از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس

انولیفت صورت: پرسش و پاسخ اندولیفت، نظرات درباره اندولیفت، تخفیف و قیمت اندولیفت

best face endolift doctor Tehran - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس

اندولیفت صورت

اندولیفت صورت

سلام، خوش آمدید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

موضوع: پرسش و پاسخ رایج درباره اندولیفت

بهترین متخصص اندولیفت در تهران و ایران پاسخ می دهند.

اندولیفت چیست؟

اندولیفت بهترین روش جوانسازی صورت است که بدون درد، بدون خونریزی، بدون جراحت می باشد.
در این روش، یک فیبر نوری فوق العاده نازک از زیر پوشت عضلات شل و افتاده را لیفت و سفت سازی می کند. 

آیا اندولیفت درد دارد؟

خیر. پوست شما ابتدا بی حس می شود. مراجعین مرکز شریعتی (تهران اسکین) حین اندولیفت صورت به راحتی با پزشک صحبت می کنند.

 

فیلم اندولیفت صورت

اندولیفت معجزه جوانسازی صورت

آیا تا چند سال قبل باور می کردیم که فقط با یک جلسه عمل زیبایی غیر جراحی حدود 10 الی 15 سال جوانتر شویم؟ 

این عمل غیر جراحی و فوق سریع همان اندولیفت معجزه ی جوانسازی سریع پوست می باشد.  

اندولیفت با لیزر تحریک بافت عمقی

اندولیفت چیست و چگونه کار می کند؟

اندولیفت با لیزر انجام میشه. دکتر نقاط اندولیفت رو روی صورت شما علامت گذاری می کند. یه فیبر نوری فوق نازک 200 تا 300 میکرون و یا بین 400 تا 600 میکرون بدون هیچگونه بیهوشی یا برشی در لایه عمقی هیپودرم زیر پوست وارد میشه. پوست شما سوراخ نخواهد شد! منبع انرژی اندولیفت لیزر دایود با طیف مادون قرمز 1470 نانومتر می باشد.

 

سوالات متداول اندولیت از بهترین متخصص اندولیفت ایران

تفاوت اندولیفت با روش های جوانسازی دیگر

این فیبر نوری در فاصله ی بین لایه عمیق درم پوست و لایه ی چربی قرار می گیرد. تفاوت مهم اندولیفت این است که مستفیم عضلات شل و افتاده را جابجا کرده و سر جای اولش در حالت لیفت و بالا قرار می دهد. اما در روش های دیگر، تنها کلاژن سازی پوست به صورت موقت انجام می شود. به عبارتی، روش های دیگر با لیفت عضله کار ندارند. 

عضلات شل و افتاده خیلی سریع لیفت می شوند. به همین راحتی! فقط یه جلسه کارو تموم می کنه. ظرف چند روز اثرات آن معلوم می شود.

تفاوت اندولیفت با جراحی لیفت صورت

اندولیفت شبیه جراحی لیفت (جراحی پلاستیک) عمل می کند اما عوارض درد، بیهوشی، بستری و برش با چاقوی جراحی را ندارد. به علاوه، هزینه ی کمتری  دارد.

آیا بعد از اندولیفت جای زخم روی صورتم می ماند؟

خیر. اندولیفت روشی بدون برش و بدون ایجاد زخم است. دوره نقاهت خاصی ندارد.

دقت داشته باشید که اندولیفت یک کار تخصصی ست که باید حتما توسط بهترین متخصص اندولیفت در ایران انجام شود.

اثر اندولیفت بر آب کردن چربی چگونه است؟

در اندولیفت صورت یا بدن، فیبر نوری اندولیفت به فیبر لیزری وصل می شود. پزشک می تواند این فیبر نوری را در زیر پوست شما جابجا کند. به این معنی که، انرژی لیزر دایود به بافت چربی تابانده می شود. پس از ذوب شدن چربی ها، بافت چربی به سرعت منقبض شده و پوست از حالت شل در می آید.

گاهی پوست به علت تجمع بافت چربی حالت افتاده و شل می گیرد. به کمک اندولیفت، ماتریس سلولی بافت چربی حذف شده و عملیات کلاژن سزی و استحکام پوست از نو شروع می شود. 

آیا اندولیفت روی پوست من موثره؟

افرادی که مصرف آب و مایعات کافی دارند و کلا از نظر آبرسان به پوستشون خوب می رسند، نتیجه بهتری از اندولیفت می گیرند.

هر جلسه اندولیفت چقدر طول می کشد؟

جواب: بین 5 دقیقه تا نیم ساعت

(تعداد جلسات اندولیفت سالی یکبار بستگی به جنس پوست شما)

نتایج اندولیفت چه زمانی ظاهر می شوند؟

جواب: نتایج آنی از جلسه اول مشهود است اما نتایج نهایی  بستگی به جنس، ژنتیک و مقاومت پوست، ممکن است تا شش ماه بعد ظاهر شوند. 

ماندگاری اندولیفت چگونه است؟

اثرات اندولیفت حداقل به مدت 12 ماه از اولین درمان باقی ست. البته ماندگاری اندولیفت بیشتر بوده و بستگی به جنس پوست دارد. 

آیا می توانم اندولیفت را با هایفو انجام دهم؟

بله. هایفو کاربرد خاص خود رو در جوانسازی پوست دارد. شما می توانید برای نتیجه گیری هر چه بهتر، هر دو را به صورت ترکیبی انجام دهید. 

از صفر تا صد هایفوتراپی

اندولیفت یک سلبرتی، خانم پولدار، خانم فقیر!

سلبرتی ها اتفاقا هرگز نمی درخشند مگر با مراقبت از پوست و عمل های زیبایی جراحی و غیر جراحی!!! من و شما هم می توانیم خیلی بهتر از آن ها و حتی زیباتر باشیم؛ فقط کافی ست اراده کنیم!

سلبریتی ها همیشه بهترین روش های زیبایی و جوانسازی پوست رو انتخاب می کنند. مصاحبه ها نشان می دهد که سلبریتی ها از جراحی لیفت صورت به روش های غیر جراحی مانند لیزر اندولیفت، هایفوتراپی و غیره روی آورده اند. علت اصلی تجربه ی عوارض جراحی ست که در روش های غیر جراحی خبری از آن ها نیست. در حقیقت، از سال 2005 تاکنون، صدها هزار نفر در دنیا به جای جراحی لیفت صورت از اندولیفت کمک گرفته اند.

میلیون ها فالوور اندولیفت! مزایای اندولیفت صورت

از سال 2005 اکنون، هر روز به تعداد طرفداران اندولیفت در جهان اضافه می شود. در واقع، اندولیفت یک روش زیبایی با شهرت جهانی ست. اندولیفت فقط به لیفت و سفت سازی پوست صورت کمک نمی کند؛ بلکه، برای اهداف جوانسازی پوست گردن و لاغری غبغب، شکم، زیر بازو، و پهلوها نیز عالی جواب می دهد.

مزایای اندولیفت عبارتند از:

♥ بدون عوارض جراحی (بدون درد، زخم و اسکار یا عفونت)

♥ ایمنی بسیار بالا

♥ فاقد بیهوشی یا برش

♥ بدون خونریزی و خونمردگی

♥ نتایج شگفت انگیز زیبایی فقط با یک جلسه

♥ ریکاوری سریع چند ساعته

♥ لیفت و سفت سازی سریع پوست تنها با یک جلسه

Natalia Vodianova endolift 1 - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس

تجربه اندولیفت صورت

          من از اون دسته خانم های حسود یا حداقل غبطه خور هستم. نه اینکه چشم نداشته باشم زیبایی و پول خانم های دیگه رو ببینم. نه! دلم می خواد مثل اون ها لبریز از جذابیت، قدرت زنانه و با اعتماد به نفس باشم.
می خواستم یه دوره ی مراقبت و زیبایی برم. درب آموزشگاه نزدیک خونه مون باز بود و زنگ طبقه چهارم رو زدم. لحظه ی ورود، اولین چیزی که منو جذب کرد قد و قیافه ی مدیر آموزشگاه، لبخند زیبا و تیپ و طلاهای ظریفش بود. چقدر به دلم نشست. همین یک نگاه منو به سمت اون آموزشگاه کشاند. بعد از اتمام دوره م فهمیدم که این خانم مدیر جذاب اندولیفت صورت کرده! وقتی متوجه شدم نزدیک 50 سال داره شوکه شدم.
….یه بیعانه دادم و فرم ثبت نام رو پر کردم. پول زیادی نداشتم اما اراده کردم که زیبایی و خودآرایی رو یاد بگیرم و با پرداخت اقساطی شروع کردم. یه کم که گذشت، دیدم فایده نداره چون من اول باید جوانی م رو برگردونم. جاذبه زمین حسابی پوستم رو شل و آویزان کرده بود. باید به کمک بهترین روش سفت سازی پوست یعنی اندولیفت، اعتماد به نفس و شادمانی رو به خودم هدیه می دادم.

%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AD%DB%8C %D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA %D8%A8%D8%AF%D9%86 18 - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس

7 تا از مهمترین کاربردهای اندولیفت

♥ لیفت و سفت سازی سریع پوست: به خصوص گونه های افتاده

♥ بهترین روش بلفاروپلاستی برای رفع افتادگی پلک

♥ زاویه سازی صورت

♥ رفع سلولیت، لاغری و آب کردن چربی اضافه ی زیر بازوها، شکم و پهلوها، گوشت اضافه بینی

♥ رفع پف و چربی زیر چشم ها

♥ جوانسازی پوست گردن با کلاژن سازی به صورت ماندگار

♥ رفع غبغب و اصلاح چانه و خط فک

عکس اندولیفت غبغب، زیر شکم ران ها

endolift uses for face and body - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس

در تصویر زیر، لایه عمقی هیپودرم در زیر پوست رو مشاهده می کنید. فیبر نوری اندولیفت انرژی لیزر رو جهت کلاژن سازی، سفت سازی پوست، بهبود گردش خون و لیفت عضلات به این قسمت هدایت می کند. در واقع، هر چه قدر شما به پوست خود از نظر آبرسانی رسیدگی کنید، اثر اندولیفت قوی تر خواهد بود. در واقع، اندولیفت با دو مولفه ی آب و چربی در زیر پوست تعامل شگفت انگیزی برقرار می کند.

what endolift does under your skin - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس

درادامه ی داستانم،
من از توی خونه یه کار پاره وقت انجام میدم و درآمد چندانی ندارم چون باید همزمان بچه داری هم بکنم. بیشتر خانه دار هستم تا شاغل. اولش با خودم فکر کردم از عهده ی هزینه اندولیفت بر نمیام چون نه درآمد کافی دارم و نه شوهرم مایل به خرج کردن برای این چیزهاست. اما با کمی فکر، از راه دیگه ای وارد شدم:

اندولیفت ارزان قیمت داریم؟

شاید برای اندولیفت صورت پول کافی نداشته باشید. مهم نیست چقدر پول دارید یا شوهرتان به شما پول نمی دهد، اراده و سیاست زنانه شما برای جلب نظر شوهر و پس انداز خیلی مهمتر هست. به تجربه ی خودم، با تلاش و اراده و کمی هوش مالی زنانه، می توانید به اهداف زیبایی صورت خود برسید.

من زن های چهل تا پنجاه  ساله زیادی رو در اطرافم دیدم که خانه دار بودند. آن ها پول چندانی برای عمل های زیبایی و غیر جراحی نوین نداشتند اما با کمی زرنگی به زنی زیبا و جذاب تبدیل شدند.

کاربر ما، که قبلا فکر می کرد یک خانم فقیر بوده، داستان موفقیت خود در اندولیفت صورت رو اینطور گفتند:

top models with face endolift - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس
تبدیل خانم فقیر به خانم پولدار با اندولیفت

همه چیز از حسادت من به اون خانم مدیر و میل به زیبایی با اندولیفت شروع شد: خیلی دلم می خواست مثل مدیر آموزشگاه یه خانم پولدار، باجذبه، زیبا و پرقدرت می شدم! باید از یه جایی شروع می کردم.
ابتدا به نحوه ی خرج کردنم دقت کردم. دیدم هر ماه کل درآمدم رو صرف خرید لباس برای خودم و دخترم می کنم. به دخترم و شوهرم بیش از خودم اهمیت میدم و این یه اشتباه خیلی بزرگ هست! از خودم پرسیدم: چرا به جای شوهرم من دارم خرج میکنم؟ چرا مسئولیت خرید لباس بچه رو من پذیرفتم در حالی که شوهرم پول کافی داره؟! برای ماه های بعد، اصلا چیزی برای دخترم نمی خریدم. شوهرم می دید بچه لباس کهنه می پوشه و وقتی مادرشوهرم تذکر داد به غرورش برخورد. کم کم ناخودآگاه شروع کرد به خرید کردن لباس برای بچه. این یعنی، هر ماه می تونستم پول بیشتری برای خودم پس انداز کنم آخه دیگه از جیب خودم برای دخترم خرج نمی کردم! حین خرید، گهگاهی برای من اگه شده یه روسری، لباس زیر، پارچه ای چیزی می خرید.

برای ماه های بعدی، دو سوم درآمدم رو برای عمل های زیبایی نگه می داشتم. به علاوه، با سیاست و هوش مالی، گهگاهی از شوهرم پول می گرفتم و پس انداز می کردم. اهداف بزرگی توی سرم بود. واقعا اراده کرده بودم که هزینه اندولیفت رو تهیه کنم. دیگه مثل قبل اگه شوهرم دست خالی خونه خواهرش می رفت یا برای تولد بچه برادرش پولی نمی داد، از جیب خودم خرج نمی کردم. ایشون هم آرام آرام یاد گرفت که زن اگه به سر و وضع خودش نرسه، شادمانی توی خونه وجود نخواهد داشت!

 

تخفیفان و نت برگ، تخفیف طلایی اندولیفت صورت؟!

البته من پولی برای اتمام دوره ی لیزر موهای زائد نیز پس انداز کردم. با یه کم پرس و جو، آدرس بهترین مرکز لیزر اندولیفت تهران رو پیدا کردم. متوجه شدم دکتر برای سلبریتی هایی مانند بهاره رهنما، بوتاکس رو خیلی طبیعی تزریق کرده و علاوه بر تخصص بالا، شوخ طبع هم هست. با استفاده از تخفیف طلایی لیزر اندولیفت و با کمترین هزینه ممکن، این عمل غیر جراحیِ جذاب، موثر، سریع و ماندگار رو انجام دادم.

در لحظات اول، انگار معجزه ی اکسیر جوانی برای من اتفاق افتاده بود!
من روسری های رنگی شاد رو خیلی دوست دارم اما فقط بعد از اندولیفت از دیدن چهره جوان خودم توی آینه با این روسری ها لذت می برم. 

کاری ندارم به اینکه خانم مدیر با اون همه پول احساس خوشبختی می کنه یا نه، اون بود که ناخواسته حس غرور زنانه م رو بیدار کرد. از وقتی به خودم می رسم و هوش مالی به خرج می دهم، شادمانه تر زندگی می کنم. این شادمانی در بهبود روحیه دخترکم و همسرم و کیفیت زندگیمون تاثیر زیادی داشته. به همسرم همه جوره رسیدگی میکنم و ایشون خیلی وقته که برای هر دوی ما بیشتر خرج می کنه.

به تجربه ی خودم، از وقتی اندولیفت صورت کردم، احساس ثروتمندی می کنم. ثروتی بالاتر از این که یاد گرفتم چه طوری شاد باشم و از پول خودم و شوهرم برای پیشرفت زندگی سه نفره مون درست استفاده کنم!

اندولیفت صورت کیمیای جوانی

انواع روش های جوانسازی وجود دارد. هر کدام مزایای خاص خود را دارند. انتخاب هر روش بستگی به شرایط پوستی شما، سن شما، ژنتیک و میزان مقاومت پوست شما، و سابقه پزشکی تان دارد. گاهی بهترین متخصص اندولیفت از دو یا سه روش ترکیبی برای سرعت بخشیدن به زیبایی شما کمک می گیرد. برای مثال، اندولیفت+هایفوتراپی.

هایفوتراپی و اندولیفت هر دو به سفت سازی پوست کمک می کنند. اما بهترین روش سفت سازی پوست اندولیفت است. عملکرد این دو متفاوت است:

به تجربه، اندولیفت (در مقایسه با هایفو)، اثربخشی بسیار موثرتری دارد. ماندگاری اندولیفت فوق العاده بالاست اما ماندگاری هایفو در حد چند ماه می باشد. هزینه هایفو به مراتب کمتر از اندولیفت است؛ علت گرانتر بودن اندولیفت اثربخشی و جوانسازی عمیق آن است. با اندولیفت، از 10 تا 15 سال جوانتر می شوید. 

اندولیفت به لیفت عضلات شل و افتاده کمک می کند. در واقع، اندولیفت عضلات را به صورت واقعی بالا می کشاند و بازدهی بیشتری دارد. هایفوتراپی لایه های زیر پوستیِ فرسوده و به هم چسبیده را از هم باز و تبخیر می کند تا پوست از نو کلاژن سازی شود. 

 

خانمی، میشه اسمتو بپرسم؟ شایدم فرشته ها هیچ اسمی ندارن و فقط چهره ی زیبا دارن.

هیث لِجِر

پیری پوست و شادمانی در بزرگسالی-چرا اندولیفت کنیم؟

صد در صد شما از زیبایی های متنوعی برخوردارید. زیبایی چهره ی شما نیز ستودنی ست. پس چرا اندولیفت کنیم؟

علم ثابت کرده که آدم ها در سنین پیری روحیه شادتری دارند. این شادمانی به نگرش های عمیق تر آن ها به زندگی، کنار آمدن با خودِ طبیعی، و سپری کردن دوران استرس جوانی باز می گردد.
بر خلاف سالمندان، وارد شدن از مرحله ی جوانی به مرحله ی بزرگسالی با نوعی استرس و اضطراب همراه است. این استرس و ناسازگاری با خودِ جدید، امری طبیعی ست زیرا فرد در حال گذر از پل جوانی به پل بزرگسالی و در واقع در حال گذر از شادمانی چهره به سوی عبوس شدن و پیدایش خطوط پیری ست.  

بعد از سی یا چهل سالگی، ناخودآگاه به چهره خودمان در آینه دقت می کنیم و ممکن است تاب دیدن خطوط پیری و شلی و افتادگی پوستمان را نداشته باشیم. یا اینکه، دیگران از سر دلسوزی یا غرض طعنه ای بزنند و دلمان را بشکنند.به قول کاربر،

          هیچوقت از یادم نمیره که اوایل ازدواجم با شوهرم از خیابانی رد می شدیم که از سر شوخی (یا شاید هم جدی) بهم گفت: ” نگاه کن اون دختره چقدر خوشگله؟” و من با خشم جواب دادم: ” خجالت نمی کشی با من راه میری و به اونها نگاه می کنی؟” و با پررویی در جواب گفت: “خب، اون ها از تو جوان تر هستن. برم یکی شونو بگیرم؟! ههههه؛ خدا یکی، زن یکی یکی! چی میشه دو تا باشین؟” و من دلم می خواست همان لحظه آتیش ش بزنم!…با حرف های ینش دار شوهرم، شادمانی توی دلم خفه می شد و به جوانی آن ها غبطه می خوردم. اما بعد از اندولیفت صورتم، هر کی که ما رو نشناسه باور نمی کنه من همسرش هستم. چرا؟ چون سن من به مراتب کمتر از ایشون نشون میده!

جای خوشحالی ست که علم زیبایی نوین اکسیر جوانی را در اختیارمان گذاشته. به کمک اندولیفت، می توانید به راحتی جوانی گذشته ی خود را بازیابید و شادمانی را به خود هدیه کنید.

عوارض اندولیفت در مراکز نامعتبر و غیر تخصصی

دوستان عزیز، برای انجام هر گونه عمل زیبایی حتما به بهترین متخصص مراجعه کنید. ساده ترین عمل های زیبایی در مراکز نامعتبر می توانند به پیچیده ترین عواقب و عوارض منجر شوند.

اما در کل، اگر دکتر اندولیفت خوب باشد و مراقبت های قبل و بعد از اندولیفت را رعایت کنید، نه تنها دچار کوچکترین عارضه نمی شوید بلکه به نتایج عالی و فی الفور می رسید.

عوارض کلی و خفیف اندولیفت

کمی التهاب و قرمزی موقتی در ساعات اولیه

نکته: برای هر گونه عمل زیبایی، از جمله اندولیفت، حتما در جلسه مشاوره شرکت کنید تا موارد منع عمل یا سابقه پزشکی و مصرف داروها برای شما بررسی شود.

 

endolift before after cares - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس

اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از اندولیفت

اقدامات بعد از اندولیفت:

◊ کمپرس یخ داخل پارچه تمیز روی پوست بگذارید (به آرامی).

◊ تا یکی دو هفته بعد از اندولیفت، فعالیت سنگین نکنید تا کبودی و تورم ایجاد نشود.

◊ هنگام خواب، سرتان بالاتر از قفسه سینه و بدن باشد.


مراقبت های بعد از اندولیفت:

◊ دایم از آبرسان و مرطوب کننده پوست استفاده کنید.

◊ تحرک داشته باشید تا خونرسانی در زیر پوست شما تقویت شود اما فعالیت سنگین نکنید.

◊ از داروهای ضد انعقاد و رقیق کننده خون حداقل تا دو هفته استفاده نکنید. برای مثال، آسپرین، وارفارین، لوزارتان،…

◊ از مواد آرایشی و شوینده محتوی ترکیبات اسیدی پرهیز نمایید.

◊ بهداشت پوست را رعایت کنید. برای شستشو، آب نمک یا سرکه رقیق مناسبند.

◊ از شرایط استرس زا، الکل، مواد روانگردان و سیگار صرف نظر کنید.

◊ از حمام آفتاب، برنزه یا عمل های زیبایی دیگر مانند لیزر صورت یا میکرونیدلینگ پرهیز کنید.

بهترین متخصص اندولیفت در تهران

نظر بهترین جراحان و متخصصین زیبایی پوست درباره اندولیفت چیست؟

از سال 2005 تاکنون، هزاران نفر در آمریکا، اروپا و سراسر جهان عمل زیبایی بی خطر اندولیفت رو انجام داده اند. این عمل غیر جراحی ست اما باید حتما زیر نظر متخصص انجام شود. علت این است که تشخیص مواردی مانند کاندید مناسب اندولیفت، عوارض احتمالی آن برای افراد غیر کاندید، پیش بینی نتایج، تداخلات، شناخت بافت زیر پوستی و نقاط دقیق جای گذاریِ فیبر نوری برای لیفت عضلات شل و افتاده و غیره فقط از عهده ی متخصص بر می آید. 

لیزر 1470 نانومتری اندولیفت می تواند عضلات شل و افتاده ی کل صورت و گردن رو در یک جلسه لیفت و سفت سازی کند.

          “تصورش عجیبه که فقط با یک جلسه اونم با یک فیبر نوری کوچک و فوق باریک چهره تون به جوانی ده الی بیست سال قبل برگرده؟! اما واقعیت داره.”

در اندولیفت، هیچگونه چاقوی جراحی و برشی استفاده نخواهد شد. خیلی سریع به کارهای روزمره خود می پردازید.

 بهترین مرکز اندولیفت شریعتی مجموعه تهران اسکین به سلامت و ایمنی بیماران خود فوق العاده اهمیت می دهد. بهترین متخصصین پوست و زیبایی و جراحان عمومی و پلاستیک (فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر ایران و جهان) با این مرکز همکاری دارند. 

در چند سال اخیر طرفداران اندولیفت افزایش قابل توجهی داشتن. علت محبوبیت اندولیفت ماندگاری بیشترِ آن در مقایسه با روش های جوانسازی دیگر، سرعت اثربخشی بالا و بی عارضه بودنش می باشد. 

قیمت اندولیفت در تهران

قیمت های اندولیفت و سایر عمل های زیبایی در مرکز شریعتی مجموعه تهران اسکین بسیار منصفانه و بدون هر گونه پورسانت می باشد. به علاوه، شما می توانید در جشنواره های لیزر و زیبایی مرکز شریعتی از تخفیف های ویژه برخوردار شوید. توجه داشته باشید که مرکز شریعتی متعلق به مجموعه بزرگ تهران اسکین می باشد.

 

 

بیشتر بدانید:

اندولیفت غبغب چیست؟ 

به زبان ساده، در اندولیفت، فیبرهای نوری فوق العاده باریکی انرژی لیزر رو به زیر پوست غبغب شما هدایت می کنند. اصلا نگران نباشید! این انرژی کاملا کنترل شده و برای آب کردن چربی اضافه در بافت زیرجلدیِ پوست غبغب شما و تحریک خونرسانی به سلول های بنیادین بدن در غبغب استفاده می شود. با افزایش خونرسانی به این نواحی، یک سری پروتئین سازی های جدید در ماتریس برون سلولی شروع می شود. از همان جلسه ی اول، می توانید اثرات فوری لیفت پوست غبغب خود را مشاهده کنید. پس از چند هفته، دیگر از پوست شل و آویزان یا چروکیده ی غبغب خبری نیست! پوست شما دارای کشسانی، سفتی و شادابی تروتازه ای شده! تبریک می گوییم.

%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1 %D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA %D9%88 %D9%85%D9%88 - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس
%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87 %D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4 %D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA %D9%87%D9%88%D8%B4 %D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C %DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9 %D9%86%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86 %D8%A8%D9%87 %D9%88%D8%A7%D9%84%D8%AF%DB%8C%D9%86 - از صفر تا صد اندولیفت صورت: بهترین متخصص اندولیفت تهران+فیلم، عکس
5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x