چجوری باید برای لیزر موهای زائد برزیلی آماده بشم؟

لیزر برزیلی چیست؟ چه مزایایی دارد؟ هزینه آن چقدر است؟

سلام لیزر برزیلی ، خداحافظ موهای زائد تناسلی!

لیزر موهای زائد تناسلی
لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی

هیچ حسی بهتر از احساسی که بعد از شیو کردن موهای زائد خود پس از استحمام دارید، نیست: تجربه صافی و بی مویی! حال تصور کنید این حس را هر روز تجربه کنید، حتی در مواقعی که زمان تان محدود است و فقط 5 دقیقه برای دوش گرفتن فرصت دارید! با لیزر برزیلی، تمیزی و تازگی ناحیه تناسلی خود را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد. 

دیگر لازم نیست خارش و التهاب بعد از شیو کردن را تحمل کنید. با لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی به سبک برزیلی، موهای زائد تان چنان از بین خواهد رفت که گویی هیچ وقت مویی در این ناحیه رشد نکرده بوده است. استفاده از ژیلت و انجام اپیلاسیون را فراموش کنید و به لیزر فکر کنید. 

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

اگر در فکر انجام لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی خود هستید، لیزر برزیلی را انتخاب کنید. در سال های اخیر، این سبک یکی از محبوب ترین روش های حذف موهای زائد تناسلی بوده است. از 4000 سال قبل از میلاد مسیح، از بین بردن موهای زائد، از جمله ناحیه تناسلی در بین زنان مرسوم بوده است. 

با رواج پیدا کردن مایو در کشورهای غربی، از بین بردن موهای زائد تناسلی در بین زنان غربی شایع تر شد. تغییر و تنوع سبک لباس های زیر نیز یکی از عوامل ترغیب کننده در این زمینه بود. در دهه های گذشته، تمایل بیشتر به از بین بردن موهای زائد سبب شد که لیزر برزیلی انتخاب بسیار رایجی برای زنان رقم بخورد. لیزر موهای زائد برزیلی، روشی دائمی تر نسبت به سایر روش ها محسوب می شود و تقریبا همه موهای زائد این ناحیه را از بین می برد.  

 

مزایای لیزر برزیلی

لیزر موهای زائد برزیلی
لیزر برزیلی

هنگامی که به سمت ساحل یا لانژ های کنار استخر می روید، نداشتن موی زائد به معنای آسودگی خیال است. به همین دلیل است که ما به شما لیزر برزیلی را پیشنهاد می کنیم. لیزر موهای زائد به سبک برزیلی دارای مزایای زیر است:

  • موهای زائد و ناخواسته خط بیکینی را به طور دائم حذف می کند
  • موجب خراشیدگی و بریدگی ناشی از تیغ اصلاح، اپیلاسیون، کرم های بی رنگ کننده مو و موبر ها نمی شود
  • نیاز به هیچ بخیه یا جراحی ندارد
  • آسایش و راحتی به دنبال دارد
  • متناسب با شیوه زندگی شماست

توجه داشته باشید که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر برزیلی ممکن است متفاوت باشد.  

 

لیزر برزیلی

لیزر برزیلی
لیزر موهای زائد برزیلی

در لیزر برزیلی پالس های نور لیزر به طور انتخابی، با مورد هدف قرار دادن ملانین در فولیکول موهای ناحیه تناسلی، آنها را از بین می برد. رنگدانه موجود در فولیکول مو موجب جذب پالس های نور می شود؛ تا جایی که فولیکول تخریب شده و سرعت رشد مو کاهش می یابد.

انواع لیزر برزیلی

دستگاه های لیزر پیشرفته قادرند موهای زائد را به صورت ایمن و موثر تری از بین ببرند. انتخاب یک مرکز لیزر خوب به شما این امکان را می دهد که برنامه درمان تان را طبق میل خود تنظیم کنید. 

دستگاه های لیزر موهای زائد ما تقریبا در تمام انواع پوست و مو موثر می باشند. موهای قرمز و خاکستری، دو چالش بزرگ در لیزر موهای زائد محسوب می شوند. زیرا تشخیص آنها نسبت به بافت های اطراف برای لیزر بسیار دشوار است. اگر موهای زائدی که می خواهید با لیزر درمان کنید، یکی از این رنگ ها است، می توانید قبل از انجام فرایند لیزر برزیلی ، آن ها را رنگ تیره کنید. 

آمادگی ها و اقدامات قبل از لیزر برزیلی

در میان امن ترین و موثر ترین لیزر های موجود در بازار، دستگاه های Cynosure و دایود به طور معجزه آسایی بر روی تمام انواع پوست و تون های پوستی عمل می کنند. علاوه بر این، دستگاه های مدرن لیزر دارای یک خنک کننده منحصر به فرد هستند که پوست تان را در کل طول جلسات لیزر خنک نگه می دارد. لیزر اندیاگ نیز یکی از بهترین دستگاه های لیزر ما است که برای پوست و موهای تیره تر بسیار مناسب و موثر است. این دستگاه، دارای طول موج طولانی تر است و به رنگ ها و رنگدانه های مختلف، بسیار حساس است. این بدان معنی است که می تواند به طور دقیق تری به فولیکول های مو نفوذ کند و هیچ اثری بر بافت های اطراف نگذارد. 

لازم به ذکر است که در پوست های تیره تر ممکن است احتمال بروز عوارضی چون هیپوپیگمانتاسیون، اسکار کلوئید و فولیکولیت بسیار بالا باشد. مجددا تاکید می کنیم که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر برزیلی ممکن است متفاوت باشد.  

 

انواع سبک ها در لیزر برزیلی

لیزر به سبک برزیلی
انواع لیزر برزیلی

لیزر موهای زائد برزیلی دارای سبک های مختلفی است و تقریبا همه موهای زائد ناحیه تناسلی را از بین می برد. 

در لیزر برزیلی کامل، کل موهای زائد از بین می روند و هیچ مویی باقی نمی ماند. حال شما می توانید تعیین کنید که بخشی از مو به صورت نوار، مثلث، قلب یا هر شکل دیگر باقی بماند. در ذیل به برخی از سبک های رایج این روش اشاره شده است:

  • برزیلی کامل: در این سبک همه موهای ناحیه تناسلی از بین می روند.
  • برزیلی با نوار: همه موهای ناحیه از بین می روند و تنها یک نوار باقی می ماند.
  • برزیلی مثلثی: همه موهای ناحیه از بین می روند و تنها یک مثلث باقی می ماند.
  • برزیلی با طرح سفارشی: همه موهای ناحیه از بین می روند و تنها طرح سفارشی شما باقی می ماند.

 

تجربه فرایند لیزر برزیلی

بهترین لیزر ، لیزر موهای زائد
چرا همه لیزر برزیلی را انتخاب می کنند؟

مدت زمان جلسه لیزر برزیلی بسته به اندازه منطقه تحت درمان، متفاوت است. قبل از جلسه به شما یک عینک محافظ چشم داده می شود و در صورت لزوم بی حسی موضعی نیز اعمال می گردد.

آیا لیزر برزیلی درد دارد؟

در طول فرآیند لیزر، احساسی مانند نیشگون حس خواهد داشت. این امر نشان دهنده این است که لیزر فعال و در حال کار است. همچنین ممکن است احساس گز گز و سوزش نیز داشته باشید. اما هیچ جای نگرانی نیست. این موضوع ابدا چیز بدی نسیت. 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

پس از اتمام جلسه لیزر، ممکن است کمی تورم و قرمزی را مشاهده کنید. این موارد موقتی هستند و مانع از انجام فعالیت های عادی در شما نخواهند شد. با این حال، شما لازم است از تماس مستقیم با نور خورشید خودداری کنید. همچنین به مدت چندین هفته باید از کرم های ضد آفتاب با SPF بالا استفاده کنید. عوارض جانبی نادر لیزر عبارتند از تاول، تورم، قرمزی و ایجاد اسکار.

حتی احتمال بسیار کمی وجود دارد که این پیامدهای نادر به اسکار های دائمی و تغییر رنگ پوست منجر شوند. مجددا لازم به ذکر است که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر برزیلی ممکن است متفاوت باشد.  

 

وجه تمایز لیزر برزیلی با سایر روش ها

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی
لیزر ناحیه بیکینی

لیزر برزیلی در مقایسه با اپیلاسیون، استفاده از موچین و ژیلت، الکترولیز و سایر روش ها ایمن تر و دائمی تر است و اثربخشی آن تا جایی است که مراجعین پس از 3 تا 5 جلسه شاهد نتایج فوق العاده آن که نرمی و لطافت ناحیه تناسلی می باشد، خواهند بود. اما نتیجه کار ممکن است همیشه دائمی نباشد. زیرا فولیکول های مو در برخی موارد خود را بازسازی و ترمیم می کنند. 

هنگامی که این اتفاق رخ دهد، مو در نواحی درمان شده مجددا رشد خواهد کرد. برای به دست آوردن حداکثر نتایج به چندین جلسه لیزر نیاز دارید، زیرا موهای زائد ناحیه تناسلی تنها در مرحله رشد فعال (آناژن) می توانند با موفقیت درمان شوند و این بدان معناست که هر 1 یا 2 سال یکبار به 1 جلسه درمان نیاز دارید.

تفاوت لیزر بیکینی و برزیلی

مجددا تاکید می کنیم که نتایج و تجربه هر فرد در خصوص لیزر برزیلی ممکن است متفاوت باشد.  

 

بهترین مرکز برای لیزر موهای زائد در تهران

بهترین لیزر موهای زائد برای بیکینی

چنانچه به دنبال بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شمال تهران جهت لیزر هستید ، به شما مرکز زیبایی خودمان را معرفی می کنیم. مفتخریم اعلام کنیم مرکز لیزر ما واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده ، دروس ، ظفر ، کدویی ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران)، خدمات لیزر را توسط دستگاه لیزر مدیا استار اسکلپیون انجام می دهد. این دستگاه جدیدترین ، امن ترین و بدون درد ترین دستگاه الکسانداریت برای از بین بردن رشد بیش از حد مو به روشی راحت است. این یک روش درمانی است که موها را به طور دائمی کاهش می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و همچنین اخذ نوبت از مرکز زیبایی ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید. برای دیدن نمونه کارهای ما در اینستاگرام ما را دنبال کنید!

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید سوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

توجه! توجه!
محتوای این مطلب، تنها به منظور اطلاع رسانی است. این مطلب جهت اهداف پزشکی، تشخیصی یا درمانی مورد استفاده قرار نمی گیرد. همچنین به عنوان آموزش به بیمار در نظر گرفته نمی شود و ارتباطی بین بیمار و پزشک ایجاد نمی کند. به هیچ وجه نباید آن را به عنوان جایگزینی برای تشخیص و درمان حرفه ای در نظر بگیرید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش 

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments