پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم

لیزر سوپرانو پلاتینیوم جدیدترین، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد کوچک ترین درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

لیزر سوپرانو پلاتینیوم جدیدترین، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد کوچک ترین درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

لیزر سوپرانو پلاتینیوم جدیدترین، سریع ترین و موثرترین دستگاه لیزر در فرایند لیزر موهای زائد دائمی برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می باشد. این دستگاه مجهز به TEC (سیستم خنک کننده بسیار قوی) برای تماس با پوست می باشد که می تواند با وجود این قابلیت، توان های بالای لیزر را بدون ایجاد کوچک ترین درد و سوختگی روی سطح پوست اعمال نماید.

درباره لیزر سوپرانو پلاتینیوم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

لیزر سوپرانو پلاتینیوم در چه مواردی استفاده می شود؟

download 1 2 - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
لیزر سوپرانو

از لیزر سوپرانو پلاتینیوم برای از بین بردن طولانی مدت موهای زائد و کاهش دائمی آن ها در انواع پوست استفاده می شود. در این روش، موهای تیره به دلیل تراکم بالای ملانین های تیره، راحت تر درمان می شوند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

موهای بسیار روشن، ملانین کمتری دارند و در نتیجه، حرارت کمتری برای از بین بردن آن ها تولید می شود. موهای خاکستری (سفید) تقریبا هیچ ملانینی ندارند و به همین خاطر برای درمان لیزر موهای زائد مناسب نیستند.

لایه فوقانی پوست اپیدرم نیز حاوی ملانین است و هنگامی که پوست در معرض نور UV قرار گیرد، تراکم آن افزایش می یابد. به طور کل، لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند، مناسب نمی باشد.

 

لیزر سوپرانو پلاتینیوم در چه مواردی مناسب نیست؟

به طور کل، انجام لیزر موهای زائد در افرادی که در صورن ابتلا به شرایط زیر، مناسب نمی باشد:

  • سابقه ابتلا به سرطان، به ویژه سرطان پوست
  • بارداری (از جمله IVF)
  • مصرف داروهای حساس به نور، داروهای گیاهی یا داروهای رقیق کننده خون
  • قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید یا برنزه کردن 4 هفته قبل یا بعد از لیزر
  • ویروس هرپس سیمپلکس فعال (تبخال) در محل درمان
  • سابقه اسکار کلوئید
  • دیابت وابسته به انسولین
  • پوست بسیار شکننده یا خشک
  • صرع

 

چرا حین لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم از ژل استفاده می شود؟

.jpg - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
دستگاه الکس دایود پلاتینیوم

این امر جهت کمک به حرکت نرم و روان هندپیس لیزر بر روی سطح پوست می باشد.

 

درمان چگونه انجام می شود؟

اپلیکاتور دستگاه سوپرانو پلاتینیوم در تماس با پوست قرار می گیرد و یا نور لیزر به واسطه هندپیس به پوست منتقل می شود تا موجب ریزش موهای طبیعی به طور طبیعی شود.

 

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم دردناک است؟

images 3 - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با استفاده از این دستگاه فوق العاده بدون درد است. به طور کل، ریزش مو به طور طبیعی می تواند ناراحتی های خفیفی ایجاد کند. به هر حال، حین فرایند لیزر، دستگاه خنک کننده دائما در حال فعالیت است. به همین دلیل هیچ دردی شما را تهدید نخواهد کرد.

 

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم عوارض و خطراتی دارد؟

پوست برخی از بیماران بلافاصله پس از درمان لیزر موهای زائد کاملا قرمز می شود. در موارد  بسیار نادر نیز پوست دچار تاول هایی می گردد که در اثر قرارگیری بیش از حد در معرض نور خورشید رخ می دهد. با این حال، اکثر بیماران هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند و واکنش های پوستی ذکر شده معمولا در عرض چند ساعت تا چند روز از بین می روند.

 

آیا لازم است پیش از درمان لیزر، موهای زائد را شیو کرد؟

5 300x264 - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
شیو کردن بین جلسات لیزر

هنگامی که برای درمان لیزر موهای زائد خود مراجعه می کنید، موها باید طولی بین 1 تا 2 میلی متر طول داشته باشند، بنابراین می توانید موهای زائد خود را پیش از مراجعه شیو کنید. موهای بلند انرژی بیشتری را به کار می گیرند و مانع از رسیدن انرژی به فولیکول مو می شوند.

بنابراین قبل از جلسه درمان موهای زائد خود را شیو کنید تا حداکثر انتقال انرژی صورت گیرد. هنگامی که چند روز از شیو کردن تان گذشت و شما قادر به رویت موهای زائد جدید بودید، می توانید مجددا آن ها را شیو کنید. با این حال، انجان اپیلاسیون و استفاده از موچین در محل درمان که موجب کنده شده و از ریشه می شوند، ممنوع می باشد.

با اجتناب از اپیلاسیون و وکس 4 هفته قبل از درمان، بسیاری از فولیکول ها که ممکن است محتوی یک تار مو باشند در نتیجه نور لیزر تخریب می شوند.

 

چرا موها پس از درمان لیزر موهای زائد رشد می کنند؟

در درمان لیزر موهای زائد با دستگاه پلاتینیوم سوپرانو، موها تبخیر نمی شوند. فولیکول های مو به واسطه گرما از بین می روند، اما موها در پوست باقی می مانند و اغلب به اپیدرم متصل می شوند. آنها پس از 1 تا 4 هفته پس از بازسازی اپیدرم، به طور دچار ریزش خواهند شد. در طول این دوره ممکن مشاهده شود که موهایی در حال رشد هستند. این بدان خاطر است که اپیدرم آنها را به سمت جلو سوق می دهد.

 

درمان با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم چقدر طول میکشد؟

laser hair removal2 300x180 - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
لیزر موهای زائد

درمان موهای زائد صورت ممکن است حدود 10 دقیقه طول بکشد، در حالی که هر دو پا و یا کل کمر حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول می کشد. بنابراین، می توان گفت که طول مدت درمان بستگی به ناحیه تحت درمان دارد.

 

به چند جلسه درمان لیزر موهای زائد نیاز است؟

تنها موهای در مرحله رشد می توانند درمان لیزر شوند. تعداد موهای این مرحله از 10 تا 70 درصد بسته به قسمت های مختلف بدن، متفاوت است. طول دوره های رشد مو نیز متفاوت است. در اکثر بیماران (در صورت برقرار بودن تعادل هورمون ها) هشت جلسه درمان برای لیزر موهای زائد کل بدن کافی است.

موهای صورت ممکن است نیاز به درمان بیشتری داشته باشند. پس از اولین درمان بیشتر بیماران شاهد کاهش قابل توجهی در تراکم مو خواهد بود. همچنین موهای جدیدی که رشد پیدا می کنند، نازک تر می شوند. لازم به ذکر است که اولین جلسه درمان باید با فاز آناژن (مرحله رشد) تطابق زمانی داشته باشد. این امر ممکن است موجب رشد دوباره مو شود اما در واقع، این موهایی هستند که در مرحله خواب به سر می بردند و اکنون زمان رشد شان فرا رسیده است.

 

چگونه برای درمان لیزر با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم آماده شوم؟

Candela Medical Grade Laser Hair Removal 300x200 - پاسخ به سوالات متداول شما در خصوص لیزر موهای زائد سوپرانو پلاتینیوم
کلینیک لیزر موهای زائد

لازم است قبل و در طول کل فرایند درمان، 1 ماه پیش شروع درمان لیزر موهای زائد خود از برنزه کردن اجتناب کنید تا از بروز عوارض ناشی از جذب نور بیش از حد در اپیدرم اجتناب کنید. بلافاصله پس از درمان لیزر، پوست به طور ویژه ای در برابر اشعه ماوراء بنفش حساس می شود و باید 4 الی 5 روز از قرار گیری در معرض نور خورشید قوی اجتناب کنید.

لطفا در روز درمان از دئودورانت، عطر و یا محصولات آروماتراپی استفاده نکنید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع خارجی برای مطالعه بیشتر

3.5 6 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

48 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
زهرا جم
زهرا جم
4 years ago

سلام.ببخشید به چه دلیلی بین جلسات لیزر با دستگاه پلاتینیوم میگن شیو نکنیم؟اصلا دلیل علمی داره؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  زهرا جم

سلام دوست عزیزم
حین جلسات لیزر بهتر است شیو موها مدیریت شود تا تغییرات را مشاهده نمایید. حین جلسات لیزر می توانید شیو کنید و منعی وجود ندارد اما بهتر است کمترین تعداد ممکن باشد.

سما
سما
4 years ago

سلام ببخشید روی موهای بازو که نازک هستن و موهای بالای کمر هم تاثیر میذاره؟ به من گفتن تاثیر نمیذاره و ممکنه حتی موهای این قسمت ها رو ضخیم تر کنه درسته چنین چیزی؟ و اینکه گفتن روی غدد شیردهی تاثیر میذاره و اون قسمت رو انجام ندادن برای من…ممنون از پاسخگوئیتون

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  سما

سلام دوست عزیز
موهای کرکی طیف وسیعی دارد برخی موهای کرکی قابل از بین بردن هستند. در حال حاضر تنها دستگاهی که موهای زائد را از بین می برد دستگاه اسکلپیون (ساخت کمپانی زایس آلمان) می باشد. مابقی دستگاه ها همان طور که ذکر کردید موجب ضخیم شدن موها می شوند.
شعبه شماره یک تهران اسکین، مجهز به این دستگاه می باشد.

تاتی
تاتی
4 years ago

سلام دستگاه پلاتینیوم بادستگاه الکس دایودچ تفاوتی داره کدوم نتیجه بهتری داره برای پوست سفیدباموهای تیره؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  تاتی

سلام دوست عزیز هر دو عملکرد یکسانی دارند. در مورد پوست های سفید با موهای مشکی دستگاه شمال تهران مجموعه تهران اسکین مناسب تر می باشد زیرا طول موج متمرکز الکساندرایت را دارا می باشد و همزمان هم روی فولیکول های مو موثر می باشد و هم عروق تغذیه رسان موها را مسدود می کند و این موجب اثر بخشی دو برابر و ماندگاری بیشتر نسبت به سایر دستگاه ها می شود. هم چنین از نظر درد، دستگاه اسکلپیون بی درد ترین و بهداشتی ترین دستگاه موجود در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را مطالعه فرمایید.… بیشتر بخونید

مهتال
مهتال
3 years ago

سلام من میخوام صورتم لیزر کنم موهاش خیلی ضخیم دستگاه پلاتینیوم یا الکساندرلایت کندلا برام خوبه لطفا راهنمای کنید

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  مهتال

سلام دوست عزیز
هر دو مناسب می باشند اما موثرترین دستگاه در حال حاضر دستگاه اسکلپیون (مدیواستار) ساخت کمپانی زایس آلمان می باشد. زیرا دستگاه هایی که نام بردید فقط روی فولیکول های مو موثر می باشند اما دستگاه اسکلپیون علاوه بر فولیکول های مو، عروق تغذیه رسان موها را نیز مسدود می نماید و اثر بخشی آن دو برابر می باشد این باعث می گردد که بعد از اتمام جلسات لیزر درمانی، حذف موهای زائد ماندگاری بیشتری داشته باشد.

ياس
ياس
3 years ago

در كل بهترين دستگاه موجود براي ليزرسوپرانو هست؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  ياس

سلام دوست عزیز
در حال حاضر برندهای مختلی در حوزه لیزر موهای زائد استفاده می گردد اما تعداد خاصی معتبر و با کیفیت می باشند. در حال حاضر لیزر اسکلپیون (مدیواستار) ساخت کمپانی زایس آلمان بهترین و جدیدترین دستگاه حوزه لیزر در ایران می باشد.
دستگاه لیزر سوپرانو نیز جزو برند های مناسب می باشد.

بهار
بهار
3 years ago

سلام راسته ميگن دستگاه هاي كشيدني مثل سوپرانو پلاتينيوم پلاس اول باعث ريزش مو ميشه بعد از دوره درمان موهارو ضخيم تر ميكنه؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  بهار

سلام دوست عزیز
دستگاه های موجود در ایران طول موج حذف موهای کرکی را ندارند و به موهای ضخیم تبدیل می کنند بنابراین اگر با چنین دستگاه هایی موهای نازک لیزر شود به موهای زائد تبدیل می گردد.
تنها دستگاه موجود در ایران، که موجب ضخیم شدن موها پس از مدتی نمی شود و تکنولوژی حذف موهای زائد را دارد دستگاه اسکلپیون (مدیواستار) ساخت کمپانی زایس آلمان می باشد.
مرکز شمال مجموعه تهران اسکین مجهز به این دستگاه می باشد.

مارال
مارال
3 years ago

آیا دستگاه اسکلپیون در شیراز هم وجود داره؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  مارال

سلام دوست عزیز
خیر

Maryam
Maryam
3 years ago

من جلسه اولی هست ک رفتم لیزر الان ۱هفته هس میگذره اصلا موهام کمتر نشده یا نریخته بلکه بیشتر و کلفت تر هم شده بنظرتون ادامه بدم.

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  Maryam

سلام دوست عزیز
ذکر نکرده اید که با چه دستگاه لیزر انجام شده است، برند دستگاه مهم می باشد.

پریا
پریا
3 years ago

سلام من ۳ جلسه با دستگاه پلاتینیوم پلاس با فرکانس قوی لیزر کل بدن شدم ولی جلسه ۴ با دستگاه پلاتینیوم با فرکانس ضعیف تر لیزر شدم.این باعث در اومدن موهای زاید میشه؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  پریا

سلام دوست عزیز
برای پاسخ قطعی در این خصوص نیاز به بررسی پرونده و درجات جلسات لیزر شما می باشد.
برای جوابدهی مثبت در پروسه لیزر، نیاز می باشد که از دستگاه لیزر با برند خوبی استفاده نمایید، برندهای خوب در سایت اطلاع رسانی شده است هم چنین جلسات لیزر دقیق و منظم انجام شود و درجات لیزر متناسب با نوع پوست و ضخامت موها تنظیم گردد.

رها
رها
3 years ago

با سلام و احترام یه سوال داشتم.اگه برای جلسه چهارم لیزر کل بدن در یک ماه دو بار لیزر پلاتینیوم پلاس به فاصله ۱۵ روز انجام بدیم ضرری داره ؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  رها

سلام دوست عزیز
خیر این فاصله زمانی توصیه نمی شود زیرا اثر بخشی مثبتی نخواهد داشت و ممکن است به پوست نیز آسیب برسد.

پریا
پریا
3 years ago

ممنون از راهنماییتون .من از سوال قبل که پرسیدم متظورم این بود جلسه چهارم که با فرکانس و درجه ضعیف تر لیزر انجام دادم ممکنه باعث بشه موهایی هم که ریخته بود دوباره در بیاد یا رشد موهای بدنم دوباره زیاد بشه.اصلا همچین چیزیو باعث میشه کلا؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  پریا

سلام دوست عزیز
همان طور که در پاسخ قبلی ذکر کردیم باید پرونده لیزر شما و نوع پوست شما بررس شود. گاهی نیاز به افزایش درجه در جلسات بعدی می باشد و گاهی به علت واکنش های پوستی و یا ریزش مناسب می توان درجات را پایین تر در نظر گرفت.

نگار
نگار
3 years ago

ایا دستگاه اسکلپیون در مشهد هم وجود دارد؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  نگار

سلام دوست عزیز
خیر

aisan
aisan
3 years ago

سلام ایا دستگاه اسکلپیون در تبریز وجود داره؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  aisan

سلام دوست عزیز
اطلاعات دقیقی در این خصوص نداریم.

الی
الی
3 years ago

کدام لیزر به روشن شدن پوست سبزه با موی مشکی کمک میکنه؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  الی

سلام دوست عزیز
جهت ارائه راهکار دقیق در این خصوص، نیاز به بررسی پوستتان می باشد.

فاطمه
فاطمه
2 years ago

سلام من سه جلسه بادستگاه پلاتینیوم پلاس انجام دادم وموهام اصلاتغییری نکرده وبرای پاوبیکینی کلا۱۵دقیقه طول میکشه واصلایه ساعت تایم نمیزاره ایامشکل زمان کم هست؟لطفاازطریق ایمیلم جواب بدین ممنون

گروه پژوهشی پوست و لیزر مو
Admin
پاسخ به  فاطمه

بهتر است با دستگاه دیگری ادامه دهید مثلا کندلا

بهار
بهار
2 years ago

سلام.وقت بخیر.ببخشید برای لیزر با دستگاه سوپرانو پلاتینیوم آیا مراجعه کننده نیاز به عینک ندارد؟من جایی رفتم بهم عینک نداد،فقط خودش عینک زد گفت چون اپراتور مستقیم به نور نگاه میکنه باید عینک بزنه ولی شما احتیاج به عینک نداری چون نورش پخش نمیشه

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  بهار

سلام دوست عزیز
کلیه دستگاه ها باید مراجعین لیزر، عینک استفاده نمایند زیرا ممکن است به چشم آسیب وارد شود. جلسات بعدی حتما از عینک استفاده کنید.

مائده
مائده
2 years ago

سلام وقت بخیر ایا پس از قطع ۸ جبسه با سوپر نوایس موها بازگشت داره و اینکه اشعه این لیزر از نوعIplهست؟من شنیدمIpLپس از ی دوره برمیگرده

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  مائده

سلام دوست عزیز
برندی که نام بردید جزو برندهای معتبر و شناخته شده نمی باشد.
چنانچه IPL باشد لیزر نمی باشد و شبه لیزر می باشد بنابراین جوابدهی و اثربخشی بالا نخواهد داشت.
بهتر است جهت جوابدهی موثر لیزر، برند معتبر و با کیفیت انتخاب کنید.
برندهای معتبر در سایت اطلاع رسانی گردیده است.

آوا
آوا
1 year ago

آیا حساسیت به امواج لیزر و بروز لک با پلاتینیوم صحت دارد؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  آوا

سلام دوست عزیز
چنانچه این دستگاه را برای رفع موهای زائد انتخاب نموده اید پیشنهاد می کنیم برند معتبرتری انتخاب گردد.
در حال حاضر دستگاه های متعدد و معتبری در این حوزه وجود دارد که در سایت اطلاع رسانی گردیده است.

زینب
زینب
1 year ago

سلام بین جلسات شارژ با این دستگاه باز هم باید موها شیو بشن؟یا باید اپیلاسیون کنیم؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  زینب

سلام دوست عزیز
فواصل بین جلسات لیزر، موها فقط با ژیلت باید شیو شوند.
اپیلاسیون به صورت موقت می تواند موجب خارج شدن ریشه ها گردد که این موجب رشد موهای بیشتر و عدم نتیجه حین جلسات شارژ گردد.

ارزو
ارزو
1 year ago

سلام وقتتون بخیر من پوستم گندمیه و موهای زخیمی دارم 5جلسه رفتم پلاتینیوم پلاس اما از جلسه 4ی سری ازموها برگشت داشتن اما گفتن عادیه و ازجلسه 6 همش میریزه آیا این درسته؟ یا من موهام بازگشت داشته و جواب نگرفتم؟؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  ارزو

سلام دوست عزیز
دستگاه پلاتینیوم چینی و جزو برندهای متوسط با جوابدهی معمولی می باشد. جهت جوابدهی بهتر، توصیه می شود با برند با کیفیت تر و ساخت کمپانی معتبرتری جلسات لیزر درمانی خود را انجام دهید.
برندها معتبر در سایت معرفی گردیده است.
شعبه های تهران مجموعه تهران اسکین نیز، مجهز به این برندها می باشند.

لیلی
لیلی
1 year ago

سلام وقتتون بخیر،میشه درمورد دستگاه لیزر راهنمایی کنین به کجا اعتماد کنیم،آیا اثربخشی لیزر بستگی به وارداتی و غیر وارداتی بودنش داره؟ دستگاه لیزری که چیلر خنک کنندش جداست ینی وارداتی نیس ساخت ایرانه و اونی که چیلر خنک کنندش داخلشه ینی وارداتیه اثربخشیش بهتره؟همچنین در مورد تک و دو هندپیس بودنش ممنون میشم راهنمایی کنین.

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  لیلی

سلام دوست عزیز برندهای معتبر لیزر، ساخت کمپانی های معتبر در دنیا و وارداتی می باشند. کولینگ برندهای معتبر نیز می تواند با یکدیگر متفاوت باشد و نوع خاصی نشان از برتری ندارد. در مورد برندهای معتبر و تکنولوژی این گونه دستگاه ها، به تفصیل در سایت اطلاع رسانی گردیده است. هم چنین می توانید از طریق صفحه معرفی مراکز با مراکز تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند. برند دستگاه و کمپانی سازنده دستگاه در انتخاب آن برای پروسه لیزر درمانی حائز اهمیت می باشد. از طریق پیج های اینستاگرام نیز اطلاعات زیاذی در این زمینه می توانید کسب نمایید.… بیشتر بخونید

زهرا
زهرا
1 year ago

سلام وقت تون بخیر ببخشید من ۲ جلسه با دستگاه آیس پلاتینیوم لیزر انجام دادم و حین لیزر از ژل استفاده نمیکنند؟ آیا ضرر داره؟؟من شنیدم که سرطان زاست؟؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  زهرا

سلام دوست عزیز
دستگاه پلاتینیوم چینی و جزو برندهای متوسط با جوابدهی معمولی می باشد. جهت جوابدهی بهتر، توصیه می شود با برند با کیفیت تر و ساخت کمپانی معتبرتری جلسات لیزر درمانی خود را انجام دهید.
برندها معتبر در سایت معرفی گردیده است.
شعبه های تهران مجموعه تهران اسکین نیز، مجهز به این برندها می باشند.

اسیه
اسیه
11 months ago

سلام وقت بخیر ببخشید من جلسه ۵ لیزر کل بدن انجام دادم با دستگاه سوپرانو ۲۰۲۱.موهای بدنم مرتب داره در میاد.الان شنیدم ک درجه زیر ۱۵،۰۰۰ تا تاثیرش کمتره و لاید جلسات بیشتری بریم.ایا درسته؟ از کجا بفهمم ک با چه درجه ای داره کار میکنه؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  اسیه

سلام دوست گرامی
مهم تر از درجه، برند دستگاه می باشد.
دستگاه سوپرانو جزو برندهای معتبر حیطه لیزر نمی باشد بنابراین جهت جوابدهی موثر، توصیه می شود برند معتبر انتخاب نمایید.

ninna
ninna
3 months ago

برای پوست سبزه با موهای مشکی دستگاه الکس دایود بهتره یا الکس ؟

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  ninna

سلام دوست عزیز دستگاه لیزر معتبر فقط یک طول موج دارد بنابراین زمانی که در خصوص معرفی دستگاهی گفته می شود هر 3 طول موج الکس، دایود، و ان دی یاگ را دارا می باشد یعنی دستگاه چینی و متفرقه می باشد. در خصوص هر طول موج نیز برندها متنوع می باشد یعنی دستگاه های دایود می تواند چینی، کره ای، آلمانی، آمریکایی و … باشد. برند دستگاه لیزر در تعیین کیفیت و اثربخشی بسیار مهم می باشد. در وب سایت، برندهای معتبر لیزر اطلاع رسانی گردیده است. هم چنین در پیج های اینستاکرام زیر نیز اطلاعات جامع و کاملی… بیشتر بخونید

48
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x