فیلم پلاسماجت پلک و بینی از مرکز تخصصی پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران

شرح جزییات کامل بلفاروپلاستی و پلاسماتراپی
مراکز تخصصی بلفاروپلاستی پلک ها، لیفت بینی و جوانسازی پوست بدون جراحی، بدون بخیه و بدون عوارض ظرف یک جلسه با هزینه ای مقرون به صرفه و تخفیف های ویژه: www.tehranskin.com

 

فیلم پلاسماجت پلک و بینی از مرکز تخصصی پلاسماتراپی تهران

blepharoplasty in Iran Tehran - فیلم پلاسماجت پلک و بینی از مرکز تخصصی پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران

سلام و سلامت باشید.

موضوع متن زیر: همه چیز درباره پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی بدون جراحی در جوانسازی و زیبایی پوست

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید: آیا پلاسماتراپی یا همان درمان بیماری ها و جوانسازی پوست با پلاسما ربطی به پلاسمای خون دارد؟ جواب: خیر.

پلاسما از انرژی های فوق العاده در طبیعت، حالت چهارم ماده (گاز یونیزه شده) و نوعی اشعه ماوراء بنفش خورشید محسوب می شود. در عصر حاضر، کشوری قدرتمند تر است که منابع انرژی را در حیطه های مختلف علمی به کار گیرد؛ به همین علت، ایران در بحث انرژی هسته ای و برخی انرژی های دیگر در جهان مطرح شده.

مهندسان پزشکی در کشورهای پیشرفته به خوبی به ارزش پلاسما پی برده اند؛ سال ها پیش پلاسما را از نور خورشید گرفته و دما و فشار آن را در آزمایشگاه کنترل کردند. علاوه بر درمان انواع بیماری های عفونی و نابودی ویروس ها و باکتری های محیطی، از پلاسما برای اهداف زیبایی و جوانسازی نیز استفاده می شود.

مطلب های جالبی درباره کاربرد پلاسما در بلفاروپلاستی یا همان رفع افتادگی پلک بدون جراحی نوشته ایم. می توانید لینک زیر را کلیک کنید:

لینک کاربردهای پلاسما در پزشکی درمانی و پزشکی زیبایی: لیفت پلک، لیفت بینی…(کلیک)

 

پلاسماتراپی در جوانسازی پوست

پلاسما چگونه بر روی پوست عمل می کند؟

آیا تا به حال به سرعت عمل و اثرات رعد و برق بر طبیعت فکر کرده اید؟ پلاسما مانند رعد و برق می ماند؛ در آنی از زمان، سلول های پیر یا مرده در لایه های بافت فرسوده زیر پوست را از هم باز و تبخیر می کند؛ همزمان، نقطه های ریزی به صورت کربن ایجاد می کند. این نقاط کربنی حالت زخم های کوچک موقتی را دارند؛ اما در واقع، راه را برای تنفس سلولی زیر پوستی و مدل دهی دوباره ی ماتریس سلولی باز می کنند.

ماتریس سلولی در زیر پوست یک شبکه ظریف متشکل از سلول های فیبروبلاست، رشته های پروتئینی کلاژن، الاستین، و غیره است. خود پوست نیز معماری بسیار ظریف و دقیقی دارد.

تصویرهای زیر را ببینید:

skin structure - فیلم پلاسماجت پلک و بینی از مرکز تخصصی پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران

Meso microneedling - فیلم پلاسماجت پلک و بینی از مرکز تخصصی پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران

تمام روش های جوانسازی با تحریک کلاژن سازی سروکار دارند. پلاسما، از نظر کمک به تولید دوباره ی کلاژن های جوان، عالی عمل می کند.

س. آیا پلاسما پوست را می سوزاند؟

پلاسما در دما و فشار معینی تنظیم شده و هیچ گونه سوختگی در پوست ایجاد نمی کند. حداکثر عمق نفوذ آن در پوست نیم میلی متر است. درست است که دمای پلاسما بالاست، در عوض، فشار پایینی دارد و با سرعت عملش هرگز پوست را نمی سوزاند. فقط زخم های نقطه ایِ ریزی ایجاد می کند که اتفاقا برای ترمیم دوباره ی پوست لازم اند.

فیلم پلاسما بلفاروپلاستی برای رفع افتادگی پلک بدون جراحی

برای اینکه بدانید پلاسما چگونه عمل می کند، کافی ست ویدئو زیر را از یکی از بهترین مراکز تخصصی پلاسماتراپی در تهران ببینید.

فیلم پلاسماجت بینی در مرکز تخصصی بلفاروپلاستی

یکی از بهترین کابردهای پلاسما در زیبایی، فرم دهی و کوچک کردن بینی های گوشتی ست. اگر بینی شما گوشت اضافه دارد، خیلی راحت می توانید با یک جلسه پلاسماجت یا همان پلاسماتراپی آن را به فرم زیبایی در آورید.

جهت فرم دهی بینی با پلاسما یا مشاوره رایگان، مراکز تخصصی در پایان متن را پیشنهاد می کنیم. چرا؟ این مرکز تجربیات ارزشمندی در زمینه پلاسماتراپی بینی، صورت، پلک ها و ابروها دارد. قیمت های در عین کیفیت بالای کار بسیار منصفانه و گاهی زیر قیمت است. به علاوه، جشنواره های تخفیف نیز برگزار شده و با یک جلسه می توانید بینی خود را لیفت کنید. آدرس و شماره های تماس (تلفن، اینستاگرام، ایمیل…) در پایان متن ذکر شده.

برای دیدن فیلم پلاسماجت بینی، اینجا کلیک کنید.

دستگاه پلاسما فایربولت پلاس

شما به هر مرکز تخصصی که مراجعه کنید سه چیز در آن مرکز اهمیت خیلی زیادی دارد: ۱. پزشک خوب، ۲. تجربیات و درجه اعتبار آن مرکز، ۳. امکانات و تجهیزات پزشکی.

مرکزی از همه معتبرتر است که علاوه بر پزشک خوب، دستگاه های پیشرفته و استاندارد روز دنیا را در اختیار داشته باشد. دستگاه پلاسما فایربولت جزو بهترین و جدیدترین نسل دستگا های پلاسماتراپی ست که کاربردهای متنوعی دارد. این دستگاه از قابلیت انتخاب دقیق و خودکار اسپات یا همان نقاط برخورد پلاسما به پوست برخوردار می باشد.

 

plasma firebolt mole 1 - فیلم پلاسماجت پلک و بینی از مرکز تخصصی پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران
پلاسما فایربولت برای رفع افتادگی پلک و لیفت بینی...

هندپیس این دستگاه قلمی و سوزن های آن قابل تعویض هستند. یک پدال جهت افزایش دقت و تمرکز پلاسما در هدف گیری نقاط پیر و فرسوده زیر پوست را دارد. سنسوری برای کنترل و نظارت بر  دما، فشار، ولتاژ و غیره دارد. هیچ نیازی هم به گذاشتن پدهای محافظ روی پوست نیست زیرا جریان بسیار ناچیزی از پلاسما از سوزن ها به پوست می رسد.

خدمات پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی در بهترین مرکز تخصصی در تهران

برای جزییات کامل هر یک از خدمات زیر، روی آن ها کلیک کنید.

 ♦ بلفارو پلاستی اطراف چشم ( رفع افتادگی پلک )

از بین بردن اسکار آکنه

تلانژ کتازی و همانژیوم

پاکسازی و از بین بردن منافظ باز پوست

برداشت وارت یا زگیل ، اسکین تگ و انواع خال

رفع چین و چروک های صورت

رفع خط خنده

نکته: جهت انجام عمل افتادگی پلک دیگر نیازی به انجام جراحی، برش و از بین بردن خط بخیه نیست.

لینک لیفت پلک ها و ابروها و بینی با بلفاروپلاستی-پلاسماتراپی (کلیک)

جهت فرم دهی بینی با پلاسما یا مشاوره رایگان، مراکز تخصصی در پایان متن را پیشنهاد می کنیم. چرا؟ این مرکز تجربیات ارزشمندی در زمینه پلاسماتراپی بینی، صورت، پلک ها و ابروها دارد. قیمت های در عین کیفیت بالای کار بسیار منصفانه و گاهی زیر قیمت است. به علاوه، جشنواره های تخفیف نیز برگزار شده و با یک جلسه می توانید بینی خود را لیفت کنید.

آدرس و شماره های تماس (تلفن، اینستاگرام، ایمیل…) در پایان متن ذکر شده.

below2 150x150 - فیلم پلاسماجت پلک و بینی از مرکز تخصصی پلاسماتراپی و بلفاروپلاستی بدون جراحی در تهران

دلتان رنگین و با خدا

م.الف. دپارتمان پژوهشی تهران اسکین

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source منبع 1
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x