7 شایعه رایج در مورد حذف موهای زائد با لیزر | بهترین مرکز لیزر تهران کجاست؟

به علل هورمونی مناطق خاصی از بدن هرگز به طور کامل بی مو نخواهند شد. از جمله این مناطق می توان خط ریش آقایان را نام برد.

اشتباه رایج شماره 2: برنزه کردن پوست در بین جلسات لیزر درمانی هنگامی که در حال لیزر درمانی برای رفع موهای زائد هستید ، لطفی به خودتان بکنید و در معرض نور خورشید قرار نگیرید. لیزر موهای زائد بیشترین تأثیر را بر روی پوست هایی به رنگ روشن و موهای تیره دارد. زیرا که کنتراست این دو رنگ با هم زیاد است.

 7 شایعه رایج در مورد حذف موهای زائد با لیزر | بهترین مرکز لیزر تهران کجاست؟

image.php 300x200 - 7 شایعه رایج در مورد حذف موهای زائد با لیزر | بهترین مرکز لیزر تهران کجاست؟

حذف موهای زائد با لیزر در جلسات اول ممکن است کمی نگران کننده باشد.  شایعه های رایج و نادرست در اغلب موارد منجر به درک نادرست از لیزر درمانی می شوند.

 

اشتباه رایج شماره 1: شما نتایج کاملاً دائمی خواهید داشت

شما ممکن است تصور کنید که حذف موهای زائد با لیزر یک روش دائمی است.  البته این احتمال وجود دارد که موها به طور 100٪ و برای همیشه از بین بروند.  علت آن هم این است که حذف موهای زائد با لیزر در طول مرحله رشد آناژن مؤثر می باشد و هر فولیکول در این مرحله رشد می کند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

گفته می شود که لیزر موهای زائد همچنین نتایج عالی را برای مشتریان تضمین می کند.  شما به دنبال فقط یک جلسه لیزر درمانی ، متوجه خواهید شد که موهای تان نازک تر و رنگ آنها روشن تر شده است.   این نتیجه هر چند که به نظر عالی می رسد ، اما از بین بردن موهای نازک و روشن برای لیزر سخت تر از موهای تیره و ضخیم می باشد.

زیرا موهای روشن حاوی ملانین کمتری هستند.  به علل هورمونی مناطق خاصی از بدن هرگز به طور کامل بی مو نخواهند شد.  از جمله این مناطق می توان خط ریش آقایان را نام برد.  اما حتی در این مناطق نیز که به سختی به درمان جواب می دهند ، بعد از 5 تا 10 جلسه لیزر موهای زائد  باید 75-99٪  از موها از بین بروند و ناپدید شوند.

در بعضی مواقع ممکن است متوجه شوید که موها به صورت چند تایی در مناطق تحت درمان دوباره رشد کرده اند.  اما لیزر مجدداً همه آنها را از بین خواهد برد.

علت های زیادی برای رشد دوباره موها وجود دارد.  از جمله نوسانات هورمونی مانند حاملگی یا یائسگی  و همچنین عوامل محیطی.  به عنوان مثال حرکت از یک آب و هوای نیمه گرمسیری مانند هنگ کنگ به یک شهر با آب و هوای شدید زمستانی می تواند سیستم دفاع طبیعی بدن شما را فعال کند تا بدن شما برای گرم شدن موهای بیشتری را تولید کند.   

مرکز لیزر و زیبایی برکه با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه لیزر موهای زائد با مدرن ترین دستگاه لیزر و درمان های زیبایی از جمله لیپوساکشن و ماموپلاستی می باشد.  برای گرفتن وقت از پزشک متخصص اینجا کلیک کنید.

 

اشتباه رایج شماره 2:  برنزه کردن پوست در بین جلسات لیزر درمانی   

هنگامی که در حال لیزر درمانی برای رفع موهای زائد هستید ، لطفی به خودتان بکنید و در معرض نور خورشید قرار نگیرید. لیزر موهای زائد بیشترین تأثیر را بر روی پوست هایی به رنگ روشن و موهای تیره دارد.  زیرا که کنتراست این دو رنگ با هم زیاد است.

هر چه کنتراست رنگ پوست و مو بیشتر باشد ، جواب بهتری از لیزر درمانی خواهید گرفت.  به همین دلیل است که شما باید قبل و بعد از درمان با لیزر از نور خورشید اجتناب کنید.  اگر در مقابل خورشید قرار گرفتید و پوست تان برنزه شد بهتر است قبل از ادامه درمان با لیزر صبر کنید تا پوست تان به رنگ طبیعی خود برگردد.

 

اشتباه رایج شماره 3: در بین جلسات لیزر درمانی نباید شیو کنید

شیو کردن در هنگام لیزر درمانی هیچ اشکالی ندارد.  اما از اپیلاسیون و بند انداختن خودداری کنید.  زیرا  این دو روش حذف مو باعث می شوند که فولیکول موها از ریشه کنده شوند و در مراحل رشد مو اختلال ایجاد می کند.

از آنجایی که درمان موهای زائد با لیزر فقط در مرحله ی آناژن کار می کند ، اپیلاسیون یا بند انداختن باعث کاهش اثربخشی درمان با لیزر می شود و ممکن است به جلسات بیشتری برای درمان کامل نیاز داشته باشید.

برای مشاوره و گرفتن وقت برای لیزر موهای زائد وعمل های زیبایی سینه و هموروئید و سایر درمان های زیبایی با ما تماس بگیرید.  مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات را توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر آموزش دیده و خوش برخورد به شما ارائه خواهد داد.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

اشتباه شماره 4:  لیزر موهای زائد برای انواع موها کار می کند

برای موهای بور 300x185 - 7 شایعه رایج در مورد حذف موهای زائد با لیزر | بهترین مرکز لیزر تهران کجاست؟

لیزر موهای زائد  تقریباً برای  تمام انواع مو کار می کند. اما اگر موهای بلوند ، خاکستری ، قرمز، سفید یا قهوه ای روشن داشته باشید ، لیزر درمانی  به احتمال زیاد نتایج مطلوبی نخواهد داشت.  به این دلیل   که حذف موهای زائد با لیزر بر روی موی ملانین کار می کند.  هر چه کنتراست بین مو و پوست بیشتر باشد ، نتیجه کار بهتر خواهد بود.   بنابراین کاندیدای ایده آل موهای ضخیم و تیره در برابر پوست روشن خواهد بود.

 

اشتباه رایج شماره 5: شما بعد از جلسه اول بدون مو می شوید

آیا بعد از تنها یک جلسه نتایج عالی خواهید یافت؟ احتمال آن زیاد است! این بستگی به چند عامل دارد.  از جمله :

 • منطقه تحت درمان ،
 • نوع پوست ،
 • رنگ و ضخامت موها .

به عنوان مثال ، به احتمال زیاد شما بهترین نتایج را در مناطقی با کنتراست بالا مشاهده خواهید کرد.  مانند زیر بغل ها با موهای تیره ضخیم که بر روی پوست روشن روییده اند.  اغلب مشتریان ما پس از یک جلسه تا 40٪ کاهش مو را در این منطقه مشاهده می کنند و معمولاً فقط به  2 تا 3 جلسه لیزر درمانی در مجموع نیاز دارند.

اکثر مردم برای برای حذف موهای زائد مناطق دیگر بدن ، نیاز به 5 جلسه لیزر درمانی قبل از اینکه منطقه مورد نظر به طور کامل تمیز بشود ، دارند.  این به مرحله رشد موها مربوط می شود. از آنجایی که هر مو  با نرخ خودش رشد می کند ، شما مجبور هستید تا زمانی که  لیزر همه فولیکول های موها را در فاز آناژن شکار کند ، جلسات لیزر درمانی را ادامه بدهید.

در مرکز لیزر برکه ما از جدید ترین دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می کنیم.  این دستگاه که اسکلپیون مدیواستار نام دارد در سال  2018 به بازار عرضه شده و ساخت آلمان است.  درمان موهای زائد با این دستگاه به علت سرعت بالا و داشتن سیستم خنک کننده بدون درد است.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.Asclepion medio star laser1 300x108 - 7 شایعه رایج در مورد حذف موهای زائد با لیزر | بهترین مرکز لیزر تهران کجاست؟

اشتباه رایج شماره 6 :  لیزر موهای زائد بسیار گران است

حذف موهای زائد توسط لیزر نیاز به یک سری درمان دارد.  اما هزینه ای که صرف این کار می شود در دراز مدت و در مقایسه با سایر روش های از بین بردن موهای زائد مقرون به صرفه تر می باشد.

شما با انجام روش لیزر درمانی نه تنها در پولی که هر ماه برای اپیلاسیون و ..  پرداخت می کنید ، صرفه جویی خواهید کرد ، بلکه در وقت خود نیز به میزان قابل توجهی صرفه جویی خواهید کرد. به علاوه ، شما دیگر تا سال ها مجبور نیستید در مورد رشد موهای زائد خود نگران باشید.

در باره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید

اشتباه رایج شماره 7: حذف موهای زائد با لیزر دردناک است

در مورد اینکه آیا لیزر موهای زائد دردناک است یا نه ، اگر بخشی از داستان های ترسناک درد و رنج غیر قابل تحمل را در این مورد شنیده باشید ، ممکن است بخواهید بدانید چه کسانی این حرف ها را زده اند.

اگر چه لیزرموهای زائد ، به خصوص برای افرادی که موهای ضخیم دارند ، می تواند دردناک باشد.  اما بعضی از مشتریان احساس گرما و خارش اندکی می کنند که برای چند جلسه اول ناراحت کننده است.  با گذشت زمان و هر چه جلسات به جلو بروند ، به علت نازک شدن موها هر گونه درد و ناراحتی کاهش می یابد. زیرا موهای شما ضعیف تر و ضعیف تر می شود.

اگر شما نگران درد کشیدن در حین لیزر درمانی هستید ، به یک مرکز لیزر درمانی مراجعه کنید که  از دستگاه هایی استفاده می کند که مجهز به سیستم کولینگ یا خنک کننده هستند.  از سیستم  خنک کننده به منظور کاهش درد و ناراحتی استفاده می شود.

استفاده از تجهیزاتی مانند سیستم کولینگ که بعد از هر پالس لیزر پوست را خنک می کند ، به طرز چشمگیری باعث کاهش ناراحتی در طول درمان با لیزر می شود.

در مرکز لیزر و زیبایی برکه از بین بردن موهای زائد با دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار 2018 انجام می شود.  کار با این دستگاه راحت و بدون درد است.  برای مشاوره و تعیین وقت از مرکز لیزر برکه اینجا کلیک کنید.   لیزر موهای زائد با دستگاه اسکلپیون فراتر از لیزر های الکساندرایت و دایود می باشد و  شامل مزایای زیر است :   

  • پوستی صاف و نرم برای همیشه ،
  • مقرون به صرفه ،
  • ارائه خدمات توسط افراد با تجربه و آموزش دیده ،
  • در اختیار گذاشتن بهترین امکانات و برنامه ریزی برای مشتریان.

اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد درمان موهای زائد با لیزر کسب کنید ، می توانید جهت مشاوره به مراکز لیزر ما مراجعه کنید.  مشاوره فرصتی است برای پرسیدن سؤالات ، بررسی جزئیات پزشکی و بهداشتی و تست پچ بر روی بخشی از پوست شما تا مطمئن شوید واکنش های غیرمعمولی نسبت به لیزر موهای زائد نخواهید داشت.   

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

 

0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

شماره های تماس سریع  بیشترین تخفیف های زیبایی در ۲۴ ساعت آینده

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748  ☎

Source لینک منبع لینک منبع
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x