اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران

یکی از روش های لیفت صورت بدون جراحی که به دلیل ماهیت کم تهاجمی و غیر جراحی بودنش ، اخیرا بسیار مورد استقبال فزاینده مردم قرار گرفته است ، اولتراپی است.

یکی از روش های لیفت صورت بدون جراحی که به دلیل ماهیت کم تهاجمی و غیر جراحی بودنش ، اخیرا بسیار مورد استقبال فزاینده مردم قرار گرفته است ، اولتراپی است.

ultherapy 300x189 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
بهترین روش لیفتینگ صورت

با گذشت زمان ، لایه های خارجی پوست ما در اثر فرایند پیری ، آسیب ها و عوامل محیطی در قالب ظهور چین و چروک ، اسکار ، لکه های ناشی از افزایش سن و تغییر رنگ رو به فرسودگی می گذارند. درمان های جوانسازی صورت به معکوس شدن علائم پیری و استرس کمک می کنند و همچنین به شما کمک می کنند جوان تر و حتی سالم تر به نظر برسید.

جوانسازی صورت با استفاده از حذف لایه های آسیب دیده خارجی پوست به شما کمک می کند جوانی ، زیبایی و طراوت را به چهره خود برگردانید و پوست تان سالم تر به نظر برسد و همچنین موجب ترغیب رشد سلول های جدید و سالم پوستی می شود.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

جمعیت فزاینده ای از زنان میانسال سالم و فعال که می خواهند جوان تر به نظر برسند منجر به شکل گیری و رشد تکنیک های نوین جوانسازی پوست شده است که بسیار دقیق و ملایم تر و دارای دوره های ریکاوری بسیار کوتاه تری هستند.

یکی از روش هایی که به دلیل ماهیت کم تهاجمی و غیر جراحی بودنش ، اخیرا بسیار مورد استقبال فزاینده مردم قرار گرفته است ، اولتراپی است. این درمان پوست را سفت تر می کند، چروک ها را از بین می برد، منافذ را کوچک می کند، و به فرم دهی خط V شکل چانه و خط فک کمک می کند. اولتراپی موجب بهبود و ارتقای کلی تون ، منافذ ، روشنایی و خاصیت الاستیکی (ارتجاعی) پوست می گردد.

در ادامه این مطلب بیشتر درباره این روش جوانسازی شرح داده ایم.

 

حقایق کلی در باره اولتراپی

Ultherapy 1 300x225 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
اولتراپی نی نی سایت
 • فناوری اولتراسوند غیر جراحی که به منظور تحریک تولید کلاژن و استحکام پوست از آن استفاده می شود.
 • از انرژی گرمایی پالس دار متمرکز جهت لیفت و سفت شدن پوست صورت ، گردن و قفسه سینه استفاده می شود.
 • ظاهر خطوط و چین و چروک ها را بهبود می بخشد.

ایمنی:

 • این روش در سال 2009 توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به منظور لیفت صورت بدون جراحی ، لیفت غیر تهاجمی ابرو ، گردن و ناحیه غبغب (زیر چانه) و همچنین برای بهبود خطوط و چین و چروک های دكلته (ناحیه قفسه سینه) تصویب شد.
 • بیش از 526،000 پروسیجر لیفت غیر جراحی صورت مانند اولتراپی در سال 2016 انجام شد.

راحتی:

 • فرایند درمان بین 30 تا 90 دقیقه طول می کشد.
 • نیازی به بخیه یا بیهوشی عمومی ندارد.
 • به آمادگی کمی نیاز دارد.
 • در بیشتر موارد نیازی به طی دوره ریکاوری نیست.

هزینه:

 • متوسط ​​هزینه اولتراپی و پروسیجر های مشابه در سال 2016، 1802 دلار بوده است.

اثربخشی:

 • طبق یک مطالعه بالینی ، 65 درصد از بیماران 60 تا 180 روز بعد از درمان گزارش داده اند که شاهد پیشرفت هایی بوده اند.
 • 67 درصد از بیماران ، 90 روز پس از درمان از نتایج بسیار رضایتمند بوده اند.

تفاوت اولتراپی با هایفوتراپی

فرق اولتراپی با هایفوتراپی هیچ است. در واقع اولتراپی همان هایفوتراپی است.

 

اولتراپی : بهترین روش لیفتینگ صورت

115371 10533246 300x300 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
قیمت دستگاه اولتراپی

اولتراپی (Ultherapy) که با نام هایفوتراپی نیز شناخته می شود ، یک جایگزین لیفت صورت بدون جراحی  است. از این روش جوانسازی به منظور از بین بردن علائم پیری مانند شلی و افتادگی پوست و رفع چروک های صورت ، گردن و قفسه سینه و همچنین افتادگی ناحیه ابرو استفاده می شود. این فن آوری که از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا یا FDA تایید شده است ، منجر به تولید کلاژن می شود ، که همین امر ظاهر جوانی تری حاصل می کند.

محبوبیت روش های غیر تهاجمی و غیر جراحی مانند اولتراپی طی چند سال گذشته به طور مداوم در حال رشد بوده است و از سال 2015 تا 2016 با افزایش 11.6 درصدی توام بوده است.

 

روش کار اولتراپی چگونه است؟

25659401 754188148107618 5915932670272307335 n 300x158 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
لیفت صورت بدون جراحی

در اولتراپی ، مناطقی در زیر پوست ، در دمای مناسب برای پشتیبانی از بازسازی کلاژن ، مورد هدف انرژی سونوگرافی متمرکز شده قرار می گیرد. انرژی گرمایی اعمال شده در اعماق مختلف بر روی سه لایه تأثیر می گذارد:

 • ماهیچه
 • پوست
 • چین و چروک های سطحی

انرژی سونوگرافی منجر به تحریک تولید کلاژن و بافت الاستیک می شود ، که در نتیجه پوست محکم تر ، افتادگی کمتر و چین و چروک ها کم عمق تر می شود.

بهترین مرکز هایفوتراپی یا اولتراپی (لیفت صورت و گردن)

 

نکات قبل از درمان اولتراپی

procedimiento 1 1080x675 1 300x188 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
تصاویر هایفوتراپی صورت

این روش به آمادگی های بسیار جزیی نیاز دارد. به طور معمول خوردن ، آشامیدن ، ورزش و امور کاری روزمره را می توانید قبل و بلافاصله بعد از عمل انجام دهید.

نکته حائز اهمیت این است که باید قبل از درمان اولتراپی ، تمام آرایش و سایر محصولات مراقبت از پوست را از ناحیه مورد نظر پاک کنید. در صورتی که از سوی ارائه دهنده تان توصیه شده باشد ، می توانید از داروهای کاهش دهنده درد یا ضد التهاب ، قبل از شروع درمان استفاده کنید. اگر این داروها بر توانایی رانندگی شما تأثیر می گذارند ، به گونه ای برنامه ریزی کنید که پس از اتمام درمان ، یک نفر شما را از مطب تا منزل همراهی کند.

 

پروسه اولتراپی چگونه است؟

5965a3803523e Qt 1000x600 1 300x180 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
نکات قبل از اولتراپی

ابتدا ارائه دهنده که معمولاً یک پزشک یا تکنسین دستگاه لیزر است ، مناطقی که قرار است تحت درمان قرار گیرد را از هر گونه چربی یا آلودگی پاک می کند و سپس ژل سونوگرافی را روی موضع اعمال می کند. اپلیکاتور دستگاه اولتراپی بر روی پوست قرار داده می شود و اپراتور دستگاه با استفاده از نمایشگر دستگاه سونوگرافی ، تنظیمات مناسب را اعمال می کند. سپس انرژی سونوگرافی به مناطق هدفمند هدایت می شود. در طول درمان ممکن است به طور متناوب احساس گرما و سوزن سوزن شدن را تجربه کنید. برای رفع هرگونه ناراحتی می توان از داروهای مسکن استفاده کرد. در پایان پروسه ، اپلیکاتور برداشته می شود.

بسته به نوع درمان ، یک جلسه اولتراپی می تواند تا 90 دقیقه ادامه یابد. درمان اولتراپی بر روی قفسه سینه در مقایسه با سایر نواحی همچون صورت و گردن که بین 60 تا 90 دقیقه طول می کشند ، حدود 30 دقیقه می باشد.

 

فیلم لیفت صورت بدون جراحی به روش اولتراپی

 

مناطق هدف برای درمان اولتراپی

c5ab3fc6 8d43 4340 a3bc f18ed54176d8 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
مناطق هدف برای درمان اولتراپی

این درمان معمولاً بر روی صورت ، گردن و قفسه سینه استفاده می شود. سایر مناطق هدف شامل موارد زیر است:

 • ابرو
 • زیر چانه (غبغب)
 • ناحیه دکلته (ناحیه قفسه سینه)

در صورتی که تمایل دارید سایر نقاط بدن مانند روی دست تان نیز تحت درمان اولتراپی قرار گیرد ، باید در طول مشاوره با ارائه دهنده خود آن را مورد بحث قرار دهید.

 

خطرات احتمالی و عوارض اولتراپی چیست؟

lift your brow before after 300x197 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
عوارض اولتراپی

احساس گرما و سوزن سوزن شدن از عوارض شایع اولتراپی محسوب می شود که معمولاً خیلی زود بعد از پروسه درمان فروکش می کنند.

گاهی اوقات مناطق پوستی تحت درمان در ساعت های پس از درمان ممکن است دچار داغی یا قرمزی شوند و حس های کوتاه مدت  و گذرا از جمله سوزن سوزن شدن ، تورم و حساسیت به لمس در پوست ایجاد می شود. در موارد نادر ، ممکن است کبودی یا بی حسی نیز به وجود آید ، اما معمولاً طی چند روز پس از درمان از بین می روند.

 

پس از اولتراپی چه انتظاری می رود؟

معمولاً هیچ دوران نقاهتی در رابطه با اولتراپی وجود ندارد. فعالیت های روتین مانند کار ، ورزش یا معاشرت را می توان بلافاصله پس از درمان از سر گرفت.

 

ماندگاری اولتراپی

Can High Intensity Focused Ultrasound Treatment Replace Face Lifts 1200x628 facebook 300x157 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
دستگاه هایفوتراپی

بسته به توانایی بدن تان در جهت تولید کلاژن جدید ، می توانید از همان چند روز اول ، متوجه اولین نتایج اولتراپی شوید. روند بهبودی به طور معمول تا سه ماه ادامه می یابد. این نتایج تا زمانی ادامه خواهند یافت که بدن شما به تولید کلاژن جدید ادامه دهد و فرایند پیری طبیعی دوباره به چرخه درآید. با توجه به پاسخ پوست شما به اولتراپی ، می توانید در خصوص لزوم جلسات بیشتر و تعداد آن با پزشک خود یک تصمیم نهایی بگیرید.

 

هزینه اولتراپی صورت چقدر است؟

قیمت اولتراپی بر اساس چندین عامل تعیین می شود:

 • منطقه یا مناطقی که تحت درمان قرار می گیرند
 • تعداد جلسات مورد نیاز
 • موقعیت جغرافیایی شما

از آنجا که هزینه اولتراپی به طور دقیق در هر مورد خاص می تواند متفاوت باشد ، تماس با مرکز ارائه دهنده اولتراپی می تواند ایده بهتری در مورد تخمین نهایی قیمت لیفت صورت بدون جراحی باشد. لازم به ذکر است که هزینه های اولتراپی ، تحت پوشش شرکت های بیمه نمی باشد.

 

بهترین روش لیفتینگ صورت : اولتراپی + فیس آپ

face up 1 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
دستگاه فیس آپ

چنانچه به دنبال یک اثرگذاری عمیق تر و طولانی مدت تر هستید به شما ترکیب درمانی اولتراپی و فیس آپ را برای جوانسازی و لیفت صورت پیشنهاد می کنیم.

دستگاه فیس آپ ، جدید ترین نسل میکرودرم ابریشن، به ویژه برای درمان جوش و جای جوش ، روشن شدن ، رفع تیرگی ها ، جوانسازی ، سفت شدن پوست ، به حداقل رساندن چین و چروک و لایه برداری به شمار می رود. دستگاه فیس آپ صورت بهترین روش برای رفع مشکلات پوست صورت است که بدون دردسر و در مدت زمان کمی قادر است شما را به نتیجه مطلوب تان برساند.

در این روش، میکرودرم ابریشن با مجموعه ای از هندپیس های قابل تعویض از جنس کاربید سیلیکون انجام می شود. حرکت مداری هندپیس اجازه می دهد یک یا چند لایه اپیدرم از بین برود و پوست صورت را روشن و نرم سازد.

میکرو پالس، پوست را ماساژ می دهد و همزمان موجب تحریک عضلات در زیر پوست می شود و همچنین گردش خون را بهبود می بخشد. عمل هم افزایی این دو تکنیک که تنها در یک هندپیس گنجانده شده است ، پوست را نسبت به تولید کلاژن جدید ترغیب و تحریک می کند.

فیس آپ صورت با هدف از بین بردن یا تصحیح مشکلات خاص پوستی ناشی از اپیدرم و لایه های سطحی تر درم صورت می پذیرد.

دستگاه فیس آپ می تواند شرایطی مانند تیرگی های پوست و زیر چشم ، لک های ناشی از سن ، خطوط ریز و اسکار آکنه را از بین ببرد و در عین حال منجر به تولید کلاژن جدید نیز شود. بدین ترتیب ، پوست از همان اولین جلسه ، درخشان تر ، صاف و جمع و جور تر به نظر می رسد.

 

بهترین مرکز لیفت صورت به روش اولتراپی | بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران

ulthera22 300x169 - اولتراپی جایگزین لیفت صورت بدون جراحی | بهترین مرکز اولتراپی در تهران
بهترین مرکز هایفوتراپی در تهران

اولتراپی توسط یک مرکز مجرب و با سابقه می تواند نتایج طبیعی و خوبی را برای شما رقم زند و به شما کمک کند بدون نیاز به جراحی های تهاجمی جوان تر به نظر برسید و نسبت به چهره خود اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد و دستگاه ها، افتخار دارد خدمات لیفت صورت بدون جراحی توسط اولتراپی و فیس آپ را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع:

healthline

3.5 2 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x