10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید

حضور اپراتورهای با تجربه و دوره دیده خطر عوارض جانبی لیزر را کاهش می دهد

کارشناسان ما در مرکز لیزر برکه بهترین نوع لیزر را با توجه به رنگ و نوع پوست و رنگ و نوع موهای شما تعیین می کنند.

10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید

لیزر 300x150 - 10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید

سؤال از شما پاسخ از ما

چه کسی می تواند منکر مزایای لیزر موهای زائد بشود ؟ پایان دادن به وظیفه شیو کردن روزانه ، تحمل نکردن درد اپیلاسیون و بریدگی هایی که با تیغ ایجاد می شود دلایل فوق العاده ای برای انتخاب این خدمات مقرون به صرفه یعنی لیزر موهای زائد است.

صنعت لیزر موهای زائد در دهه گذشته به طور چشمگیری رشد کرده و افزایش یافته است و بسیاری از مراکز و درمانگاه های (بزرگ و کوچک) در حال حاضر خدمات لیزر درمانی را ارائه می دهند. اما چه کسی می تواند به شما اطمینان دهد که بهترین و مؤثر ترین درمان ها و همچنین بهترین تکنولوژی مناسب برای رفع نیازهای شما چیست؟

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - 10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - 10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - 10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

واقعیت این است که  همه مرکزهایی که لیزر موهای زائد انجام می دهند یکسان نیستند. همانند بسیاری از محصولات و خدمات دیگر ، قیمت در حالی که قطعاً مهم است ، نباید تنها عامل در انتخاب یک مرکز لیزر درمانی باشد. در واقع شما همانقدر که پول می دهید خدمات می گیرید.

به عنوان متخصص در لیزر مووهای زائد ، ما با بیش از سال ها سابقه در این صنعت ،  لیستی از 10  سؤال کلیدی تهیه کرده ایم  که هر کسی باید قبل از انتخاب موهای لیزر، از ما و هر مرکزی که به آن مراجعه می کند ، بپرسید.

مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات زیبایی و لیزر درمانی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. و شما پاسخ همه سؤالات خود در این زمینه ها از مشاوران و پزشکان متعهد و با تجربه ما دریافت می کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

اما آیا شما در مورد نتیجه ای که می خواهید یا مهم تر از آن باید به آن دست یابید ، فکر کرده اید؟ اگر نه ، در اینجا به برخی از سوال هایی که باید از کارشناسان بپرسید ، پاسخ داده ایم.

36 300x168 - 10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید

 سؤال 1- چه موقع باید لیزر موهای زائد را شروع کنم؟

تصمیم گیری برای تاریخ انجام لیزر موهای زائد بستگی به خود شما دارد.  اگر بخواهید به تعطیلات بروید ،  یا شاید بخواهید برای شنا کردن در استخر آماده شوید و بیکینی بپوشید ، یا اینکه بخواهید خودتان را برای شرکت در یک مناسبت با شکوه مانند جشن نامزدی یا عروسی آماده کنید.  در این صورت بهترین فرصت برای شما پیش آمده تا لیزر موهای زائد انجام دهید.

برای گرفتن نوبت در مرکزبرکه در اولین فرصت اقدام کنید.  

 

 سؤال 2-  چه تعداد جلسه درمان نیاز دارم؟

به دلیل نحوه کارکرد لیزرها و همچنین چرخه شد مو ،  شما باید یک دوره درمان داشته باشید. لیزر موهایی را که در فاز رشد چرخه مو هستند ، هدف قرار می دهد. اما موهای شما در زمان های مختلف به این مرحله می رسند. به طوری که در هر جلسه لیزر درمانی تعدادی از موها هدف قرار می گیرد.  از این رو تعداد جلسات متعددی برای رسیدن به نتایج مطلوب لازم است.  همچنین منطقه مورد درمان ، تراکم موی شما و نوع پوست نیز تعیین می کند که چند جلسه لیزر باید انجام دهید.

سؤال 3 – آیا من کاندید مناسبی برای این روش هستم؟

لیزرها بیشترین تأثیر را بر روی  پوست های روشن با موهای ضخیم و  تیره (قهوه ای یا سیاه) دارند.   افرادی که  پوست تیره تر دارند ، ممکن است  نیاز به جلسات درمانی بیشتری داشته باشند. کسانی که موهای بلوند یا روشن دارند ممکن است متوجه شوند که هر نوع لیزری برای آنها کار نخواهد کرد. به همین دلیل است که این سؤال بسیار اهمیت است.  کارشناسان ما در مرکز لیزر برکه بهترین نوع لیزر را با توجه به رنگ و نوع پوست و رنگ و نوع موهای شما تعیین می کنند.

سؤال 4-  آیا لیزر موهای زائد عوارض جانبی وجود دارد؟

همانطور که در تمام روش های دیگر زیبایی و درمانی عوارض جانبی وجود دارد ، لیزر موهای زائد نیز ممکن است عوارض خفیفی داشته باشد.  با این حال ، حذف موهای زائد با لیزر به عنوان یک درمان با ریسک پایین مطرح می شود. اما در هر صورت شما باید قبل از شروع درمان یک آزمایش پچ انجام دهید تا احتمال ابتلا به واکنش خود را تعیین کنید.

سایر عوارض جانبی لیزر موهای زائد بارتند از : سوزش ، خارش ، تورم ، قرمزی ، تغییر رنگ ، سوختگی و زخم.  انتظار می رود خارش و قرمزی پس از لیزر تا 48 ساعت پس از درمان از بین برود.  اما برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

 

سؤال 5- از چه لیزری برای شما استفاده می شود؟

درمانگاه های مختلف از فنون و تکنیک های مختلف لیزر استفاده می کنند.   دقیقاً به همین دلیل است که شما باید قبل از مراجعه به یک مرکز لیزر درمانی تحقیقات کافی انجام دهید.  مرکز لیزر و زیبایی برکه از پیشرفته ترین فن آوری های موجود در بازار استفاده می کند.  لیزر های مورد استفاده در این مرکز به کاهش درد و خنک نگه داشتن پوست کمک می کند و به این صورت از سوختگی پوست پیشگیری می شود.   این بدان معنی است که نتایج بهتر ، ناراحتی کمتر، روش های مطمئن تر و زمان درمان سریع تر خواهد بود.

37 300x200 - 10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید

سؤال 6- آیا پرسنل مراکز لیزر آموزش دیده هستند؟

همانطور که در مورد تجهیزات گفتیم ، پیدا کردن یک مرکزبا کارکنان با تجربه و آموزش دیده بسیار اهمیت دارد.  با این وجود ، حضور اپراتورهای با تجربه و دوره دیده لیزر خطر عوارض جانبی را کاهش می دهد و درمان شما را راحت تر می کند.  فراموش نکنید که پوست شما ارگانی است که به اندازه تمام اعضای بدن شما اهمیت دارد.  همانطور که شما برای درمان قلب خود به پزشکی مراجعه می کنید که از آخرین پیشرفت های پزشکی آگاه است ، برای لیزر موهای زائد خود نیز باید به یک مرکز لیزر معتبر و خوش نام مراجعه کنید.

مرکز لیزر و زیبایی برکه با متخصصین مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات در زمینه لیزر موهای زائد و درمان های زیبایی می باشد.  برای گرفتن وقت از پزشک متخصص اینجا کلیک کنید.

 

سؤال 7- آیا پس از لیزر موهای زائد نیاز به مراقبت خاصی دارید؟

شما باید در روزهای بعد از جلسه لیزر درمانی  مراقب محل تحت درمان باشید.  اما به طور کلی ،   لیزر موهای زائد  نباید روی روند عادی زندگی شما تأثیر بگذارد. حداقل 48 ساعت پس از ترک مرکزباید از نور شدید آفتاب ، محصولات عطری ، گرمای شدید ، اپیلاسیون ، کلر موجود در آب استخر و لباس های تنگ اجتناب کنید.  باز هم با پزشک معالج خود در مورد مراقبت های پس از لیزر موهای زائد مشورت کنید.

 

سؤال 8-  آیا مصرف دارو در روند درمان با لیزر تأثیر می گذارد؟

اگر داروهایی را باید به طور منظم مصرف کنید ، بهتر است در جلسه مشاوره قبل از لیزر درمانی با پزشک در این مورد صحبت کنید.  همچنین لازم به ذکر است که هر گونه واکنش های پوستی قبلی که با استفاده از محصولات یا درمان های زیبایی داشته اید را به اطلاع پزشک برسانید.

در این صورت پزشک سوالاتی در مورد سابقه بیماری های قبلی از شما می پرسد که ببیند آیا می توانید لیزر موهای زائد انجام دهید یا خیر.

 

سؤال 9- لیزر موهای زائد چقدر هزینه دارد؟

قیمت لیزر برای حذف موهای زائد در مراکز مختلف متفاوت است.  اما بعضی از مراکز  گاهی اوقات  تخفیف های ویژه ای در طول سال ارائه می دهند.  لیزر موهای زائد در ایران بسیار ارزان تر از کشورهای دیگر است.  اما اگر این هزینه به نظرتان زیاد می آید به این موضوع توجه کنید که در هر حال لیزر موهای زائد مقرون به صرفه است.

زیرا موهای ناخواسته را به طور دائمی از بین می برد و به غیر از جلسات سالیانه نیازی به درمان مجدد ندارد. پول هایی که شما برای خرید خود تراش ، موم و کرم های موبر می کنید در دراز مدت خیلی بیشتر از هزینه ای است که برای لیزر موهای زائد خود پرداخت می کنید.

همچنین شما در وقت خود نیز صرفه جویی کنید و نتایج طولانی تری را کسب می کنید.  دیگر خود تراش ها را دور بیندازید و درد اپیلاسیون را فراموش کنید.  

توصیه‌هایی در خصوص مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر موهای زائد thumb 300x200 - 10 سؤال که قبل از لیزر موهای زائد لازم است که از پزشک خود بپرسید

 

سؤال 10- آماده سازی قبل از لیزر موهای زائد

آماده سازی قبل از لیزر موهای زائد شبیه به مرحله مراقبت پس از آن است.  شما می توانید چیزهای ساده ای را رعایت کنید مثلاً  قبل از جلسه لیزر درمانی از خوردن مواد حاوی کافئین که حساسیت بیشتری ایجاد می کند اجتناب کنید.

پوشیدن لباس های گشاد و راحت باعث می شود که بدن شما کمتر با لباس تماس داشته باشد.  تنها چیزی است که ما از شما می خواهیم عمل کردن به توصیه های پزشک است.

مرکز لیزر برکه با مدرن ترین دستگاه های لیزر بهترین خدمات لیزر و زیبایی را به شما شهروندان گرامی ارائه می دهد.  اگر هنوز نوبت نگرفته اید با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و گرفتن وقت برای عمل های زیبایی و همچنین لیزر موهای زائد با ما تماس بگیرید.  مرکز لیزر و زیبایی برکه بهترین خدمات را توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر آموزش دیده و خوش برخورد به شما ارائه خواهد داد.  برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

محقق و مترجم : مینو شفیعی minoo shafie

 

5 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source لینک منبع لینک منبع
Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x