لیزر موهای زائد

10 نکته برای دخترهایی که از شیو کردن بیزارند!

شیو کنیم یا لیزر موهای زائد؟

بهترین راه برای از بین بردن موی بدن

شیو کردن یکی از بدترین و خسته کننده ترین فعالیت ها در تمام زندگی است. به غیر از آزار و اذیتی که دارد، وقت گیر هم هست، در اینجا به یک سری از نکاتی اشاره شده است که تنها دخترانی که نمی توانند شیو کردن را تحمل کنند، کاملا متوجه می شوند.

یتی

 1. تا زمانی که با پارتنر خود قرار دیدار نگذاشته باشید، قرار ملاقات با متخصص زنان یا وقت پدیکور نداشته باشید، بدن شما به شدت شبیه به یتی، غول برفی است. یا دقیق تر بگویم، شبیه یک انسان واقعی که جامعه به او آموزش نداده است تا باور کند که موهایش تا چه حد چندش آور و منزجر کننده است.
 2. تابستان به معنای واقعی کلمه یک کابوس برای شما محسوب می شود؛ خط بیکینی در معرض دید است، پاها در معرض دیدند، دست ها و باز ها دیده می شوند… وای خدایا زمستان کی فرا می رسد؟!
 3. با این حال شما بی خیال شیو کردن شده اید و حتی برای رفتن به مهمانی هم به موهای زائد تان اهمیتی نمی دهید و زیر لب می گویید ” حالا کی به پاهای من نگاه می کنه!”
 4. مادر تان همیشه نصیحت تان می کند که دخترها باید موهای زائد خود را اصلاح کنند، اما شما فارغ از همه چیز روند خود را پیش می گیرید.
 5. بعد از این که در نهایت موهای زائد را شیو کردید، احساس خیلی خوبی به شما دست می دهد. اما نه به این خاطر که بدن تان نرم و بدون مو شده، بلکه تنها به این دلیل که به خوبی می دانید در حال حاضر مجبور نیستید تا 4 الی 12 روز دیگر، بسته به فصل، مجددا اصلاح کنید.
 6. و از آنجا که شما از شیو کردن به شدت متنفرید، تا جایی که برای تان مقدور باشد این کار را کش می دهید. بنابراین شیو کردن شما ممکن است تا 40 دقیقه طول بکشد، زیرا همه ی آنچه که به عنوان ابزار در دست دارید یک تیغ زشت است، در حالی که احساس می کنید در واقع به یک اره برقی نیاز دارید.
 7. هنگامی که از هر گوشه جهان می شنوید که یک زن فمنیست، اصلاح موهای زائد خود را متوقف کرده، به تمام وجود خوشحال می شوید و دعا می کنید که ای کاش همه نژاد زن ها از رهبری او پیروی کنند.
 8. اگر به هر دلیلی، روزی تصمیم بگیرید دست به تیغ شوید، فقط تا زیر زانو های تان را می تراشید. زیرا معتقدید پیراهن و دامن در کمد شما جایی ندارد و تنها چیزی که در آن یافت می شود شلوار جین، آن هم از نوع پاره شده است. برای پوشیدن شلوار هم اصلاح تا زیر زانو کفایت می کند!
 9. اپیلاسیون ناحیه بیکینی چیزی شبیه به شکل نهایی شکنجه است. شما هم که برای این کار اصلا روی خودتان حساب باز نمی کنید. به علاوه، اصلا این چه کاریست وقتی چند روز دیگر دوباره سر و کله موهای زائد این ناحیه سبز خواهد شد!؟
 10. تا زمانی که مجبور نشوید به استخر یا کنار دریا بروید، چه لزومی دارد که موهای زائد بدن خود را شیو کنید؟ اصلا چه ایرادی دارد که با بدن شیو نشده با استخر بروید؟ از نظر شما که ایرادی ندارد، دیگران هم که مهم نیستند!
لیزر موهای زائد
نه به شیو کردن

این 10 مورد، چالش هایی است که بسیاری از افراد که تمایلی به شیو کردن ندارند یا وقت آن را پیدا نمی کنند، با آنها سر و کار دارند. البته در این موارد کمی از چاشنی طنز نیز استفاده شده، اما واقعیت این است که بسیاری از زنان و دختران با این مساله مواجه هستند. خوشبختانه تکنولوژی پیشرفت کرده و برای هر سلیقه ای، راه حل مناسبی وجود دارد. برای مثال برخی با اپیلاسیون این نیاز خود را رفع می کنند، برخی با استفاده از الکترولیز و غیره. اما هر یک از اینها علی رغم مزایایی که دارد، دارای معایبی نیز می باشد.

اما نگران نباشید، در ادامه به شما روشی را معرفی می کنیم که مزایایش به معایبش می چربد و شما را از شر تیغ های بی مصرف خلاص می کند. این روش، لیزر موهای زائد است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مختصری درباره لیزر

نکات لیزر موهای زائد
درباره لیزر موهای زائد

امروزه لیزر موی زائد به یکی از سریع ترین روش های از بین بردن موهای زائد مبدل شده است. نقطه مثبت لیزر موهای زائد، کارایی و اثربخشی آن است. لیزر می تواند در هر نقطه از بدن که دارای موی زائد است، به کار گرفته شود. یکی دیگر از دلایل محبوبیت لیزر موهای زائد این است که سبب کاهش رشد دائمی موهای زائد می شود. با این حال، بسیار حائز اهمیت است که مصرف کنندگان درک مناسبی از کاهش رشد مو داشته باشند. این بدان معنا نیست که باقی عمر خود را 100% بدون موی زائد ادامه خواهید داد؛ بلکه به معنای کاهش 50 تا 95 درصدی است. ممکن است به مرور زمان، موهای زائد جدیدی ظهور پیدا کنند، اما اغلب نازک و کم پشت بوده و از بین بردن آنها بسیار آسان تر است. البته بعدا می توانید توسط درمان های هدف، این موهای زائد نازک و کم پشت را نیز از بین ببرید.

به خاطر داشته باشید یک مرکز لیزر خوب صرفا هزینه های درمانی بالایی ندارد. تجهیزات با کیفیت و تکنسین لیزر با تجربه در این زمینه اهمیت بیشتری دارند.

 

 

لیزر موی زائد با جدیدترین تکنولوژی: دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار

مزایای حذف موهای زائد فول بادی با لیزر الکساندرایت اسکلپیون
لیزر اسکلپیون

دستگاه لیزر اسکلپیون با همکاری دو شرکت فن آوری لیزری بسیار معروف، زایس و مدیو استار ساخته شده. این دستگاه مخصوص رفع موهای زائد است و با فن آوری های الکس و دایود به بازار پزشکی-زیبایی معرفی شده است. به عبارتی، هیچ دستگاه لیزر دیگری را نمی توانید پیدا کنید که تا این حد تخصصی و ویژه ی رفع موهای زائد طراحی شده باشد.

به غیر از رفع موهای زائد، لیزر اسکلپیون برای درمان آکنه و جوش و همچنین درمان ضایعات عروقی بسیار خوب عمل می کند.

بر خلاف لیزر های الکس و دایود، لیزر اسکلپیون به جای اینکه تنها رنگدانه فولیکول مو را مورد هدف قرار دهد، عروق تغذیه کننده موی زائد را غیرفعال می کند. به همین دلیل، هیچ لیزر دیگری به غیر از اسکلپیون قادر نیست موها را این چنین ریشه کن کند.

 

مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد

رفع موهای زائد با لیزر
رفع موهای زائد با لیزر

انتخاب لیزر موهای زائد از بین سایر روش ها دارای مزایای بسیاری است. در ادامه به 5 دلیل عمده در خصوص ارجح بودن این روش اشاره کرده ایم:

 1. سریع بودن درمان. لیزر موهای زائد بسیار سریع تر از آن چیزیست که تصور می کنید. برای مثال، از بین بردن موهای زائد زیر بغل و ناحیه بیکینی تنها 20 دقیقه طول می کشد.
 2. صرفه جویی در هزینه ها در دراز مدت. با کاهش دائمی موی زائد دیگر نیازی به خرید ژیلت، کرم های موبر، ورق های اپلاسیون و غیره ندارید و دیگر لازم نسیت هر ماه برای انجام اپیلاسیون به مراکز زیبایی مراجعه کنید. در پایان، نتایج لیزر به مراتب خیلی بهتر از اپیلاسیون است و هزینه آن نیز در دراز مدت بسیار کمتر است.
 3. کاهش و پیشگیری از رشد موهای زیر پوستی. لیزر موهای زائد بهترین گزینه و تنها راه حل جهت کاهش و پیشگیری از رشد موهای زیر پوستی است. همچنین یک گزینه عالی برای آن دسته از افرادی است که پوست حساسی دارند و پس از شیو و اپیلاسیون دچار التهاب پوست می شوند.
 4. صرفه جویی در زمان. لیزر موهای زائد، نیاز شما به شیو کردن روزانه را کاهش می دهد. به واسطه لیزر، هفته ها با تیغ و ژیلت سر و کار نخواهید داشت و این به نوبه خود، نوعی صرفه جویی در وقت و زمان است.
 5. شیو کردن بین جلسات. بر خلاف اپیلاسیون، می توانید بین جلسات درمان خود از ژیلت استفاده کنید. با لیزر موهای زائد، می توانید به هر اندازه ای که دوست دارید از ژیلت در بین جلسات لیزر استفاده کنید.

 

سوالات متداول در خصوص لیزر

ماندگاری لیزر موهای زائد

حال که مزایای لیزر موهای زائد را درک کردید، ممکن است سوالات زیادی در ذهن تان نقش ببندند. در ادامه به سوالات متداولی که برخی از مراجعین پرسیده اند، به همراه پاسخ آن اشاره کرده ایم:

 

به چند جلسه لیزر نیاز دارم؟

هر قسمت از بدن دارای چرخه رشد موی متفاوتی است و زمان رشد مو می تواند از 4 تا 12 هفته متفاوت باشد. معمولا مشتریان پس از 2 جلسه درمان، کاهش موی زائد قابل توجهی را تجربه می کنند. پس از اتمام هر جلسه به طور میانگین می توانید کاهش 10 تا 15 درصدی موهای زائد را انتظار داشته باشید. و جهت حداکثر کاهش مو به طور متوسط به 8 جلسه لیزر نیاز دارید. این را در نظر داشته باشید که تعداد جلسات مورد نیاز برای شما به عوامل متعددی، از جمله ناحیه تحت درمان، رنگ پوست، ضخامت مو، جنسیت، هورمون ها و شرایط پزشکی تان بستگی دارد.

 

روند لیزر موهای زائد چگونه است؟

دستگاه های لیزر و IPL از انرژی به شکل نور استفاده می کنند تا منبع خون را به فولیکول مو تغییر ماهیت دهند. انرژی ساطع شده از منبع نور توسط رنگدانه ای به نام ملانین جذب می شود که به مو رنگ می بخشد. مو بلافاصله این نور فیلتر شده را جذب می کند و آن را به سلول های اطراف منتقل می کند که به ترتیب به گرما تبدیل می شوند. این گرما، ماهیت سلول ها را تغییر می دهد و توانایی آن ها را در تولید موی زائد از بین می برد.

 

نکات قبل از لیزر موهای زائد چیست؟

مشاوره پیش از درمان لیزر با بررسی سوابق پزشکی تان آغاز می شود و به دنبال آن یک تست پچ از شما گرفته می شود تا دستگاه را مطابق با رنگ پوست و نوع موی شما تنظیم کنند.

 

چه مدت طول می کشد تا موهای زائد از بین بروند؟

موهای زائد درمان شده ظرف 2 هفته با بازسازی اپیدرم از بین خواهند رفت. همچنین ممکن است یک سری از موهای زائد طی فرآیند درمان بریزند.

 

چگونه یک کلینیک لیزر موهای زائد مناسب انتخاب کنم؟

مهم ترین چیزی که در خصوص انتخاب یک مرکز لیزر خوب باید در نظر بگیرید این است که مشاوره و تست پچ باید رایگان باشد. این امر به شما این امکان را می دهد که از تکنسین لیزر سوالات تان را در مورد درمان و روند آن بپرسید. تست پچ تعیین می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای لیزر موهای زائد هستید یا خیر. همیشه مرکزی را انتخاب کنید که تجهیزات کافی و مدرن، و تکنسین های باتجربه ای داشته باشند.

امیدواریم توانسته باشیم به رفع ابهامات شما کمک کرده باشیم. با این حال چنانچه سوالی دارید، آن را در بخش نظرات با ما مطرح سازید تا در اسرع وقت کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. همچنین می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

4 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments