تزریق فیلر در یاسوج

تزریق فیلر در یاسوج | برای رفع چین و چروک بوتاکس بهتره یا فیلر؟؟

تزریق فیلر در یاسوج

تزریق فیلر در یاسوج
اگر آب و هوای سردسیری شهر مرتفع یاسوج هم تاثیری نگذارد، چین و چروک‌های صورت به شکل طبیعی کم کم با بالا رفتن سن خودشان را نشان می دهند. اگر چه شرایط محیطی، اقلیمی، سطح بهداشت عمومی و موارد بسیار زیاد دیگری در تسریع این روند نقش مهمی ایفا می کنند.
این روزها دیگر بروز چین و چروک روی صورت مثل گذشته یک فرآیند طبیعی و اجتناب ناپذیر نیست. چراکه ده ها روش وجود دارند که می توانید با استفاده از آنها پوستتان را جوانسازی کنید و خطوط و چین و شکن هایش را برطرف نمایید. جوانسازی پوست تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی چهره شما خواهد داشت. و همانطور که می دانید حداقل فایده زیبایی، بالا بردن اعتماد به نفس و حس مثبت در فرد است.

تزریق فیلر در یاسوج
تزریق فیلر در یاسوج

برای رفع چین و چروک ها، شاید اولین درمانی که به ذهن شما برسد بوتاکس باشد. اما بوتاکس تنها راهکار پیش روی شما نیست. شما می توانید جدای از عمل های زیبایی مانند میکرودرم و میکرونیدلینگ، از تزریق مواد بهداشتی یا فیلر در زیر پوست خود هم به خوبی استفاده کنید. هرچند که بوتاکس و تزریق فیلر رایجترین روشها برای جوانسازی پوست به شمار می روند.
شهر یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، چندان از امکانات درجه اول دور نیست. اگر شما هم قصد دارید برای جوانسازی پوست از طریق تزریق فیلر اقدامی بکنید، نیازی نیست چشمی به مراکز شیراز، اهواز یا حتی تهران داشته باشید. بلکه در خود یاسوج هم مراکز معتبری وجود دارند که می توانند خدمات بسیار با کیفیتی به شما ارائه کنند.
هرچند در این مقاله تمرکزمان روی تزریق فیلر در یاسوج است، اما بوتاکس هنوز هم محبویت و رواج بیشتری دارد. به همین علت ممکن است کمی گیج شوید که برای جوانسازی پوست بالاخره بهتر است از کدام روش استفاده کنید؟
از همین رو در این مقاله سعی می کنیم تا مزایا و معایب بوتاکس و تزریق فیلر را با هم مقایسه کنیم، تا شما یاسوجی‌های عزیز راهنمای خوبی برای انتخاب هرکدام از این روش های درمانی در دست داشته باشید. با ما همراه باشید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

تزریق فیلر در یاسوج
تزریق فیلر در یاسوج

بوتاکس در یاسوج

بوتاکس در واقع نام تجاری نوع خاصی از ماده بوتولونیوم نوروتوکسین است که نوعی سم به شمار می رود. نحوه عملکرد بوتاکس به این صورت است که با فلج کردن عضلات سطحی، از انقباض آنها جلوگیری می کند. جایگذاری هر بوتاکس تقریبا می تواند تا چهار چروک دور خودش را صاف کند. استفاده از بوتاکس بیشترین تاثیر را در این بخش های صورت می گذارد:
• خطوط اخم
• چروک های پاکلاغی
• خط بین دو ابرو
حال فرق ساده بین بوتاکس و فیلر چیست؟ بهتر است برای رفع چروک هایی که در بخش های حرکتی صورت هستند از بوتاکس استفاده شود، و برای رفع چروک های حاضر در نواحی کمتر متحرک از فیلر. به عبارت دیگر برای رفع چین و چروک هایی که در هنگام حرکت دادن عضلات صورت ایجاد می شوند، مانند خط اخم ، بهتر است از بوتاکس استفاده شود، در حالی که برای رفع چین و چروک های همیشگی صورت( آنهایی که در زمان بی حرکت بودن عضلات هم حاضر هستند مانند چروک های دور چشم یا دهان یا خط خنده) از تزریق فیلر استفاده گردد.
برخی از استفاده های غیر زیبایی از بوتاکس هم هستند که خیلی معروفند. از جمله : تزریق بوتاکس در زیربغل که می تواند از عرق کردن بیش از حد جلوگیری کند؛ یا تزریق بوتاکس در فک که می تواند برای جلوگیری از دندان قروچه استفاده شود. تاثیر تزریق بوتاکس 1 الی 3 روز بعد از عمل خود را نشان می دهد.

تزریق فیلر در یاسوج
تزریق فیلر در یاسوج

بدون در نظر گرفتن اینکه سم بوتولونیوم یکی از کشنده ترین سموم موجود در جهان است، تزریق بوتاکس اگر به درستی انجام شود می تواند بسیار ایمن باشد. محلول بوتولونیوم استفاده شده در بوتاکس بسیار بسیار رقیق است و ایمنی آن آخرین چیزی است که باید نگرانش باشید.
بلکه مهمترین نگرانی شما باید این باشد که یک پزشک درمانگر خوب پیدا کنید. چراکه داشتن یک پزشک خوب آسان ترین راه برای جلوگیری از عوارض جانبی این درمان زیبایی است. محتمل ترین عوارض جانبی بوتاکس عبارتند از کبودی و درد در ناحیه تزریق.

برای تزریق بوتاکس در یاسوج نگران پیدا کردن مراکز با کیفیت نباشید. هرچند نمی توان به همه مراکز اطمینان داشت، اما مراکز زیبایی معتبری هم در یاسوج هستند. برای آشنایی با این مراکز به این صفحه هم نگاهی بیندازید.

اگر بعد از تزریق اتفاقاتی مانند خشکی چشم، کجی خنده یا افتادگی پلک را تجربه کردید باید مراقبشان باشید. هرچند اکه این عوارض موقتی بعد از بوتاکس طبیعی هستند. اما ممکن است نیاز به اصلاح آنها داشته باشید که در این صورت باید با پزشک صحبت کنید تا بفهمید برای چه مدت باید صبر کنید تا رفته رفته خودشان در صورت جابیفتند. اگر هریک عوارض بوتاکس منجر به ضعف عضلانی یا دشواری تنفس شد سریعا باید به اورژانس مراجعه کرده و به پزشک اطلاع دهید.

همه چیز درمورد تزریق فیلر در یاسوج

فیلرها می توانند موادی با تاثیر دائمی یا موقتی باشند که برای پر کردن خطوط چین و چروک مورد استفاده قرار می گیرند. فیلرهای هیالورونیک اسیدی مانند رستیلن، ژوویدرم و بلوترو، در کنار فیلرهای کلسیومی مانند رادیز رایج ترین انواع از فیلرهای زیبایی هستند. هرچند می توان به صورت همزمان از بوتاکس و فیلر استفاده کرد، اما عمکرد آنها باهم متفاوت بوده و برای رفع چین و شکن های متفاوتی هم استفاده می شوند.
تاثیر فیلرهای هیالورونیک اسیدی که البته درجات مختلفی از ضخامت هم دارند تا بتوانند برای همه انواع پوست مختلف مورد استفاده قرار بگیرند، حدودا بین 9 تا 12 ماه دوام می آورد. فیلرهای کلسیومی دیگری هم هستند که برای پر کردن خطوط عمیق بهتر جواب می دهند و تاثیرشان هم بین12 تا 14 ماه است.

تزریق فیلر در یاسوج
تزریق فیلر در یاسوج

فیلرهای هیالورونیک اسیدی برای پر کردن لب ها و چروک های صورت مانند خط خنده فوق العاده اند. همچنین اگر از نتیجه تزریق فیلر راضی نبودید، فیلرهای هیالورونیک اسیدی می توانند حل شوند، در حالی که سایر فیلر ها به این آسانی ها در بافت پوست حل نخواهند شود. اما برای پر کردن خطوط عمیق تر مانند خطوط خواب روی چانه و گونه، بهترین فیلرها، فیلرهای کلسیومی هستند.
فیلرها هم نسبتا ایمن هستند اما عوارض جانبیشان می تواند کمی گسترده تر از بوتاکس باشد.یکی از نگران کننده ترین عوارض احتمالی تزریق فیلر آن است که پوست به رنگ آبی دربیاید( که البته قابل درمان است). بسته به نوع فیلری که استفاده می کنید بروز واکش های آلرژیک هم محتمل است. یکی از این واکنش ها می تواند ایجاد شدن برآمدگی هایی زیر پوست باشد که البته احتمال وقوع آن خیلی کم است. بهترین راه برای پیشگیری از بروز هرگونه عوارض جانبی آن است که به یک مرکز زیبایی باکیفیت مراجعه کنید و پیش از شروع درمان درمورد تمام جوانب این درمان با پزشک مشورت نمایید.

بهترین مرکز تزریق فیلر در یاسوج

همانطور که اشاره کردیم اگر قصد دارید برای جوانسازی پوست تزریق فیلر یا بوتاکس انجام دهید، حتما باید بهترین و با کیفیت ترین مرکز را انتخاب کنید. هرچند این مراکز در یاسوج وجود دارند، اما بهتر است فریب تبلیغات، و به خصوص تبلیغاتی که وعده خدمات ارزان می دهند را نخورید. همیشه به یاد داشته باشید که کیفیت خدمات باید با تعرفه های آن مرکز تناسب داشته باشد. یعنی نه خیلی گران باشد و نه خیلی ارزان.

شعبه یاسوج مجموعه مراکز ما در سراسر کشور یکی از آن مراکز باکیفیت و معتبری است که می توانید با خیالی آسوده برای تزریق فیلر یا هر روش جوانسازی دیگری به آن مراجعه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس جهت اخذ نوبت به صفحه تماس با ما سری بزنید.
تزریق فیلر در یاسوج

مترجم و محقق : ندا ناصری
منبع مقاله

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments