بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری با بیشترین میزان سابقه و مهارت!

0 613

بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری

بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری!

سلام به همه ی دوستان عزیز ساروی!

IMG 20200114 114340 013 - بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری با بیشترین میزان سابقه و مهارت!

امروز افتخار داریم که یکی از بهترین پزشکان پوست و زیبایی در ساری را به شما معرفی کنیم.متاسفانه مراکز بی اعتبار و پزشکان کم تجربه زیاد شده اند که کار یافتن یک جای درست و حسابی برای انجام درمان های پوستی خیلی سخت شده است.

مجموعه ی تهران اسکین افتخار دارد که یکی از بهترین مراکز پوست و زیبایی در ساری را به شما معرفی کند. در این مرکز کلیه خدمات جوانسازی پوست و لیزر موهای زائد به شما ارائه می شود. شما می توانید با کلیک روی لینک زیر مستقیماً به صفحه ی بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری هدایت شوید و برای گرفتن نوبت اقدام کنید :

بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری
بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری

لینک دسترسی به مرکز زیبایی ساری

حالا که یکی از بهترین مراکز پوست و زیبایی در ساری را به شما معرفی کردیم ، شاید به خودتان بگویید که از کجا بفهمیم ، این بهترین انتخاب ماست؟!

در پاسخ به این سوال شما را ارجاع می دهیم به بخش کامنت هایی که در این وب سایت درج شده است.افرادی حقیقی با نظراتی واقعی!!

غالب افرادی که به مجموعه ی تهران اسکین و شعب آن مراجعه می کنند، از کیفیت خدماتی که دریافت می کنند، کاملا راضی هستند! این فقط یک ادعا نیست بلکه ما آن را ثابت کرده ایم!

بهترین مرکز پوست در ساری چه ویژگی هایی باید داشته باشد

بله، شاید این سوال شما هم باشد! به محضی که انسان وارد یک جای جدید می شود، سوالات زیادی به ذهنش هجوم می آورند، چه برسد این که این مکان یک مطب یا مرکز پزشکی باشد!!

متاسفانه در موارد زیادی دیده شده که بیماران و مراجعه کنندگان مراکز زیبایی نتیجه ی دلخواه خود را به دست نیاورده اند و چنین اذعان می کنند که فقط هزینه ی بیخود کرده اند!

بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری
بهترین دکتر پوست و زیبایی در ساری

قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که اعتبار یک مرکز به پزشکی است که در آن جا حضور دارد. اگر پزشک مورد نظرتان از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد ، دیگر مهم نیست که خود مطب در بالای شهر باشد یا پایین شهر، شیک باشد یا ساده ، بزرگ باشد یا کوچک!

پس اولین نکته ،میزان حسن شهرت و اعتبار پزشک است!

چه خدماتی در مرکز زیبایی ساری ارائه می شود ؟

همان گونه که گفتیم، خدمات زیادی در رابطه با پوست در این مرکز ارائه می شود. در حال حاضر یکی از مهم ترین خدمات هر مرکز زیبایی ای ، خدمات جوانسازی می باشد. اما اصولا این جوانسازی ممکن است از طریق راه های زیادی انجام شود. از جمله :

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک های صورت

تزریق ژل و فیلر برای برجستگی نواحی مختلف صورت و رفع افتادگی ناشی از پیری

لایه برداری، پاکسازی و جوانسازی پوست از طریق متدهای مختلف ( هایفوتراپی ، میکرودرم ، میکرونیدلینگ)

از دیگر خدمات مرکز زیبایی ساری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

کاشت مو به روش های طبیعی و بدون درد و خونریزی

لیزر فرکشنال برای رفع جای زخم و اسکار

لیزر موهای زائد با دستگاه های جدید و نوین

در ادامه تلاش می کنیم که به تک تک خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود، اشاره ی کوتاهی داشته باشیم.

مرکز زیبایی ساری
مرکز زیبایی ساری

بهترین دکتر کاشت مو در ساری

یکی از اصلی ترین خدمات مرکز زیبایی ساری ، کاشت مو می باشد. تلاش شده که از بهترین  جدیدترین تکنیک های کاشت مو ( FUE و FUT) استفاده شود.در این تکنیک قسمتی از موهای پشت سر برداشته می شود و دانه به دانه در نواحی طاس شده کاشته می شود.

اما گرچه این روش رواج زیادی میان افراد پیدا کرده است اما خیلی حساس و دقیق می باشد و بدون یک پزشک عالی و فوق العاده تقریبا نمی توان به کسب نتیجه ای امیدوار کننده دلخوش بود!

به همین خاطر توصیه می کنیم که اگر در ساری زندگی می کنید و به دنبال مرکزی برای انجام این کار می گردید، پزشک پیشنهادی تهران اسکین را از دست ندهید.کافیست روی لینک زیر کلیک کنید :

کاشت مو در ساری

لیزر فرکشنال برای رفع جای جوش و زخم

ناخودآگاه هر وقت که اسم لیزر به گوش می رسد، همه به یاد اشعه ی بسیار خطرناکی می افتند که پوست آن ها را سوراخ کرده و می سوزاند!

اما بهتر است کتاب ها و فیلم های علمی تخیلی را کنار بگذارید چرا که لیزر درمانی کاملا علمی و ثابت شده است و می تواند اثرات زیادی داشته باشد.

یکی از مهم ترین مزایای لیزر ، استفاده از آن در رفع عارضه های مختلف پوست مثل اسکارهای آکنه ای ، جوش و قرمزی پوست است.

لیزر فرکشنال نوعی لیزر درمانی است که توسط یک درماتولوژیست انجام می شود.این روش از لیزر استفاده می کند تا بافت و ظاهر پوست را بهتر کند.

بسته به نیازهای هر فرد، ممکن است متخصص پوست شما از لیزرهای کاهنده یا غیر کاهنده استفاده کند.لیزرهای کاهنده شامل کربن دی اکسید (CO2) یا اربیوم است.لیزر CO2 برای رفع اسکارها، زگیل و چروک های عمیق استفاده می شود. اربیوم برای چین و چروک های خفیف تر و دیگر عارضه های خفیف پوستی استفاده می شود.هر دو نوع این لیزر ها (CO2 و اربیوم) لایه ی بالایی پوست را برمی دارند!

لیزر فرکشنال برای رفع جای جوش و زخم
لیزر فرکشنال برای رفع جای جوش و زخم

از سوی دیگر، لیزرهای غیرکاهنده هیچ گونه لایه ای از پوست برنمی دارند.این لیزرها شامل پرتوهای جهنده و لیزر فرکشنال هستند.

این نوع از دستگاه ها برای رفع روزاسه، رگ های عنکبوتی(نوعی از رگ ها که برجستگی زیادی روی سطح پوست دارند) و هم چنین آکنه های پوستی استفاده می شوند.

با تمام این تفاصیل ، می توان گفت لیزر درمانی نیز یکی از راه های فوق العاده برای رفع عارضه های مختلف پوستی می باشد.

لیزر موهای زائد در ساری

هیچ دغدغه ای مهم تر از رفع این موهای زائد و سمج روی پوست نیست! همه به دنبال روشی می گردند تا بتوانند برای همیشه این معضل را برطرف کنند.خوشبختانه در حال حاضر متد لیزر درمانی به خوبی میان مردم جا افتاده است و اثرات آن اثبات شده!

مرکز زیبایی ساری نیز خدمات لیزر موهای زائد در نواحی مختلف بدن را برای آقایان و خانم ها ارائه می کند.شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و هم چنین اخذ نوبت از این مرکز روی لینک زیر کلیک کنید:

لیزر موهای زائد در ساری

مترجم و محقق : ندا ناصری 

لینک منبع مقاله

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!