لیفت ابرو با بوتاکس

لیفت و بوتاکس ابرو چیست | بوتاکس ابرو در بهترین مرکز تهران

بوتاکس ابرو چیست ؟

بوتاکس ابرو چیست

لیفت یا بالا بردن ابرو با بوتاکس نوعی پروسیجر است که در آن خطوط اخم بین ابرو های تان را درمان می کند. همچنین تزریق بوتاکس (توکسین بوتولینوم نوع A) ، منجر به بالا بردن تاج ابرو تان نیز می گردد. بوتاکس با رها سازی عضلات زیرین پوست به منظور صاف کردن چروک های پوستی در قسمت خارجی و شل شدن عضلات بین ابرو ها تاثیر خود را می گذارد. این امر به عضلات پیشانی اجازه می دهد تا عضلات شل و رها شده بین ابرو ها را بالا بکشد ، در نتیجه ابرو ها بالا کشیده شده و چشم ها باز تر شوند.

در انتهای ابروها می توان بوتاکس بیشتری تزریق کرد تا به رها سازی هرچه بیشتر عضلات آن کمک کند. این امر همچنین به عضلات پیشانی اجازه می دهد تا این ناحیه را بالا بکشند. بسته به سن و تون ماهیچه هایی که به منظور بالا کشیدن ابرو فعال باقی مانده اند ، میزان لیفت تان متفاوت خواهد بود.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در مورد خطوط اخم سرسخت بین ابروها ، این روش می تواند بدون درد سر و نیاز به جراحی منجر به از بین رفتن چین و چروک های عمیق شود. به این نوع چین و چروک ها ، ” خطوط اخم گلابلا ” نیز گفته می شود.

بوتاکس یک روش غیر جراحی است. این پروسیجر با ” لیفت ابرو ” که در گذشته به گوش تان خورده است ، متفاوت است. لیفت ابرو یک نوع جراحی زیبایی است که شامل ایجاد برش و برداشتن پوست اضافی شما می شود.

 

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای بوتاکس هستند؟

لیفت ابرو با بوتاکس

بوتاکس تنها برای بزرگسالان در سنین 18 سال به بالا توصیه می شود. هم زنان و هم مردان دارای خط اخم متوسط ​​تا شدید می توانند از مزایای بوتاکس ابرو بهره مند شوند.

افرادی که به دنبال تزریق بوتاکس برای خطوط اخم هستند ، احتمالاً قبلاً از داروهای بدون نسخه استفاده کرده اند و نتیجه ای حاصل نشده است. این نوع از لیفت ابرو برای پوست هایی که به طور قابل ملاحظه ای آویز شده اند قابل اصلاح است و بهترین گزینه به شمار می رود. همچنین برخی از افراد ممکن است برای به حداکثر رساندن نتایج در اطراف ناحیه چشم ، درخواست بلفاروپلاستی به طور زمان با تزریق بوتاکس ابرو را داشته باشند.

قبل از تزریق بوتاکس ، ابتدا باید جهت مشاوره به پزشک خود مراجعه کنید. در حین مراجعه ، وی عوامل خطر فردی را در شما ارزیابی می کند.

در صورت بارداری یا شیردهی ، ممکن است کاندید خوبی برای تزریق بوتاکس به شمار نروید. سموم مورد استفاده در تزریق بوتاکس می تواند به نوزاد یا جنین داخل رحم تان آسیب برساند.

 

هزینه بوتاکس ابرو چقدر است؟

تزریق ابرو

تزریق بوتاکس به دو روش قیمت گذاری می شود: یا براساس تعداد واحد های مورد استفاده ، یا بر اساس ناحیه تزریق. برای لیفت ابرو یا بوتاکس ، پزشک ممکن است از کمی تزریق بیشتر استفاده کند. این میزان تقریبا به اندازه یک تزریق کوچک تر مانند چین و چروک های اطراف چشم شماست که به خطوط پنجه کلاغی معروف است. بنابراین ارائه قیمت دقیق ، مستلزم مراجعه شما نزد متخصص مربوطه است.

همچنین ، به خاطر داشته باشید که شرکت های بیمه درمانی بوتاکس را که به دلایل این که در دسته زیبایی قرار دارد ، تحت پوشش قرار نمی دهد.

 

حین تزریق ابرو چه انتظاری می توان داشت؟

بوتاکس تخفیفان
بوتاکس ابرو مردانه

لیفت ابرو به وسیله بوتاکس ابرو نسبتاً ساده است. ظرف مدت چند دقیقه به مطب پزشک خود داخل و از آن خارج خواهید شد. اما قبل از شروع ، ابتدا باید مراحل مقدماتی را انجام دهید. پزشک ممکن است به شما توصیه کند که داروهای رقیق کننده خون و همچنین داروهایی که باعث می شوند خونریزی آسان شود ، مانند آسپیرین را قطع کنید.

قبل از تزریق بوتاکس ابرو ، ممکن است پزشک برای کاهش درد از کرم بی حس کننده استفاده کند. ایجاد ناراحتی هنگام تزریق بوتاکس بسیار نادر است. تزریق بوتاکس به ابرو تنها چند دقیقه طول می کشد.

 

فیلم بوتاکس ابرو

چه زمانی می توان نتایج بوتاکس ابرو را مشاهده کرد؟

جراحی لیفت ابرو
لیفت ابرو

هم حصول نتیجه و هم پیشروی ریکاوری از درمان بوتاکس نسبتاً سریع است. این پروسیجر فقط چند دقیقه طول می کشد ، و شما می توانید طی یک هفته نتایج آن را مشاهده کنید. با این حال ، یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که نتایج کامل و قابل توجه تر تا حدود یک ماه پس از تزریق اولیه ظاهر نمی شوند.

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد بوتاکس را بیشتر از عمل جراحی ترجیح می دهند ، مدت زمان کوتاه دوره بهبودی است. پس از تزریق بوتاکس ، باید قادر باشد به برنامه روزمره خود – حتی کار یا درس بازگردید. با این وجود ، آکادمی پوست و موی آمریکا توصیه می کند که حداقل دو ساعت پس از تزریق هیچ کاری نکنید.

 

ماندگاری بوتاکس ابرو

بوتاکس ابرو مردان

طبق گفته آکادمی پوست و موی آمریکا (AAD) ، تزریق بوتاکس به طور متوسط ​​حدود سه تا چهار ماه طول می کشد. برخی از درمانها می توانند تا نیم سال دوام داشته باشند.

نتایج بوتاکس ابرو با مواد تزریقی می تواند ظرف چند روز اثر کند. هر چند برای حفظ نتایج ، لازم است که هر چند ماه برای تجدبد تزریق به مطب مراجعه کنید. با گذشت زمان هرچه تزریق بیشتری انجام شود ، این احتمال وجود دارد که عضلات زیرین ابروها بتوانند غیر فعال تر شوند و حتی نتایج ضد پیری بهتری را نیز به همراه داشته باشند.

در صورتی که لازم باشد برای تزریق مجدد بوتاکس به مطب مراجعه کنید ، پزشک از پیش به شما اطلاع خواهد داد. بهترین زمان برای مراجعه مجدد نزد پزشک وقتی است که چین و چروک های بین ابرو ها یا افتادگی ابروهای تان دوباره ظاهر می شوند.

 

عوارض بوتاکس ابرو

خطرات و عوارض بوتاکس چیست؟
خطرات و عوارض بوتاکس چیست؟

به طور کلی ، تزریق بوتاکس برای اکثر افراد بی خطر است. با این حال ، خطر بروز برخی عوارض جانبی نیز وجود دارد. ممکن است در محل تزریق ، قرمزی خفیف ، تورم و کبودی مشاهده شود. طبق گفته آکادمی پوست ، چنین علائمی باید طی یک هفته از بین برود.

عوارض جانبی خفیف ناشی از تزریق بوتاکس شامل موارد زیر است:

  • سردرد
  • سوزش
  • بی حسی

بروی عوارض جانبی جدی ، بسیار نادر است. با این حال ، اگر هر یک از موارد زیر را تجربه کردید ، باید فوراً به پزشک خود اطلاع دهید:

  • مشکلات تنفسی
  • افتادگی پلک یا ابرو
  • مشکل در خوردن و بلع
  • تغییر در گفتار

چنانچه همزمان با تزریق بوتاکس ابرو ، جراحی لیفت ابرو نیز انجام داده اید ، ممکن است در معرض خطر بروز عوارض جانبی جراحی ، از جمله عفونت قرار بگیرید.

در آخر این که ، هرگز بوتاکس را به صورت آنلاین خریداری نکنید و به دنبال تزریق در یک مرکز غیرمجاز ، مانند سالن های زیبایی نباشید. این می تواند منجر به عوارض جدی ، حتی فلج شود. این توصیه ها را جدی بگیرید!

 

نتیجه گیری

برای تزریق بوتاکس کجا برم؟
برای تزریق بوتاکس کجا برم؟

لیفت ابرو با بوتاکس می تواند به درمان چین و چروک های پویا یا چین و چروک هایی که در اثر حرکت زیاد ایجاد می شوند ، مانند خطوط بین ابروهای تان کمک کند. این درمان همچنین می تواند ارتفاع ابروها را نیز بالا ببرد. همچنین برای حصول نتایج بهتر می تواند با روش های دیگر مانند بلفاروپلاستی یا جراحی پلک همراه شود.

به خاطر داشته باشید که بوتاکس برای ابرو و رفع خطوط اخم یک راه حل دائمی نیست. تکنیک های مناسب مراقبت از پوست می توانند به حفظ جوان تر به نظر رسیدن نیز کمک کنند. با کلیک کردن می توانید به برخی از روش های جوانسازی پوست دسترسی پیدا کنید. در مورد تمام گزینه های مناسب برای لیفت تبرو خود با پزشک خود مشورت کنید.

چنانچه به دنبال بوتاکس ابرو ، بوتاکس ابرو مردانه ، تزریق ابرو ، لیفت ابرو ، بالا بردن تاج ابرو و بوتاکس ابرو مردان هستید به شما مرکز زیبایی مان واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، پاسداران ، فرمانیه ، تجریش) را پیشنهاد می کنیم.

مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات تزریق بوتاکس ، ژل و چربی را به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها به این صفحه مراجعه کنید.

امیدواریم این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه کند.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

botox-brow-lift

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments