Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

با بهترین روش ها برای جوان نگاه داشتن پوست آشنا شوید!

0 41
با بهترین روش ها برای جوان نگاه داشتن پوست آشنا شوید!Reviewed by دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات on Dec 3Rating:

با بهترین روش ها برای جوان نگاه داشتن پوست آشنا شوید!

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

دراین مقاله با بهترین روش ها برای جوان نگاه داشتن پوست آشنا می شوید.

کرم های ضد چروک وپیری می تواند به برطرف شدن برخی از اثرات گذشت زمان بر روی پوست شما کمک کند و در برخی موارد حتی اثرآنها را معکوس می کند.

استفاده ازضد آفتاب های حاوی روی

متخصصان پوست معتقدند که استفاده ازکرم های ضد آفتاب حاوی روی یکی از بهترین روش ها برای جوان نگاه داشتن پوست است.  زیرا بهترین مانع درمقابل اشعه های مضرنورخورشید برای پوست های حساس هستند.
اشعه ماوراء بنفش خورشید یا UVA به عمیق ترین لایه های پوست نفوذ کرده و باعث چین و چروک می شود. هرروز حتی اگرازخانه خارج نمی شوید ازکرم ضد آفتاب استفاده کنید. مصرف ضد آفتاب بهترین راه برای کم کردن سرعت پیری پوست است.

تصویر مرتبط

استفاده ازرتینوئیدها
رتینوئیدها حاوی بیشترین مقدار ماده ضد پیری یعنی کلاژن هستند. کلاژن پروتئینی است که به سفت شدن پوست کمک می کند.  همچنین چین و چروک را کاهش داده و ازپیدایش چین و چروک جدید جلوگیری می کند.  رتینوئیدهای تجویزی مانند ترتینوئین و آداپالن بیش ازهرمحصول دیگری توسط متخصصین پوست برای بیماران تجویزمی شوند.
شما همچنین می توانید از محصولاتی مانند کرم رتینول Correxion برای ازبین بردن چین و چروک های عمیق پوست درشب استفاده کنید. مصرف این محصولات یکی از بهترین روش ها برای جوان نگاه داشتن پوست است.

استفاده از سرم ویتامین C
شما می توانید از سرم های ضد آفتاب حاوی ویتامین C برای محافظت ازپوست خود درمقابل نور خورشید استفاده کنید.

استفاده از اسیدهای چرب امگا
استفاده از اسیدهای چرب امگا بخصوص امگا 9S به بهبود توانایی پوست برای مرطوب ماندن و دفاع در برابر محرک های خارجی کمک می کند.
روغن آرگان یک مرطوب کننده خوب و یک آنتی اکسیدان فوق العاده است باعث آکنه نمی شود.

تصویر مرتبط

استفاده از نیاسینامید
نیاسینامید فرمی از ویتامین B3 است که موجب افزایش هیدراتاسیون پوست، مانع از دست دادن آب و همچنین تقویت پوست می شود.   نیاسینامید دارای خواص روشن کنندگی پوست نیزمی باشد.
نیاسینامید می تواند به محو شدن رنگدانه های ناهموار مانند لکه های نورخورشید و یا جای جوش کمک کند.

استفاده از مکمل های آنتی اکسیدان
متخصصین پوست توصیه می کنند که با اضافه کردن آنتی اکسیدان ها به رژیم غذایی خود از پیری جلوگیری کنید.  زیرا این مکمل ها ظاهر پوست را بهبود بخشیده و چهره را جذابترنشان می دهند.

تصویر مرتبط

استفاده از اسید هیالورونیک
برای مقابله با چین و چروک پوست می توانید از فرم تزریقی اسید هیالورونیک استفاده کنید. استفاده ازفرم تزریقی ژل اسید هیالورونیک حدود 2 سال دوام خواهد داشت. مصرف موضعی این دارو به اندازه مصرف تزریقی آن مؤثرنیست.

اکثرداروهای جوان کننده و ضد پیری پوست حاوی ساکاراید هستند که به فرم دهی و چاقترشدن پوست بطورموقت کمک می کند.

این محصول بسرعت چین و چروک های اطراف چشم را کاهش می دهد.

استفاده از اسیدهای آلفا هیدروکسی
این اسیدهای ملایم لایه بردار با پوسته پوسته کردن پوست آن را به پوستی نرم و صاف تبدیل می کنند. متخصصین پوست به این محصول توجه زیادی نشان می دهند زیرا ناهمواری های پوست را کاهش می دهد و رنگ پوست را بهبود می بخشد. همچنین چین و چروک صورت را کاهش داده و به پرشدن صورت کمک می کند.

تزریق توکسین بوتولینوم
ازاین محصول پیش ازاین برای ستاره های مشهورسینما استفاده می شد. در حال حاضر یک فراورده عالی برای مبارزه با خطوط عمیق و چین و چروک است.

انواع این محصول عبارتند از :
• بوتاکس
• دیسپورت
• Xeomin

تزریق توکسین بوتولینوم عضلاتی را که باعث چروک های موسوم به پای کلاغ هستند.  همچنین خطوط اخم و خطوط پیشانی را شل کرده و از بوجود آمدن چروک های آینده جلوگیری می کند.
منبع: http://www.webmd.com/

مترجم و محقق:  مینو شفیعی

Leave A Reply

Your email address will not be published.