مشاوره پیکرتراشی در تهران: مفیدترین اطلاعات را دریافت کنید.

مشاوره پیکرتراشی در تهران: مفیدترین اطلاعات را دریافت کنید.

مشاوره پیکرتراشی در مرکز برکه

سلام و سلامت باشید.

“گاهی وقت ها با خودم فکر می کنم که اگر چند سال پیش یک مشاور خوب در زمینه لیپوساکشن پیدا می کردم گرفتار اینهمه عوارض نمی شدم. آن زمان هنوز سایت های فوق تخصصی پوست و مو به مانند امروزه پیشرفته نبودند و من هم زیاد اهل اینترنت و شبکه های اجتماعی نبودم.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

البته در این دوره زمانه سایت های معدودی هستند که دلشان به حال سلامت مردم می سوزد و حقایق پزشکی-زیبایی را پنهان نمی کنند! اغلب سایت ها برای کسب درآمدزایی و تبلیغات فعالیت کرده و تا می توانند از انواع دستگاه ها یا روش های لاغری رایج در مراکز خودشان تعریف و تمجید می کنند. آن ها هیچ گزارشی از پشت پرده ی جراحی های خطرناک یا دستگاه های از مد افتاده و یا روش های منسوخ شده نمی دهند.”

خوشبختانه سایت تهران اسکین هرگز صِرف تبلیغات مطلب نمی نویسد و شما می توانید در کنار مزایا، عوارض انواع روش ها و دستگاه های لاغری، لیزر موهای زائد، جوانسازی پوست و … را بخوانید. همیشه این راستگویی و درستکاری ست که می ماند و به راه خود ادامه می دهد.

موضوع متن زیر: موارد مشاوره پیکرتراشی و فیلم پیکرتراشی بدون جراحی با بهترین دستگاه بدون عارضه در مرکز برکه

مشاوره پیکرتراشی: مقدمه

خوردن دونات های شیرین و انواع خوراکی های خوشمزه کار دست آمریکایی ها داده. در ایران هم مصرف چربی و قند و شکر حسابی بالا رفته و اندام ها نامتناسب شده. هر سال نزدیک صد وپنجاه هزار نفر در آمریکا پیکرتراشی بدون جراحی انجام می دهند که یک سوم آن ها را مردان تشکیل می دهند.

پیکرتراشی بدون جراحی به معنی حذف چاقو و بریدن های دردناک است: نوعی لیپوساکشن مدرن با دستگاه لیپوماتیک یا لیپوست بدون هیچگونه زخم جدی یا عارضه ی دامن گیر. برای جزییات کامل پیکرتراشی، اینجا کلیک کنید.

هر چند پیکرتراشی برای کاهش وزن نیست اما چربی موضعی در بدن را حذف کرده و هیکل را روی فرم می آورد. پیکرتراشی برای آن هایی فایده دارد که هیکل شان متناسب نیست نه اینکه اضافه وزن آنچنانی داشته باشند. یک خانم یا آقایی ممکن است مرتب ورزش کند اما هیکلش آنچنان که باید خوش فرم نیست:  ممکن است شاخص توده بدنی این شخص متعادل باشد اما چربی پشت زیاد و گودی ران ها نسبت به پایین تنه توخالی باشد.

پیکرتراشی کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن چربی های اضافه ی پهلو، شکم، بازوها، ران ها، پشت و غیره حذف شوند. اگر شما تمایل داشته باشید، مقداری از همین چربی خودتان (پس از خالص سازی) برای پر کردن به نواحی گونه، خط خنده، گودی باسن، و جاهای دیگر تزریق می شود.

لینک بهترین متخصص تزریق چربی (کلیک)

پیکرتراشی بدون جراحی چیست؟

یک سوال: آیا شما هم با دیدن فیلم های جراحی لیپوساکشن و برش یک عالمه چربی جامد با چاقو حالتان بد می شود؟ آیا پیش آمده یکی از اقوام دور و نزدیک بافت چربی بدنش را جراحی کند و به عوارض جدی مبتلا شود؟

تا چند سال پیش جراحی به روش لیپوساکشن سنتی نیز انجام می شد: چندین عدد برش در پوست ایجاد می شد و سلول های چربی شدیدا مکش می شدند. همین مکش موجب فشار زیاده از حد به پوست و در نتیجه آسیب شبکه اعصاب و عروق خونی و بافت سالم می شد. این طوری احتمال عفونت، درد مزمن، کم آبی بدن، کاهش خونرسانی، درد قلبی، زخم و تورم نیز بالاتر می رفت.

پیکرتراشی بدون جراحی جایگزین لیپوساکشن سنتی

علم پزشکی جدید در قرن بیست و یکم متوجه شد که باید تا می تواند روش های غیرجراحی را جایگزین جراحی کند. جراحی عملی خشن است و با پوست لطیف انسان چندان سازگاری ندارد. به علاوه، بدن خیلی از افراد کشش عوارض جراحی را ندارد و خیلی ها به هیچ وجه نباید جراحی کنند.

بنابراین، روش های غیرجراحی لاغری و تناسب اندام جایگزین روش های جراحی لیپوساکشن شده اند.

در پیکرتراشی بدون جراحی، از یکی از دستگاه های لیپوساکشن مدرن برای آب کردن چربی اضافه استفاده می شود. هیچ گونه پمپ مکش شدید یا کمپرسور هوایی در کار نیست. با تزریقِ محلول مرطوب کننده ی تومسنت زیر پوست، چربی اضافه مایع می شود و به طور یکنواخت از طریق لوله ای به نام کانولا دفع می شود. از همین چربی پس از خالص سازی برای پرکردن نقاط توخالی صورت (گونه، خط خنده…) یا بدن می توان استفاده کرد.

اگر می خواهید بدانید دکتر متخصص پیکرتراشی چگونه روی بدن شما کار می کند، لینک زیر را کلیک کنید:

لینک آب کردن چربی در پیکرتراشی به دستان توانمند پزشک متخصص (کلیک)

بهترین دستگاه پیکرتراشی؟

در حال حاضر، بهترین دستگاه های پیکرتراشی دو دستگاه لیپوماتیک و لیپوست هستند. البته لیپوست از جهاتی به لیپوماتیک برتری دارد.

در پیکرتراشی بدون جراحی، از یکی از دستگاه های لیپوساکشن مدرن برای آب کردن چربی اضافه استفاده می شود. منبع قدرت دستگاه می تواند لیزر، برق، امواج رادیوفرکانسی، امواج مافوق صوت، فشار آب یا غیره باشد. بهترین دستگاه های لیپوساکشن از قدرت فشار آب، امواج مافوق صوت یا برق برای مایع کردن چربی بهره می برند.

دستگاه لیپوست از منبع فشار آب (تکنیک بادی واتر جت) یا برق بهره می برد. تصویر زیر را ببینید:

فیلم عمل لیپوست و بهترین مرکز لیپوست در تهران: برکه
لیپوست= تکنیک های PAL در لیپوساکشن و بادی واتر جت

لینک فیلم پیکرتراشی (کلیک)

مشاوره پیکرتراشی: مزیت دستگاه لیپوست به لیپوماتیک

برتری لیپوست به لیپوماتیک به این است که چربی اضافه با یکنواختی یبشتری از بدن برداشت می شود. همچنین، برای برداشت حجم های بزرگتری از چربی، لیپوست نسبت به لیپوماتیک مناسب تر است.

دو مزیت دیگر لیپوست عبارتند از:

۱. سفت سازی شکم همزمان با حذف چربی های موضعی

۲. کمک به رفع ترک های حاملگی یا ترک های پوستی (استریا) هزمان با رفع چربی اضافه.

مشاوره پیکرتراشی: هشدارها و مراقبت ها

دوست عزیز، حتی برای پیکرتراشی بدون جراحی، خیلی خیلی مهم است که چه مرکز یا پزشکی را انتخاب می کنید. درست است که صدها مرکز در سراسر ایران لیپوساکشن غیر جراحی انجام می دهند، هرگز به صرف داشتن تجهیزات پزشکی به پیکرتراشی اقدام نکنید.

در پیکرتراشی، مهارت و دقت بالای پزشک و تعهد و حس انسان دوستی وی از همه چیز اهمیت بیشتری دارد. یک پزشک خوب حواسش به مسائل زیر است:

۱. توجه به شرایط پزشکی بیمار، سبک و محیط زندگی اش، نوع تغذیه و شرایط روحی-روانی بیمار: در صورتی که فرد از سلامت کلی بدن برخوردار نباشد، پزشک پیکرتراشی را ممنوع اعلام می کند.

۲. انتخاب بهترین محلول های بی حسی و تزریقی به مقدار متناسب برای آب کردن چربی اضافه: یک پزشک خوب طوری پیکرتراشی را انجام می دهد که حین یا پس از عمل، تعادل نسبی آب، مایعات و چربی ضروری، خون و مایعات لنفی در بدن بر هم نریزد. به عبارتی، بیمار پس از عمل دچار کم آبی، مشکلات خونی-قلبی-عروقی، عفونت یا غیره نشود.

۳. آشنایی کامل پزشک با آناتومی بافت چربی و واکنش ها و حساسیت های پوستی بیمار به عمل پیکرتراشی

۴. توجه پزشک به تداخلات دارویی

۵. آشنایی کامل پزشک با دستگاه پیکرتراشی

۶. مراقبت ها و هشدارهای لازم را گوشزد می کند.

مشاوره پیکرتراشی: بدترین و بهترین متخصص پیکرتراشی در تهران

دوست عزیز، حتما قبل از انجام پیکرتراشی، از یک مرکز خوب مشاوره بگیرید. شرایط بدن شما با من و دیگری فرق دارد و باید حضوری معاینه شوید. باور کنید خیلی از مراکز دلشان به حال سلامت شما نسوخته و با یک منشی چرب زبان به راحتی شما را فریب می دهند. آن ها خیلی راحت درباره نوع دستگاه دروغ می گویند و تخفیف هایشان غیرواقعی و دروغین است.

با مطالعه ی مطالب پیکرتراشی در سایت های فوق تخصصی پوست و مو، از جمله تهران اسکین، می توانید به راحتی بهترین مراکز و دستگاه ها را حضوری ببینید و از هم تمایز دهید.

مرکز برکه در تهران با داشتن

۱. دستگاه های باکیفیت روز دنیا

۲. بهترین متخصصین جراح و پوست و زیبایی و لیزر

۳. ارایه تخفیف های واقعی و هزینه های منصفانه

۴. حس تعهد و انسان دوستی و درستکاری

شما را به مشاوره پیکرتراشی دعوت می کند.

برای تماس با مرکز جوانسازی پوست، پیکرتراشی و لیزر برکه، اینجا کلیک نمایید. 

 

سلامت و امیدوار باشید.

م. اکبری زاده؛ دپارتمان پزوهشی تهران اسکین (مرکز برکه)

بهترین مراکز لیزردرمانی شرق تهران با بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments