لیزر موی آقایان (قسمت اول)| لیزر موهای زائد مردانه| لیزر موهای زائد آقایان تهران

تا همین چند سال پیش فقط خانم ها از لیزر برای برطرف کردن موهای زائد خود استفاده می ‌کردند و اصلا صحبتی از کاربرد لیزر برای برطرف کردن موهای زائد آقایان نبود اما امروزه همه چیز تغییر کرده است و زیبایی آقایان نیز به یک مسئله مهم تبدیل شده و لیزر موی آقایان محبوبیت بالایی پیدا کرده است.

لیزر موی آقایان

تا همین چند سال پیش فقط خانم ها از لیزر برای برطرف کردن موهای زائد خود استفاده می ‌کردند و اصلا صحبتی از کاربرد لیزر برای برطرف کردن موهای زائد آقایان نبود. هر از گاهی ورزشکاران مانند بدن سازان، شناگران و سایر ورزشکاران به لیزر موهای زائد خود می ‌پرداختند. در اکثر موارد موهای زائد آقایان دست کاری نمی ‌شد شاید یکی از دلایل آن به موضوع ویژگی های مردانه بر می ‌گردد اما امروزه همه چیز تغییر کرده است و زیبایی آقایان نیز به یک مسئله مهم تبدیل شده و لیزر موی آقایان محبوبیت بالایی پیدا کرده است. به نحوی که متخصصان ادعا می ‌کنند امروزه تعداد بسیار زیادی از آقایان برای لیزر موهای زائد خود به مراکز تخصصی لیزر مراجعه می کنند و خواستار بدنی تمیز و بدون مو هستند.

Laser Chest Hair Removal 300x200 - لیزر موی آقایان (قسمت اول)| لیزر موهای زائد مردانه| لیزر موهای زائد آقایان تهران

در اکثر موارد آقایان نمی ‌خواهند که بدن آنها به طور کامل عاری از هر گونه مویی باشد بلکه فقط می خواهند که موهای زائد بدن آنها کم شود به عبارتی آقایانی که بدن پر مویی دارند می ‌خواهند که موهای روی کمر و قفسه سینه ها کم پشت شود. برخی دیگر از آقایان دوست دارند که موهای زائد روی گوش و اطراف ابروی خود را نیز برطرف کنند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

روش های قدیمی برطرف کردن موهای زائد از قبیل موم انداختن و شیو ‌کردن دیگر کارایی چندانی ندارند و فقط موهای زائد را برای مدت کوتاهی از بین می ‌برند و از سوی دیگر این روش ها معمولاً با بریدگی و سوختگی مکرر پوست همراه هستند و یا باعث می ‌شوند موهای زائد به سمت داخل شروع به رشد نمایند. لیزر موی آقایان به متقاضیان این مژده را می ‌دهد که برای همیشه از شر موهای زائد نجات پیدا خواهند کرد و دیگر نگران عوارض جانبی حاصل از شیو کردن نخواهند بود.

نکته مهمی که باید آقایان به آن توجه کنند این است که مراجعه به یک مرکز تخصصی لیزر موهای زائد الزامی است تا آنها بتوانند از خدمات لیزر موی آقایان بهره ‌مند شوند.

امروزه به لطف پیشرفت هایی که در عرصه فناوری به دست آمده است لیزر موهای زائد به روش ایمن و معتبر تبدیل شده که نتایج حاصل از آن پس از دو یا سه جلسه درمان قابل مشاهده خواهد بود. البته نتایج حاصل از لیزر در افراد مختلف به عواملی از قبیل رنگ مو و پوست و تراکم موهای زائد بستگی دارد.

نکاتی که باید آقایان در خصوص لیزر موهای زائد بدانند

 

  • پر مویی بدن ضرورتاً به این معنا نیست که شما به رعایت بهداشت فردی خود اهمیت نمی ‌دهد بلکه رشد موها یک فرآیند طبیعی است اما پر مویی بدن باعث می ‌شود که شد تعریق افزایش پیدا کند و این مسئله باعث بد بو شدن بدن خواهد شد. خوشبختانه هنگامی که شما تصمیم می گیرید لیزر موهای زائد خود بپردازید علاوه بر آنکه از شر موهای زاید خلاص می شوید بوی بدن شما نیز از بین خواهد رفت. از سوی دیگر پر مو بودن بدن باعث التهاب و خارش پوست می شود و هنگامی که موهای زائد از بین می روند یا آنکه از تراکم آنها کاسته می شود ریسک بروز این عوارض نیز به حداقل خواهد رسید.

male model laser hair removal toronto 300x200 - لیزر موی آقایان (قسمت اول)| لیزر موهای زائد مردانه| لیزر موهای زائد آقایان تهران

  • لیزر موهای زائد در مقایسه با استفاده از موم با درد کمتری همراه است. تعداد زیادی از آقایان که بدن پرمویی دارند ترجیح می ‌دهند از موم برای رفع موهای زائد خود استفاده کند. این گروه از آقایان به خوبی می دانند که درد حاصل از موم انداختن به ویژه در نقاطی که پر مو است واقعا طاقت فرسا می باشد اما خبر خوبی که باید به این گروه از افراد بدهیم این است که لیزر موهای زائد بر خلاف موم انداختن یک روش دردناک نیست و از سوی دیگر فرایند درمان با سرعت نسبتاً بالایی انجام می ‌شود و دستگاه های جدید لیزر موهای زائد دارای سیستم خنک کننده هستند و احساس درد خفیفی که ممکن است در طول جلسات لیزر تجربه کنید را به طور کامل از بین می برد.
  • یکی از مزایای دیگر لیزر نسبت به موم انداختن این است که دیگر لازم نیست در فواصل بین جلسات لیزر بگذارید موهای زائدتان رشد کند بلکه می توانید به راحتی آنها را شیو کنید و موهای زائد خود را برطرف نمایید.
  • قبل از لیزر موهای زائد از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید خودداری کنید زیرا هنگامی که شما در مقابل نور خورشید قرار می گیرید پوست شما شروع به تولید ملانین بیشتری می ‌کند و ملانین تولید شده به جذب انرژی حاصل از دستگاه لیزر می پردازد و باعث آسیب دیدگی پوست خواهد شد. به علاوه هنگامی که پوست تیره می ‌شود دستگاه نمی ‌تواند بین پوست و فولیکول ‌های موی شما تمایز قائل شود به همین دلیل باید حداقل به مدت ۴ هفته قبل از درمان با لیزر از نور آفتاب دوری کنید و پس از درمان نیز تا دو هفته مقابل نور آفتاب قرار نگیرید.

Facebook Previews 67 1 300x157 - لیزر موی آقایان (قسمت اول)| لیزر موهای زائد مردانه| لیزر موهای زائد آقایان تهران

 • قبل از مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد خود را شیو کنید تا نور لیزر بتواند به راحتی به فولیکول های مو برخورد کند. در صورتی که قرار است برای لیزر موهای زائد خود به مرکز لیزر مراجعه کنید حتما شب قبل از مراجعه به کلینیک بدن خود را شیو کنید.
 • شما می توانید از لیزر برای برطرف کردن موهای زائد همه نقاط بدن خود از قبیل صورت، پشت گردن، زیر بغل، قفسه سینه، ناحیه تناسلی و کمر استفاده کنید. خلاصه بگوییم از فرق سر تا نوک پا? لیزر موهای زائد کمر، قفسه سینه و ناحیه تناسلی آقایان بیشترین نقاطی است که تحت درمان با لیزر قرار می ‌گیرند.
 • موهای زائد بدن باعث می شود که عضلات شما به خوبی دیده نشوند و به عبارتی ساعت ها تمرین و ورزش شما به هدر برود اما هنگامی که موهای زائد خود را برطرف می کنید امکان دیده شدن عضلات خود را فراهم خواهد کرد و عضلات شما ظاهر زیبایی را به وجود خواهند آورد.

لیزر موهای زائد اندام های خصوصی آقایان

امروزه با افزایش محبوبیت لیزر موی آقایان این سوال که آیا لیزر موی آقایان بر توانایی باروری آنها تاثیر منفی می ‌گذارد یا خیر بیشتر از گذشته مطرح می ‌شود. باید خدمت تان عرض کنم که اصلا نگران این مسئله نباشید زیرا لیزر موهای زائد یک روش کاملا ایمن است و توسط اپراتورهای با تجربه و با استفاده از جدیدترین دستگاه های لیزر انجام می ‌شود و هیچ مشکلی را برای شما ایجاد نخواهد کرد. در حقیقت لیزر موهای زائد فقط فولیکول ‌های مو را هدف قرار می ‌دهد و اصلا توانایی نفوذ به درون بافت های بدن را ندارد پس هیچ تاثیری بر روی باروری و عملکرد جنسی آقایان نخواهد گذاشت.

آیا لیزر موی آقایان درد دارد؟

به طور کلی درد حاصل از لیزر موهای زائد در مقایسه با موم انداختن یا بریدگی پوست حاصل از طریق کشیدن بسیار ناچیز است و ممکن است شما با توجه به ناحیه ای که قرار است تحت درمان قرار بگیرد و آستانه تحمل درد، دچار سوزش خفیف شوید که به خوبی قابل تحمل است. اگر احساس می کنید که ممکن است توانایی تحمل این سوزش خفیف را نداشته باشید می توانید برای پیشگیری از بروز این مشکل در صورت تمایل قبل از شروع درمان با لیزر قرص مسکن مصرف کنید و از نتایج حاصل از لیزر موهای زائد خود لذت ببرید.
به خاطر داشته باشید که برای کسب نتایج عالی از لیزر موهای زائد باید همه جلسات لازم برای برطرف کردن موهای اضافی بدن خود را تکمیل کنید در غیر این صورت نتایج مورد انتظار به دست نخواهد آمد.

مترجم: لیلا عبدالملکی

منبع

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x