5 تا از بهترین مزایا ی لیزر موهای زائد | بهترین مرکز لیزر موهای زائد

تغییر در بافت مو باعث کاهش احتمال فرو رفتن موها به زیر پوست می شود.

0 136

5 تا از بهترین مزایا ی لیزر موهای زائد | بهترین مرکز لیزر موهای زائد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

مزایا ی استفاده از حذف موهای زائد با لیزر چیست؟

در حالی که شیو کردن و اپیلاسیون دو روش محبوب برای حذف موهای زائد می باشد ، بزرگ ترین مزایا ی روش حذف موهای زائد با لیزر در این نکته است که لیزر درمانی می تواند موها را به طور دائم از بدن حذف کند. حتی FDA هم تأیید می کند که حذف موهای زائد با لیزر دارای نتایج طولانی مدت و مؤثر می باشد!

 

5 تا از بهترین مزایا ی لیزر موهای زائد را در اینجا مطالعه می کنید.      

اول از همه ، حذف موها با لیزر دقیق است.  لیزر فقط  قسمت های رنگی روی پوست مانند فولیکول مو را هدف قرار داده و آنها را از بین می برد.  به همین دلیل است که فقط فولیکول مو سوزانده می شود و  پوست اطراف آن منطقه کاملاً سالم و بدن سوختگی و آسیب باقی می ماند.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

برای مشاوره و گرفتن وقت برای لیزر موهای زائد وعمل های زیبایی سینه و هموروئید و سایر درمان های زیبایی با ما تماس بگیرید.

 

لیزر موهای زائد چگونه کار می کند؟

موهای بدن ما در سه مرحله رشد می کنند :

  • آناژن ،
  • تلوژن ،
  • کاتاژن.

لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد در اوایل مرحله آناژن مؤثرتر است.  یعنی زمانی که مو به طور فعال رشد می کند. در این روش یک پرتو متمرکز از نور لیزر به فولیکول مو هدایت می شود.  لیزر انرژِی نوری خود را به انرژی گرمایی تبدیل می کند و به این ترتیب فولیکول موها را گرم می کند و مانع رشد مجدد فولیکول ها می شود.

مرحله دوم ، ثابت شده که حذف موهای زائد توسط لیزر بسیار مؤثر می باشد.  لیزر موهای زائد از سال 1997 مورد استفاده واقع شده است و برای “کاهش موی دائمی” توسط FDA در ایالات متحده مورد تأیید قرار گرفته است. به گفته  FDA اصطلاح “کاهش دائمی موها” به جای از بین بردن طولانی مدت و دائمی موها صحیح تر می باشد.

مزیت سوم لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد این است که موهای بدن را به طور دائم کاهش می دهد. اما هیچ اثر علمی وجود ندارد که بتواند تمام موهای بدن را به طور دائم برطرف کند.  برای درمان موهای زائد توسط لیزر ، مؤثرترین زمان باید در اوایل مرحله anagen باشد.  زیرا در این مرحله موها به طور فعال رشد می کند.

به همین دلیل است که هر بار 4 تا 6 هفته طول می کشد تا مشتریان بتوانند لیزر موهای زائد را در یک سری از درمان های متوالی دریافت کنند.  اکثر مشتریان گزارش می کنند که پس از جلسه اول ، میزان موهای بدن که رشد می کند ، به مقدار  قابل توجهی کاهش می یابد. موهایی هم که پس از آن رشد می کنند ، بور و نازک و نرم هستند.

مزیت چهارم در جامعه ای که در آن زمان به اندازه پول با ارزش است ، مشتری ها همیشه به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به امور و انجام کارهای خود هستند.  دستگاه لیزر ، موهای زائد را به معنای واقعی کلمه با سرعت از بین می برد.  لیزرها  برای درمان و از بین بردن چندین تار مو در سطح وسیعی به صورت هم زمان طراحی شده اند.

با توجه به منطقه ای که با لیزر تحت درمان قرار می گیرد ، خدمات حذف موهای ناخواسته می تواند از یک دقیقه ، 15 دقیقه تا نیم ساعت برای قسمت های کوچک تر و بزرگ تر بدن  طول بکشد.  پس از لیزر درمانی هیچ عرضه ای وجود نخواهد داشت. و لازم نیست نگران مشکلات پس از لیزر درمانی باشید.

مزیت پنجم وقتی که حرف از دردناک بودن لیزر موهای زائد می شود ، باید گفت که  فاکتور درد از فردی به فرد دیگر تغییر می کند. زیرا تحمل درد هر فرد متفاوت است. حذف موهای زاید به وسیله لیزر مانند احساس یک نیشگون ملایم و یا مانند ضربه محکم و ناگهانی یک بند لاستیکی گرم توصیف شده است.

همچنین فاکتور درد بستگی به سطحی از  بدن دارد که در حال درمان می باشد. برخی از مناطق بدن برای مشتریان حساس تر از مناطق دیگر است.  برخی از مشتریان حتی می گویند که در یک طرف بدن خود نسبت به طرف دیگر بیشتر احساس درد می کنند. اکثر مشتریان بر این باورند که اپیلاسیون به مراتب دردناک تر از حذف موهای زائد با لیزر است.

در مرکز لیزر برکه ما از جدید ترین دستگاه لیزر موهای زائد استفاده می کنیم.  این دستگاه که اسکلپیون مدیواستار نام دارد در سال  2018 به بازار عرضه شده و ساخت آلمان است.  درمان موهای زائد با این دستگاه به علت سرعت بالا و داشتن سیستم خنک کننده بدون درد است. 

آیا حذف موهای  زائد با لیزر  موهای زیر پوستی را را کاهش می دهد؟  مطمئنا بله ! لیزر می تواند  موهای زیر پوستی را که معمولاً در مناطقی از بدن که تراشیده شده یا اپیلاسیون شده اند دیده می شوند ، کاهش دهد.

این مشکل زمانی اتفاق می افتد که مو شکسته شده و دارای یک نوک تیز و ناهموار می باشد.  با لیزر موهای زائد ، احتمال رشد موهای زیر پوستی برای مشتریان کاهش می یابد. زیرا آنها دیگر اصلاح یا اپیلاسیون نمی کنند.  علاوه بر این ، هنگامی که مو بعد از درمان حذف موهای زائد با لیزر دوباره رشد می کند ، نازک و نرم هستند.  تغییر در بافت مو باعث کاهش احتمال فرو رفتن موها به زیر پوست می شود.

اگر می خواهید بدانید که آیا شما نامزد مناسب برای لیزر موهای زائد هستید ، توصیه می کنیم برای یک مشاوره اولیه با یکی از متخصصان ما به مرکز لیزر و زیبایی برکه مراجعه کنید.  اینجا را کلیک کنید تا برنامه مشاوره رایگان خود را در یکی از مراکز لیزر درمانی ما برنامه ریزی کنید .

اطلاعات و محتوای موجود در این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعاتی ارائه می شود. این مقاله برای ارائه مشاوره پزشکی در نظر گرفته نشده است و چیزی که در اینجا می خوانید نباید چنین تفسیر شود. اگر در مورد مسائل مربوط به سلامت سؤالی دارید، از جمله مواردی که در اینجا خوانده اید ، برای مشاوره با پزشکان به ما مراجعه فرمایید.

 

باز هم 5 مزیت دیگر برای لیزر موهای زائد

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

مزایا ی بسیاری در حذف موهای زائد به وسیله لیزر وجود دارد.  بیایید نگاهی به 5 تا از مهم ترین مزایا ی لیزر موهای زائد که مشتری های ما به آن اشاره کرده اند ، بیندازیم.

مقاله دیگری در باره مزایای لیزر موهای زائد را اینجا بخوانید

مزایا ی لیزر موهای زائد

1-درمان موهای زائد با لیزر سریع است.

یکی از مزایای لیزر موهای زائد ، به عنوان مثال  تنها 20 دقیقه طول می کشد تا درمان در منطقه زیر بغل و منطقه برزیلی انجام شود. بر خلاف الکترولیز ، که فولیکول های موها را به صورت دانه دانه هدف می گیرد ، لیزر موهای زائد به طور یکنواخت تمام منطقه تحت درمان را هدف قرار می دهد.

 

2-در دراز مدت در هزینه ها صرفه جویی خواهید کرد.

صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از لیزر موهای زائد نتایج خود را در طول زمان نشان می دهد. با کاهش دائمی موها  شما دیگر نیازی به خرید تیغ های یک بار مصرف بی پایان ، کرم های بعد از اصلاح ، کرم های موبر و کیت های موم و اپیلاسیون های هر ماهه و موقتی ندارید.

 

3-حذف موهای زائد با لیزر و جلوگیری از رشد موهای زیر پوستی.

لیزر موهای زائد بهترین روش و بهترین گزینه برای کسانی است که مستعد ابتلا به رشد موهای زیر پوستی هستند.  در هر کجای بدن تان که شما موهای زیر پوستی را تجربه می کنید ، با لیزر درمانی مشکل شما از بین می رود و از وقوع آن جلوگیری می کند. لیزر درمانی همچنین یک گزینه عالی برای کسانی است که پوست حساسی دارند و  تحریک پوست پس از اصلاح و اپیلاسیون را تجربه کرده اند.

 

4-شما در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.

حذف موهای زائد با لیزر نیاز روزانه شما را به تراشیدن موها برطرف می کند. زمانی را که هر روز صرف تراشیدن موهای خود می کردید به بقیه عمر خود اضافه کنید و آن را صرف کارهایی بکنید که از آنها لذت می برید.  فقط به یاد بیاورید که چه زمانی را در هفته تیغ به دست سپری می کرده اید.

 

5-بدون نیاز به بلند شدن مو در فاصله بین جلسات درمان.

بر خلاف اپیلاسیون ، در فاصله بین جلسات لیزر درمانی شما می توانید موهای پاها و سایر نواحی بدن را شیو کنید.  دیگر با روزهایی که مجبور بودید بگذارید موهای زائد بدن تان رشد کند ، خداحافظی کنید.    با حذف موهای زائد توسط لیزر و تا پیش از اتمام جلسات لیزر درمانی شما می توانید هر چقدرکه دل تان بخواهد در فاصله بین جلسات موها را شیو کنید.

مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات لیزر موهای زائد را توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر آموزش دیده و خوش برخورد به شما ارائه خواهد داد.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

 

 

Source لینک منبع لینک منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!