5 تا از بهترین درمان های زیبایی برای زنان بالای 40 ساله | لیفت گردن نفرتی تی با بوتاکس

5 تا از بهترین درمان های زیبایی برای زنان بالای 40 ساله | لیفت گردن نفرتی تی با بوتاکس

5 تا از بهترین درمان های زیبایی برای زنان بالای 40 ساله | لیفت گردن نفرتی تی با بوتاکس

 5 تا از بهترین درمان های زیبایی برای زنان بالای 40 ساله | لیفت گردن نفرتی تی با بوتاکس

در طول چند دهه گذشته پیشرفت های علمی در عرصه درمان های زیبایی و مراقبت از پوست به این معنی است که محصولات زیبایی که ما از فروشگاه های آرایشی تهیه می کنیم در حال حاضر می تواند به طور روزافزونی برای مبارزه با علائم پیری برای ما مؤثر واقع شوند.  با این حال ، این محصولات فقط می توانند تا اندازه ای  برای محافظت از پوست و جوان نگه داشتن آن به شما کمک کنند تا زمانی که نشانه های اجتناب ناپذیر پیری و بالا رفتن سن نمایان بشوند.

بسیاری از زنان در 40 ، 50 و 60 سالگی خود را به درمان های زیبایی غیر جراحی صورت می سپارند.  یعنی زمانی که دیگر هیچ یک از محصولات زیبایی نمی تواند به داد پوست شان برسد.   این درمان ها به جوان سازی پوست کمک می کند و در عین حال  ظاهر طبیعی شما را نیز حفظ خواهند کرد.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

این مقاله به منظور به اشتراک گذاشتن درمان های زیر برای زنانی که به زیبایی و جذابیت خود اهمیت می دهند ، منتشر شده است.

مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات را توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر آموزش دیده و خوش برخورد به شما ارائه خواهد داد.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

در باره درمان های زیبایی و رفع پف زیر چشم بیشتر بدانید.

شما در 40 سالگی ، 50 سالگی و 60 سالگی چه انتظاری از پوست خود دارید؟ درمان های زیبایی

عامل محرک تولید کلاژن و چربی پوست استروژن نام دارد.  در دوره یائسگی ، سطح استروژن زنان تا  90٪ کاهش می یابد.  به این معنی که پوست می تواند خشک شود و هر گونه چین و چروک های خفیف و یا عمیق تشدید می شوند.

با بالا رفتن سن ، چربی هایی که در طول دوران جوانی به طور مساوی توزیع می شد ، در نهایت حجم خود را از دست می دهد ، جمع می شود و به سمت پایین حرکت می کند. این امر منجر به آویزان شدن پوست صورت می شود.  زیرا چربی در مکان هایی مانند چشم ها ، گونه ها ، لب ها و دهان از بین می رود و باعث افزایش حجم در نیمه پایین چهره می شود که به علت تخلیه چربی و به صورت غبغب آویزان ظاهر می شود.

به علت تغییرات سلولی پوست نیز نازک تر می شود ، خطوط عمیق تر می شود و نوک بینی به سمت پایین آویزان می شود.

 

1-درمان گردن با لیفت نفرتی تی Nefertiti Neck Lift Treatment  

 5 تا از بهترین درمان های زیبایی برای زنان بالای 40 ساله | لیفت گردن نفرتی تی با بوتاکس

گردن یکی از بزرگ ترین شاخص های بالا رفتن سن است.  ما بسیاری از زنان را می بینیم ، به خصوص در سن 40 سالگی که برای درمان چروک های گردن خود به ما مراجعه می کنند.  با گذشت زمان و با توجه به فعالیت عضلانی و اثرات جاذبه زمین ، و همچنین از دست دادن چربی گردن ، پوست شل تر و ضخیم تر می شود و شدت باند عضله پلاتیسما ی گردن را افزایش می دهد.

خوشبختانه ، یک روش مؤثر و غیر تهاجمی برای مبارزه با این اثرات با استفاده از سم بوتولینوم وجود دارد.  با چندین تزریق از محصولات ضد چین و چروک در طول فک پایین و در امتداد عضلات باند پلاتیسما می توانیم ظاهر فک پایین را بهبود دهیم ، افتادگی لپ ها را بالا کشید .

این کار مشابه لیفت گردن در ناحیه گردن و فک کار می کند.  تأثیر این درمان ها به طور متوسط ​​3 الی 4 ماه طول می کشد و اغلب لیفت گردن نفرتی تی نامیده می شود.  نفرتی تی نام ملکه مصر بوده که در قرن 14 قبل از میلاد زندگی می کرده و گردنی زیبا و ظریف و کشیده داشته است.

 

2-فیلر و پرکننده دست ها

دست ها بخشی از بدن ما هستند که اغلب نادیده گرفته می شوند و می تواند یکی از اولین شاخص های بالا رفتن سن  باشد.  سالخوردگی دست اغلب با از دست دادن انعطاف پذیری پوست و همچنین از بین رفتن چربی در زیر پوست مشخص می شود.

پرکننده پوستی هیالورونیک اسید طولانی مدت مانند Radiesse می تواند برای بازیابی حجم از دست رفته دست ها استفاده شود. این درمان همچنین ظاهر رگ ها ، تاندون ها و ساختارهای استخوانی را کاهش می دهد.  بنابراین زیبایی و جوانی را به دست های شما باز می گرداند.  این درمان تا حدود 12 ماه ادامه خواهد داشت.

مرکز لیزر و زیبایی برکه با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه تزریق بوتاکس و فیلر و لیزر موهای زائد با مدرن ترین دستگاه لیزر و درمان های زیبایی از جمله لیپوساکشن و ماموپلاستی می باشد.  برای گرفتن وقت از پزشک متخصص اینجا کلیک کنید

 

3-درمان خطوط ماریونت یا خط خنده

این خطوط از گوشه دهان به طرف فک پایین می آیند و سایه های زاویه داری ایجاد می کنند که می توانند در طول و عمق متفاوت باشند.  مانند بیشتر نشانه های قابل رویت از پیری ، خطوط ماریونت نیز اغلب ناشی از کاهش حجم به علت آتروفی و تحلیل رفتن چربی های دوران جوانی است.

با استفاده از تکنیک های مختلف برای اضافه کردن پرکننده های پوستی به این منطقه ، ما می توانیم این خطوط را صاف کنیم و حجم از دست رفته را به آنها برگردانیم.

در این روش دیگر نیازی به جراحی نیست و این کار با تزریق فیلر انجام می شود. تزریق فیلر به این مناطق باعث لیفت دهان می شود و صورت شما جوان تر و شاد تر به نظر خواهد رسید.

 

4-تزریق بوتاکس در نیمه بالایی چهره  

پوست صاف و جوان همیشه برای مردان و زنان جذاب است.  با افزایش سن و انقباض عضلات برای سال های طولانی خطوط و چین و چروک هایی در چهره پدیدار می شود.  اینها عضلاتی هستند که برای بالا بردن ابروها ، اخم کردن و خندیدن از آنها استفاده می شود و چروک هایی را ایجاد می کنند.

به این دلیل که هر بار که فردی از عضلات صورت خود استفاده می کند ، یک شیار در زیر سطح پوست تشکیل می شود.  تا زمانی که جوان هستید ، پوست به عقب بر می گردد.  اما با افزایش سن ، پوست انعطاف پذیری خود را از دست می دهد و بازگشت به عقب سخت تر شده و کمتر اتفاق می افتد و باعث می شود چروک های دائمی بیشتری داشته باشید.

علاوه بر این ، چین و چروک می تواند توسط بسیاری از عوامل خارجی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، سیگار کشیدن، و کم آبی بدن تشدید شود.

درمان های ضد چین و چروک که با تزریق بوتاکس صورت می گیرد به منظور درمان چروک های  پیشانی و مناطق اطراف آن صورت می گیرد.  کاهش قدرت این عضلات باعث کاهش انقباضات می شود و به همین علت خطوط صاف شده و چین و چروک ها دیده نمی شوند.

مقادیر مختلف بوتاکس برای درمان چین و چروک های صورت می تواند برای سطوح مختلف حرکت عضلات تجویز شود.  بعضی افراد ترجیح می دهند یک صورت بی روح و عضلات ثابت داشته باشند در حالی که برخی دیگر نیز مایل اند بتوانند احساسات خود را با حرکات صورت خود نیز بیان کنند.

پزشک معالج شما باید به نقطه نظرات مورد نظر شما گوش داده و با توجه به آنها دارو را تزریق کند.

 

5-خطوط سیگاری ها / درمان پریورال

خطوط عمودی اطراف لب ها یا چروک های سیگاری ها و خطوط خنده عبارتند از چین و چروک های ریز و خطوط در بالای لب و یا لب پایین که به سمت بیرون گسترش می یابد.  این چین و چروک های ریز به دلیل انقباض مکرر عضله اطراف دهان در هنگام سیگار کشیدن ایجاد می شود.  این خطوط در افراد عادی هم دیده می شوند اما در افراد سیگاری این چروک ها بیشتر و عمیق تر هستند.

برای برطرف کردن این خطوط می توان از تزریق بوتاکس ضد چروک و یا پرکننده پوستی یا ترکیبی از هر دو استفاده کرد که می توانند به خارج از لب تزریق شوند تا بتوانند این خطوط را نرم و صاف نگه دارند تا اطراف دهان صاف و جوان به نظر برسد.

افراد سالمند امروزه از مزایای بیشتری برای مبارزه با علائم پیری با درمان های غیر تهاجمی نسبت به نسل های گذشته برخوردار هستند.

برای مشاوره و گرفتن وقت برای تزریق بوتاکس و فیلر و لیزر موهای زائد وعمل های زیبایی سینه و هموروئید و سایر درمان های زیبایی با ما تماس بگیرید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

 

 

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments