آیا لیزر موهای زائد دردناک است

سوال و جواب های رایج در مورد لیزر موهای زائد

 

سوال و جواب های رایج در مورد لیزر موهای زائد

لیستی از پرتکرارترین سوال و جواب های رایج در مورد لیزر موهای زائد را مشاهده می کنید. با ما همراه باشید.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است
دستگاه لیزر بدون درد مدیو استار اسکلپیون

سوال: لیزر موهای زائد چگونه موها را از بین می برد؟

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2023

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

جواب:لیزر موهای زائد رنگدانه ملانین در فولیکول مو را هدف قرار می دهد. از آنجا که ملانین تنها در مرحله رشد مو تولید می شود لذا لیزر باید فولیکول مو در طول این چرخه  را هدف قرار دهد. در هر جلسه لیزر حدود، 10-20٪ از موها در یک منطقه خاص ممکن است در مرحله رشد باشند. بنابراین لازم است ترجیحا در فواصل 6-8 هفته درمان لیزر تکرار گردد تا همه فولیکول های مو غیر فعال شوند.

سوال: آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

جواب: قبل از معرفی دستگاه لیزر مدیواستار اسکلپیون، معجزه ی لیزر موهای زائد قرن،هیچ زیباجویی از درد لیزر در امان نبود. حتی لیزرهای پیشرفته ای مانند پلاتینیوم سوپرانو، آپوجی پلاس و کندلا با درد همراهند. در حال حاضر، مدیواستار بی دردترین و در واقع بدون دردترین لیزر جهان می باشد.

جواب: درد در لیزر بستگی به نوع دستگاه، تکنسین دستگاه،نوع پوست شما و محل لیزر دارد. بطور کلی دستگاههای شبه لیزری مانند IPL ,Elight نسبت به دستگاههای اختصاصی (دایود و الکساندرایت) دردناک ترند. همچنین لیزر بعضی مناطق بدن با همه دستگاهها (به استثنای مدیو استار اسکلپیون) تا حدودی درناک است.

سوال: آیا لیزر موهای زائد بر روی موهای زیر پوستی نیز موثر است؟

جواب: بله این موها به دلیل تیغ زدن و روشهای سنتی رفع مو ایجاد می شود و بهترین گزینه حذف این موها لیزر است.

سوال: آیا لیزر موهای ناحیه ژنیتال در بارداری خطرناک است؟

جواب: بصورت کلی مطالعه ای در مورد خطرناک بودن یا نبودن لیزر در بارداری وجود ندارد و بهتر است لیزر به بعد از بارداری موکول شود.

سوال: آیا لیزر موهای زائد در شیردهی خطرناک است؟

جواب: خیر در شیردهی منعی برای لیزر وجود ندارد.

سوال: آیا لیزر موهای زائد در سنین پایین توصیه می شود یا بالا؟

جواب : بهترین سن برای لیزر سن بالای 16-18 سالگی است.

سوال: آیا لیزر موهای زائد میتواند باعث سوختگی شود؟

جواب: بله .البته سوختگی های ناشی از لیزر معمولا سطحی هستند و پس از مدت کوتاهی برطرف می شوند و در مراکز استاندارد و حرفه ای احتمال سوختگی بسیار پایین تر است (البته در بعضی انواع پوست ها و در لیزر بعضی نواحی مانند ناحیه ژنیتال احتمال سوختگی زیادتر است).

سوال: آیا لیزر موهای زائد باعث حذف کامل و دائمی موها میشود؟

جواب: این موضوع بستگی به تایپ پوستی و نوع دستگاه و… دارد و در حالت ایده آل لیزر موجب از بین رفتن تقریبا کامل موها در اغلب نقاط بدن می شود ولی ممکن است موهای کرکی و بی رنگ تا حد زیادی به لیزر مقاوم باشند.

سوال: آیا لیزر موهای زائد ارزان تر است یا سایر روش های حذف مو (مانند واکس،اپیلاسیون و…) ؟

جواب: با محاسبه هزینه های کنونی لیزر، در حال حاضر در کشور ما ارزانترین روش حذف مو لیزر موهای زائد است.

سوال:آیا لیزر موهای زائد در ناحیه ژنیتال منجر به صدمه به رحم و واژن نمی شود؟

جواب: خیر، اشعه لیزر عمق نفوذ بسیار کمی دارد و اصلا به بافت های زیرین نمی رسد و فقط ریشه مو را می سوزاند.

سوال: آیا لیزر موهای زائد می تواند باعث بیماریهای پوستی شود؟

جواب: خیر، مگر اینکه لیزر در مراکز غیر بهداشتی و غیر استاندارد انجام شود که در این مراکز ممکن است مشکلات پوستی از فردی به فرد دیگری منتقل شود.

سوال: آیا همیشه به 4-6 جلسه لیزر موهای زائد نیاز هست؟

جواب: با توجه به ژنتیک نژاد ایرانی، به لحاظ رویش و تراکم مو، پایه جلسات لیزر برای خانم ها 8 و برای آقایان تا 10 جلسه است. البته این موضوع بستگی به تایپ پوستی شما و عوامل دیگری دارد و در بعضی افراد ممکن است تعداد جلسات مورد نیاز 6 جلسه یا بیشتر باشد و در بعضی افراد تعداد 2-3 جلسه هم کفایت کند.

سوال: ریزش موها در جلسات اول لیزر موهای زائد چگونه است؟

جواب: از جلسه اول تا سوم، گرمای لیزر به شوک و ریزش زیاد موهای زائد می انجامد. در واقع، جلسات اولیه فازهای خفته مو را فعال می کند. موهای خفته بین جلسه سوم تا ششم از پوست خارج و ریشه کن میشوند. اینکه طی این جلسات تراکم برخی موها افزایش می یابد طبیعیست چون از حالت خفتگی خارج شده اند. بعد از جلسه ی ششم یا هشتم، مشخص می شود که برای ادامه چه تعداد جلسات برای مناطق مورد نظر باید طی شود.

سوال: در لیزر موهای زائد، تیپ پوستی غالب ایرانی ها چیست؟ 

جواب: تیپ پوستی غالب ایرانی ها تیپ 3 یعنی گندمی و سبزه می باشد. تعداد جلسات لیزر نیز در مقایسه با مردمان سایر کشورها بیشتر است.

سوال: من پوستم تیره است، ممکن است با لیزر موهای زائد پوستم هم روشن تر شود؟

جواب: بله در افراد دارای پوستهای تیره ممکن است لیزر باعث روشن تر شدن رنگ پوست نیز شود ولی این موضوع قابل پیش بینی دقیق نیست. در کل، به علت رفع موی زائدۀ، لیزر پوست را براق و شفاف می کند.

نکته: اغلب مراکز از فناوری اندیاگ Nd:Yag برای رفع موهای زائد پوست تیره استفاده می کنند. این لیزر عوارضی مانند سوختگی، درد، تغییر رنگدانه پوست و لک همراه است. ما به زیباجویان توصیه می کنیم به جای این لیزر، از دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون کمک بگیرند. لیزر مدیواستار مناسب ترین دستگاه لیزر برای انواع پوست و مو می باشد زیرا منوی کامل و قابل تنظیم دیجیتالی دارد. در هندپیس لیزر مدیواستار سیستم کولینگ هوشمند 360 درجه تعبیه شده که در لحظه با مای بدن شخص تنظیم می شود.

سوال: من موهای بسیار پرپشت و ضخیمی دارم،ممکن است لیزر نتواند موهای من را از بین ببرد؟

جواب: اتفاقا لیزر روی این نوع موها بسیار بهتر از موهای کرکی و نازک جواب می دهد و قطعا شما نتیجه مطلوبی از لیزر خواهید برد.

سوال: بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد کرکی و نازک چیست؟

جواب: بهترین دستگاه لیزر برای مو زائد کرکی و نازک مدیو استار اسکلپیون است. در لیزرهای دیگر عارضه برگشت پذیری و حتی ضخیم تر شدن و رشد مجدد موها اتفاق می افتد. با مدیواستار، خیال شما از بابت رشد مجدد موها راحت خواهد بود.

سوال: لیزر موهای زائد زیر بغل در کاهش بوی بد زیر بغل هم موثر است؟

جواب: بوی زیر بغل اغلب به علت عدم رعایت بهداشت و خروج مواد زائد سمی تجمع یافته از غدد عرقی ایجاد می شود. برای رفع بوی عرق تند، می توانید از تزریق بوتاکس ضد تعریق کمک بگیرید. حتما می دانید که موهای زیر بغل خود عاملی برای تجمع عرق زیر بغل و بدبو شدن آن هستند. قطعا لیزر در افزایش بهداشت زیر بغل تاثیر مثبتی خواهد داشت.

سوال: از کجا بفهمم کدام دستگاه لیزر بهتر است؟

دستگاه لیزر الکساندرایت برای پوست های بسیار روشن (اروپایی آمریکایی) مناسب تر است. دستگاه لیزر دایود برای رنگ پوست تایپ دو و سه (نژاد ایرانی آسیایی) مناسب تر است. سایر دستگاههای متفرقه (با اسامی متنوع ) به دلیل غیر اختصاصی بودن توصیه نمی گردد. آپوجی پلاس، کندلا و پلاتینیوم جزو دستگاه لیزرهای دارای فناوری الکس و دایود می باشند. در حال حاضر، هیچ لیزری از نظر ماندگاری و سرعت عمل به گرد پای مدیو استار اسکلپیون مونولیت نمی رسد.

آیا لیزر موهای زائد مورد تایید پزشکی و امن است؟

درمان لیزر موهای زائد اگر در مراکز حرفه ای انجام شود بسیار امن است. لیزر موی زائد با دستگاههای اختصاصی مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) است.لیزر موهای زائد استفاده از بهترین تکنولوژی برای ارائه امن ترین درمان برای موی زائد است.

سوال: لیزر را در کجا انجام دهیم؟

جواب: لیزر را در مرکزی انجام دهید که این عمل زیر نظر متخصص پوست و مو انجام شود چرا که تنظیمات دستگاه لیزر کاری است اختصاصی که بهتر است توسط اپراتور بسیار با تجربه یا پزشک متخصص پوست و مو انجام شود. معمولا تنظیمات اصلی دستگاه لیزر زیر نظر دکتر یا تکنسین ماهر انجام می شود. 

سوال: چه عاملی باعث رشد موهای زائد می شود؟

جواب: سن،یائسگی،ژنتیک،داروها،محیط زندگی و تغذیه و عوامل متعدد هورمونی می توانند روی رشد موهای زائد موثر باشند اما قوی ترین عامل ژنتیک فرد است.

سوال: پس از لیزر می توانم به محل کارم بروم؟

جواب: اگر در فصول گرم سال لیزر در نواحی در معرض آفتاب انجام داده اید بهتر است چند روز از نور شدید و مستقیم خورشید دور باشید چرا که در چند روز اول پس از لیزر،پوست شما به آفتاب سوختگی مستعد تر است.

سوال: لیزر کل بدن چقدر طول می کشد؟

جواب: بستگی به نوع دستگاه دارد. در دستگاههای دایود با تکنولوژی سوپرانو (مانند لیزر گروه پزشکان تهران اسکین ) این عمل حدود 1-2 ساعت طول می کشد. ولی با دستگاههای آی پی ال لیزر کل بدن ممکن است چندین ساعت زمان ببرد.

سوال: آیا میتوان در آرایشگاهها و مراکز زیبایی لیزر انجام داد؟

جواب: مراکز زیبایی و آرایشگاهها از نظر قانونی حق انجام لیزر موهای زائد را ندارند ولی پزشکان عمومی میتوانند لیزر موهای زائد با دستگاههای غیر اختصاصی (IPL) را انجام دهند ولی لیزر موهای زائد با دستگاههای اختصاصی (دایود و الکس) صرفا توسط متخصصین پوست و مو انجام می شود.

سوال: آیا لیزر موهای زائد باعث جوانسازی پوست نیز می شود؟

جواب: خیر، لیزر موهای زائد فقط موها را از بین می برد. البته لیزر به روشن تر شدن، صاف شدن و زیباتر شدن پوست کمک زیادی می کند.

سوال: فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر باید باشد؟

جواب: بهتر است بین جلسات لیزر 6 تا 8 هفته فاصله باشد. فاصله بین جلسات لیزر بستگی به فاز رشد موها دارد. ممکن است برای ناحیه پشت لب هر چهار هفته یکبار و برای پشت و کمر هر شش هفته یکبار لیزر نیاز باشد.

سوال: قبل از لیزر چه باید بکنیم؟

جواب: 24 ساعت قبل از لیزر باید موها را شیو کنید و از حدود 6 هفته قبل از لیزر بهتر است از اپیلاسیون استفاده نکنید. بهتر است از دو هفته قبل از لیزر شیو نکنید و بگذارید همان صبح لیزر شیو کنید.

سوال: شیو کردن پس از لیزر چگونه است؟

جواب: شیو کردن و اصلاح موها بعد از لیزر تا دو هفته اکیدا ممنوع است. پس از دو هفته شما می توانید در صورت ضرورت دو بار با فاصله  شیو کنید. بهتر است یکبار در دو هفته مانده به جلسه ی بعدی و یکبار هم همان روز لیزر شیو کنید.

سوال: پوست زیر بغل من تیره است، آیا با لیزر روشن می شود؟

جواب: بله ممکن است کمی روشن تر شود ولی میزان آن قابل پیش بینی دقیق نمی باشد.

سوال:آیا لیزر موهای زائد باعث پاک شدن تتو می شود؟

جواب: خیر لیزر موبوط به پاکسازی تاتو نوعی دیگر از لیزر است (کیو سوییچ). کسی که تاتوی قبلی در محل لیزر دارد نباید لیزر کند. امکان چخش جوهر تاتو در نواحی جانبی پوست و دردسرهای بعدی وجود دارد.
لیزر و پاکسازی تاتو

سوال: من در حال حاضر قرص راکوتان مصرف می کنم،آیا می توانم لیزر موهای زائد انجام دهم؟

جواب: بعضی پزشکان توصیه می کنند بین مصرف راکوتان و لیزر چند ماه فاصله باشد ولی هنوز به صورت قطعی تداخلی بین انجام لیزر و مصرف راکوتان کشف نشده است.

سوال: مصرف کدام داروها با لیزر مجاز نیست؟

جواب: داروهیا ضد آکنه و جوش از شش ماه قبل و بعد از لیزر، داروی ضد افسردگی، آنتی هیستامین و غیره. میتوانید لیست کامل داروهای ضد لیزر را از اینجا مشاهده کنید.

سوال: آیا لیزر موهای زائد با روشهای جوانسازی پوست تداخلی دارد و میتوان هردو این روش ها را باهم در یک منطقه انجام داد؟

جواب: خیر معمولا تداخلی ندارند و میتوانید هردو را انجام دهید. ولی در موارد خاص بهتر است از متخصص پوستتان مشورت بگیرید.

سوال: چرا لیزر گزینه بهتری نسبت به IPL یا الکترولیز است؟

جواب: درمان با الکترولیزر بسیار موفق است ولی بسیار بسیار زمان بر است و ممکن است تا دهها جلسه درمان نیاز باشد و هر جلسه آن هم ساعتها طول می کشد و بسیار دردناک است و به همین دلیل فقط در موارد خاص بکار می رود. درمان با آی پی ال نیز به دلیل غیر اختصاصی بودن و اثر بخشی کمتر و درد بیشتر توصیه نمیگردد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2024 چیست؟

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در قرن حاضر و در سال های اخیر مدیو استار اسکلپیون می باشد. این دستگاه از نظر سرعت عمل، تاثیرگذاری قوی، ماندگاری نتایج، براق کردن پوست، بی درد بودن و بدون عارضه بودن حرف اول رو میزند. لیزر مدیو استار ساخت ابرکمپانی زایس، پدر اپتیک جهان، میباشد.

برای اخذ نوبت با لیزر مدیواستار اسکلپیون، تماس بگیرید.

2.4 8 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

270 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
Raha
Raha
8 years ago

سلام خسته نباشین بعد از لیزر امکان رشد موی مجدد بعد از یک سال امکان داره؟!

فاطمه
فاطمه
8 years ago

سلام ببخشید من امروز لیزر انجام دادم برای بالای لب و چانه ولی موهاش کاملا نریخت بلافاصله بع لیزر دکتر گفت خودش میریزه ولی من موندم چرا اخه؟

ملیکا
ملیکا
8 years ago

سلام خسته نباشید .ممنون از مطالب مفید سایتتون…..
میخواستم بدونم برای موهای کرکی و نازک صورت حتما باید قبل از لیزر شیو کرد با استفاده از تیغ؟؟؟ یا روی همون موها میشه لیزر انجام داد؟؟

بهناز
بهناز
7 years ago

با سلام، من ديروز پشت لب و چانه رو ليزر كردم الان تيغ تيغ شده، ميتونم شيو كنم؟ يا بايد ١٤ روز بگذره؟
خيلي ممنون ميشم از پاسخگوييتون

سارا
سارا
7 years ago

منم 2روز پیش لیزر کردم اما اصلا موهام 1دونه هم نریخت. یعنی بعد 2هفته میریزه؟ دلیلش چیه؟

سارا
سارا
7 years ago

با سلام. من دو روز پیش با دستگاه الکساندریت لیزر کردم .پا وبیکینی و زیر بغل.
قسمت بیکینی شیو کامل شده بود ولی موهاش کاملا در اومده و ریشه محکمی هم داره. خیلی ناراحتم. با اینکه جلسه اول بود ولی ازینکه اصلا اثر نداشته خیلی ناراحتم. امروز شیو کردم. من پوستم روشن و موهام تیره س ولی پوست بیکینیم تیره تره.میشه راهنماییم کنید که دلیلش چیه؟

m
m
7 years ago

سلام.من 5 جلسه هست که لیزر کردم.موهای صورتم مشکی هستن کلا مناسب برای لیزر.پوست صورتمم جو گندمی هست.ولی جواب نگرفتم از لیزر هنوز در میاد و هنوز زیاده.بعد لیزر میریزه ولی در میاد دوباره.جایی هم ک میرم معتبره.4جلسه اول از دایود استفاده کردن ولی دیدن جواب نداد گفتن از دستگاه قوی تر استفاده کنن که بعد این دستگاه صورتم خیلی بد شد و خیلی زمان برد ک خوب شد البته یجاهایی از صورتم پوستش یک لایه برداشته شده مثل تو رفتگی.راهنمایی کنید لطفا بنظرتون چیکار کنم؟

شیرین
شیرین
7 years ago

با سلام من 4 جلسه با دستگاه (shr( صورتم رو لیزر کردم که نتیجه زیادی ندیدم پوستی سفید و موهای صورتم هم زخیم و زاید نبودند به همین علت دوره ی درمان را رها کردم حالا موهای صورتم ضخیم تر و رشد آن بیشتر شده است باید چه کار کنم؟
با تشکر

سمیه
سمیه
7 years ago

سلام . من همیشه از ماسک لیمو و عسل استفاده میکنم ..اولین باره که صورتمو لیزر کردم .آیا بعد از لیزر کردن استفاده از این ماسک عادی هستش ??

ناشناس
ناشناس
7 years ago

سلام من نزدیکه یه ساله موهای صورتمو لیزر میکنم ولی هیچ نتیجه ای ندیدم برعکس موهام ضخیم ترم شده نمیدونم بازم ادامه بدم یا نه؟؟

الهام
الهام
7 years ago

عرض ادب
موهای صورت من نازک و مشکی هستند والبته زیاد ایا میتوانم لیزر انجام دهم ؟ اگر مشکلی نیست از چه دستگاه لیزری استفاده کنم؟ و تا چند درصد لیزر بر روی موهای من اثر دارد؟

ایمانه
ایمانه
7 years ago

سلام و وقت بخیر
من دو جلسه است که لیزر انجام میدم با استفاده از دستگاه ایلایت، به تازگی شنیده‌م که اگر بخوام برای مثال دستگاه رو به دایوت تغییر بدم اون موهایی که با ایلایت ریخته مجددا در میان تا به دستگاه جدید پاسخ بدن. ایشون گفتن تغییر دستگاه لیزر مو رو بازمیگردونه و انگار که کار از صفر شوع میشه. این مساله صحت داره؟ من جنوب زندگی میکنم. توی نت نوشته ایلایت دستگاه مناسبی برای جنوب هست والکساندرایت برای پوست‌های خیلی روشن مناسبه.

زهرا
زهرا
3 years ago
پاسخ به  ایمانه

من پوست خیلی نازکی دارم ببه طوری ک ساق پام یه قسمت هایی است پوستش حالت شیشه شده از بس نازکه ایا لیزر موهای زائد برا پوست من عوارض داره ،،در ضمن پوستم خشک هم هست

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  زهرا

سلام دوست عزیز
جهت پاسخ دقیق در این خصوص نیاز به ارزیابی پوست می باشد.
بهتر است قبل از انجام کامل ناحیه، تست شات در این ناحیه انجام شود تا واکنش پوست مشخص شود.

کیانا
کیانا
7 years ago

با سلام من صورتم موهای مشکی ضخیم داره و پوستم روشنه. جلسه اول با الکساندرایت 20 درصد نتیجه داد جلسه دومم هنوز یه هفته نشده تغییری نمیبینم. چونم خیلی موهاش متداکم و مشکی و ضخیمه تغییر زیادی نمیبینم. مشکل هورمونی داشتم دارو مصرف میکنم. آیا به ادامه ی همین لیزر امیدوار باشم؟؟!

نيكى
نيكى
7 years ago

من راكوتان با دز خيلى پايين مصرف ميكنم هفته اى دو قرص جلسه اول ليزر دو قرص مصرف كرده بودم اما براى جلسه دوم ١٤تا ميشه ايا ميشود ليزر كرد؟

پگاه
7 years ago

سلام من پوستم سبزه است میخواستم بدونم الکساندرایت بهتره برام یا دایود؟ کجا دایود دارند ؟
پوستمم خیلی حساس و نازکه

محبوبه
محبوبه
7 years ago

سلام من سه جلسه با کندلا لیزر انجام دادم سوالم اینه که اگه بین جلسات لیزر شیو کنم دوباره ریشه مو ضخیم میشه ؟ یعنی میشه بارها شیو کرد یا انجام ندم بهتره ؟
میشه به از پودر یا کرم موبر استفاده کرد ؟

راحیل
راحیل
7 years ago

سلام،من یک جلسه رفتم واسه لیزر. پوستم گندمی و مو های پاهام خیلی ضخیم هست و پاهام وقتی شیو میکنم دون دونه های سیاه که فکر میکنم ریشه یا… باشه ظاهر پاهام خیلی زشت میکنه.
آیا بعد لیزر این نقطه های سیاه برطرف میشه

آرزو
آرزو
7 years ago

باسلام وخسته نباشید
من 17جلسه iplرفتم اما فقط موهای زائدم به صورت پراکنده کم پشت شده به نظرتون ادامه بدم یا لیزر جایگزین کنم؟

mino
mino
7 years ago

با سلام و عرض ادب
من پوستم گندمی و موهام مشکی و ضخیم هست
قسمت بیکینی و زیر بغل رو 6جلسه شبه لیزر ایلایت و 1 جلسه shr استفاده کردم و از نتیجه راضی بودم الان موهای زیربغلم که خیلی کم و نازک و بور در میاد و بیکینی هم حدود 80%از بین رفته
میخواستم بدونم این شبه لیزر ها مشکلاتی مثل سرطان و … یا بیماری های خطرناک ایجاد نمیکنه؟برای اون 20 %از بین نرفته میخوام shr انجام بدم اما اگه بدونم باعث بیماری های خطرناکی میشه دیگه انجام ندم

نیلوفر
نیلوفر
7 years ago

باسلام.
من جلسه ٨لیزر دست و زیربغل و بیکینیمه.۶جلسه اولمو دست و بیکینیمو با ایلایت زدم و زیربغلموبا دایود.بعدش ٢جلسه ام کله این ٣قسمت و با دایود زدم دو جلسه آخر احساس میکنم اصلا موهام نریخته.مخصوصا بیکینیم جلسات اول خوب جواب داد ولی بعدش مجددا هموناییم که ریخته دراومده.
میخواستم ببینم طبیعیه یانه؟؟جواب میگیرم ادامه بدم؟علت رشد مجدد بعداز این همه جلسه چیه؟

نیلوفر
نیلوفر
7 years ago

ببخشید یه سوال دیگه که داشتم اینه اگه مشکل هورمونی داشته باشیم اصلا جواب نمیده لیزر یا امگانش هست اولش جواب بده بعدش stopشه ریزش مو؟؟خیلی هزینه کردم میترسم بی فایده باشه این همه جلسه که رفتم.

elham
elham
7 years ago

سلام.من تقريبا نزديک 2سال ليزر انجام مىدهم ىسال اول ليزر ک انجام مىدادم دستگاش قديمى بود نتيجه خوبى نديدم.بعد ک دستگاه ليزر اس اچ آر آوردند نتيجه بهترى ديدم موها تقريبا بور و نازک شده ولى سر هر ماه رشدشو داره و پرپشت هست نمى دونم چکار کنم.خسته شدم.يعنى دستگاهو عوض کنم؟؟؟؟

حامد
حامد
7 years ago

سلام وقت بخیر, من لیزر بدن انجام دادم و جلسه هفتم رو هم دیروز انجام دادم , اما نتیجه مطلوب را حاصل نمیکنم . دلیلش چیه که باز هم این موها به صورت یکی در میون در میاد, این کار رو با درجه 34 هم انجام میدم , در کل راضی نیستم , چه کاری باید انجام بدم تا زودتر از این موها خلاص بشم? ممنون از وقتی که میزارید

sara
sara
7 years ago

سلام من ۱۶ سالمه میخواهم موهای صورتم لیزر کنم میتونم یا باید ۱۸سالم شود بعد

سمیه
سمیه
7 years ago

سلام.وقت بخیر.من یک ماه پیش بیکینی و زیر بغل و پاهامو لیزر الکس کردم.تقریبا هشتاد درصد موها دیگه درنیومد اون مابقی هم که رشد کرد بعد یکی دو هفته ریخت.اما مشکلم اینجاس که حجم زیادی از موهای ساق پام که دیگه رشد نکرده به صو