تخفیف ویژه لاغری و پیکرتراشی با بالاترین کیفیت در مرکز برکه

تخفیف پیکرتراشی و لاغری در تهران: کمترین هزینه لیپوماتیک و لیپوست

تخفیف پیکرتراشی و لاغری در تهران: کمترین هزینه لیپوماتیک و لیپوست

سلام و سلامت باشید.

موضوع های متن حاضر:

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

۱. تخفیف های پیکرتراشی در مرکز برکه چه تفاوتی با تخفیف های سایت های معروف دیگر دارند؟

۲. انجام پیکرتراشیِ لیپوماتیک و لیپوست با تخفیف های ویژه (بدونِ دریافت هیچگونه هزینه و پورسانت اضافه ای از شما).

تخفیف پیکرتراشی و لاغری واقعی یا دروغین؟

نحوه ی تشخیص تخفیف پیکرتراشی واقعی از دروغین

یکی از دلایلی که بعضی از مردم به مراکز لاغری و تناسب اندام کمتر مراجعه می کنند مشکلات اقتصادی ست. حق هم دارند. هزینه ها در اغلب مراکز بالاست و ۹۰ درصد تخفیف ها هم دروغ است و از قبل قیمتی اضافه بر قیمت واقعی در نظر گرفته شده که به عنوان تخفیف و مژدگانی کسر می شود!!!

همین تخفیف های دروغین موجب فریب خوردن برخی هم وطنان شده و آن ها را به سوی مراکز دغل باز می کشاند که نه یک دستگاه لاغری و پیکرتراشیِ درست حسابی دارند و نه پزشک کاربلد. تازه کلی هم عوارض به جان متقاضی می اندازند که بعدها به صورت مشکلات قلبی عروقی (نامنظم شدن ضربان نبض…)، خشکی پوست و از دست رفتن آب بدن یا غش و ضعف و غیره بروز می کنند.

مشاهده ی تخفیف پیکرتراشی: از واقعیت تا پشت واقعیت

چند سایت معروف هم دایم اعلامیه ی مشاهده ی تخفیف لاغری و پیکرتراشی یا لیزرِ مربوط به دهها مرکز را می دهند؛ جالب اینکه این سایت ها هیچگونه نظارتی بر این مراکز ندارند و صرفا برای تبلیغات آن ها را به مردم معرفی می کنند.

باور کنید تخفیف های آنچنانی و غیرمنطقی دروغی بیش نیستند. زیرا نگهداری دستگاه های لیزر، جوانسازی و لاغری هزینه می برد و اگر مرکزی بخواهد پی در پی تخفیف های ۷۰ درصدی بدهد که به زودی ورشکسته خواهد شد.
واقعیت این است که ۹۰ درصد این مراکز از تخفیف برای کشاندن مردم به سوی خود بهره زیادی می برند. باور کنید مراکزی هستند که دستگاهشان نامرغوب یا خراب است و برای اینکه هزینه تعمیر دستگاه را در بیاورند از کلک “تخفیف” استفاده می کنند. کافیست فقط چند نفر برای یکبار مراجعه کنند که هزینه ی تعمیر دستگاه شان تامین شود.

در متن زیر نکاتی را برای تشخیص مراکز پیکرتراشیِ معتبر از نامعتبر و تخفیف های واقعی از دروغین خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

پیکرتراشی به معنای کاهش یا اضافه وزن نیست!

می گویند عقل سالم در بدن سالم. یکی از نشانه های سلامت بدن، داشتنِ شاخص توده بدنی متعادل و تناسب بین اندام بالاتنه و پایین تنه می باشد. شاخص توده ی بدنی  (BMI) همان وزن به کیلوگرم تقسیم بر توان دومِ قد به متر می باشد. شما می توانید به راحتی با یک سرچ ساده در اینترنت شاخص توده بدنی تان را به دست آورید که حد میانگین آن بین ۱۸ تا ۲۵ می باشد. بالاتر از ۲۵ اضافه وزن و پایین تر از ۱۸ کاهش وزن به حساب می آید.

ممکن است فردی شاخص توده بدنی اش متعادل باشد اما کل اندامش با هم متناسب نباشند. برای مثال، کناره های باسن گودی دارد و شکل آن چندان زیبا نیست ولی دور کمر خوب است. یا اینکه بالاتنه چربی موضعی دارد و پایین تنه لاغر تر از حد لازم است.

تخفیف پیکرتراشی: لیپوساکشن لیپوست و لیپوماتیک

دوستی می شناسم که پس از گذشت چند ماهی از زایمانش دیگر به کودکش شیر نمی داد و قصد پیکرتراشی داشت. این دوست ما فریب برگه های تخفیف را می خورد؛ بدون هیچگونه اطلاع قبلی از چون و چند لیپوساکشن، به یک مرکز در شهر خود مراجعه می کند و به دست یک پزشکِ بی تجربه چربی های موضعی اش را آب می کند.

ایشان پس از مدتی با من تماس گرفت و از پشیمانی اش می گفت و از اینکه سیستم ایمنی بدنش در اثر لیپوساکشن به شدت تضعیف شده و آب و مایعات بدنش تحلیل رفته. اینجا بود که چندین مطلب لیپوساکشن در سایت تهران اسکین را به او معرفی کردم. با خواندن این مطالب، دوستم تازه متوجه شد که لیپوساکشنی که روی بدنش انجام شده یک روش قدیمی و منسوخ شده بوده که از آن در مراکز معتبر اصلا استفاده نمی شود.

امروزه، تمام مشکلات تناسب اندام و انباشت چربی موضعی را می توان با پیکرتراشی به کمک دو روش لیپوماتیک یا لیپوست برطرف کرد. لیپوماتیک و لیپوست دو روش لیپوساکشن از نوع پیشرفته و مدرن هستند نه قدیمی. به عبارتی، عیوب روش های لیپوساکشن قبلی را ندارند و بی عارضه هستند. و صد البته برای پیشگیری از عوارض، این دو روش حتما باید به دست یک پزشک حرفه ای و متخصص انجام شوند.

لینک جامع دستگاه لیپوست و لیپوماتیک (اینجا کلیک کنید).

لیپوساکشن (مکش و حذف یا برداشت چربی) بیشتر یک کلمه ی قابل تعمیم است تا یک روش خاص. چندین روش لیپوساکشن وجود دارد اما همه این روش ها مناسب نیستند. بعضی مراکز از روش های سنتی و قدیمی استفاده می کنند که بسیار پرعارضه هستند. اما دو روش لیپوماتیک و لیپوست نه تنها عوارض روش های قبلی را ندارند بلکه کلی مزایا دارند.

فیلم پیکرتراشی (لاغری موضعی لیپواسکالپچر)

برای دیدن ویدئوهای جالب و مصاحبه پزشکانِ مغز و اعصاب و روان، پوست و مو و جوانسازی، لیزر، روانشناسی کودک و نوجوان و غیره، اینجا کلیک کنید.

تخفیف پیکرتراشی: لیپوماتیک و لیپوست چیستند؟

فیلم عمل لیپوست و بهترین مرکز لیپوست در تهران: برکه

لیپوست هم یک روش است و هم نام یک دستگاه. ابتدا ماده بی حسی ای به طور یکنواخت به زیر پوست شما تزریق می شود که اغلب محلول نمک تومسنت است که دمای آن با دمای بدن همخوانی دارد. این محلول دو وظیفه دارد: کمک به حفظ رطوبت بدن و ۲. کمک به شکستن یا آب کردن بافت چربی.

برش های کوچکی در پوست شما ایجاد (نواحی چربی از قبل علامت گذاری شده اند) و یک لوله باریک مخصوص به نام کانولا به سر هندپیس وصل است. دستگاه لیپوست به کمک این لوله چربی اضافه را (حدود سیصد میلی تر در دقیقه) مکش می کند. هندپیس به دستگاه بادی واتر جت یا دستگاه لیپوساکشن لیپوست وصل است. چربی اضافه به کمک منبع برق و یا فشار آب از بدن دفع می شود.

این چربی همراه با مقداری خون، مایعات و آب و مواد دیگر است. از همین چربی (پس از خالص سازی) می توان برای تزریق به نقاط خالی پوست صورت، باسن، سینه، گودی ران، دست ها و غیره استفاده کرد. دوستان خوب، مرکز برکه علاوه بر داشتن بهترین دستگاه های لاغری روز دنیا، از دانش پزشک متخصص جراح و مجرب بهره می برد. علاوه بر لاغری موضعی، از چربی بدن خودتان جهت اهداف جوانسازی پوست صورت، گردن، دست ها و اندام دیگرتان استفاده می شود.

لینک تزریق چربیِ بدست آمده از لیپوساکشن لیپوست در مرکز برکه (کلیک کنید).

فرآیند لیپوماتیک نیز شبیه لیپوست است اما چند تفاوت بین لیپوست و لیپوماتیک وجود دارد. به نظر کارشناسان برکه، لیپوست نسبت به لیپوماتیک بهتر عمل می کند و حجم چربی یبشتری را به صورت یکنواخت تر برداشت می کند.

لینک تفاوت های لیپوست با لیپوماتیک (کلیک نمایید).

لینک لیپوماتیک (کلیک کنید).

پیکرتراشی و لیپوساکشن: محلول های بی حسی

دوست عزیز، خیلی مهم است که پزشک شما بداند چه مقدار محلول بی حسی برای تزریق به زیر پوست شما جهت آب کردن چربی ها استفاده کند. اگر محلول هایی مانند لیدوکائین و اپی نفرین بیش از اندازه لازم استفاده شوند، سموم در بدنتان تجمع پیدا خواهند کرد و ممکن است به خون راه یابند.

لینک جامع محلول های بی حسی در لیپوساکسن؛ اینجا کلیک کنید.

در حال حاضر، بهترین محلول بی حسی تومسنت است که از نظر دما و عملکرد با بدن سازگاری خوبی دارد.

تخفیف پیکرتراشی: کمترین هزینه لیپوماتیک و لیپوست

دوست عزیز، مرکز برکه از شعبات اصلی مجموعه فوق تخصصی پوست، مو، لیزر و جوانسازی تهران اسکین می باشد. این مرکز مستقیم زیر نظر بهترین و باتجربه ترین تیم پزشکان متخصص اداره می شود. هیچ مطلبی از مرکز برکه غیرعلمی و سرخود نوشته نمی شود. دستگاه های لاغری و پیکرتراشی مرکز برکه نیز طبق استانداردهای روز دنیا از بالاترین کیفیت و کارآیی ممکن برخوردارند. هیچ عیب و نقصی در دستگاه ها وجود ندارد.

یکی از مزیت های مرکز برکه این است که همزمان با ارایه تخفیف های ویژه (عید فطر، قبل از عید نوروز، جشن های ملی-مذهبی… و غیره)، قیمت های بسیار منصفانه و مقرون به صرفه ای برای هم وطنان در نظر می گیرد.

برکه ادعای تخفیف دروغین ۷۰ درصدی ندارد اما تخفیف ها به گونه ایست که نسبت به مراکز دیگر باورنکردنی ست زیرا در کنار تخفیف، کیفیت دستگاه ها بالاترین و جوابدهی پیکرتراشی یا لیزر یا هرگونه جوانسازی پوست (در حد ممکن) عالی ترین خواهد بود. برکه هیچگونه پورسانت یا قیمت افزوده بر قیمت واقعی در نظر نمی گیرد.

                                                                              ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

تهران اسکین همواره با شرکت های سازنده تجهیزات پزشکی ارتباط نزدیکی دارد و می تواند پزشکان و سرمایه گذاران را در زمینه تهیه و خرید بهترین تجهیزات راهنمایی کند.

متن سرمایه گذاری مطمئن در تجهیزات پزشکی لیزری و غیر لیزری (کلیک)

تخفیف پیکرتراشی: خلاصه مطلب

خیلی از افراد معمولی نمی توانند چربی های اضافه خود را به کمک ورزش، رژیم های غذایی یا مصرف دارو و یا غیره برطرف کنند. مشکل این افراد اضافه وزن نیست؛ بلکه داشتن چربی های اضافه ای است که در پهلوها یا شکم یا بازو …جمع شده و شکل و فرم بدن را به هم ریخته. این چربی ها را فقط می توان با روش های لیپوساکشن امروزی و در سریع ترین زمان ممکن برطرف کرد.

اغلب مراکزی که پیکرتراشی، لاغری و تناسب اندام را انجام می دهند هزینه های گزافی بابت این کار می گیرند. به علاوه، شما مطمئن نیستید که پیکرتراشی را با چه روش لیپوساکشنی یا چه دستگاهی انجام می دهند.

بهترین روش های لیپوساکشن لیپوماتیک و لیپوست هستند. بهترین روش در حال حاضر لیپوست است که در مرکز برکه زیر نظر پزشک متخصص جراح به بهترین نحو انجام می شود.

         برای تماس با مرکز پیکرتراشی، لاغری و تناسب اندام برکه

                   اینجا کلیک نمایید.


با آرزوی شادمانی و خبرهای خوش برای شما

م. اکبری زاده: دپارتمان پژوهشی تهران اسکین

 

آدرس اینستاگرام برکه برای دریافت دایرکتوری قیمت ها:berkelyzerr

 

3.3 4 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments