Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!

چشم ها مناطقی از بدن هستند که هنگام لیزر درمانی باید مورد توجهات خاصی قرار بگیرند.

0 1,388
اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!Reviewed by مینو شفیعی-کلینیک لیزر موهای زائد on Jul 4Rating: 4.0اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!در مورد درمان های لیزر موهای زائد جنبه های ایمنی کار حتماً باید مورد توجه قرار گیرد. ایمنی لیزر بستگی به تکنسین لیزر دارد. و باید مطمئن باشید که قبل از انجام هر گونه لیزر درمانی در مورد این پروسه آگاهی لازم را داشته باشید.
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!

diod2 - اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!
اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!

درمان های لیزر موهای زائد به طور معمول هنگامی که توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه انجام می شود ، ایمن هستند.  از آنجایی که لیزرها خطرناک هستند و می توانند صدمات جدی ایجاد کنند. بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد درمان های لیزر موهای زائد جنبه های ایمنی کار حتماً باید  مورد توجه قرار گیرد. ایمنی لیزر بستگی به تکنسین لیزر دارد.  و باید مطمئن باشید که قبل از انجام هر گونه لیزر درمانی در مورد این پروسه آگاهی لازم را داشته باشید.

تخفیفات ویژه عید در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

 

رعایت ایمنی و سلامت چشم ها

1 - اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!
رعایت ایمنی و سلامت چشم ها

چشم ها مناطقی از بدن هستند که هنگام لیزر درمانی باید مورد توجهات خاصی قرار بگیرند. محفاظت از چشم ها کاملاً ضروری است و باید در طول درمان های حذف موهای زائد توسط لیزر به این نکته توجه شود.  حفاظت از چشم ها به دلیل طول موج لیزر مورد استفاده شده باید خاص باشد.  در غیر این صورت  کاربر در معرض خطر قرار خواهد داشت.

لیزرهای مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد  برای نفوذ به عمق پوست به منظور رسیدن به فولیکول های مو طراحی شده اند و کیفیت جذب قوی دارند. بنابراین در صورتی که چشم های کاربر در معرض لیزر قرار بگیرند ، احتمال آسیب به شبکیه وجود دارد.

درمان حذف موهای زائد توسط لیزر به طور معمول برای زیر ابرو  توصیه نمی شود و یا به طور کلی انجام نمی شود. همچنین استفاده از عینک های محافظ چشم خطر آسیب دیدگی چشم را به حداقل می رساند.

 

دستگاه های خنک کننده

5883 - اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!
استفاده از دستگاه های خنک کننده در درمان لیزر موهای زائد

با استفاده از دستگاه های خنک کننده  پس از درمان لیزر موهای زائد می تواند از عفونت ها پیشگیری کنید. این کار را می توان از طریق ضد عفونی قطعات دستگاه لیزر پس از استفاده با پوست هر کاربر نیز انجام داد.  اگرچه خطر ابتلا به عفونت به این صورت بسیار اندک است. اما هنوز هم ممکن است عفونت اتفاق بیفتد و اقدامات بهداشتی مناسب برای جلوگیری از این امر بسیار مهم می باشد.

همچنین احتمال یک خطر اندک دیگر نیز وجود دارد.  و آن این است که ممکن است مشتری دچار سوختگی های کرایوژنیک بهعلت استفاده از سیستم های خنک کننده دینامیکی خاص (Candela) شود. هایپرپیگمنتیشن نیز یک عارضه و نگرانی دیگر ناشی از لیزر درمانی می باشد.  افراد با پوست هایی با  تون های تیره تر بیشتر از افرادی که پوست روشن دارند ، در معرض عوارضی مانند میکروپیگمنتیشن قرار دارند.  این موارد را می توان با احتیاط و نظارت کردن بر نحوه استفاده از دستگاه های خنک کننده به منظور جلوگیری از استفاده بیش از حد بر روی پوست کاربر پیشگیری کرد.

 

بوی نامطبوع

پروسه درمان موهای زائد با لیزر بوی نامطبوعی دارد. این بو شبیه به بوی گوگرد می باشد. هنگامی که پروسه لیزر موهای زائد منطقه بزرگی را شامل می شود ، این بوی گوگرد مانند می تواند دستگاه تنفسی (بینی، گلو و غیره) را تحریک کند. برای جلوگیری از این اتفاق به مراکز درمانی لیزر موهای زائد توصیه می شود که در اتاق های درمانی خود از هواکش های مناسب و تهویه خوب استفاده کنند.

 

بالا بودن دانش ایمنی تکنسین لیزر

72 - اگر می خواهید لیزر موهای زائد انجام دهید ، این نکات ایمنی را رعایت کنید!
لیزر موهای زائد باید توسط چه کسانی انجام شود؟

رعایت اصول ایمنی در هنگام لیزر درمانی توسط تکنسین لیزر ضروری می باشد.  تکنسین های لیزر  باید به درستی از خطرات لیزر آگاهی داشته باشند. و باید اطلاعات کافی در مورد تمام روش های لیزر   و مسائل مربوط به ایمنی را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.  همچنین مهم است که متخصص لیزر شما قبل از درمان شما را از عوارض و مزایای مرتبط با روش انتخابی تان مطلع کند. این اطلاعات می تواند در قالب یک بحث در مشاوره اولیه شما ، یا در نمودارها و فیلم ها و اسلاید های گرفته شده در حین درمان به کاربر نمایش داده شود. و یا در یک بروشور یا جزوه به کاربران ارائه شود.

 

مشاور فنی حفاظت از دستگاه لیزر

مشاور فنی حفاظت از دستگاه لیزر باید زیر نظر کلینیک حذف موهای زائد توسط لیزر به کار منصوب شود. نقش مشاور نظارت و حفاظت  در مورد مسائل ایمنی لیزر ، اطمینان از استفاده بی خطر از لیزرها و همچنین ارائه کمک در دستیابی به مقررات ایمنی لیزری قابل اجرا و ارائه  نظارت قابل قبول می باشد.

محقق و مترجم : مینو شفیعی

لینک منبع

 

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.