موها کمک می کند روند تسهیل یابد.

۲. دوری از نور خورشید

به دلیل کاهش تابش نور خورشید در زمستان، معمولا افراد این فصل را برای لیزر درمانی در نظر می گیرند. پرتوهای نور دستگاه لیزر در پوست سفید و موی سیاه تاثیر بسزایی دارد و چون نور خورشید باعث تیرگی پوست می شود باید در طول روند درمان از نور خورشید حتی الامکان دوری کنید.

۳. بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

نکته مهم این است که متقاضیان استفاده از لیزر درمانی فقط با تبلیغات و قیمت ارزان نباید دست به انتخاب مراکززیبایی بزنند. اعتبار یک مرکز زیبایی به نوع برند دستگاه لیزر،تجربه پرسنل مرکز، پزشک حاذق و ناظر برا کار پرسنل، بهداشت محیط مرکز و… که از مهمترین عواملی هستند که در رفع موهای زائد بدن شما و نتیجه نهایی ان سهم بسزایی دارند می باشد. شما باید در انتخاب کلینیک زیبایی خود بسیار دقت کنید و از متخصص بودن پرسنل و دستگاه های لیزر آنجا اطمینان کامل داشته باشید. پرسش از افراد مورد اعتماد و یا افرادی که قبلا تجربه این روش را داشته اند، می تواند بسیار مفید باشد.

کادر مجرب و متخصص، سطح بهداشت کلینیک و قیمت مناسب جلسات و میزان رضایتمندی مراجعین قبلی از مواردی است که هر مشتری باید به ان توجه ویژه داشته باشد تا با اطمینان خاطر در جلسات لیزر درمانی حضور پیدا کند.

هزینه لیزر کل بدن مردان

در حال حاضر در مراکز مختلف قیمت های متفاوتی برای لیزر موهای بدن مردان در نظر گرفته میشود. توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت لیزز مراکز، برند دستگاه و کیفیت خدمات بسیار مهم میباشد. همان طور که قیمت های خیلی بالا نشان دهنده خدمات خیلی بالا نیست قیمت های خیلی پایین نیز نشان دهنده تخفیفت استثنایی و مناسب نیست. چه بسا در مراکزی که به عنوان مرکز تخصصی لیزر در تهران شناخته شده اند اما خدمات لیزر یا دستگاه هایی با کیفیت پایین و برندهای نامرغوب با قیمت های بسیار بالا ارائه میشود. برای کسب اطلاعات قیمت لیزر موهای زائد مردان اینجا کلیک کنید.

منبع

       

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!