تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟

تخفیف بوتاکس در کرج

تخفیف بوتاکس در کرج

کرجی های عزیز آیا می دانستید که دیگر برای پیدا کردن یک مرکز زیبایی معتبر لازم نیست تا تهران بروید؟
بهتر است بدانید که مراکز زیبایی باکیفیت و مطمئن در کرج هم وجود دارند و شما می توانید به آسانی بهترین خدمات زیبایی را در شهر خودتان دریافت کنید.
پیدا کردن یک مرکز مطمئن و قابل اعتماد برای انجام عمل های زیبایی مانند تزریق بوتاکس همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های کسانی است که به دنبال چنین خدماتی هستند. از آنجاییکه حرف و حدیث پشت بوتاکس بسیار است و شمار افراد راضی و ناراضی از آن خیلی زیاد شده، مردم دیگر به راحتی به هر مرکزی اعتماد نمی کنند. این اتفاق به خودی خود چیز مثبتی است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟ پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟ پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟ نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

The best Botox center in Karaj1 min 300x300 - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟
تخفیف بوتاکس در کرج

چراکه عمل های زیبایی هرچقدر هم ساده و کم دردسر باشند، به هرحال با سلامتی شما سروکار دارند و اگر به خوبی انجام نشوند می توانند طبعات منفی به همراه داشته باشند. در این راستا بوتاکس همیشه قربانی تعاریف منفی زیادی بوده، اما عجیب آن است که هنوز هم در میان مردم رواج بسیار دارد و محبوبیت بالایش را حفظ کرده.
خیلی ها بوده اند که از تزریق بوتاکس و نتایج آن ناراضی بوده اند اما همچنان به بوتاکس کردن ادامه داده اند. واقعیت آن است که بوتاکس تنها درشرایطی می تواند لایق تعاریف منفی باشد که به درستی انجام، و با مواد مرغوب تزریق نشده باشد. اتفاقی که در مراکز نامعتبر بسیار رایج است.
همین نگرانی های مردم باعث شده تا وقتی ساکنین کرج می خواهند یک مرکز زیبایی خوب را پیدا کنند، در وهله اول به مراکز تهران فکر کنند. این امری طبیعی است چراکه فاصله کم میان تهران تا کرج و دسترسی آسان ازطریق مترو و تاکسی، باعث می شود کرجی ها به امکانات باکیفیت پایتخت بیشتر اعتماد داشته باشند تا امکانات موجود در شهر خودشان. چون به راحتی می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.
اما سفر به تهران آنقدرها هم سهل و آسان نیست. مخصوصا اگر بخواهید برای مدتی طولانی، در جلسات متعدد به آن مراجعه کنید. بلکه همیشه بهترین گزینه آن است که درکنار داشتن کیفیت برتر، به شما نزدیک هم باشد.

152244623848185 - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟
تخفیف بوتاکس در کرج

کرجی های عزیز حتما می دانند که شهر کرج به عنوان شهری که تا چند سال قبل جزو استان تهران بود، چیزی از امکانات تهران کم ندارد. بنابراین اگر می خواهید یک مرکز زیبایی معتبر را پیدا کنید می توانید در سطح خود کرج به دنبال آن بگردید و مطمئن باشید که آن را پیدا می کنید.
یک مرکز معتبر علاوه بر رعایت کیفیت خدمات هوای جیب مراجعینش را هم دارد و تعرفه های پیشنهادی اش معقول و به صرفه هستند. این به صرفه بودن با ارزانی غیر منطقی فرق می کند. یادتان باشد که کیفیت بوتاکس به کیفیت مواد تزریی و تخصص و مهارت پزشک درمانگر وابسته است. مراکزی که تعرفه هایشان به شکل غیرمعقولی ارزان است معمولا در یکی از این دو مورد دچار فقدان هستند.

تهران اسکین، به عنوان مجموعه ای وسیع از مراکز زیبایی در سراسر کشور، افتخار دارد تا با ارئه تخفیف های گوناگون، چه به صورت عمومی و به صورت جشنواره ای، بتواند تعرفه های به صرفه و معقولی را به مراجعینش پیشکش کند. شعبه کرج ما یکی از باکیفیت ترین و بهترین مراکز برای تزریق بوتاکس در کرج است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ نوبت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

در ادامه توضیحات بیشتری در مورد بوتاکس به شما می دهیم تا با دریافت طلاعاتی مفید و علمی بتوانید شایعه های واقعی را از غیر واقعی تشخیص دهید.

آیا بوتاکس صورت را بی حرکت می کند؟

این شاید رایج ترین باور در مورد بوتاکس باشد. که وقتی بوتاکس تزریق می کنید نمی توانید صورتتان را حرکت دهید. این که بوتاکس از طریق فلج موقتی بخشی از عضلات زیرپوستی تاثیر خود را می گذارد حقیقت دارد. اما این فلج موقتی اصلا آنگونه که شما فکرش را می کنید نیست. مثلا وقتی برای برطرف کردن خط اخم بوتاکس می کنید این اصلا به معنای نیست که دیگر نمی توانید اخم کنید.

Botox 2 - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟
تخفیف بوتاکس در کرج

بلکه بوتاکس از طریق مسدود کردن ارسال پیام های عصبی به بخش عضلات ناحیه بین ابرو، تنها باعث می شود که وقتی ابروها برای اخم کردن به هم نزدیک می شوند، نتوانند فشاری روی پوست ناحیه بین خودشان وارد کنند و آن را چین بیاندازند. چین خوردنی که با سالها مداومت و تکرار رفته رفته به یک چروک عمیق بدل میشود. چروکی که بوتاکس تزریق شده در زیر، آن را پر می کند و از دوباره ایجاد شدنش جلوگیری می نماید.
یاداتن باشد که بوتاکس تاثیر دائمی ندارد و باید حدودا هر شش ماه یکبار تزریق مجدد شود.

آیا بوتاکس خطرناک است؟

اگر بخواهیم ساده بگوییم باید عرض کنیم که بوتاکس مایعی بسیار رقیق است که حاوی ماده ای به نام بوتولونیوم می باشد. بوتولونیوم یک سم طبیعی است. و در حقیقت یکی از خطرناکترین سموم شناخته شده محسوب می شود. اما همانطور که در مورد همه چیزهای دیگر صادق است، اگر از این سم به میزان درست استفاده شود می تواند به جای ضرر سود داشته باشد.
بوتولونیوم موجود در مایع تزریقی بوتاکس به قدری رقیق است که نمی تواند خطری برای شما ایجاد کند. البته چنانچه پزشک متخصص و حرفه ای میزان مناسبی از آن را تزریق کرده باشد. لذا ایمنی بوتاکس آخرین چیزی است که باید نگران آن باشید.

iStock 185094752 - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟
تخفیف بوتاکس در کرج

قیمت بوتاکس چقدر است؟

قیمت بوتاکس به عوامل متعددی بستگی دارد و هرمرکز بنابه صلاحدید خودش تعرفه تعیین می کند. دوتا از مهمترن عوامل موثر در تعیین قیمت بوتاکس یکی نوع مواد مصرف شده است و دیگری تعداد تزریق است. شما می توانید از برندهای خارجی مانند دیسپورت و لینوریز استفاده کنید یا برند ایرانی مسپورت را انتخب کنید. طبعا انتخاب گزینه ایرانی برای شما ارزانتر خواهد بود.
از طرف دیگر تعداد تزریق های انجام شده به شدت چین و چروک ها و بزرگی ناحیه تحت درمان وابسته است. طبیعی است که هرچه تعداد تزریق ها بیشتر باشد، قیمت بوتاکس هم گرانتر می شود.

عوارض جانبی بوتاکس چیستند؟

خیلی ها از عوارض سنگین بوتاکس هراس دارند. اما بهتر است بدایند که عوارض بوتاکس در صورت موفقیت آمیز بودن تزریق و رعایت نکات ایمنی اتفاقا بسیار سطحی و زودگذر هستند.
رایج ترین عوارض بوتاکس عبارتند از :
• ورم در ناحیه تزریق
• کبودی ناحیه تزریق
• قرمزی ناحیه تزریق
• سردرد

The best Botox center in Karaj11 min 2 - تخفیف بوتاکس در کرج | آیا عوارض بوتاکس خطرناک است؟؟
تخفیف بوتاکس در کرج

همه این عوارض خود به خود بعد از مدت کوتاهی در حدود سه روز از بین می روند. اما چنانه بعد از تزریق بوتاکس احساس ضعف، بی حالی، حالت تهوع و سرگیجه مداوم شدید، حتما به پزشک سریعا اطلاع دهید.
مهمترین نکته ای که بعد از تزریق بوتاکس باید آن را رعایت کنید آن است که برای 12 الی 24 ساعت آینده نگذارید هیچ فشاری روی آن وارد شود تا رفته رفته در بافت پوست جا بیفتد. پس از دست زدن به ناحیه تزریق یا خوابیدن روی صورت برای 12 ساعت بعدی خودداری نمایید.
امیدواریم مطالب این مقاله به کار شما آمده باشد.

محقق : ندا ناصری

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x