بهترین دستگاه لیزر بدون درد؛ بدترین دستگاه های لیزر موهای زائد در فروشگاه های اینترنتی و سایت های تخفیف

0 450

بهترین دستگاه لیزر بدون درد برای رفع موهای زائد

بدترین دستگاه های لیزر موهای زائد در فروشگاه های اینترنتی و سایت های تخفیف را بشناسید.

بهترین دستگاه لیزر بدون درد

سلام دوستان و سلامت باشید.

بهترین دستگاه لیزر بدون درد: تخفیفات لیزر

لیزر موهای زائد طرفداران زیادی در ایران دارد. دلیلش هم این است که همه می خواهند یک پوست صاف و درخشان عاری از موی مزاحم داشته باشند. رفع موهای زائد فواید بسیاری برای بدن دارد: پیشگیری از عفونت های زیر بغل و تناسلی، رضایت جنسی بیشتر در رابطه، زیبایی هر چه بیشتر پوست و احساس خوش آیند از ظاهر خود و در نهایت خوشبویی بدن که نقش مهمی در جذب مخاطب دارد.

IMG 20200114 114340 013 - بهترین دستگاه لیزر بدون درد؛ بدترین دستگاه های لیزر موهای زائد در فروشگاه های اینترنتی و سایت های تخفیف

نزدیکی های ایام عید و تعطیلات مهمی چون عید فطر، کریسماس، جشن های ملی و …که می رسد، تعداد زیادی از افراد به مراکز، کلینیک ها و بیمارستان ها برای لیزر موهای زائد مراجعه می کنند. همین افزایش تقاضا سبب سوء استفاده بسیاری از مراکز لیزر و سایت های ت خ ف ی ف ا ن و ن ت ب ر گی یا فروشگاه های اینترنتی فروش لیزرای خانگی از مردم شده. انواع مراکز لیزر در قالب شعارهایی مانند “تخفیف های باورنکردنی،” “ تخفیف های استثنایی 70 درصدی” یا “تخفیف لیزر با دستگاه الکساندریت” (نوع تقلبی و نه اصل آن) و الی آخر مردم را فریب می دهند.

سایت های معروف تخفیف دهی اغلب بر مراکزی که تبلیغ می کنند هیچگونه نظارتی ندارند و صِرفِ یک قرارداد مالی آن ها را به مردم معرفی می کنند. آن ها پورسانتشان را از مراکز تبلیغ شده می گیرند و مراکز نیز زرنگی هایی برای سرکیسه کردن مردم به خرج می دهند. یکی از این زرنگی ها استفاده از دستگاه های نامرغوب تحت عنوان “بهترین دستگاه لیزر بدون درد” است!

موضوع متن حاضر:

در متن زیر به برخی از بدترین دستگاه های لیزر موهای زائد در قالب تخفیفات و نیز به معرفی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می پردازیم.

بدترین دستگاه های لیزر تخفیفات ی: بهترین تخفیف های مراکز لیزر

می گویند بهترین راه شناخت آدم ها اعتماد به آن هاست. البته اعتمادی که با عقل و سیاست همراه باشد نه فقط عواطف. جسارت نباشد، اغلب مردم کشور ما بر اساس عاطفه تصمیم می گیرند و به همین دلیل آمادگی بیشتری برای پذیرش فریب های رسانه ای و تبلیغات جذاب و غیرواقعی دارند.

دنیای امروز دنیای سرعت معرفی تکنولوژی های جدید است. این سرعت فرصت تفکر و انتخاب درست را از آدم ها گرفته و به خصوص در کشور ما بازار قاچاق تجهیزات پزشکی-زیباییِ تقلبی با عنوان تکنولوژی های پیشرفته حسابی گرم شده. دنیای دستگاه های لیزر پوست ومو  در ایران نیز از دست دلّالان و سودجویان در امان نمانده.

مراقب باشید فریب انواع تخفیف ها را به اسم بهترین مراکز لیزر نخورید! کافیست خودتان درباره ی مراکز تحقیق کنید. مراکز و کلینیک های معتبر، صاحب سایت های رسمی و تخصصی پوست و مو با آدرس http//www….com می باشند. این سایت ها را هر مرکزی نمی تواند اداره کند زیرا بسیار هزینه بر هستند و هیمشه یک تیم تخصصی آی.تی. هدایت و کنترل آن ها را در شبانه روز بر عهده دارد.

سایت های حرفه ایِ پوست و مو از گذاشتن تبلیغات جور واجور تجاری مانند فروش مانتو، انواع محصولات آرایشی، و تبلیغات زرد یا فروش دستگاه های شبه لیزر یا خانگی خودداری می کنند.

این مراکز از دانش پزشکان متخصص جراح پلاستیک یا فوق تخصص پوست و مو بهره مندند و مطالب سایتهایشان هرگز کپی برداری و غیر علمی و با پوشش مجلات زرد نیست.

اسامی، مزایا و معایب انواع دستگاه های لیزر مرغوب پوست و رفع موهای زائد 1

1. لیزر آپوجی پلاس الکساندریت با دو طول موج 755 نانومتر و 810 نانومتر (دایود)

این لیزر بیشتر برای پوست های روشن تا کمی سبزه و موهای سیاه تر و ضخیم تر جواب می دهد.

2. لیزر ان.دی.یاگ اربیوم یاگ با طول موج 1064 نانومتری

ان دی یاگ برای پوست های تیره و مقاوم تر طراحی شده و از معایبش درد زیاد، نیاز به جلسات طولانی لیزر، مناسب نبودن برای رفع موهای زائد نازک است؛ و نیز در صورت انتخاب مرکز یا پزشک کم تجربه، امکان ایجاد لک یا نقاط سیاه سفید روی پوست و سوختگی وجود دارد.

3. لیزرهای کندلا، پلاتینیوم سوپرانو

این دو لیزر جزو دسته لیزرهای الکس هستند. کندلا برای رفع موهای زائد روشن بد نیست اما طول موج محدودی دارد (755 نانومتر) و برای پوست های روشن تر بهتر جواب می دهد.

لیزر پلاتینیوم آخرین نسل از دسته لیزرهای سوپرانو مجهز به فن آوری دایود خوشه ای با سه طول موج است. از روش شِر آلما لیزر بهره می برد و دردش نسبت به لیزرهای دیگر کمتر است.

از معایب لیزر سوپرانو این است که با وجود داشتن سه طول موج مختلف برای نفوذ در عمق های متفاوت پوست، برای همه تیپ های پوستی و همه انواع مو مناسب نیست.

در کل، تمامی لیزرهای الکسِ فوق بیشتر برای موهای ضخیم و سیاه جواب می دهند تا موهای نازک، کرکی و روشن تر. هیچکدام از این لیزرها خالی از عوارضی چون درد، ایجاد تورم و سوختگی ولو حداقلی و سطحی، پرش و تکان شدید بدن هنگام برخورد شات لیزر به پوست، نیاز به جلسات متوالی و …نیستند.

در ادامه ی مطلب، بهترین دستگاه لیزر بدون درد که مناسب همه تیپ پوست و مویی هست را معرفی می کنیم.
 
این دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار نام دارد؛

و علاوه بر داشتن ده مزیت برتر نسبت به لیزرهای فوق، هیچکدام از عوارض آن ها را ندارد.

اسامی و معایب انواع دستگاه های لیزر نامرغوب پوست و موی زائد 2

  1. دستگاه شبه لیزر آی.پی.اِل (IPL)

آی.پی.ال یک شبه لیزر است نه لیزر. ممکن است برای برخی اهداف معمولی جوانسازی پوست (پوست هایی با پیری کم) فوایدی داشته باشد اما برای رفع موهای زائد گزینه چندان مناسبی نیست. این دستگاه لیزر خیلی ارزان تر و قابل دسترس تر از لیزرهای الکس و دایود پیشرفته است. به همین علت، اغلب مراکز و کلینیک های لیزر از آن استفاده می کنند و تخفیف هایشان را نیز به کمک همین دستگاه ارایه می دهند.

نور پالسی آی پی ال شدید است و یکی از معایب بزرگ آن این است که نمی تواند پرتوهای نور را به مانند لیزرها در یک نقطه یا در دسته های موازی فوق باریک و عمودی متمرکز کند. بیشتر طیف نوری ست تا طول موج واحد لیزری. به همین علت احتمال اینکه IPL به بافت پوستی سالم شما آسیب برساند و سوختگی، تاول و قرمزی و درد ناخوشایند ایجاد کند زیاد است.

2. دستگاه اس.اچ.آر. SHR (شِر)

گرچه شبه لیزر اس.اچ.آر. برای رفع موهای زائد کاربرد دارد و کمپانی های سازنده اش خیلی از آن تعریف و تمجید می کنند، جوابدهی آنچنان مطلوبی نداشته. این شبه لیزر به صورت پالسی و در عمق پوست عمل می کند و احتمال آسیب به بافت سالم پوست اطراف وجود دارد. فقط تا 50 درصد می تواند موهای زائد بلوند یا قرمز را کاهش دهد. حداقل 10 جلسه برای رفع موی زائد لازم می شود. از نظر کارآیی و کم عارضه بودن هرگز به پای لیزرهای الکس و دایود نمی رسد.

3. دستگاه های لیزر خانگی

یکی از بزرگترین اشتباهات این است که پوست خود را به دست افراد غیر متخصص (برای مثال، در آرایشگاه ها) لیزر کنیم و یا با لیزرهای خانگی برای رفع موهای زائد اقدام کنیم.

پوست و مو ساختار بسیار ظریف و پیچیده ای دارند. تنها یک متخصص مجرب پوست و مو با آناتومی و واکنش های پوستی شما به لیزر کاملا آشنایی دارد. برای هرگونه لیزر باید بدنتان آمادگی لازم را داشته باشد.

برای مثال، گاهی اشخاصی زیر بغلشان غده ای در آمده (که به معنی تورم غدد لنفاوی ست) و بدون آگاهی اقدام به لیزر زیر بغل در آرایشگاه می کنند. آن ها با این کار سلامت پوست خود و سیستم لنفاوی زیربغل را به خطر می اندازند. همیشه یادمان باشد که هرگز پوستمان را خودمان لیزر نکنیم و یا به دست پزشکان عمومی و افراد غیر متخصص ندهیم!!!

“کدام دستگاه لیزر برای من مناسب است؟” (بیش از صد کامنت و نظر واقعی از کاربران)

نکته:

هیچکدام از لیزرها ی رفع موهای زائد(به استثنای لیزر اسکلپیون مدیواستار) برای تمامی تیپ های پوستی و انواع مو خالی از عوارض نیستند. اگر می خواهید با خیال راحت و بدون احساس درد و عارضه به نتیجه قابل قبولی برسید، لیزر اسکلپیون در مرکز لیزر برکه را به شما پیشنهاد می کنیم.


بهترین دستگاه لیزر بدون درد: اسکلپیون مدیواستار

بهترین دستگاه لیزر برای پیشگیری از عوارض لیزر: اسکلپیون مدیواستار

دوستان عزیز، بدون غلو و به جرات می گوییم که هیچ دستگاه لیزری به اندازه ی اسکلپیون مدیواستار برای لیزر موهای زائد کل بدن عالی عمل نکرده و نخواهد کرد. اسکلپیون یک معجزه در دنیای لیزر موهای زائد است. مزایای اسکلپیون عبارتند از:

یک لیزر کاملا بدون درد،کاملا بی عارضه و بدون ایجاد هیچگونه تکان و پرش در بدن

مناسب برای انواع پوست گندمی، تیره، سبزه روشن و غیره

مناسب برای انواع موها: روشن و نازک، کرکی، نیمه روشن، سیاه و ضخیم و غیره

بدون پرش عضلات و اندام ها موقع برخورد شات به پوست

کاملا بهداشتی (سلفون یکبار مصرف)،

غیر فعال کننده ی عروق تغذیه کننده فولیکول های موی زائد و در نتیجه خشکاندن (نسبتا دایمی) ریشه موی زائد

کاهش تعداد جلسات لیزر به نصف و حتی یک سوم در مقایسه با لیزرهای الکس و دایود قبلی

کاهش هزینه و صرفه جویی در وقت و زمان

سرعت اثربخشی چند برابری در عین محافظت از بافت سالم زیر پوستی در مقایسه با لیزرهای نسل قبل

لینک معرفی کامل لیزر اسکلپیون مدیواستار

(در مرکز برکه، شات لیزر نامحدود است و تاثیری در قیمت گذاری ندارد).

 

اینستاگرام مرکز لیزر برکه 

(دارنده ی دستگاه اسکلپیون؛ لیزر به دستان توانمند پزشک متخصص و جراح مجرب):
berkelyzerr

شماره تماس با مرکز لیزر برکه: 09027610748

قیمت بهترین دستگاه لیزر بدون درد؛ و قیمت شبه لیزرها

بهترین دستگاه های لیزری قیمت چند صدمیلیونی دارند و اگر با تجهیزات مکنده دود، سیستم های خنک کننده پیشرفته و پشتیبانی تعمیرات و نگهداری همراه باند، قیمتشان به میلیارد نیز می رسد. مطمئن باشید خیلی کم مراکزی پیدا می شوند که قدرت خریداری این دستگاه ها را داشته باشند.

مراکز و کلینیک های معمولی ترجیح می دهند دستگاه های ارزان تری مانند شبه لیزرهای کم کیفیت را از شرکت های خدماتی درجه سه خریداری کنند. یک شرکت خدماتیِ نه چندان معتبر معلوم نیست این دستگاه ها را از کدام شرکت دست چندم چینی، هندی، ترکیه ای، دبی یا غیره، آنهم به صورت سمپل، خریداری کرده باشد.

بهترین دستگاه های لیزر پوست و لیزر موهای زائد را فقط و فقط می توان از کشورهای اروپایی صنعتی پیشرفته و برخی شرکت های قَدَر آمریکایی تهیه کرد. فقط چند تایی شرکت معروف در ایران یافت می شوند که از عهده ی تهیه چنین دستگاه هایی همراه با خدمات پشتیبانی نگهداری و تعمیرات بر می آیند.

بنابراین، خواهش می کنیم فریب تبلیغات گمراه کننده سایت های تخفیفات و فروشگاه های اینترنتی را نخورید. آنها خیلی راحت نوع دستگاه را الکساندریت پیشرفته و با تخفیف های آنچنانی اعلام می کنند و این نوع تخفیف ها دروغی محض بیش نیست!!!


اکبری زاده: دپارتمان پژوهشی تهران اسکین، مرکز لیزر برکه

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!