Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

کدام لیزر مناسب تر است؟ دایود، الکس یا آی پی ال

252 13,948
کدام لیزر مناسب تر است؟ دایود، الکس یا آی پی الReviewed by مرکز تخصصی لیزر on Mar 1Rating: 4.5لیزر دایودهمه اطلاعات مهم در مورد دایود و الکساندرایت
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

لیزر دایود چیست؟

لیزر 1

برای پاسخ به سوال کدام لیزر مناسب تر است، باید اول بدانیم که تفاوت بین لیزر (دایود و الکس) و IPL چیست؟

IPL مخفف نور پالسی شدید است،و اسامی SIPL، VPL، SPL  و … همگی در اصل از همان فن آوری و ماشین آلات  آی پی ال استفاده می کنند.

تخفیفات ویژه بهاره در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران (اسکلپیون 2018)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

دقت کنید که IPL لیزر نیست ولی به دلیل ارزان بودن دستگاه بسیار عمومی و رایج شده است.

این ماشین یک پهنای باند وسیع از نور سنتی تولید می کند که می تواند حرارت را در تمام بافت های اطراف منتشر کند. IPL فاقد توانایی لیزر در تولید پهنای باند انتخابی نور است که تنها بر روی ساقه مو تاثیر می گذارد و بهمین دلیل با استفاده از آی پی ال در معرض خطر بیشتری برای عوارض جانبی کمتر موثر قرار دارید.

 با استفاده از IPL به طور کلی نیاز به درمان بیشتری (گاهی اوقات دو یا سه برابر درمان با لیزر) وجود دارد و یا ممکن است استفاده از آی پی ال تنها کاهش ضخامت و تاریکی مو، و نه به طور کامل از بین بردن آن را به همراه داشته باشد.

به طور کلی، لیزر های اختصاصی برداشتن مو (به عنوان مثال الکساندریت، دیود، و ND: YAG) نتایج بهتری برای درمان موهای ناخواسته دارند.

[divider]

همه انواع لیزرهای با کیفیت در شعب مختلف ما موجود است، انتخاب همیشه با شماست (تماس با ما)

[divider]
بهترین لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

 

 

تفاوت های بین لیزر دایود و الکساندرایت چیست؟

دایود و الکساندرایت، هر دو جزء لیزر هایی هستند که به طور متداول در درمان لیزر موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که لیزر دایود به نسبت لیزر الکساندرایت، کمی جدیدتر است.

 

لیزر دایود

بهترین دستگاه لیزر دایود
لیزر دایود

لیزر دایود با طول موج ۸۰۰ یا ۸۱۰ نانومتری عمل می کند. این طول موج بالاتر، این امکان را به متخصص می دهد که به عمق بیشتری از پوست نفوذ کند تا از آسیب رسیدن به ملانین موجود در اپیدرم پوست جلوگیری به عمل آید و به طور مستقیم، فقط فولیکول مو مورد هدف قرار گیرد.

از لحاظ علمی، طول موج بلند تر کمک می کند از آسیب های پوستی و تغییرات رنگ دانه ای که در انواع لیزر با طول موج کوتاه تر حاصل می گردد، پیشگیری شود.

لیزر دایود، گزینه بسیار خوبی برای موهای ضخیم و تیره، به ویژه در ناحیه بیکینی محسوب می گردد.

[divider]

لیزر الکساندرایت

الکساندرایت MeDioStar مرکز لیزر شریعتی (دولت)

لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتری، طول موج کوتاه تری به نسبت لیزر دایود دارد و به طور موثری برای درمان موهای زائد در پوست های نوع ۱ تا ۴ مناسب است.

طول موج کوتاه تر، درمان را برای پوست های روشن تر به نسبت پوست های تیره، موثر تر می سازد. از آن جایی که لیزر الکساندرایت از اندازه بزرگ تری برخوردار است، موجب می شود نواحی بزرگ تر سریع تر درمان شود.

به همین دلیل، این لیزر، بهترین انتخاب برای نواحی بزرگ، از قبیل کمر و قفسه سینه محسوب می شود.

[divider]
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد
دستگاه لیزر موهای زائد

یافته های حاصل از مطالعات بالینی

با وجودی که هر دوی این لیزرها برای طیف پوستی ۱ تا ۴ مورد استفاده قرار می گیرند، ما قصد دریابیم که کدام یک از این ها بیشتر موثر واقع می گردند.

ما دو مطالعه بالینی جداگانه را در خصوص مقایسه دستگاه های لیزر موهای زائد دایود و الکساندرایت مورد ارزیابی قرار دادیم. هر دو مطالعه، نتایج یکسانی در موضوع اثر بخشی و کاهش موهای زائد نشان دادند. حال ببینیم کدام یک بهتر عمل می کند.

[divider]

همه انواع لیزرهای با کیفیت در شعب مختلف ما موجود است، انتخاب همیشه با شماست (تماس با ما)

[divider]

جزییات تست عبارتند از:

 • جهت بررسی اثربخشی دراز مدت لیزر های دایود و الکساندرایت، ۳۱ فرد (زن و مرد) در طیف پوستی ۱ تا ۴ در جدول مقیاس فیتزپاتریک، تحت درمان های منظم با هر دو دستگاه لیزر قرار گرفتند.
 • شرکت کنندگان ۶ جلسه لیزر موهای زائد با فواصل ۴ هفته ای در ناحیه زیر بغل دریافت کردند.
 • زیر بغل سمت راست آن ها تحت درمان لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۵ نانومتر و زیر بغل سمت چپ تحت درمان لیزر دایود با طول موج ۸۰۸ نانومتر قرار گرفت.
 • تراکم موهای زائد پیش از درمان، پس از ۶ جلسه درمان و ۱۸ ماه پس از آخرین جلسه درمان ثبت شد.

 

نتایج مطالعه

بهترین لیزر موهای زائد مردان
لیزر موهای زائد مردان

کاهش چشمگیر تراکم موهای زائد بلافاصله پس از آخرین جلسه درمان با هر دو دستگاه لیزر (۷۲٫۱۶ درصد برای لیزر دایود و ۷۱٫۳۰ درصد برای لیزر الکساندرایت) مورد ارزیابی قرار گرفت. ۱۸ ماه پس از درمان، همچنان کاهش رشد موهای زائد به طور چشمگیری برای هر دو دستگاه لیزر (۷۳٫۷۱ درصد برای لیزر دایود و ۷۱٫۹۰ درصد برای لیزر الکساندرایت) مشاهده شد.

با وجودی که بسیاری از شرکت کنندگان در این آزمون، قرمزی پوست و ایجاد برآمدگی هایی را در ناحیه درمان گزارش دادند، اما همه عوارض جانبی بلافاصله در عرض چند روز بر طرف شد.

۶۲٫۵۰ درصد شرکت کنندگان لیزر دایود را دردناک تر از الکساندرایت توصیف کردند. اما همگی آن ها در مورد این که درد ناشی از هر دو دستگاه لیزر قابل تحمل است، اتفاق نظر داشتند.

نتیجه این مطالعه بالینی نشان می دهد که لیزر های دایود و الکساندرایت، چنانچه جهت درمان موهای زائد در نوع پوستی ۱ تا ۴ قرار گیرند، هر دو نتایج چشمگیر و بلند مدتی را حاصل می کنند. و هر دو لیزر نتایج تقریبا یکسانی از خود نشان می دهند که پس از گذشت ۱۸ ماه از درمان، همچنان پایدار است.

نتیجه گیری

بهترین لیزر موهای زائد زیر بغل
لیزر موهای زائد زیر بغل

با وجودی که ممکن است درمان با لیزر الکساندرایت عوارض جانبی موقت و بی خطر بیشتری داشته باشد، و لیزر دایود کمی درد بیشتری داشته باشد، اما هر دو نتایج چشمگیری را ایجاد می کنند. نتایجی که حتی پس از گذشت ۱۸ ماه از آخرین درمان نیز پایدار هستند.

بنابراین می توان گفت که در صورتی که در محدوده نوع پوستی ۱ تا ۴ مورد استفاده قرار گیرند، هر دوی این دستگاه ها به طور یکسانی در امر لیزر موهای زائد خوب عمل می کنند.

[divider]

بیشتر بخوانید:

لیزر دایود چیست و کجاها کاربرد دارد؟ (اینجا کلیک کنید)

لیزر الکساندرایت چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟ (اینجا کلیک کنید)

با توجه به تایپ پوستی تان کاندید کدام نوع لیزر هستید؟ (اینجا کلیک کنید)

[divider]

همه انواع لیزرهای با کیفیت در شعب مختلف ما موجود است، انتخاب همیشه با شماست (تماس با ما)

[divider] لیست قیمت های لیزر و شماره های تماس

جشنواره بیشترین تخفیف و بهترین کیفیت لیزر موهای زائد در سراسر کشور

لیزر الکساندرایت

 

100 هزار تومان لیزر رایگان الکساندرایت فقط تا آخر همین هفته

 

(اینجا کلیک کنید)

این تخفیف علاوه بر تخفیف های همیشگی است و هدیه 100 هزار تومان لیزر رایگان فقط ویژه همین هفته است


252 نظرات
 1. عسل می گوید

  سلام .ابا اینکه میگن اگر قبل بارداری لیزر رو انجام بدین .در دوران بارداری و بعد از اون به دلیل تغییرات هورمونی موهای زائد مجددا رشد میکنن درسته؟
  برا متاهل ها بعد بارداری انجام بدن بهتره؟یا اصلا صحت نداره

  1. فرزانه جعفری می گوید

   سلام، دوست گرامی در دوران بارداری بدن دچار تغییرات هورمونی میگردد و برای افرادی که قبل از این دوران جلسات لیزر درمانی را گذرانده اند ممکن است تاثیراتی در روند رویش موها ایجاد کند ولی نه به طور کامل، و هم چنین برای همه افراد این تغییرات و تاثیرات هورمونی به یک میزان نمیباشد. بنا بر این میتوان قبل از بارداری لیزر درمانی انجام داد و هیچ منعی وجود ندارد.

 2. الهه می گوید

  سلام
  روز بخیر
  میخواستم بدونم دستگاه super SHR Alma Laser و دستگاه آلما لیزر ۲۰۱۷ آمریکا، یک دستگاه هستند و اینکه واقعا لیزر هستند و یا از گروه های شبه لیزر IPL؟

  1. فرزانه جعفری می گوید

   سلام،دوست گرامی دستگاه لیزر می باشد. لیزر های آلما پدیده ای نوین در دستگاه های لیزر محسوب می شوند. لیزر های آلما قادرند مشکلات متعدد پوستی، از جمله موهای زائد، آکنه، بازسازی پوست، ترک های پوستی، پیکر تراشی، جوانسازی صورت، ضایعات عروقی و ضایعات رنگدانه ای را درمان کنند.

 3. نگین می گوید

  سلام .آیا لیزر با دستگاه اسموت کول خوب است ؟ لطفا هر اظلاعاتی درباره ی دستگاه اسموت کول است را بدهید . ممنون

  1. فرزانه جعفری می گوید

   سلام، دوست گرامی دستگاه اسموت کول دستگاه لیزر نمیباشد و iPL می باشد، بنابر این جوابدهی مثبت و موثر مانند بقیه دستگاه های معتبر لیزر نخواهد داشت. دوست عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه میشود مقالات مربوط به دستگاه های Ipl که در سایت موجود است را مطالعه بفرمایید.

 4. سارا می گوید

  سلام،وقت بخير
  ميخواستم بدونم دستگاه ليزر الكساندريت كاندلا بهتره يا كوترا؟و كدوم در تعداد جلسات كمي جواب خوبي ميده؟

  1. فرزانه جعفری می گوید

   سلام، دوست گرامی دو برندی که نام بردید هر دو از برند های معتبر و مرغوب در حوزه لیزر درمانی می باشند. لیزر درمانی با اینچنین دستگاه ها معمولا به ۶ تا ۸ جلسه نیاز است. ولی تعداد دقیق جلسات (با توجه به نوع پوست و موی هر فرد) باید توسط اپراتور با پزشک مربوطه تعیین گردد.

 5. اناهیتا می گوید

  سلام وقت بخیر
  ببخشید برای از بین بردن موهای صورت (پوست سفید و موهای کرکی زرد رنگ) چه دستگاه لیزری رو پیشنهاد میکنین؟
  مرکزی که لیزر بدنم رو انجام داد دستگاهشون دایود الیو بود و گفتن که دایود الیو رو برای صورت من انجام نمیدن چون نتیجه خوبی نمیگیرم.
  ممنون

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام، دوست گرامی اگر موها بور و یا سفید باشد توصیه میشود قبل از شروع جلسات توسط پزشک متخصص پوست ویزیت شوید. برای موهای سفید و بور این دستگاه مناسب نمی باشد.

 6. امداد باتری می گوید

  وای خیلی خوبه ساییتون

 7. عاطفخ می گوید

  باسلام میخوام بپرسم تفوت لیزر اکساندریت کندلا یا الکساندریت Nd YANG چیه ؟
  اثر بخشی کدوم بهتر

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام، دوست گرامی معمولا دستگاه های معتبر الکساندرایت موجود در حوزه لیزر درمانی دارای توان ان دی یاگ نیز هستند. اما دقت اپراتور و تنظیمات دستگاه متناسب با پوست شما، از نوع دستگاه بسیار مهم تر است.

 8. سمیه می گوید

  سلام میتونم بپرسم لیزر الکس الما در مقایسه با الکساندریت کاندلا نتیجه کارش چطوره؟ و اینکه آیا به خوبیه کاندلا هست یا نه؟

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام، دوست گرامی دستگاههای معتبر در حال حاضر عبارتند از:
   الکساندرایت آپوجی از کمپانی سایناشور
   الکساندرایت کندلا از کمپانی کندلا
   الکساندرایت لوترونیک کلاریتی از کمپانی لوترونیک
   الکساندرایت کوترا
   مابقی برند ها یا به تازگی وارد بازار شده اند و برای اطمینان از کیفیت و معتبر بودن برند نیاز به زمان است و یا تقلبی می باشند.

   1. سمیه می گوید

    ممنون که پاسخگو بودید
    ….متشکرم

    1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

     ممنون ار توجه و نگاه شما دوست عزیز

 9. نورسا می گوید

  سلام
  من توی یک مرکز برای لیزر رفتم با دستگاه الکساندرایت ۲۰۱۷ اما وارد اتاق که شدم اسمی که روی دستگاه نوشته بو د pram بود میشه بدونم این چه دستگاهیه و از کجا میشه فهمید دستگاه اصلی کدومه؟چون هم درد داشت هم خنک کننده هم نداشت .

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام، دوست گرامی دستگاه های الکساندرایت معتبر و مرغوب و برندهای شناخته شده در حال حاضر عبارتند از: الکساندرایت آپوچی از کمپانی سایناشور، الکساندرایت کندلا از کمپانی کندلا، الکساندرایت لوترونیک کلاریتی از کمپانی لوترونیک، الکساندرایت کوترا. مابقی یا به تازگی وارد بازار شده اند و یا تقلبی و IPL می باشند.

 10. معصومه غلامی می گوید

  سلام.درمورددستگاههای لیزرخانگی و کیفیتشون اگه ممکنه اطلاعاتی بدین.واینکه بین سیلک پرو و دیس۳ و تریا۴ایکس کدوم بهتره

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام، دوست گرامی مقالات ما را دنبال کنید، به این موضوع خواهیم پرداخت.

 11. نسترن می گوید

  باسلام من مبتلا به رماتیسم سرونگاتیو هستم، و قرصهای پردنیزولون۵، متروترکسات، هیدروکسی کلروکین سولفات، دلوکستین مصرف میکنم، دکترم بهم گفتن که لیزر برام خطرناکه و به هیچ وجه نباید انجام بدم، آیا حرفشون درسته؟!چه ضرری ممکنه برامن داشته باشه؟

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست گرامی، بدون معاینه و بررسی طبی نمیتوان نظر قطعی در این خصوص ارائه کرد. در صورت مصرف دارهای کورتنی بهتر است ۳ ماه پس از اتمام مصرف داروها لیزر درمانی انجام شود. توصیه می شود حتما توسط پزشک متخصص پوست ویزیت شوید تا طبق شرایط فعلی جسمی، اختلال و داروهای مصرفی نظر قطعی در این خصوص ارائه گردد.

 12. معصومه می گوید

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم دستگاه دایود primelase جزء دستگاه های لیزر معتبر هستش؟
  و اینکه دستگاه دایود چه جنس و مارکیش بهتره؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز، در حال حاضر دستگاه های دایود غیر معتبر با نام های زیادی در حال تولید و در بازار لیزر وجود دارد. ولی دستگاه های دایود معتبر در حال حاضر: دایود لایت شر،olive، آلما و… است. بقیه دستگاه ها متفرقه و مشخص نیست ساخت چه کمپانی با چه کیفیتی باشد. اینکه دستگاه جدیدی وارد بازار شود امتیاز چندان خوبی نمی باشد چرا که دستگاه های قدیمی امتحان خود را پس داده و کیفیتشان مشخص شده اند و مهم تر از برند و خود دستگاه، مهارت اپراتور، تنظیمات درست دستگاه متناسب با نوع پوست فرد، حضور و نظارت پزشک بر کار لیزر و بهداشت مطب است.قطعا در لیزر درمانی این موارد تقش مهم تری نسبت به برند و نام شرکت ایفا می کند که تمرکز و دقت مراجعین معطوف به این موارد باید باشد.
   برا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید.
   ۰۹۰۲-۷۶۱۰۷۴۸

 13. فاطي می گوید

  سلام وقت بخير ممكنه راجع به دستگاه سوپرانو پلاتینیوم توضيح بدين و جز كدام دسته از ليزر بشمار مياد؟
  و اينكه پوسته من سبزه و تو صورتم موهاي زايد دارم و موهاي بدنم تيره هست كدام دستگاه رو پيشنهاد ميكنيد؟
  ممنون ميشم پاسخ بدين.

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   لیزر پلاتینیوم ،با ترکیب سه طول موج ۷۵۵ و ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر (دایود، الکس، ان دی یاگ) جزو دستگاه های جدید و موثر در حوزه لیزر موهای زائد می باشد. با توجه به ضخامت مو و رنگ پوستتان، دستگاه دایود مناسب تر است.
   در صورت تمایل با مرکز پونک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

 14. فرشته می گوید

  سلام
  من پشت بازوهام موهای نازک زیرپوستی داره و یکم پوست مرغی هم میشه (جوش های ریز داره)میخواستم دستامو لیزر کنم به خاطر همین مشکل بنظر شما چه دستگاهی مناسبه؟؟؟
  پوستمم گندمی روشنه

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   با توجه به طیف پوستی ایرانی ها، هر دو دستگاه دایود و الکساندرایت برایتان مناسب می باشد. با توجه به میزان جوابدهی دستگاه، می توانید با همان دستگاه جلسات را ادامه دهید و یا در صورت عدم رضایت، دستگاه را می توان تغییر داد.
   توصیه می شود قبل از لیزر حتما توسط متخصص پوست و یا اپراتور با تجربه مشاوره شوید زیرا در صورتی که موها خیلی نازک باشد بهتر است لیزر انجام نشود زیرا به موهای ضخیم و زائد تبدیل می گردد.

 15. محمدی می گوید

  با سلام، بنده محمدی هستم ،اگر مایل به خرید دستگاه لیزر موهای زائد یا دستگاه جوانسازی پوست از تماس با این جانب دریغ نفرمائید.
  چرا که دستگاه های فوق با بهترین قیمت و شرایط مناسب به صورت نقد و اقساط به وفروش می رسد

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام
   ممنون از توجه تان
   اطلاعات ثبت گردید.

 16. مریم می گوید

  سلام ببخشید من زنگ زدم یه کلیک لیزر گفته شما پوستتون سبزس باید از دستگاه الکساندرا کندلا هر دو ماه یک دفعه استفاده کنی. درست میگن؟ دستگاهشون اصله که میگن هر دو ماه یکبار استفاده کنی؟واقعا دستگاه کندلا به این صورته راهنماییم میکنید

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر لزوما این راهکار مناسب نمی باشد. اگر پوست شما گندمی و سبزه می باشد اولویت دستگاه دایود می باشد.
   (طیف پوستی ایرانیان به گونه ای می باشد که هر دو دستگاه اثر بخشی لازم را دارد اما معمولا پیشنهاد می شود برای پوست های گندمی و سبزه دستگاه دایود و برای پوست های روشن و سفید دستگاه الکساندرایت استفاده شود)
   هم چنین فاصله جلسات در شروع لیزر درمانی ابتدا هر یک ماه می باشد و با گذشت جلسات و اثر بخشی (نوع پوست و ضخامت موها) بعد از جلسه ۴ ام هر ۲ ماه و یا بیشتر می باشد.
   در مورد اصل بودن دستگاه نیز حتما باید مشخصات دستگاه را چک نمایید. (مراکز معتبر از دستگاه های اصل و با کیفیت استفاده می کنند بنابراین توصیه می شود حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایید تا هم از کیفیت دستگاه مطمئن باشید و هم از تجربه و مهارت اپراتور، بهداشت مرکز و… تا مشکلات پوستی رخ ندهد)
   با آرزوی سلامتی و موفقیت شما

 17. فرشته می گوید

  سلام لیزر الکس کمپانی آلمای امریکا لیزر مناسبی هست؟؟من شیش جلسه هر ماه لیزر کردم,لیزر الکساندرایت کمپانی سایناشور بود ولی تقریبا پنجاه درصد موهام مونده ,فواصل جلسات لیزر چقد باید باشه؟؟؟مممنونم

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   دستگاه آپوجی یکی از برندهای معتبر و مرغوب در حوزه لیزر درمانی می باشد. معمولا جلسات اولیه با فاصله یک ماه انجام می شود و جلسات بعدی با فاصله حدودا ۲ ماه انجام می شود. معمولا در ۶ جلسه اول باید تاثیرات مثبت مشاهده شود.

 18. ح.م می گوید

  سلام وخسته نباشید
  آیا دستگاهی به نام الکس دایود وجود داره ار شرکت آلما ؟؟؟

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   لیزر پلاتینیوم از شرکت آلما، دارای ترکیب سه طول موج ۷۵۵ و ۸۰۸ و ۱۰۶۴ نانومتر (دایود، الکس و ان دی یاگ) می باشد.

 19. mala می گوید

  سلام مرسي بابت توضيحات كامل و مفيدتون♥️
  خيلي خوب در مورد دو دستگاه دايود و الكساندرايت توضيح دادين
  من دو جلسه هستش كه دارم از دستگاه دايود استفاده ميكنم و نتيجه عالي بود.

 20. عاطفه پارساكيا می گوید

  با سلام من ٥جلسه كه بادستگاه دايود ليزرانجام دادم جلسه ٤خوب بود كلا جواب گرفتم بعد ٤٠روز بهم گفتن برأي جلسه ٥برم ولي خيلي مو دراومد توي ٤٠روز برأي اينكه نشون بدم كه چقد دراومده شيو نكردم رفتم همينطوري برام ليزرمردن يعني با موها به نظرتون اثر داره بدون اينكه روز قبل شيو كردم برام زدن

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای جلسه لیزر درمانی باید روز قبل، موها کامل شیو شود وگرنه ممکن است موجب سوختگی شود.

 21. ثريا می گوید

  سلام وقتتون بخير من پوست گندمي مايل به سفيد دارم با موهاي نسبتا ضخيم و تيره دو جلسه ليزر الكس انجام دادم جلسه اول مقدار خيلي كم موهام ريخته اما جلسه دوم تغييري نكرده الان خواستم بخاطر موهاي ذخيمم جلسه سوم به بعد رو دايود برم بنظر شما دايود واسم بهتره يا هموم الكس رو برم

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   دستگاه الکساندرایت قطعا جوابدهی و اثر بخشی خیلی خوبی دارد. ذکر نکرده اید که نام برند دستگاه چه بوده اما با توجه به مواردی که ذکر کردید دستگاه از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده و یا درجات به طور صحیح تنظیم نگردیده است. موهای ضخیم و تیره بسیار جوابدهی خوبی خواهند داشت. پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل با مرکز دولت (مرکز شماره ۱ تهران) تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

 22. مریم می گوید

  سلام میخواستم بدونم لیزر تولیت ..لیزر الکساندرا هست آیا؟؟؟چونلیزر کار من میگه این طول موجس الکساندارس ولی هیچ مارکی برای شناسایی روی دستگاه نیست.

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و پاسخ به سوالات می گوید

   سلام دوست عزیز
   دستگاهی که ذکر کردید جزو برندهای شناخته شده نمی باشد. قسمت پشت هر دستگاه باید مشخصات، سال تولید و سریال دستگاه درج گردیده شده باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.