جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه با بهترین دستگاه ها در مرکز زیبایی برکه!

جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه

جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه

اگر به دنبال سریع ترین راه برای جوانسازی پوست خود هستید ، توصیه می کنیم که مطلب زیر را از دست ندهید.به خاطر داشته باشید که مرکز زیبایی برکه ؛ کلیه خدمات اشاره شده در متن زیر را به شما عزیزان ارائه می کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید!

هر کسی که اندکی به جوانسازی پوست خود اهمیت می دهد؛ تمایل دارد که با موثرترین و سریع ترین راه و متد ممکن آشنا شود.اما واقعیت آن جاست که فاکتورهای زیادی از جمله نوع پوست؛ نوع درمانی که لازم است ، سن شما و هم چنین وضعیت سلامتتان در انتخاب این راه ها مهم هستند!جوانسازی سریع پوست

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

152 - جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه با بهترین دستگاه ها در مرکز زیبایی برکه!
جوانسازی سریع پوست

از سوی دیگر، راه های موثر دیگری هم برای جوانسازی پوست وجود دارد که هر کسی می تواند از آن ها استفاده نماید!جوانسازی سریع پوست

قبل از این که بخواهید وقت زیادی را صرف جستجو کنید ، بهتر است با یک متخصص زیبایی ، مشورت کنید. پزشکان مرکز زیبایی برکه می توانند راه درست را به شما نشان داده و هم چنین به شکلی مفصل تر، عملیات های زیر را برایتان توضیح دهند!جوانسازی سریع پوست

میکرونیدلینگ : مزایا و منافع – عوارض و مکانیزم اثر

میکرونیدلینگ برای این طراحی شده تا ظاهر آکنه های اسکاری،چین و چروک های خفیف و در کل ظاهر پوست را بهبود دهد!جوانسازی سریع پوست

این عملیات به این صورت انجام می شود که پزشک زیبایی شما از دستگاهی استفاده می کند که مجهز به صدها سوزن بسیار ریز است. این سوزن ها به عمق پوست شما نفوذ کرده و تولید کلاژن را تحریک می کنند.

میکرونیدلینگ اساسا بدون درد است و بیشتر بیماران ، چند هفته پس از اتمام عملیات، نتایج کامل آن را بر روی پوست خود مشاهده می کنند!جوانسازی سریع پوست

157 - جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه با بهترین دستگاه ها در مرکز زیبایی برکه!
میکرونیدلینگ

پیلینگ شیمیایی (لایه برداری) و اثرات درخشان آن

در صورتی که می خواهید پوست صورت، گردن ، سینه و دست ها را جوانسازی کنید ، پس لایه برداری شیمیایی بهترین گزینه ی ممکن برای شما خواهد بود!جوانسازی سریع پوست

متد درمانی این عملیات به گونه ای است که نوعی محلول شیمیایی را روی محل آسیب دیده ی پوست می گذارد و پس از چند روز، پوست آن ناحیه شروع به افتادن خواهد کرد.این عملیات پوست آسیب دیده را برداشته و اجازه می دهد که پوست جدیدی روی محل رشد کند.جوانسازی سریع پوست

این پوست جدید ، ظاهر بهتر و جوان تری داشته  و بافت نرم تری دارد و علاوه بر این، درخشش بیشتری نسبت به پوست قبلی خواهد داشت جوانسازی سریع پوست

میکرودرم ابریژن : بهترین متد جوانسازی پوست ؟!

میکرودرم ابریژن نوعی متد جوانسازی است که متد درمانی آن مانند سمباده ای است که روی پوست کشیده می شود تا آن را نرم تر کند!جوانسازی سریع پوست

گرچه ،مقدار مکش سبک هم وجود دارد تا بلافاصله سلول های مرده را از روی پوست بردارد.این روش برای افرادی که پوست سفت یا آفتاب سوخته ،مشکلات مربوط به آکنه و هم چنین تناژ رنگی ناهمسانی دارند، به شدت توصیه می شود! جوانسازی سریع پوست

156 - جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه با بهترین دستگاه ها در مرکز زیبایی برکه!
میکرودرم ابریژن : بهترین متد جوانسازی پوست ؟!

از آن جایی که هیچ گونه مواد شیمیایی در این روش استفاده نمی شود، افراد می توانند بلافاصله پس از اتمام درمان، به فعالیت های روزمره خود ادامه دهند!

درمان آکنه از کدام راه بهتر است ؟!

آکنه ها را می توان به طُرُق مختلفی درمان کرد.محبوب ترین شیوه ها، درمان با لیزر و ماسک های موضعی است.گرچه نقطه ضعفی که این روش ها دارند در این است که هیچ گونه تضمینی برای رفع کامل آکنه ها وجود نخواهد داشت!

تصمیم داریم به شما دستگاهی را معرفی کنیم که بهترین عملکرد را در درمان آکنه ها خواهد داشت. دستگاه فیس آپ ، نوع پیشرفته ی دستگاه های میکرودرم ابریژن قدیمی است که متد کاملا جدیدی را در پیش می گیرد.این دستگاه که جدیدترین دستگاه جوانسازی پوست در دنیا می باشد، به تازگی به ایران وارد شده و تنها چند مرکز محدود ، مجهز به این دستگاه می باشند.جهت آشنایی بیشتر با دستگاه فیس آپ می توانید با مرکز زیبایی برکه تماس بگیرید!

دستگاه فیس آپ نوعی هد الماسه دارد که جهت لایه برداری از آن استفاده می کند. نکته ی فوق العاده ای که وجود دارد در این است که این هدها ، بسته به تمایل و وضعیت پوستی فرد قابل تغییرند!

علاوه بر این ،دستگاه فیس آپ قادر به ماساژ عضلات و ماهیچه های پوست نیز هست و همان گونه که می دانید ماساژ باعث بهبود جریان خون شده و در نتیجه ، حالتی شاداب و گلگون به آن می بخشد!

151 - جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه با بهترین دستگاه ها در مرکز زیبایی برکه!
درمان آکنه از کدام راه بهتر است ؟!

ماسک برای جوانسازی سریع پوست صورت

از همین ابتدا بهتر است خیالتان را راحت کنیم. هیچ ماسک یا معجون جادویی ای وجود ندارد که بتواند به سرعت مشکلات پوستی شما را برطرف کند!

برای این که بهترین تاثیر را از مصرف این گونه ماسک ها برده باشید باید ماه ها و چه بسا سال ها، از این مواد روی پوست خود استفاده کنید.

گرچه مصرف ماسک های گیاهی و شیمیایی بدون فایده هم نیستند اما به خاطر داشته باشید که مطلب امروز ما راجع به معرفی سریع ترین راه های جوانسازی پوست می باشد!

  • هیچ درمان خانگی ای نمی تواند به سرعت پوستتان را شاداب کرده و شما را برای مراسم یا رویدادی که در پیش دارید، آماده کند.
150 - جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه با بهترین دستگاه ها در مرکز زیبایی برکه!
ماسک برای جوانسازی سریع پوست صورت

جوانسازی پوست در طب سنتی

چینی ها قرن هاست که برای درمان عارضه های مختلف ، از طب سوزنی استفاده می کنند. ایرانی ها نیز از زمان ابن سینا و ذکریای رازی، طب سنتی منحصر به فردی دارند که بیشتر مواقع بر زالودرمانی و دمنوش های گیاهی تکیه دارد.

اما واقعیت این است که با تمام تاثیری که طب سنتی می گذارد، نمی توان آن را سریع ترین و موثرترین درمان موجود برای عارضه های پوستی در نظر گرفت!

تاثیر طب سنتی نیز مانند ماسک های پوستی ، به تدریج و کندی همراه است! علاوه بر این ،احتمال اشتباه و ریسک نیز در آن بسیار بالاست.چرا که هر شخص شرایط پوستی خاصی دارد و نمی توان یک نسخه را برای همه تجویز نمود.

جوانسازی پوست با لیزر

لیزر درمانی می تواند به خوبی چین و چروک های عمیق را به خوبی رفع کند. علاوه بر این در بهبود تن رنگی ، بافت و سفتی پوستی موثر است!

لیزر این قابلیت را دارد که نقاط خاصی از پوست را هدف قرار داده و موجب رفع سلول های مرده می شود. به خاطر داشته باشید که هر چه خرابی های پوست در سطح بالاتری باشند، احتمال رفع آن ها با لیزر بیشتر خواهد بود.

البته باید در نظر داشته باشید که لیزر درمانی با تمام مزایایی که دارد ، نوعی تخریب پوستی به حساب می آید و ممکن است موجب بروز عوارض جانبی شود.

155 - جوانسازی سریع پوست در کمتر از 30 دقیقه با بهترین دستگاه ها در مرکز زیبایی برکه!
جوانسازی پوست با لیزر

علاوه بر این دوره ی نقاهت آن نیز طولانی تر است و به همین خاطر نمی توان به سرعت نتایج حاصل از آن را روی چهره مشاهده کرد!

در آینده ای نه چندان دور ، دستگاه فیس آپ به عنوان بهترین روش جوانسازی پوست شناخته خواهد شد.پس چرا شما اولین کسانی نباشید که از این متد جادویی استفاده نکنید ؟!

مترجم و محقق : ندا ناصری

لینک منبع

پزشکان پوست و موی تهران اسکین

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

شماره های تماس سریع  بیشترین تخفیف های زیبایی در ۲۴ ساعت آینده

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748  ☎

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x