Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

کاشت مو در شیراز توسط بهترین متخصص | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)+فیلم

کاشت مو اگر توسط یک پزشک ماهر و پرکار بر روی یک فرد واجد شرایط انجام شود ، می تواند یک گزینه مؤثر و دائمی برای درمان ریزش مو باشد.

0 12
کاشت مو در شیراز توسط بهترین متخصص | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)+فیلمReviewed by مینو شفیعی دپارتمان پژوهش و زیبایی on Aug 13Rating: 5.0کاشت مو توسط بهترین متخصص در شیراز | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)

کاشت مو در شیراز توسط بهترین متخصص | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)+فیلم

22 2 - کاشت مو در شیراز توسط بهترین متخصص | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)+فیلم
کاشت مو در شیراز توسط بهترین متخصص | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)

جراحی کاشت مو برای همه افرادی که دچار ریزش مو هستند ، مناسب نیست.  قبل از اینکه تصمیم به کاشتن مو بگیرید ، بهتر است در مورد پیوند مو و نقش جراحی در درمان ریزش مو بیشتر بدانید.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

آرزوی داشتن موهای پرپشت و فرو کردن انگشت ها در موها ممکن است شما را به فکر جراحی کاشت مو بیندازد.

یکی از متخصصین کاشت مو در مرکز کاشت موی شیراز می گوید : “اگر ریزش موی شما ژنتیکی است و  به اندازه کافی مو در سایت اهدا کننده برای انجام پیوند دارید ، شما کاندید خوبی برای کاشت مو هستید.  بفرمایید! ما منتظرتان هستیم.

موهای اهدا کننده از ناحیه ای از پوست سر گرفته می شوند که موها ضخیم تر رشد می کنند و به طور معمول در قسمت پشت یا دو طرف سر است.

اول از همه باید مطمئن شوید که ریزش موهای تان به دلیل ژنتیک و طاسی الگوی مردانه یا زنانه است.    در صورتی که ریزش مو ناشی از شرایط پزشکی باشد ، می توان آن را با روش های دیگر درمان و کنترل کرد.  در این صورت پیوند مو لازم نیست.

ممکن است بخواهید قبل از جراحی کاشت مو و انتخاب کلینیک با چند پزشک متخصص ترمیم مو مشورت کنید.  این ایده خوبی است که از جراح کاشت مو بخواهید عکس های قبل و بعد از پیوند مو را که از بیماران دارای ریزش مو مشابه گرفته شده برای ارزیابی کار او نشان تان بدهد.

عکس قبل و بعد

کاشت مو اگر توسط یک پزشک ماهر و پرکار بر روی یک فرد واجد شرایط انجام شود ، می تواند یک گزینه مؤثر و دائمی برای درمان ریزش مو باشد.

بیشتر جراحی های ترمیم مو تحت پوشش بیمه درمانی نیست.  اما در مواردی که ریزش مو به علت بیماری است ، ممکن است شرکت بیمه به پرداخت هزینه های کاشت مو کمک کند.

مقاله در مورد علل ریزش مو را اینجا بخوانید

کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت موی شیراز

اکثر روش های ساده کاشت مو در کلینیک کاشت مو در شیراز تحت بی حسی موضعی با یک داروی آرام بخش انجام می شود. در طول پروسه شما بیدار خواهید بود.

 

کاشت مو به روش پیوند واحد فولیکولار  FUT   

11 5 - کاشت مو در شیراز توسط بهترین متخصص | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)+فیلم
کاشت مو به روش پیوند واحد فولیکولار  FUT

در کاشت مو به روش پیوند واحد فولیکولار یک نوار مو از سایت اهدا کننده از پوست پشت سر شما برداشته می شود.  که ممکن است به همان شکل پیوند داده شود یا به بخش های کوچک تر تقسسیم شود.    مینی پیوندها معروف ترین روش های کاشت مو هستند.

گرافت ها در جاهایی که ریزش مو دارید ، و حفره های ریزی از قبل در آن قسمت ایجاد شده ،  منتقل می شوند.  هنگامی که این گرافت ها با عروق خونی پوست سر تغذیه بشوند ، می توانند رشد کنند.  پوست سر از خون کافی برخوردار است.

برای اینکه خط موها طبیعی دیده بشوند ، پیوندهای کوچک بسیاری به کار می روند ، در حالی که پیوند ها و نوارهای بزرگ تر می توانند پوست پشت خط مو را پر کنند.

بیشتر مردم می توانند بین 300 تا 8000 پیوند را انتظار داشته باشند. این نوع کاشت مو(FUT)   پیوند واحد فولیکولار گفته می شود.

رشد موها پس از کاشت مو به طور کامل ممکن است یک سال تا یک سال و نیم طول بکشد.  در بعضی از افراد این مدت ممکن است طولانی تر شود.   پس از چند ماه  شما می توانید موهای پیوند شده را مانند بقیه موهای خود شانه و حتی رنگ کنید.

 

کاشت مو به روش استخراج واحد فولیکولار (FUE)  

33 - کاشت مو در شیراز توسط بهترین متخصص | کلینک کاشت موی شیراز(استان فارس)+فیلم
کاشت مو به روش استخراج واحد فولیکولار (FUE)

کاشت مو به روش استخراج واحد فولیکولار زمانی انجام می شود که پزشک واحدهای فولیکولی و یا گرافت های مو را به صورت  جداگانه با استفاده از میکروسکوپ از سایت اهدا کننده برداشت می کند.

در این روش ، مو بدون نیاز به برش از پوست سر برداشته می شود.  بنابراین هیچ جای بخیه ای به جا نمی ماند.

به طور کلی روش استخراج واحد فولیکولار  FUE  در مقایسه با روش کاشت مو به روش پیوند واحد فولیکولار FUT که شامل برداشت یک نوار از پوست سر است ،  یک روش کمتر تهاجمی شناخته می شود.

زیرا روش FUE استخراج واحد فولیکولار در مقایسه با روش نواری بدون نیاز به برش ، بخیه و یا استاپل پوست سر انجام می شود.

 

افراد واجد شرایط برای کاشت مو در کلینیک شیراز

همه افراد برای جراحی کاشت مو مناسب نیستند. و ممکن است نتیجه مطلوب را نگیرند.  افرادی که شرایط لازم برای کاشت مو را ندارند عبارتند از :

  • افرادی که همه موهای سرشان ریزش دارد. نه فقط جلو و یا وسط سرشان ، کاندید مناسبی برایا پیوند مو نیستند.  چونکه احتمالاً سایت اهدا کننده خوبی وجود ندارد که قابل استفاده باشد.
  • مبتلایان به بیماری های التهابی مانند لوپوس یا پسوریازیس یا سایر شرایط سلامتی. چونکه پیوند مو ممکن است برای این افراد موفقیت آمیز نباشد.

مراقبت قبل و بعد از کاشت مو

و در آخر اینکه  اگر سیگار می کشید ، ممکن است بخواهید قبل از جراحی ترمیم مو ، ترک کنید.  کشیدن سیگار برای پیوند واقعاً ضرر دارد.

استعمال دخانیات بر گردش خون تأثیر می گذارد و روی آرایش سلولی پوست سر تأثیر می گذارد.  افراد سیگاری اغلب موهای نازکی دارند که باعث می شود نتایج کاشت مو ضعیف باشد.

پس از کاشت مو ، ممکن است به شما گفته شود که از شامپوی موضعی مینوکسیدیل  (Rogaine) استفاده کنید ، که به نظر می رسد باعث تحریک رشد موهای پیوند زده می شود و می تواند از ریزش اضافی مو جلوگیری کند.

 

خطرات و مزایای کاشت مو   

در مورد خطرات و مزایای کاشت مو و سایر اشکال جراحی تعویض مو بیشتر بدانید.

کلینیک کاشت مو و مرکز زیبایی شیراز یکی از بهترین نمایندگی های مجموعه مراکز لیزر تهران اسکین است.  اگر به دنبال مرکزی معتبر با تعرفه های معقول و متوسط برای تعیین هزینه کاشت مو ، جوانسازی صورت و تزریق ژل و بوتاکس می گردید بهتر است سری به صفحه ی تماس با ما بزنید.   

مزایای کاشت مو در کلینیک کاشت مو در شیراز

  • جای بخیه کوچک. روش برداشت نواری باعث ایجاد یک خط كوچك و باریك جای بخیه در پشت سر می شود كه توسط موهای خودتان پوشیده می شود.  افرادی که از روش جراحی پیوند واحد فولیکولار استفاده می کنند ، ممکن است جای زخم را واضح تر نشان دهند.
  • رشد طبیعی مو. اگرچه روش های کاشت مو ، موهای جدید تولید نمی کند ، اما این گرافت های جدید از فولیکول های موی سالم شما می تواند ظاهری بسیار طبیعی به شما بخشد.
  • اثرات طولانی مدت. پیوند موی موفقیت آمیز عموماً مدت زیادی طول خواهد کشید و دائمی است. .

 

خطرات و معایب کاشت مو

  • روش های کاشت مو گران هستند.  هزینه پیوند مو در کلینیک های مختلف متفاوت است.  ممکن است شما بتوانید به کلینیکی مراجعه کنید که با بودجه شما هماهنگ باشد. هزینه های جراحی کاشت مو در مرکز کاشت موی شیراز متناسب با تعرفه های معقول می باشد.
  • ممکن است به بیش از یک جلسه نیاز داشته باشد.  برخی از افراد برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خود ممکن است نیاز به چندین عمل جراحی در طی یک دوره طولانی (با فاصله شش ماه در بین جلسات) داشته باشند.
  • خطرات جراحی. مانند هر جراحی دیگری ، کاشت مو هم خطراتی مانند تورم ، حساسیت ، خونریزی و … را به همراه دارد
  • انتظارات انجام نشده. جراحی پیوند مو فقط باعث بهبود قسمت های کاشته شده می شود و پوست سر شما را به طور کامل پوشش نمی دهد.  این روش موهای جدیدی ایجاد نمی کند.  پس نسبت به جراحی واقع بین باشید و انتظارات واقعی داشته باشید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

وبسایت مرکز برکه : www.tehranskin.com

اینستاگرام مرکز برکه : berkelyzerr 

هزینه تزریق بوتاکس و ژل در مرکز برکه

رفع چین و چروک صورت با تزریق ژل و بوتاکس در مرکز برکه

 

Source لینک منبع لینک منبع لینک منبع

Leave A Reply

Your email address will not be published.