جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش

یکی از بیشترین موارد کاربرد مزوتراپی ، مزوتراپی جای جوش به ویژه درمان جای جوش گود شده و درمان اسکار فرورفته است. در این مطلب بیشتر در اینباره توضیح داده ایم.

یکی از بیشترین موارد کاربرد مزوتراپی ، مزوتراپی جای جوش به ویژه درمان جای جوش گود شده و درمان اسکار فرورفته است. در این مطلب بیشتر در اینباره توضیح داده ایم.

مزوتراپی جای جوش یعنی چی ؟

1504998 injection 300x200 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
مزوتراپی چیست

مزوتراپی یک روش زیبایی غیر جراحی و حداقل تهاجمی است که برای تغذیه رسانی و جوان سازی پوست یا رفع جوش و جای جوش مورد استفاده قرار می گیرد.

اولین بار ، درمان مزوتراپی در سال 1952 توسط دکتر فرانسوی میشل پیستور انجام شد. در حقیقت ، مزوتراپی در ابتدا به عنوان روشی برای تسکین درد مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه مزوتراپی ترکیبی از درمان پزشکی و زیبایی به شمار می رود. این روزها این روش درمانی در سراسر جهان بسیار پرطرفدار شده است و یکی از روش های پیشرو جهت دستیابی به جوانی و ظاهری شاداب است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

مزوتراپی صورت : معرفی بهترین دکتر مزوتراپی در تهران

در این روش ، یک سری ریز ویتامین ها ، مواد معدنی و کوکتل های اسید آمینه به صورت زیر جلدی تزریق می شوند. پزشکان این مواد را به لایه میانی پوست که مزو نامیده می شود و در شرایط خاص ، به بافت زیر جلدی تزریق می کنند.

این تزریق پوست را تغذیه رسانی می کند و منجر به تکثیر فیبروبلاست ها ، کلاژن و سنتز الاستین و همچنین تحریک فرآیندهای زیر پوستی می شود. بنابراین ، نتیجه حاصل ، پوستی درخشان ، شاداب و روشن است. این نتایج پس از اولین درمان قابل مشاهده هستند.

 

مزوتراپی جای جوش | مزوتراپی اسکار

mesotherapy im clinic 300x191 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
مزوتراپی برای جای جوش نی نی سایت

این یک تصور کاملا غلط است که مزوتراپی منحصراً به عنوان یک روش ضد پیری استفاده می شود. پزشکان ، مزوتراپی را به هر کسی که مراقبت از پوست خود برایش اهمیت دارد ، توصیه می کنند. یکی از بیشترین موارد کاربرد مزوتراپی برای جوش صورت و جای جوش به ویژه درمان جای جوش گود شده و درمان اسکار فرورفته است. درمان اسکار به این روش توسط طیف گسترده ای از مواد فعال صورت می پذیرد و به ما این امکان را می دهد که طیف وسیعی از مشکلات پوستی و نواقص آن را از جمله جوش و جای جوش درمان کنیم. در مزوتراپی درمان جای جوش ، ویتامین ها و مواد مغذی به زیر پوست نواحی آکنه دار و دارای جای جوش تزریق می شود و موجب تکثیر فیبروبلاست ها ، کلاژن و سنتز الاستین و همچنین تحریک فرآیندهای زیر پوستی می شود.

بهترین روش درمان جای جوش

به طور کلی ، در این زمینه ، درمان شامل موارد زیر است:

 • درمان پوست های چرب و مستعد آکنه
 • درمان اسکار آکنه یا همان جای جوش و سایر نواقص پوستی
 • درمان هیپرپیگمانتاسیون
 • درمان های آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست
 • درمان چین و چروک و همچنین بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
 • درمان تجمع چربی موضعی

 

نکات درمان مزوتراپی جای جوش و پس از آن

microneedling 300x163 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
تزریق ژل برای جای جوش نی نی سایت

خود درمان بسته به اندازه منطقه درمان جای جوش 15 تا 30 دقیقه طول می کشد. همچنین ، بعد از تزریق ، ناحیه تحت درمان با ماسک صورت پوشانده می شود که پوست را خنک نگه ی دارد و منافذ را می بندد.

به هیچ وجه توصیه نمی شود که پس از درمان پوست خود را با آب داغ بشویید. در عوض توصیه می شود تا 6 الی 8 ساعت آتی پس از مزوتراپی اسکار صورت از آب سرد استفاده کنید. استفاده از لوازم آرایشی در طول 24 ساعت اولیه پس از درمان نیز توصیه نمی شود.

همچنین لازم است از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید خودداری کنید و از مرطوب کننده و کرم ضد آفتاب با SPF 50 استفاده کنید.

 

درمان جای جوش با مزوتراپی چگونه است؟

microneedling im clinic premium aesthetic treatments 300x206 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
مزوتراپی اسکار

برای درمان جوش با مزوتراپی ، ابتدا پوست پاکسازی می شود و برای کاهش درد و ناراحتی ممکن است از کرم بی حس کننده استفاده شود. برای نتیجه بهتر از یک فراورده تحریک کننده کلاژن مانند هیالورونیک اسید ، سرم ویتامین C یا روشن کننده پوست برای تغییر رنگدانه های پوست در طی روش استفاده می کنیم. از یک قلم دستی کوچک با نوک استریل و یکبار مصرف با 12 سوزن کوچک استفاده می شود تا جهت سوراخ کردن پوست استفاده شود. سوزن های چند سرعته و عمق قابل تنظیم آن ها این اجازه را می دهد که لایه پوست را در زاویه 90 درجه سوراخ کرده و میزان جذب محصولات را افزایش دهد. پس از درمان ، سرم ویتامین C تسکین دهنده یا اسید هیالورونیک به منظور آبرسانی ، التیام و محافظت از پوست استفاده می شود.

 

فیلم مزوتراپی صورت

تجربه مزوتراپی صورت برای درمان جای جوش چگونه خواهد بود؟

mesotherapy im clinic medicine 300x300 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
درمان جوش با مزوتراپی

اکثر افراد قرمزی و تورم خفیفی را به شکلی مشابه آفتاب سوختگی خفیف به مدت 24 الی 48 ساعت تجربه می کنند ، و ممکن است خونریزی نقطه ای و یا کبودی در محل درمان جای جوش رویت شود. طی یک یا دو هفته ، متوجه خواهید شد که پوست شما صاف و شاداب تر به نظر می رسد ، اما اثرات کامل درمان چند ماه طول می کشد تا رویت شود.

 

نظرات در مورد مزوتراپی صورت برای رفع جای جوش چیست؟

واکنش التهابی پوست به وجود آمده بسیار کوتاه است و در طی چند ساعت تغییر رنگ از قرمزی به صورتی ممکن است بین 12 تا 48 ساعت به طول انجامد ، اما در نهایت به طور چشمگیری از بین می رود. به منظور کاهش قرمزی قابل مشاهده ، استفاده از اسید هیالورونیک را بعد از ترمیم جای جوش اسکار توصیه می کنیم و جهت محافظت از پوست ، از ضد آفتاب بر پایه زینک استفاده کنید. تنها استفاده از لوازم آرایش معدنی بعد از مزوتراپی جای جوش توصیه می شود.

 

مدت اثر مزوتراپی صورت

mesotherapy effects 1 im clinic medicine 150x150 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش

mesotherapy effects 2 im clinic medicine 150x150 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
مدت اثر مزوتراپی صورت

برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، یک دوره 4 تا 6 جلسه ای مزوتراپی لازم است. پس از اتمام دوره توصیه شده ، نتایج می تواند بین 12 تا 18 ماه ماندگاری داشته باشد.

 

آیا من کاندید مناسبی برای مزوتراپی جای جوش هستم؟

acne scars dermal fillers micro needling 300x183 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
جدیدترین روش درمان جای جوش

مزوتراپی جای جوش را می توان با اطمینان در انواع پوست با هر رنگی انجام داد. با توجه به این که این روش باعث می شود اپیدرم و ملانوسیت ها در ناحیه پایه کاملا صحیح و سالم باقی بمانند ، احتمال تغییر رنگدانه یا افزایش تولید بیش از حد رنگدانه یا التهاب بعد از درمان به طور حداقل وجود دارد. مزوتراپی جای جوش می تواند نواحی حساس و شکننده که با سایر روش ها غیر ممکن است را درمان کند. این مناطق شامل دور چشم ، گردن و پشت دست ها است.

مزوتراپی جای جوش برای اکثر افراد بی خطر است؛ با این حال ، برای بیمارانی که مشمول موارد زیر هستند ، مناسب نمی باشد:

 • در طی سه ماه گذشته از آکوتان (ایزوترتینوئین) استفاده کرده اند.
 • زخم های باز ، بریدگی و یا ساییدگی روی پوست دارند.
 • طی یک سال گذشته تحت درمان با اشعه بر روی پوست قرار گرفته اند.
 • به هر نوع عفونت فعلی پوستی ، بیماری یا هرپس سیمپلکس در منطقه درمان جای جوش مبتلا باشند.
 • در دوران بارداری یا شیردهی قرار دارند.
 • سابقه زخم های کلوئیدی یا هیپرتروفیک یا عدم بهبود زخم داشته باشید.

 

هزينه مزوتراپي صورت چقدر است؟

meso 1 300x200 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
مزوتراپی صورت

هزینه در طی مشاوره تکمیلی ، ارزیابی می شود. درمان برای هر فرد به طور جداگانه ای طرح ریزی می شود و بنابراین هزینه را تنها می توان در زمان مشاوره تخمین زد. هزینه مزوتراپی بر اساس نیازهای منحصر به فرد تک تک افراد و طیف نتایج ، متفاوت است. همچنین همانطور که در بالا اشاره شد ، ممکن است مزوتراپی با سایر درمان ها مانند میکرونیدلینگ یا فیس آپ ترکیب شود. در نتیجه هزینه کل دستخوش تغییر می گردد.

درمان ترکیبی جای جوش : مزو میکرو

microneedling 300x281 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
میکرونیدلینگ صورت

یکی از روش ها جهت اثربخشی هرچه بیشتر درمان مزوتراپی برای جای جوش ، ترکیب کردن آن با روشی موسوم به میکرونیدلینگ است. این درمان ترکیبی جای جوش دارای مزایای زیر می باشد:

 • باعث بهبود بافت پوست شده و ظاهر چین و چروک را کاهش می دهد.
 • بافت را در جهت بازسازی تحریک می کند.
 • اسکارها ، به خصوص اسکار آکنه را می توان هنگام افزایش الیاف کلاژن جدید بهبود بخشید و بافت اسکار قدیمی را با جایگزین شدن پوست جدید از بین برد.
 • اندازه منافذ را کاهش می دهد.
 • ظاهر ترک های پوستی را بهبود می بخشد.
 • به طرز چشمگیری اثربخشی و نفوذ مواد مؤثر در آماده سازی موضعی را افزایش می دهد.
 • گردش خون و تولید کلاژن را تحریک می کند.
 • سوزن های تیتانیومی پزشکی ، هیچ گونه حساسیتی در بافت انسان ایجاد نمی کنند.
 • مقرون به صرفه در مقایسه با سایر روش های درمان جای جوش است.
 • بر روی انواع پوست ، از جمله پوست های تیره قابل انجام است.
 • از آن می توان در تمام قسمت های پوست صورت ، جمله نواحی ظریف و شکننده مانند اطراف چشم ، دهان و گردن استفاده کرد.

درمان ترکیبی جای جوش : سریعترین روش از بین بردن جای جوش با دستگاه فیس آپ

face up 1 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
دستگاه فیس آپ

چنانچه به دنبال یک اثرگذاری عمیق تر و طولانی مدت تر هستید به شما ترکیب درمانی مزوتراپی و فیس آپ را برای رفع جای جوش پیشنهاد می کنیم.

دستگاه فیس آپ ، جدید ترین نسل میکرودرم ابریشن، به ویژه برای درمان جوش و جای جوش ، روشن شدن ، رفع تیرگی ها ، جوانسازی ، سفت شدن پوست ، به حداقل رساندن چین و چروک و لایه برداری به شمار می رود. دستگاه فیس آپ صورت بهترین روش برای رفع مشکلات پوست صورت است که بدون دردسر و در مدت زمان کمی قادر است شما را به نتیجه مطلوب تان برساند.

در این روش، میکرودرم ابریشن با مجموعه ای از هندپیس های قابل تعویض از جنس کاربید سیلیکون انجام می شود. حرکت مداری هندپیس اجازه می دهد یک یا چند لایه اپیدرم از بین برود و پوست صورت را روشن و نرم سازد.

میکرو پالس، پوست را ماساژ می دهد و همزمان موجب تحریک عضلات در زیر پوست می شود و همچنین گردش خون را بهبود می بخشد. عمل هم افزایی این دو تکنیک که تنها در یک هندپیس گنجانده شده است ، پوست را نسبت به تولید کلاژن جدید ترغیب و تحریک می کند.

فیس آپ صورت با هدف از بین بردن یا تصحیح مشکلات خاص پوستی ناشی از اپیدرم و لایه های سطحی تر درم صورت می پذیرد.

دستگاه فیس آپ می تواند شرایطی مانند تیرگی های پوست و زیر چشم ، لک های ناشی از سن ، خطوط ریز و اسکار آکنه را از بین ببرد و در عین حال منجر به تولید کلاژن جدید نیز شود. بدین ترتیب ، پوست از همان اولین جلسه ، درخشان تر ، صاف و جمع و جور تر به نظر می رسد.

بهترین کلینیک درمان جای جوش | بهترین دکتر برای جای جوش

mesoterapiafacial 300x175 - جدیدترین روش درمان جای جوش | مزوتراپی جای جوش
بهترین مرکز مزوتراپی تهران

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد ، افتخار دارد مزوتراپی جای جوش را به همراه فیس آپ صورت در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد.

پس چنانچه به دنبال تجربه مزوتراپی صورت ، مزوتراپی برای جای جوش ، درمان ترکیبی جای جوش ، تزریق ژل برای جای جوش ، بهترین دکتر برای جای جوش ، سریعترین روش از بین بردن جای جوش با دستگاه ، جدیدترین روش درمان جای جوش ، و یک کلینیک درمان جای جوش هستید، روی این لینک کلیک کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد، ابهامات شما را برطرف کرده باشد.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

bestageforever

doctorbeauty

3 2 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x