Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد

خانواده کارداشیان به دلیل زیبایی خیره کننده و سبک آرایش و پیرایشی که دارند، بسیار محبوب و شناخته شده اند. پس این شما و این رازهای این خانواده در از بین بردن موهای زائد شان...

4 1,181
11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائدReviewed by مینو زرفش - روش های از بین بردن موهای زائد on Jun 26Rating: 4.011 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائدخانواده کارداشیان به دلیل زیبایی خیره کننده و سبک آرایش و پیرایشی که دارند، بسیار محبوب و شناخته شده اند. پس این شما و این رازهای این خانواده در از بین بردن موهای زائد شان...
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

نوع آرایش کیم تا حدی مورد پسند بوده که توانسته کانتورینگ را به یک اصل مهم در آرایش تبدیل کند. سبک آرایش کایلی جنر هم تا جایی برای مردم جذاب است که در اپلیکیشن های آرایشی به کار رفته است. لازم به ذکر است که او یک مدل است و راز و رمز های زیبایی خود را دارد. کندال کارداشیان به دلیل زیبایی بی حد و مرز و سبک آرایش و پیرایشی که دارد، بسیار محبوب و شناخته شده است.

تخفیفات ویژه عید در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

کارداشیان ها از آن قبیل خانواده هایی اند که هیچ هراسی از درمیان گذاشتن رازهای خود با طرفدارانشان ندارند. رسانه های اجتماعی، جایگاه مناسبی برای تبادل اطلاعات و گپ و گفت در خصوص محصولات یا خدماتی که آن ها استفاده می کنند، است. یکی از دلایل محبوبیت این خانواده، روش های مراقبت از پوست و موی شان، به ویژه روش از بین بردن موهای زائد شان است. با توجه به این که آن ها این محبوبیت و معروفیت خود را مرهون ویدئویی هستند که در آن لباس های کثیف شان را به جهانیان نمایش می داد، به خوبی بر این امر واقفند که هیچ مرزی بین آن ها و اخبار رسانه وجود ندارد و همچنین چیزی برای پنهان کردن ندارند.

برای اکثر زنان، از بین بردن موهای زائد یک درگیری مداوم و همیشگی به شمار می رود. این امر، بسیار وقت گیر، دردناک و بعضا هزینه بر است. همه این زحمات تنها به خاطر موهای ریز و مزاحمی است که مجددا رشد پیدا می کنند و این چرخه مدام ادامه دارد… اما همگی ما مجبوریم این چرخه را تکرار کنیم، به همین دلیل، امروزه بحث کردن در این خصوص بسیار حائز اهمیت است و روشی که کارداشیان ها برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب کرده اند، قطعا در کانون توجه قرار دارد و مورد بحث مطلب امروز ماست.

پس این شما و این رازهای این خانواده در از بین بردن موهای زائد شان:

 

11- کلویی کارداشیان

pr 001 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
کلویی کارداشیان و لیزر موهای زائد بیکینی

کلویی کارداشیان اغلب در وب سایت شخصی خود از آنچه که هر روز از ذهنش گذشته است، مدهای مورد علاقه اش، اوقاتی که با بچه های خانواده سپری می کند و چگونه با اضطراب خود کنار می آید، پست می گذارد. در یکی از پست هایش، وی به ترجیح شخصی خود در خصوص از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی اشاره کرده است. او در این پست نوشته: “همه شما می دونید که من اهل طفره رفتن نیستم، برای همین می رم سر اصل مطلب. من دوست دارم همیشه تمیز باشم؛ همیشه دوست دارم مانیکور کرده باشم. وقتی هیچ موی زائدی نداشته باشم، حس خارق العاده ای بهم دست میده، مخصوصا اگه این موهای زائد در نوک سینه و ناحیه بیکنی باشن. به خاطر همین موضوع من لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی رو خیلی ترجیح می دم”

 

10- راب کارداشیان هم وکس می کند

PR 009 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
راب کارداشیان

به عنوان تنها مرد خانواده کارداشیان، جای تعجب نیست که راب کارداشیان هم راز های زیبایی خودش را داشته باشد. هنگامی که صحبت از حذف موهای زائد به میان می آید، این فرانید تنها محدود به زنان نمی شود. از نظر بهداشتی، به ویژه برای آن دسته از مردانی که دوست دارند دکمه پیراهن شان را باز بگذارند یا رکابی بپوشند، استفاده از وکس اصلا ایده بدی نیست. در یکی از قسمت های سریال چه خبر از کارداشیان ها، کورتنی، کیم و کلویی، برادر کوچک شان، راب کارداشیان را وادار به از بین بردن موهای زائد کل بدن با وکس می کنند! چه دردناک!

ورود خانم ها ممنوع!!! آنچه آقایان باید درباره لیزر موهای زائد بدانند

 

9- پیشنهاد کلویی: گزینه های تان را باز بگذارید

PR 002 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
کلویی کارداشیان

در همان پستی که کلویی در آن از ترجیح شخصی خود در از بین بردن موهای زائد اشاره کرد، از راز خواهر خود، یعنی کیم کارداشیان نیز پرده برداری کرد. او نوشته است: “می دونم که خواهرم کیم رو همیشه با بدنی عریان و بدون مو دیدید. اون الان همیشه میگه کاش یه کمی مو در می آوردم تا بعد از حذفشون کمی کیف کنم. واقعیت اینه که کیم کل موهای زائد بدنش رو لیزر کرده. اگه یه روزی خواستم در انظار لخت ظاهر بشم و موهای زائد کل بدنم رو از بین ببرم، حتما از لیزر استفاده می کنم. اما تا وقتی تصمیمم رو بگیرم، فقط شیو می کنم.” خوب به نظر می رسد که کلویی کمی نسبت به این مسائل متعهدانه عمل می کند. اما در خصوص لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی، قطعا بهترین تصمیم را گرفته است.

 

8- موهای زائد کورتنی

PR 003 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
کورتنی کارداشیان و لیزر موهای زائد

وقتی کلویی در پستش می تواند از راز موهای زائد ناحیه بیکینی کیم پرده بردارد، حتما در همان پست در خصوص خواهر بزرگ ترش، کرتنی هم سخنی به میان می آورد. او درباره خواهرش نوشته است: “خواهرم یکی از زنانی است که به هیچ وجه از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی را دوست نداره و پیرو سبک full 70’s Bush است. این سبک کاملا با شخصیتش منطبق است. اون خیلی بوهمیایی فکر می کنه.” به نظر کورتنی داشتن موهای زائد در ناحیه تناسلی، در واقع نوعی سبک طبیعی است. اما واقعا او را در لباس بیکینی تصور کنید! وای شرم آور است!

 

7- گاهی لیزر موهای زائد الزامی است

PR 004 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
اهمیت لیزر موهای زائد

با وجودی که کلویی یکی از طرفداران لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی است، اما در قسمتی از سریال چه خبر از کارداشیان ها، نظرات خوبی راجع به لیزر موهای زائد بدن ارائه داد. او در خصوص چگونگی استفاده از لیزر صحبت کرد و این که در برخی موارد لیزر موهای زائد یک ضرورت در زندگی محسوب می شود. در فصل پنجم این نمایش هم کیم، کلویی را همراه با خود به اولین جلسه لیزر موهای زائد می برد.

 

8- لیزر موهای زائد برای داشتن یک خط رویش موی عالی

PR 005 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
لیزر موهای زائد پیشانی

از آن جایی که نگرانی در خصوص موهای زائد پا، زیر بغل، خط بیکینی و پشت لب برای کیم کافی نبوده، اخیرا نگران موهای پیشانی اش، یا به طور خاص موهای ریز پایین خط رویش مویش هم شده است. خط رویش موی سر کیم به طور طبیعی آنقدرها هم بی عیب و نقص نیست. او در مصاحبه ای با مجله People گفته است: “مسخره ترین و پر مو ترین رستنگاه موی قابل تصور را دارم.” وی همیشه موهای زائد این ناحیه را به طور مرتب وکس می کرده تا این که لیزر موهای زائد را به عنوان یک راه حل دائمی انتخاب کرده است.

همه چیز درباره عمل های جراحی کیم کارداشیان

 

5- کیم کارداشیان و جراحی پلاستیک صورت و پیشانی

PR 006 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
لیزر موهای زائد صورت و پیشانی

گمانه زنی های متعددی مبنی بر این که کیم کارداشیان عمل جراحی پلاستیک انجام داده است، وجود دارد، اما وی همه آن ها را انکار می کند و تنها اذعان داشته که گاهی اوقات تزریق بوتاکس انجام می دهد. وی در مصاحبه های مختلف همیشه در خصوص تغییر نگرشش نسبت به لیزر موهای زائد سخن گفته و این که این فرایند شکل ابرو و رستنگاهش را گرد ساخته است، نه جراحی پلاستیک. کیم درباره ابروهایش در مصاحبه ای با مجله People گفته است: “من تا کنون نمی دانستم که ابرو تا چه حد به صورت شکل می هد و چه اندازه می تواند چهره را متفاوت سازد. به طور کلی، فکر می کنم شکل ابروهایم عالی است و الان عاشق مدل شان هستم.” این حرف او را که ابرو می تواند به طور کلی چهره را تغییر دهد، کاملا تایید می کنیم. بنابراین می توان گفت یکی از روش های مدل دادن به ابرو، لیزر موهای زائد است.

قابل توجه افرادی که به تازگی در فکر لیزر موهای زائد هستند!

 

4- ابروهای نورث

kardashian19f 2 web - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
نورث کارداشیان

شاید کیم بتواند در خصوص ابروها و شکل آن ها خودش تصمیم بگیرد، اما این بدان معنا نیست که می تواند همین کار را با ابروهای دختر کوچکش، نورث هم بکند. دست کم تا کنون که این کار را نکرده است. در سال 2013، وقتی نورث تنها 6 ماه داشت، کیم عکس کلوزاپی از وی در اینستاگرامش منتشر کرد تا ابروهای وکس شده دخترش را نشان دهد. مردم او را به خاطر انجام این کار شدیدا مورد سرزنش قرار دارند. او سپس در پستی در توییترش نوشت: “واقعا فکر می کنید من ابروهای دخترم رو انقدر زود وکس می کنم؟ بی خیال! صبر می کنم حداقل 2 سال و نیمش بشه!” البته بسیاری از افراد متوجه نشدند که این تنها یک شوخی بوده و باز هم او را شماتت کردند.

 

3- آمادگی کندال برای حضور در فشن شو Victoria’s Secret

PR 007 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
کندال کارداشیان

در فشن شو امسال Victoria’s Secret، آرزوی کندال به حقیقت می پیوندد. به همین دلیل، وی مطمئنا کاری انجام می دهد تا در این مراسم عالی به نظر برسد. حتی یک موی زائد هم می تواند در لباس های زیر این شرکت به چشم بخورد. کندال قبلا در خصوص آماده شدن برای حضور در این شو، کمی با مجله Nylon گفتگو کرد و گفت: ” شخصا کار خاصی انجام نمی دهم؛ همان کارهایی را انجام می دهم که قبلا هم انجام داده ام. ابروهام رو تمیز می کنم، موهای زائد بدنم رو حذف می کنم و غیره. در هفته مد نیویورک نیز ویدئویی از کندال منتشر شد که او را در حال شیو کردن موهای زائد پایش در خودرو نشان می داد.

 

2- حتی کارداشیان ها هم گاهی اوقات خودشان کارهای شان را انجام می دهند

kardashian 06 kk sofa 0640 w4b e1450124997476 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
خواهران کارداشیان

در یکی از قسمت های سریال کورتنی و کلویی، میامی را تسخیر می کنند، کلویی آماده عکس برداری می شود و کرتنی به وی می گوید: “تو باید موهای ناحیه بیکینیت رو وکس می کردی.” کلویی: “سرم خیلی شلوغ بود، وقت نداشتم برای انجامش به سالن برم و اهمیتی هم نداره.” گاهی پیش می آید که زمان کافی برای انجام کاری نزد یک فرد متخصص را نداشته باشیم و مجبور باشیم خودمان از عهده آن بر بیاییم. به همین خاطر است که از آن ماجرا به بعد، اکثر اوقات کورتنی کار وکس کلویی را در منزل انجام می دهد و البته ممکن است در این بین او را دچار سوختگی ناشی از وکس بیش از حد داغ نیز کند. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است، این طور نیست؟

 

1- وقتی کایلی جنر هم تن به انجام لیزر موهای زائد می دهد

PR 008 - 11 راز خانواده کارداشیان در از بین بردن موهای زائد
کایلی جنر کارداشیان

جای تعجب نیست که جوان ترین عضو خانواده کارداشیان، یعنی کایلی جنر هم استفاده از لیزر موهای زائد را آغاز کرده باشد. همه خواهرانش از این فرایند بهره مند شده اند و هیچ ابایی از صحبت کردن درباره آن نیز ندارند. شاید کایلی جنر تنها 18 سال داشته باشد، اما به نظر می رسد در زمینه زیبایی، پیرایش و بهترین روش های از بین بردن موهای زائد، همچون یک متخصص است. کایلی جنر در اپلیکشنی که دارد از لیزر موهای زائد با عنوان “تغییر دهنده زندگی” یاد کرده است.

آیا لیزر موهای زائد نوجوانان امکان پذیر است؟!

می توانید تصور کنید چقدر از وقت و هزینه خود را صرف شیو کردن یک روز در میان کرده اید؟ امروز هم دیر نیست. سعی کنید با لیزر کردن موهای زائد تان، از این جا به بعد پول تان را پس انداز کنید. چرا که هزینه لیزر موهای زائد در مقایسه با هزینه شیو کردن و وکس و اپیلاسیون به مراتب ارزان تر تمام می شود.

معرفی شعبه لیزر موهای زائد غرب تهران؛ در بهترین مراکز لیزر مو

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع: EOnline.comKhloeWithAK.comPeople.com

لینک اصلی مطلب

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


4 نظرات
 1. حمیدرضا می گوید

  چقدر باحال بود. . تورو خدا بازم از این خبرا بذارین… مرسی عالی بود.

  1. مدیر بخش توسعه و تحقیق می گوید

   ممنون که مطالب مارا دنبال میکنید

 2. مریم اکبری زاده می گوید

  مرسی. مطلب خیلی جذاب بود. البته خیلی از خانم های ایرانی خودمان از کل خانواده کارداشیان جذاب تر و زیباتر هستن فقط شهرت کم دارند.

  1. مینو زرفش می گوید

   ممنون خانم اکبری عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.