Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم

لیزر سوپرانو پلاتینیوم جدیدترین، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد کوچک ترین درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

10 1,859
پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیومReviewed by مینو زرفش - لیزر سوپرانو پلاتینیوم on May 28Rating: 5.0پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوملیزر سوپرانو پلاتینیوم جدیدترین، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد کوچک ترین درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

لیزر سوپرانو پلاتینیوم جدیدترین، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد کوچک ترین درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

تخفیفات ویژه عید در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

درباره لیزر سوپرانو پلاتینیوم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

لیزر سوپرانو پلاتینیوم در چه مواردی استفاده می شود؟

پلاتینیوم
لیزر سوپرانو

از لیزر سوپرانو پلاتینیوم برای از بین بردن طولانی مدت موهای زائد و کاهش دائمی آن ها در انواع پوست استفاده می شود. در این روش، موهای تیره به دلیل تراکم بالای ملانین های تیره، راحت تر درمان می شوند.

موهای بسیار روشن، ملانین کمتری دارند و در نتیجه، حرارت کمتری برای از بین بردن آن ها تولید می شود. موهای خاکستری (سفید) تقریبا هیچ ملانینی ندارند و به همین خاطر برای درمان لیزر موهای زائد مناسب نیستند.

لایه فوقانی پوست اپیدرم نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض نور UV قرار گیرد، تراکم آن افزایش می یابد. به طور کل، لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند، مناسب نمی باشد.

 

لیزر سوپرانو پلاتینیوم در چه مواردی مناسب نیست؟

به طور کل، انجام لیزر موهای زائد در افرادی که در صورن ابتلا به شرایط زیر، مناسب نمی باشد:

 • سابقه ابتلا به سرطان، به ویژه سرطان پوست
 • بارداری (از جمله IVF)
 • مصرف داروهای حساس به نور، داروهای گیاهی یا داروهای رقیق کننده خون
 • قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید یا برنزه کردن 4 هفته قبل یا بعد از لیزر
 • ویروس هرپس سیمپلکس فعال (تبخال) در محل درمان
 • سابقه اسکار کلوئید
 • دیابت وابسته به انسولین
 • پوست بسیار شکننده یا خشک
 • صرع

 

چرا حین لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم از ژل استفاده می شود؟

.jpg - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
دستگاه الکس دایود پلاتینیوم

این امر جهت کمک به حرکت نرم و روان هندپیس لیزر بر روی سطح پوست می باشد.

 

درمان چگونه انجام می شود؟

اپلیکاتور دستگاه سوپرانو پلاتینیوم در تماس با پوست قرار می گیرد و یا نور لیزر به واسطه هندپیس به پوست منتقل می شود تا موجب ریزش موهای طبیعی به طور طبیعی شود.

 

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم دردناک است؟

کلینیک لیزر موهای زائد در بوشهر
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با استفاده از این دستگاه فوق العاده بدون درد است. به طور کل، ریزش مو به طور طبیعی می تواند ناراحتی های خفیفی ایجاد کند. به هر حال، حین فرایند لیزر، دستگاه خنک کننده دائما در حال فعالیت است. به همین دلیل هیچ دردی شما را تهدید نخواهد کرد.

 

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم عوارض و خطراتی دارد؟

پوست برخی از بیماران بلافاصله پس از درمان لیزر موهای زائد کاملا قرمز می شود. در موارد  بسیار نادر نیز پوست دچار تاول هایی می گردد که در اثر قرارگیری بیش از حد در معرض نور خورشید رخ می دهد. با این حال، اکثر بیماران هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی ذکر شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز از بین می روند.

 

آیا لازم است پیش از درمان لیزر، موهای زائد را شیو کرد؟

5 300x264 - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
شیو کردن بین جلسات لیزر

هنگامی که برای درمان لیزر موهای زائد خود مراجعه می کنید، موها باید طولی بین 1 تا 2 میلی متر طول داشته باشند، بنابراین می توانید موهای زائد خود را پیش از مراجعه شیو کنید. موهای بلند انرژی بیشتری را به کار می گیرند و مانع از رسیدن انرژی به فولیکول مو می شوند.

بنابراین قبل از جلسه درمان موهای زائد خود را شیو کنید تا حداکثر انتقال انرژی صورت گیرد. هنگامی که چند روز از شیو کردن تان گذشت و شما قادر به رویت موهای زائد جدید بودید، می توانید مجددا آن ها را شیو کنید. با این حال، انجان اپیلاسیون و استفاده از موچین در محل درمان که موجب کنده شده و از ریشه می شوند، ممنوع می باشد.

با اجتناب از اپیلاسیون و وکس 4 هفته قبل از درمان، بسیاری از فولیکول ها که ممکن است محتوی یک تار مو باشند در نتیجه نور لیزر تخریب می شوند.

 

چرا موها پس از درمان لیزر موهای زائد رشد می کنند؟

در درمان لیزر موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم سوپرانو، موها تبخیر نمی شوند. فولیکول های مو به واسطه گرما از بین می روند، اما موها در پوست باقی می مانند و اغلب به اپیدرم متصل می شوند. آنها پس از 1 تا 4 هفته پس از بازسازی اپیدرم، به طور دچار ریزش خواهند شد. در طول این دوره ممکن مشاهده شود که موهایی در حال رشد هستند. این بدان خاطر است که اپیدرم آنها را به سمت جلو سوق می دهد.

 

درمان با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم چقدر طول میکشد؟

بهترین لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

درمان موهای زائد صورت ممکن است حدود 10 دقیقه طول بکشد، در حالی که هر دو پا و یا کل کمر حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول می کشد. بنابراین، می توان گفت که طول مدت درمان بستگی به ناحیه تحت درمان دارد.

 

به چند جلسه درمان لیزر موهای زائد نیاز است؟

تنها موهای در مرحله رشد می توانند درمان لیزر شوند. تعداد موهای این مرحله از 10 تا 70 درصد بسته به قسمت های مختلف بدن، متفاوت است. طول دوره های رشد مو نیز متفاوت است. در اکثر بیماران (در صورت برقرار بودن تعادل هورمون ها) هشت جلسه درمان برای لیزر موهای زائد کل بدن کافی است.

موهای صورت ممکن است نیاز به درمان بیشتری داشته باشند. پس از اولین درمان بیشتر بیماران شاهد کاهش قابل توجهی در تراکم مو خواهد بود. همچنین موهای جدیدی که رشد پیدا می کنند، نازک تر می شوند. لازم به ذکر است که اولین جلسه درمان باید با فاز آناژن (مرحله رشد) تطابق زمانی داشته باشد. این امر ممکن است موجب رشد دوباره مو شود اما در واقع، این موهایی هستند که در مرحله خواب به سر می بردند و اکنون زمان رشد شان فرا رسیده است.

 

چگونه برای درمان لیزر با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم آماده شوم؟

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران
کلینیک لیزر موهای زائد

لازم است قبل و در طول کل فرایند درمان، 1 ماه پیش شروع درمان لیزر موهای زائد خود از برنزه کردن اجتناب کنید تا از بروز عوارض ناشی از جذب نور بیش از حد در اپیدرم اجتناب کنید. بلافاصله پس از درمان لیزر، پوست به طور ویژه ای در برابر اشعه ماوراء بنفش حساس می شود و باید 4 الی 5 روز از قرار گیری در معرض نور خورشید قوی اجتناب کنید.

لطفا در روز درمان از دئودورانت، عطر و یا محصولات آروماتراپی استفاده نکنید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع خارجی برای مطالعه بیشتر

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


10 نظرات
 1. زهرا جم می گوید

  سلام.ببخشید به چه دلیلی بین جلسات لیزر با دستگاه پلاتینیوم میگن شیو نکنیم؟اصلا دلیل علمی داره؟

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیزم
   حین جلسات لیزر بهتر است شیو موها مدیریت شود تا تغییرات را مشاهده نمایید. حین جلسات لیزر می توانید شیو کنید و منعی وجود ندارد اما بهتر است کمترین تعداد ممکن باشد.

 2. سما می گوید

  سلام ببخشید روی موهای بازو که نازک هستن و موهای بالای کمر هم تاثیر میذاره؟ به من گفتن تاثیر نمیذاره و ممکنه حتی موهای این قسمت ها رو ضخیم تر کنه درسته چنین چیزی؟ و اینکه گفتن روی غدد شیردهی تاثیر میذاره و اون قسمت رو انجام ندادن برای من…ممنون از پاسخگوئیتون

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   موهای کرکی طیف وسیعی دارد برخی موهای کرکی قابل از بین بردن هستند. در حال حاضر تنها دستگاهی که موهای زائد را از بین می برد دستگاه اسکلپیون (ساخت کمپانی زایس آلمان) می باشد. مابقی دستگاه ها همان طور که ذکر کردید موجب ضخیم شدن موها می شوند.
   شعبه شماره یک تهران اسکین، مجهز به این دستگاه می باشد.

 3. تاتی می گوید

  سلام دستگاه پلاتینیوم بادستگاه الکس دایودچ تفاوتی داره کدوم نتیجه بهتری داره برای پوست سفیدباموهای تیره؟

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   هر دو عملکرد یکسانی دارند.
   در مورد پوست های سفید با موهای مشکی دستگاه شمال تهران مجموعه تهران اسکین مناسب تر می باشد زیرا طول موج متمرکز الکساندرایت را دارا می باشد و همزمان هم روی فولیکول های مو موثر می باشد و هم عروق تغذیه رسان موها را مسدود می کند و این موجب اثر بخشی دو برابر و ماندگاری بیشتر نسبت به سایر دستگاه ها می شود.
   هم چنین از نظر درد، دستگاه اسکلپیون بی درد ترین و بهداشتی ترین دستگاه موجود در ایران می باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را مطالعه فرمایید.

   https://www.tehranskin.com/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D9%88/

 4. مهتال می گوید

  سلام من میخوام صورتم لیزر کنم موهاش خیلی ضخیم دستگاه پلاتینیوم یا الکساندرلایت کندلا برام خوبه لطفا راهنمای کنید

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   هر دو مناسب می باشند اما موثرترین دستگاه در حال حاضر دستگاه اسکلپیون (مدیواستار) ساخت کمپانی زایس آلمان می باشد. زیرا دستگاه هایی که نام بردید فقط روی فولیکول های مو موثر می باشند اما دستگاه اسکلپیون علاوه بر فولیکول های مو، عروق تغذیه رسان موها را نیز مسدود می نماید و اثر بخشی آن دو برابر می باشد این باعث می گردد که بعد از اتمام جلسات لیزر درمانی، حذف موهای زائد ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 5. ياس می گوید

  در كل بهترين دستگاه موجود براي ليزرسوپرانو هست؟

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر برندهای مختلی در حوزه لیزر موهای زائد استفاده می گردد اما تعداد خاصی معتبر و با کیفیت می باشند. در حال حاضر لیزر اسکلپیون (مدیواستار) ساخت کمپانی زایس آلمان بهترین و جدیدترین دستگاه حوزه لیزر در ایران می باشد.
   دستگاه لیزر سوپرانو نیز جزو برند های مناسب می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.