چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

این متن درباره هایفوتراپی و جوانسازی پوست یک متن بسیار جامع است که علاوه بر چند لینک مفید، تمام پرسش های شما توسط کارشناسان مرکز شریعتی تهران درباره هایفو برای جوانسازی پوست رو پاسخ داده. www.tehranskin.com

بهترین مرکز هایفوتراپی فیلم

hifu 31 - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

بهترین مرکز هایفوتراپی فیلم
سلام به شما دوستان. کارشناس مرکز لیزر، جوانسازی و زیبایی پوست شریعتی تهران هستم.

 حتما شنیدید که در فرهنگ مردمیِ آمریکا یکی از ستوده ترین کارها “راستگویی” هست: honesty is the best policy”. اغلب مردمان آن دیار طرفدارهای سفت و سخت راستگویی هستن؛ اونکه راست بگه عزیزتره و می تونه دوستان بهتر و بیشتری به سمت خودش جذب کنه. در عوض دروغگو نکوهش میشه. در فرهنگ اصیل ایرانی نیز بر راستگویی تاکید زیادی شده…اما امان از فاصله تبلیغات امروزی و !!!

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟ پیج اینستاگرام مرکز قلهک

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910
insta - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟ پیج اینستاگرام مرکز قیطریه

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک بالا کلیک کنید

زمانی داشتم تی.وی.پلاس نگاه می کردم؛ گزارشی بود از محمد رضا گلزار و طرفدارانش. حین مصاحبه ها، دختر جوانی حرف قشنگی زد: “اهورا ما را از دو چیز نجات بده: خشکسالی و دروغ.” این حرفو برای این زدم که گرفتار دروغ های دنیای تبلیغات جوانسازی نشیم.

بسیاری از مراکز نامعتبر زیبایی پوست می دونن که مردم به زیباسازی پوستشون علاقه دارن؛ برای همین از یک فن آوری پرکاربرد و مفید که خیلی محبوب هست، برای مثال، هایفوتراپی، برای جذب مخاطب استفاده می کنن. اما مشکل اینه که شما نمی دونین چه افرادی قراره اون فن آوری رو روی پوست شما اجرا کنن، دانش و تجربه اونها چقدره و آیا دستگاه هاشون مرغوب و باکیفیت هستن یا نه!!!

بهترین مراکز هایفوتراپی را چگونه بشناسید؟

بهترین مرکز هایفوتراپی فیلم

یکی از کارای تیم تحقیقاتی ما معرفی بهترین مراکز هایفوتراپی، برای جوانسازی پوست و مشاهده ی کارای پزشکان و بررسی دستگاه هاشون از نزدیک هست. ما این کارو می کنیم تا بتونیم بهترین ها رو بشناسیم و به مردم برای انتخاب بهتر معرفی کنیم؛ اعتقادمونم اینه که برای ماندن و پیشرفت، باید روش راستگویی رو انتخاب کنیم. اولویت اولمونم صرفه جویی در وقت، هزینه و حفظ سلامت افراد مراجعه کننده هست.

امروز بهتون توضیح می دیم که یه مرکز خوب هایفوتراپی چه ویژگی هایی باید داشته باشه.

دوستان عزیز، مرکز شریعتی در شمال تهران از بهترین دستگاه های جوانسازی و لیفت پوست بهره می برد. برکه علاوه بر تخصص حرفه ای در لیزر موهای زائد در تمامی زمینه ها، از جمله، تزریق ژل و بوتاکس، فیس آپ پوست و …تجربه های ارزنده ای دارد. ویدئو زیر به شما می گوید چرا برکه جزو بهترین هاست:

 

آیا درباره ی موضوعات زیر سوال دارین؟

قیمت هایفو تراپی؛  فیلم هایفوتراپی

هایفوتراپی برای لاغری

ماندگاری هایفوتراپی

دستگاه هایفوتراپی

عوارض و مزایا هایفوتراپی

هایفوتراپی برای لاغری غبغب و جوانسازی صورت؟ کلیک کنید.

موارد ممنوعه هایفوتراپی،کلیک کنید.

همه ی موارد فوق رو در متن زیر کامل توضیح دادیم. خوشحالم با هم سری به مرکز هایفوتراپی شریعتی در تهران بزنیم.

هایفوتراپی چیست و چرا دوستش دارم؟

hifu therapy Berke Center - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

به قول یکی از مراجعین،

“اولین باری که اسم هایفو رو شنیدم از زبون مادرشوهرم بود. تعجب کردم یه زن 70 ساله زودتر و بهتر از من درباره هایفو می دونه. نمی دونستم اینقدر محبوبیت داره و جواب میده. هایفو رو دوست دارم چون مثل لیزر نیست که به پوستم نفوذ کنه؛ فقط از سطحش میگذره و هیچ آسیبی نمیزنه. من از لیزرا می ترسم ولی هایفو برام مثل آرامبخش می مونه.”

هایفو غیرتهاجمی و غیرجراحی ست. جوونی و سلامت بیش از صد هزار نفر در جهان با هایفوتراپی برگشته. برا همینم هایفو اینقدر عزیزه.

فیلم های
هایفو تراپی چیست؟

HIFU PENETRATION INTO SKIN - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

هایفو مخفف امواج مافوق صوت با فرکانس بالا HIFU هست. اولین بار در سال 1990 در دنیای زیبایی و جوانسازی رایج شد. از اون سال تاکنون، بازار هایفو خیلی سریع در سراسر جهان رشد کرده. امواج مافوق صوت هایفو در اولتراپی به نقاط خیلی ریز و کوچکی در عمق زیرپوست نفوذ می کنن، بدون اینکه کمترین آسیبی به نقاط سالم پهلویی بزنن. کلاژن سازی یا همون ساخت پروتئین های جوان سازی در اون نقاط رو تحریک می کنن و نقاط پیری رو از هم باز می کنن. پوست حالت کشسانی، سفتی و زیبایی خاصی پیدا می کنه و دیگه شلی و افتادگی نخواهین داشت.

هایفوتراپی و درمان سرطان

آیا شنیدین که بیمار سرطانی با هایفو درمان شه؟ خیلی قبلتر از جوانسازی و رفع شلی پوست، از هایفو برای درمان تومورهای سرطانی در بعضی سرطان ها استفاده می شده و هنوزم میشه. می دونین که شیمی درمانی و جراحی خیلی دردسر دارن با کلی عوارض. بیمار مجبوره کلی دارو بخوره و حسابی اذیت میشه. از وقتی هایفو اومده، بار زیادی از رو دوش بیمار و پزشک برداشته شده. پیش از هایفو، به کمک جراحی باز، رادیو و شیمی درمانی تومورها رو تا حدی درمان می کردن که عوارض ناخوشایندی برای بیمار داشت. اما هایفو غیرتهاجمی، غیرجراحی ست و تاکنون در کل جهان بیش از صدهزار نفر رو نجات داده.
یه پرسش مهم: آیا هایفو برای درمان همه سرطان ها و تومورها مناسبه؟

پاسخ: این طوری نیست که هایفو برا همه سرطانی فایده داشته باشه. محبوبیت هایفو در جوانسازی حرف نداره و هیچ ایرادی هم نداره. اما برای درمان همه سرطان ها مناسب نیست. مشکل اینه که اگه سلول های سرطانی و تومورها در بیشتر از یک محل پخش شده باشن، هایفو فایده نداره. امواج هایفو فقط برای نابودسازی یک تومور یا یک نقطه سرطانی (در اوایل ابتلا) می تونن دقیق عمل کنن.

البته هایفو تونسته تومورهای بدخیم جامد رو در حجم تعریف شده دقیقی نابود کنه. تاکنون، افراد مبتلا به تومورهای پانکراس، کبد، پروستات، سینه، فیبرویدهای رحمی، سارکوما بافت نرم با هایفوتراپی درمان شدن. ولی یه مشکل اینه که چون امواجش از استخوان جامد و هوا نمی گذرن، برای درمان همه سرطان ها مناسب نیست.

دستگاه هایفوتراپی و برند سازی و سرمایه گذاری در هایفو

Ultraformer - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

تقاضا برای دستگاه های هایفوتراپی به سرعت در حال افزایشه. می دونیم که با این تغذیه های صنعتی و سبک غلط زندگی جمعیت بیماران سرطانی به سرعت دارن زیاد میشن. طبیعی هست که بیمار روش غیرتهاجمی ساده تری رو ترجیح میده. سرمایه گذاران چه خصوصی و چه دولتی علاقه زیادی به هایفو دارن. تا جایی که حدود 20 سازنده اصلیِ تجهیزات هایفو + چندین مرکز پزشکی در جهان مشغول تحقیق روی اثرات هایفو بر بدن و بررسی فوایدش هستن.

مهمترین کاربردهای هایفو در دنیای امروز

HIFU for uterine fibroids 2 - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

♦ درمان انواع خاصی از سرطان، فیبروید رحمی همراه با تصویربرداری ام.آر.آی مکمل دستگاه هایفو(کلیک کنین: توضیح کامل درمان فیبروید رحمی در ایران با هایفو+MRI)

♦ درمان اختلالات اعصاب: پارکینسون،…، ندول تیروئیدی، گلوکوما چشمی و غیره.

♦ جوانسازی و زیباسازی پوست: تناسب اندام، لاغری و حذف چربی اضافه،

برای اطلاعات کامل نحوه سرمایه گذاری موفق در زمینه تجهیزات پزشکی و برگشت سرمایه مطمئن اینجا رو مشاهده کنین.

هایفو: روش مدرن و غیرجراحی سفت کردن و لیفت صورت

فکر نکنم هیشکی اندازه من تو آینه افتادگی صورتشو می دید. اما الان دیگه حالت لیفت صورتمو می بینم؛ چون هایفو نجاتم داده. اثر انرژی هایفو روی پوست از طبیعت الگوبرداری شده. خود امواج مافوق صوت در اطراف ما وجود دارن. منتها در آزمایشگاه این امواج رو کنترل می کنن تا پیری پوست درمان شه.

تصویری از فیبرهای کلاژنی در زیر پوست ببینین که امواج هایفو بهشون برخورد می کنه و اونا رو سفت می کنه؛ یعنی ساختار زیرپوستی از اول بازسازی میشه. وقتی میگیم کلاژن یعنی همون چیزی که برای جوان موندن ما باید فعال و محکم باشه نه پیر و فرسوده و شل و افتاده.

collagen fibers - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟
فیبرهای کلاژنی در عمق پوست

هایفوتراپی= خلاصی از تیغ جراحی

هایفوتراپی= خلاصی از شیمی درمانی یا امواج رادیویی

هایفوتراپی= جوانسازی در اسرع وقت بدون عوارض جانبی و بدون پشیمانی از صرف هزینه و وقت

بهترین مرکز هایفوتراپی-فیلم، دستگاه هایفوتراپی Ultraformer

ماندگاری هایفوتراپی و اثرش چقدره؟

EFFECT OF HIFU ON SKIN - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟
ماندگاری هایفو و هایفوتراپی

دوستای خوبم. برای نتایج جوانسازی، اولین چیزی که اهمیت داره انتخاب یک مرکز معتبر با کادر پزشکی باتجربه+ دستگاه باکیفیت و استاندارد هست. چیزای دیگه ای هم مهم هستن. از جمله، سن و میزان شلی یا پیریِ بافت پوست شما+ محلی که باید هایفو شه. گاهی پیری پوست به سن نیست. اطرافمون دختران 18 ساله ای میبینیم که زیر چشمشون گود افتاده و یا چین و چروک های پیش از موعد دارن.

در کل، بعد از هایفو از دو تا شش ماهی طول میکشه تا نتیجه عمل کامل ظاهر شه. اثرشم تا یکسال خوب می مونه. هر جلسه هم از نیم ساعت تا 90 دقیقه ممکنه طول بکشه. برا تعداد جلسات هم  اول باید درجه ی شلی یا پیری پوستتون بررسی شه. طبیعی هست که هر چی چین ها عمیق تر و پوست شل تر باشه، چند جلسه پشت هم با فاصله حداقل دو هفته ای لازم میشه.

ببینین دوستان، پوست شوخی بردار نیست. پوست خودتونو دست هر آدم پرمدعایی ندین. چه برا لیزر چه هایفو، فرقی نداره. فقط یه متخصص پوست کاربلد می تونه دقیقا نقاط درمانی هایفو رو بشناسه و بدونه کجا رو هدف گیری کنه.

هر وقت احساس سوزن سوزن شدن (موقع برخورد امواج به پوست) کردین، یعنی هایفو داره دقیق میزنه به هدف و کارش درسته.

هایفو جایگزین تصویربرداری ام.آر.آی. MRI در آینده

پرتو هایفو دقیق به هدف اصابت می کنه و به اطراف بافت صدمه نمی زنه. واکنش و مدت زمان واکنش بافت به پرتو هایفو قابل کنترل هست. هایفو از نظر نظارت دایم بر پاسخ بافت به پرتوها نسبت به MIR برتری داره. در آینده نزدیک از تصویربرداری هایفو (سه بعدی واقعی) برای جراحی های غیرتهاجمی استفاده خواهد شد.

عمق نفوذ پرتو هایفو در پوست چقدر است؟

HIFU PENETRATION INTO SKIN - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

پرتوهای هایفو با سه عمق متفاوت در پوست نفوذ می کنند. هر عمق کاربرد خاص خود را دارد.

☻ اگر پرتو تا عمق 5/1 میلی متری در پوست نفوذ کند برای درمان این پنج مورد مفید است: 1. آکنه، 2. کاهش منافذ باز پوست، 3. بهبود توناژ (رنگ، نرمی، یکنواختی رنگدانه پوست)، 4. کاهش چین و چروک، 5. جوانسازی پوست.

☻ اگر پرتو هایفو تا عمق 3 میلی متری در پوست نفوذ کند برای دو مورد زیر مفید است: 1. لیفتینگ ابرو، 2. رفع خط خنده

☻ اگر پرتو هایفو تا عمق 5/4 میلی متری در پوست نفوذ کند برای لیفتینگ پوست کاربرد دارد.

مزایای هایفوتراپی

از نظر هزینه مقرون به صرف است.

لیزر هایفو می تواند با یک جلسه پوست را لیفت و محکم کند. اثر لیزر هایفو  از 12 تا 24 ماه می ماند.

هندپیس های هایفو پرتوهای لیزر را در پوست نفوذ می دهند. پرتوها در سه عمق متفاوتِ  5/1، 3 و 5/4 میلی متری در پوست نفوذ می کنند. هایفو قابل تنظیم است و می توان آن را برای بیماران مختلف به کار برد.

برتری هایفو نسبت به لیزرهای دیگر همان لیفت صورت یا ابرو و سفت کردن صورت است.

پس از جراحی با هایفو، بیمار می تواند راحت به کارهای روزمره خود بپردازد.

هایفو می تواند کلاژن سازی را تحریک کند. کلاژن فراوانترین پروتئین بدن است که برای جوان بودنِ ما لازم است.

در مقایسه با انرژی لیزرهای دیگر یا رادیوفرکانسی (RF)، هایفو در پوست عمق نفوذ بیشتری دارد.

با تولید حرارت زیاد تومورهای جامد را نابود می کند.

اخیرا برای برداشتن چربی های روی پوستی از آن استفاده شده است.

پرتوی هایفو مولکول ها را در بافت به ارتعاش وا می دارد. استکاک بین مولکول های بافتی حرارت تولید می کند. این حرارت بافت ناسالم را نابود می کند.

هر چه فرکانس بالاتر باشد عمق نفوذ پرتو در پوست بیشتر خواهد بود و بالعکس

هدف گیری انرژی هایفو برای رفع افتادگی پوست نسبت به لیزر و RF  دقیق تر است. برای محکم شدن پوست. حرارتی بین 70 تا 80 درجه سانتی گراد توسط هایفو تولید می شود.

کارتریج دستگاه هایفو به راحتی قابل تعویض است.

بیشترین اثرات هایفو عبارتند از: رفع چین و چروک، رفع افتادگی صورت، سفتی پوست، ترمیم منافذ باز صورت، و کلاژن سازی

قیمت هایفوتراپی

قیمت هر جلسه هایفوتراپی برای شما به موارد زیر بستگی داره:

*سن شما،
*مقدار شلی یا پیری پوست،
*عمق چین و چروک های صورت یا اطراف چشم،
*و نقاطی که می خواین هایفو کنین.

می تونین با مرکز پیشنهادی تهران اسکین تماس بگیرین. اگه اینستاگرام دارین، قیمت ها رو براتون دایرکت می کنن. کافیت پست های هموطنان رو هم در اینستاگرام بخونین، گاهی به قیمت ها اشاره شده. البته یه جلسه مشاوره در این مرکز  هزینه ای نداره چون رایگانه. اگه تهران هسین، به این مرکز زیبایی پشینهادی تهران اسکین حضوری مراجعه کنین تا قیمت ها برآورد شه.

مرکز لیزر شریعتی برکه - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

تخفیف هایفوتراپی

discount1 - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

دوستان عزیز. حتما جشنواره های تخفیف لیزر، پلاسما، هایفو اینا رو در سایت مشاهده کردین. سایت تهران اسکین در عیدهای مهم و تعطیلات و مناسبت های ما ایرانیان یه سری جشنواره های تخفیف واقعی برگزار می کنه. می تونین از همکاران ما در سایت برای تخفیف در این مرکز پیشنهادی سوال کنید.

اکنون به چند سوال و جواب درباره هایفو می پردازیم.

سوال 1: احساس و درد بیمار از تابش پرتو هایفو بر بدنش چیست؟

جواب 1: انرژی هایفو تا حدی پرقدرت است. در ابتدا ی درمان کمی احساس ناراحتی می کنید. اما این ناراحتی موقتی ست و نشانه ی شروع  فرآیند کلاژن سازی در پوست است. معمولا بیماران از نتایج هایفو راضی هستند.

عوارض هایفوتراپی کدامند؟

انرژی هایفو 50 سال است که در جوانسازی کاربرد ایمن داشته و تاکنون خطری گزارش نشده است. مقداری حس سوزن سوزن شدن حین هایفو دارین که نشانه خوبی ست؛ یعنی امواج هایفو به درستی به نقاط درمانی برخورد می کنند. یک نکته مهم انتخاب مرکز معتبر با تیم پزشکی مجرب است که قبلا اشاره کردیم. به شما اطمینان می دهیم که مراکز پیشنهادی تهران اسکین به دقت بررسی شده و مورد تایید کامل وزارت بهداشت می باشند.

سوال 3. چه مدت طول می کشد تا نتیجه مطلوبی با هایفو به دست بیاورم؟

جواب 3. بین دو تا سه ماه. بعضی بیماران با یک جلسه درمانی بهبود قابل توجهی حس می کنند. برخی دیگر به جلسات درمانی بیشتری نیاز دارند. شرایط بدنی، روحی-روانی و محیطی شما در نتایج درمان با هایفو نقش مهمی دارد.

سوال 4. کدام فرد کاندیدای مناسب تری برای درمان با هایفو است؟

جواب 4. هایفو روی پوست های ریلکس و شل تر بهتر کار می کند. هایفو جایگزین خوبی برای جراحی می باشد.

سوال یک خانم شصت و شش ساله: آیا هایفو پوست مرا می سوزاند؟

نکته: متخصصان پوست و جراحان پلاستیک از ترکیب هایفو با لیزر خنک کننده برای درمان یبماران استفاده می کنند. این ترکیب بیشتر برای رفع افتادگی پوست و متعادل کردن حجم چربی بدن افرادِ رو به پیری به کار می رود. این طور نیست که هوای داغ  از مبدل انرژی هایفو مستقیم به پوست شما برسد. بلکه، امواج مافوق صوتِ  هایفو با یک ژل مخصوص کنترل می شوند و در منطقه خاصی از بافت پخش می شوند. میزان نفوذ این امواج  به لایه های پوست تنظیم می شود.

معرفی بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران و شهرستان ها

the beast beauty rejuvenation center in Iran - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

دوستان خوبم. با توضیحات فوق، به راحتی می تونین خصوصیات یک مرکز خوب هایفوتراپی رو بشناسین.

*در یک مرکز خوب، ابتدا جلسه مشاوره برگزار میشه و تمامی مشکلات پزشکی، بیماری های خاص شما، اختلالات احتمالی پوست و بدن و نیز مصرف داروها در نظر گرفته میشه.

*مراکز خوب ابتدا فاکتورهای حفظ سلامت شما بعد از عمل هایفوتراپی رو در نظر می گیرن.

*در یک مرکز خوب،به شرایط پوست و واکنش روحی-روانی شما پس از عمل هایفو توجه میشه. صمیمانه باهاتون برخورد می کنن و به سوال های معقول شما پاسخ میدن.

*قبل از مراجعه به مرکز پیشنهادی ما، یه بیوگرافی از حساسیت های پوستی، مصرف دارو،…تهیه کنین تا پزشک بهتر بتونه تصمیم بگیره.

***حتما قبل از مراجعه، در سایت تهران اسکین سرچ کنین و اطلاعات قبل از عمل هایفو رو به دقت بخونین تا نتیجه جوانسازی و برگشت زیبایی شما با هایفو عالی در بیاد.

برای تماس با مرکز تخصصی هایفو شریعتی تهران اینجا و نیز مراکز هایفو در شهرستان ها اینجا کلیک کنید.

اینستاگرام مرکز لیزر و زیبایی شریعتی برای مشاهده ویدئوهای پوست مو: laser.shariati

لینک منبع 1

لینک منبع 2

لینک منبع 3

مریم اکبری زاده

مرکز لیزر شریعتی برکه - چرا هایفوتراپی اینقدر در جهان محبوبیت دارد؟

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest
3 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
Somayeh
Somayeh
2 years ago

شما که نه مرکز معتبر معرفی کردین نه چیزی

دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات
Admin
پاسخ به  Somayeh

سلام دوست عزیز
مراکز تهران و شهرستان ها در سایت معرفی شده اند.

3
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x