قیمت هایفو صورت

نظرسنجی هایفوتراپی | تجربه هایفو صورت و گردن چگونه است؟

هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی چیست نی نی سایت

سونوگرافی متمرکز با شدت بالا یا به اختصار هایفو (HIFU) یک روش زیبایی نسبتاً جدید برای جوانسازی و استحکام بخشیدن به پوست است که برخی آن را جایگزینی غیرتهاجمی و بدون درد برای جراحی لیفت صورت تلقی می کنند. در این روش از انرژی اولتراسوند به منظور ترغیب تولید کلاژن استفاده می شود و در نتیجه منجر به سفت شدن پوست می شود.

هایفو بیشتر به دلیل استفاده در درمان تومور شناخته می شود. اولین به کارگیری هایفو برای مصارف زیبایی در سال 2008 گزارش شده است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

پس از آن هایفو در سال 2009 توسط سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) به منظور لیفت ابرو تأیید شد. این دستگاه همچنین در سال 2014 از سوی FDA به منظور رفع خطوط ریز و چین و چروک قسمت فوقانی قفسه سینه و گردن (ناحیه دکلته) مورد تایید قرار گرفت.

چندین آزمایش بالینی کوچک ، هایفوتراپی را برای رفع و اصلاح چین و چروک صورت و به طور کلی جوانسازی صورت، روشی ایمن و موثر دانسته اند. تنها با گذشت چند ماه پس از درمان ، افراد می توانند بدون تجربه خطرات مرتبط با جراحی ، نتایج حاصل از این روش را مشاهده کنند.

با وجودی که از این روش برای جوان سازی و لیفتینگ صورت ، و همچنین کانتورینگ بدن یا پیکر تراشی نیز استفاده می شود ، اما این موارد در هایفو “خارج از برچسب یا آف لیبل” در نظر گرفته می شوند ، به این معنی که FDA هنوز هایفو را برای این اهداف تایید نکرده است.

با این حال ، تاکنون مشخص شده است که هایفو یک درمان جوانسازی امیدوار کننده است که می تواند جایگزین جراحی لیفت صورت شود ، به ویژه در افراد جوان که نمی خواهند با خطرات و مرتبط با جراحی و همچنین دوران ریکاوری آن دست و پنجه نرم کنند.

هایفو برای افرادی که موارد شدیدتری از افتادگی و پیری پوست را دارند ، به خوبی کار نخواهد کرد و به این افراد انجام جراحی لیفت صورت توصیه می شود.

کدام روش جوانسازی بهتر است

هایفوتراپی صورت

بهترین روش جوانسازی پوست نی نی سایت
در هایفو صورت  از انرژی اولتراسوند متمرکز برای مورد هدف قرار دادن لایه های زیرین پوست ، درست در زیر سطح پوست استفاده می شود. انرژی اولتراسوند منجر به گرم شدن سریع بافت می شود.هنگامی که سلول های منطقه مورد نظر به دمای مشخصی رسیدند ، آسیب سلولی را تجربه می کنند. اگرچه ممکن است به دور از عقل به نظر برسد ، اما این آسیب سلول ها را در تولید کلاژن (پروتئینی که ساختار پوست را تامین می کند) بیشتر تحریک می کند.افزایش سطح کلاژن منجر به سفت شدن و استحکام پوست با چین و چروک کمتر می شود. از آنجا که پرتو های فرا صوت با شدت بالا در یک محل بافت خاص در زیر سطح پوست صورت متمرکز می شوند ، هیچ آسیبی به لایه های بالایی پوست و بافت های مجاور آن وارد نمی شود.

فیلم هایفوتراپی صورت

 

ایا هایفو واقعا تاثیر دارد؟

هایفوتراپی نی نی سایت

هایفو صورت ممکن است برای همه مناسب نباشد. به طور کلی ، این روش در افراد بالای 30 سال که دارای افتادگی پوست ملایم تا متوسط ​​هستند ، بهترین نتیجه را در بر دارد.

افرادی که پوست آسیب دیده ناشی از نور خورشید دارند و یا افتادگی پوست آنها دارای درجه بالایی است ، ممکن است تا رسیدن به نتیجه مطلوب به چندین جلسه هایفو درمانی نیاز داشته باشند.

افراد مسن با مشکلات پوستی گسترده تر مرتبط با سن ، افتادگی شدید پوست ، یا پوست بسیار آویزان در ناحیه گردن ، کاندیدهای مناسبی برای هایفو نیستند و ممکن است نیاز به جراحی لیفتینگ داشته باشند.

هایفوتراپی همچنین برای افراد مبتلا به عفونت و ضایعات پوستی باز در ناحیه هدف ، آکنه شدید یا کیستیک و دارای ایمپلنت های فلزی در ناحیه درمان به هیچ وجه توصیه نمی شود.

مزایای سونوگرافی متمرکز با شدت بالا یا هایفو

هایفوتراپی تخفیفان

بنا به گفته انجمن جراحان پلاستیک زیبایی آمریکا (ASAPS) ، طی چند سال گذشته هایفو و سایر گزینه های غیر جراحی برای لیفت صورت با افزایش محبوبیت عمده ای مواجه بوده است. تعداد کل پروسیجر های انجام شده بین سال های 2012 و 2017 ، 64.8 درصد افزایش یافته است.

هایفوتراپی مزایای زیبایی شناختی بسیاری دارد ، از جمله:

 • کاهش چین و چروک
 • رفع افتادگی پوست گردن (گاهی اوقات به دلیل شباهتش ، گردن بوقلمون نیز نامیده می شود)
 • لیفت گونه ها ، ابروها و پلک ها
 • بهبود محدوده خط فک
 • جوانسازی ناحیه دکلته (قفسه سینه)
 • صافی و جوانسازی پوست صورت

نتایج مطالعات امیدوار کننده است. یک مطالعه در سال 2017 با حضور 32 کره ای نشان داد که هایفو پس از 12 هفته به طور قابل توجهی قابلیت ارتجاعی پوست گونه ها را بهبود می بخشد.

در یک مطالعه بزرگتر بر روی 93 نفر نشان داد ، 66 درصد از افرادی که تحت درمان با هایفو قرار گرفتند پس از 90 روز شاهد بهبودی ظاهری پوست صورت و گردن شان بوده اند.

هزینه ی هایفوتراپی چقدر است؟

هزینه هایفو تراپی به منطقه ای که درمان قرار است انجام شود و موقعیت جغرافیایی شما و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مورد نظر بستگی دارد.

جهت برآورد قیمت هایفو صورت اینجا کلیک کنید یا به صورت حضوری مراجعه کنید. هایفو توسط بیمه های درمانی پشتیبانی نمی شود.

تجربه هایفو صورت

نظرسنجی هایفوتراپی

پیش از انجام پروسه هایفو، آمادگی خاصی لازم نیست. قبل از درمان، باید تمام محصولات آرایشی و مراقبت از پوست را از ناحیه هدف پاک کنید و پوست کاملا تمیز باشد.

در فهرست ذیل به آنچه در یک جلسه درمان هایفو انتظار می رود، اشاره شده است:

 1. ابتدا پزشک یا تکنسین، ناحیه مورد نظر را پاکسازی می کند.
 2. در برخی موارد ممکن است قبل از شروع فرایند، از ژل بیحسی موضعی استفاده شود.
 3. سپس پزشک یا تکنسین، ژل اولتراسوند را اعمال می کند.
 4. دستگاه هایفو بر روی پوست تنظیم می شود.
 5. پزشک یا تکنسین با استفاده از صفحه نمایش اولتراسوند، دستگاه را روی تنظیمات مناسب قرار می دهد.
 6. سپس به مدت 30 تا 90 دقیقه انرژی اولتراسوند در پالس های کوتاه به ناحیه هدف هدایت می شود.
 7. در نهایت دستگاه کنار گذاشته می شود.

در صورتی که درمان های بیشتری مورد نیاز باشد، برای درمان بعدی تان برنامه ریزی خواهد شد.

در این حین که انرژی اولتراسوند در حال اعمال است ، ممکن است احساس گرما و سوزش داشته باشید. چنانچه این عوارض برای تان آزاردهنده و غیر قابل تحمل باشد، می توانید از داروهای مسکن استفاده کنید.

هایفو هیچ گونه دوره ریکاوری و نقاهتی ندارد. بدین ترتیب که پس از انجام این روش، می توانید آزادانه به خانه یا محل کارتان باز گردید و فعالیت های روزانه خود را به طور عادی از سر بگیرید.

نظر مردم در مورد هایفو | کی هایفوتراپی کرده | من هایفو انجام دادم

ابتدا ژل خنک کننده اولتراسوند روی پوست اعمال می شود تا سطح پوست را تسکین دهد و امکان نفوذ انرژی اولتراسوند را فراهم آورد. سپس هندپیس دستگاه روی پوست قرار می گیرد و چندین شات بسیار متمرکز از انرژی اولتراسوند را به پوست منتقل می کند. در خصوص درد صورت بعد از هایفو باید گفت در برخی از نواحی مانند پیشانی ممکن است احساس ناراحتی کمی ایجاد شود ، اما به طور کلی فرایند دردناکی توصیف نمی شود.

تاثیرات منفی هایفوتراپی صورت

ممکن است طی درمان هایفو، ناراحتی و درد ناچیزی متحمل شوید. برخی افراد این ناراحتی را همچون پالس های الکتریکی کوچک و یا احساس یک خراش بسیار جزئی توصیف می کنند.

با این حال، چنانچه در خصوص درد نگران هستید، می توانید قبل از جلسه درمان، استامینوفن (تایلنول) یا داروهای ضد التهابی غیراستروئیدی مانند ایبوپروفن (ادویل) مصرف کنید.

ممکن است بلافاصله پس از درمان، قرمزی خفیف یا تورم داشته باشید که در عرض چند ساعت آینده به تدریج کاهش می یابد.

عوارض هایفوتراپی صورت

عوارض هایفوتراپی صورت در مقایسه با انواع روش های جوانسازی پوست صورت

چنانچه هایفو توسط یک فرد حرفه ای و آموزش دیده انجام شود، بسیار امن و بی خطر خواهد بود.

نکته مثبت در خصوص این درمان ، این است که شما می توانید بلافاصله پس از ترک مرکز زیبایی ، فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید. ممکن است کمی قرمزی یا تورم جزئی در ناحیه درمان رخ دهد که باید به سرعت ، پس از چند ساعت از بین برود. همچنین ممکن است برای چند هفته احساس سوزن سوزن شدن و گزگز ناچیزی در منطقه تحت درمان احساس شود.

به ندرت، ممکن است بیحسی یا کبودی موقت نیز ایجاد شود، اما این عوارض هایفوتراپی معمولا پس از چند روز از بین می روند.

موارد منع هایفو

 • دارا بودن ایمپلنت فلزی در ناحیه درمان
 • دارا بودن دستگاه ضربان سازها
 • ابتلا به اختلالات خون
 • تزریق سیلیکون در ناحیه درمان

مراقبت های بعد از هایفو

من هایفو انجام دادم

مراقبت‌ های بعد از هایفوتراپی شامل عدم قرار گیری در معرض مستقیم نور خورشید است که اهمیت بسیاری دارد؛ چرا که می‌ تواند اثرات درمانی را به حداکثر و احتمال بروز عوارض جانبی و آسیب دیدن پوست را به حداقل برساند. پس حتماً توصیه ‌های پزشک تان در این خصوص را رعایت کنید.

اگرچه این موضوع در طول جلسه مشاوره شما با جزئیات بیشتری مورد بحث قرار می گیرد ، اما برخی از مراقبت های بعد از هایفو صورت عبارتند از:

 • انجام یک تلاش آگاهانه برای هیدراته نگه داشتن بدن و داشتن یک رژیم غذایی سالم جهت حمایت از بدن در بازسازی خود. در زیر برخی از ترکیبات حاوی کلاژن ذکر شده است که باعث تقویت پوست می شوند و برای بعد از هایفوتراپی بسیار مفید هستند:
  • میوه ها و سبزیجات سرشار از آنتی اکسیدان: به عنوان یک نتیجه طبیعی ، در التهاب ناشی از جراحی ، بدن به طور موقت سطح بالاتری از رادیکال های آزاد را تولید می کند. شما می توانید با خوردن غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان مانند اسفناج ، کلم کالی و سایر سبزیجات سبز برگ ، به همراه میوه هایی مانند توت فرنگی ، زغال اخته و بلک بری جهت مقابله با این رویداد و پشتیبانی از تعادل اکسیداتیو کمک بگیرید.
  • مواد غذایی سرشار از ویتامین A: ویتامین A برای رشد اپیدرم (پوست) ، کمک به تولید مثل و تقسیم سلول ها ضروری است. این ماده غذایی همچنین تقویت کننده سیستم ایمنی و یک عامل ضد التهابی است. غذاهای سرشار از ویتامین A شامل کلم کالی ، اسفناج ، هویج ، کدو ، برگ چغندر و سایر سبزیجات دارای برگ است.
  • مواد غذایی سرشار از ویتامین C: با وجودی که ممکن است از قبل بدانید اما لازم به ذکر است که ویتامین C سنتز کلاژن را تقویت می کند. در طول فرایند ترمیم زخم نیز نقش موثری در کمک به تثبیت ساختار کلاژن دارد. و مهمتر از این ، ویتامین C باعث تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن می شود و سلول های ایمنی خاصی را ارسال می کند که می توانند به روند بهبود زخم کمک کنند. غذاهای سرشار از ویتامین C شامل فلفل دلمه ای ، مرکبات ، گوجه فرنگی و آب گوجه فرنگی ، اسفناج خردل ، کلم بروکلی ، کلم کالی ، جعفری ، کلم بروکسل و گل کلم است.
 • از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش به مدت 2 هفته پس از درمان خودداری کنید و از یک ضد آفتاب روزانه طیف گسترده با SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید.

خلاصه مطلب

هزینه ی هایفوتراپی چقدر است

هایفو یک روش درمان ایمن ، موثر و غیر تهاجمی به منظور استحکام بخشیدن به پوست صورت در نظر گرفته می شود.

انکار مزایای آن نسبت به جراحی لیفت صورت غیر ممکن است. هیچ بخیه ای در این روش ایجاد نمی شود ، جای زخم وجود ندارد و به هیچ دوران نقاهت یا ریکاوری نیازی ندارد. هایفو همچنین نیز بسیار ارزانتر از جراحی لیفت صورت است.

اکثر افراد سه ماه پس از درمان نهایی ، نتایج کامل را مشاهده می کنند.

اگر به دنبال درمانی سریع ، بدون درد و غیر تهاجمی هستید ، هایفو در مقایسه با جراحی لیفت صورت ، گزینه ای عالی به شمار می رود.

البته ، هایفو یک درمان معجزه آسا برای توقف فرایند پیری نیست. این روش برای افراد دارای افتادگی پوست خفیف تا متوسط ​​مناسب است و ممکن است لازم باشد در طی یک تا دو سال این درمان را تکرار کنید. زیرا روند طبیعی پیری همیشه در جریان است.

اگر سن تان بالاست و دارای شلی و افتادگی پوست و چین و چروک شدید هستید ، هایفوتراپی نمی تواند این مشکلات پوستی شما را برطرف کند.

بهترین مرکز هایفوتراپی تهران

بهترین روش لیفت صورت بدون جراحی

هایفو با کمک یک ارائه دهنده مجرب و باتجربه می تواند نتایج طبیعی و خوبی را برای شما رقم زند و به شما کمک کند جوانتر به نظر برسید و نسبت به چهره خود اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد و دستگاه ها، افتخار دارد کلیه خدمات جوانسازی پوست صورت و هایفو در پوست را در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

3.7 3 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments