آیا پاک کننده های ارگانیک برای پوست بهتر هستند؟ و آرایش طبیعی چه اصولی دارد؟

هدف از مراقبت از پوست تان را بر این اصل بنا کنید که پروتئین های مفید و لیپید های طبیعی که در پوست تان وجود دارد را حفظ کنید. با استفاده از محصولات آرایش و بهداشتی ملایم و مخصوص پوست های حساس موجود در دارگ استور ها به راحتی می توانید به این هدف دست پیدا کنید.

0 68

واژه هایی چون ارگانیک، تازه و طبیعی روی برچسب محصولات، این حس را به ما القا می کنند که سالم تر هستند. اما آیا این موضوع واقعا در خصوص همه پاک کننده های صورت صدق می کند؟ نه همیشه.

دکتر بروس وینتروب، مدیر گروه پوست و مو در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو در این رابطه می گوید: “بسیاری از مبالغی که صرف خریداری محصولات پوستی گران قیمت می کنید، در حقیقت بابت بسته بندی فانتزی آن می باشد، نه برای تحقیقات و توسعه آن محصول. واقعیت این است که محصولات مقرون به صرفه به همان میزان و در برخی موارد حتی بیشتر اثربخشی دارند.”

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،مجهز به جدیدترین نسل

لیزر بدون درد (دستگاه اسکلپیون،مدیواستار)

☎ 22612171_021 ☎ 021-22612108

09027610748

skin care tips 15 300x300 - آیا پاک کننده های ارگانیک برای پوست بهتر هستند؟ و آرایش طبیعی چه اصولی دارد؟
لوازم آرایش ارگانیک

بنا به گفته دکتر وینتروب، مشکل دیگری که وجود دارد این است که به کار بردان واژه “ارگانیک” بر روی این محصولات، صرفا به این معنا نیست که آسیب کمتری به پوست وارد می سازند. نگهداری از پوست به طور طبیعی، به معنای باقی گذاشتن پوست به حال خود است و نه به منزله یافتن محصولاتی با ترکیبات طبیعی!

بهترین برند های لوازم آرایش ارگانیک

بسیاری از شرکت های مبتنی بر کاتالوگ، شغل خود را بر این مبنا بنا نهاده اند که مواد طبیعی، پوست را همانند صابون ها و پاک کننده های صورت مملو از مواد شیمیایی، تحریک نخواهد کرد. اما شاید یک روش طبیعی جهت مراقبت از پوست بسیار ساده تر از آنچه شما تصور می کنید باشد.

بنا به گفته دکتر وینتروب، هدف از مراقبت از پوست تان را بر این اصل بنا کنید که پروتئین های مفید و لیپید های طبیعی که در پوست تان وجود دارد را حفظ کنید. با استفاده از محصولات آرایش و بهداشتی ملایم و مخصوص پوست های حساس موجود در دارگ استور ها به راحتی می توانید به این هدف دست پیدا کنید.

دکتر وینتروب در پایان نیز خاطر نشان کرد که “قیمت بالا، لزوما به منزله کیفیت کیفیت یا دانش بالا نیست.”

Nick Barose - آیا پاک کننده های ارگانیک برای پوست بهتر هستند؟ و آرایش طبیعی چه اصولی دارد؟
نیک بروز

حال، آیا دوست دارید با استفاده از آرایش، چهره ای طبیعی داشته باشید؟ پس بهتر است به دنبال یافتن سرنخ هایی در میکاپ آرتیست مشهور هالیوود، نیک بروز باشید.

بروز معتقد است، یک زن پس از استفاده از رژ گونه و رژ لب، باید شبیه خود واقعی اش به نظر برسد؛ درست مانند چهره های معروف با آرایش های طبیعی همچون آن هاثوی، اسکارلت جوهانسون و هیلاری داف.

hilary duff 8 - آیا پاک کننده های ارگانیک برای پوست بهتر هستند؟ و آرایش طبیعی چه اصولی دارد؟
آرایش هیلاری داف

رنگ صحیح باید با تن پوست تان ترکیب شود و به گونه به نظر برسد که گویی چیزی روی پوست تان استفاده نکرده اید. به گفته این هنرمند معروف، هر فردی به کمی آرایش نیاز دارد، اما هر چه کمتر، بهتر.

آیا آرایش کردن بد است؟

اما شاید به خودتان بگویید: این گفته یک میکاپ آرتیست با تجربه است. من چطور می توانم این کار را در خانه انجام دهم؟

به همین خاطر پیشنهاد می کنیم، قوانین ساده نیک بروز را دنبال کنید:

best bb creams sm 300x300 - آیا پاک کننده های ارگانیک برای پوست بهتر هستند؟ و آرایش طبیعی چه اصولی دارد؟
بی بی کرم
  • کرم پودر خود را با یک مرطوب کننده رنگی فاقد چربی جایگزین کنید. گاهی اوقات، مرطوب کننده های رنگی مانند بی بی کرم ها بسیار خالص هستند. به همین دلیل لازم است چیزی را انتخاب کنید که به سادگی و با چند قطره با کرم پودر تان ترکیب شود. بروز همچنین توصیه می کند به دنبال مرطوب کننده هایی باشید که کمی تیره تر از کرم پودر تان باشد. بدین ترتیب، پوست تان گرم تر به نظر می رسد و دیگر لازم نیست مقدار زیادی از آن را روی پوست تان بمالید.
  • به دنبال رنگ هایی با درخشندگی نا محسوس باشید. بسیاری از افراد آرایش طبیعی و ساده را با تن های مات، مسطح و یک دست اشتباه می گیرند. به گفته بروز، رژ لب هایی که بسیار مات هستند، چهره را خمیری و بی روح می سازند. همچنین نباید از رنگ های فوق العاده روشن نیز استفاده کنید. همیشه به دنبال رژ لب هایی باشید که به لب های تان رنگی پر رنگ تر یا روشن تر از رنگ اصلی اش را بدهد و در عین حال بسیار جلب توجه نکند.
  • فقط به صورت تان جلوه دهید و بس. به یاد داشته باشید هر زمان که فکر می کنید آرایش تان کم است، می توانید آن را بیشتر کنید. اما فقط تا جایی پیش بروید که صورت تان مصنوعی و خمیری نشود. برخی از افراد تنها در مراسم خاص آرایش می کنند. اما شما می توانید هر وقت که دوست دارید این کار را انجام دهید.

 

زیبا و سلامت باشید.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع خارجی برای مطالعه بیشتر

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748

هایفوتراپی ، پی آرپی و میکرودرم 02166046882 ☎

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!