Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تهران اسکین | برترین مراکز لیزر موهای زائد کشور
زیبایی ، پوست و لیزر موهای زاید در کشور | دستگاه لیزر مو |بهترین کلینیک لیزر مو

لیزر موهای زائد صورت چگونه است؟

خوشبختانه، درمانی وجود دارد که می تواند به طور موثر و دائمي موهای زائد صورت را بدون هیچ اثرات مضر بر روی پوست تان از بین ببرد. لیزر موهای زائد با مورد هدف قرار دادن رنگدانه های تیره مو، قادر است آن ها را درست در ریشه از بین ببرد.

1 210
لیزر موهای زائد صورت چگونه است؟Reviewed by مینو زرفش - لیزر موهای زائد صورت on Sep 2Rating: 4.5لیزر موهای زائد صورت چگونه است؟خوشبختانه، درمانی وجود دارد که می تواند به طور موثر و دائمي موهای زائد صورت را بدون هیچ اثرات مضر بر روی پوست تان از بین ببرد. لیزر موهای زائد با مورد هدف قرار دادن رنگدانه های تیره مو، قادر است آن ها را درست در ریشه از بین ببرد.
به این مطلب چند تا ستاره می دید؟

برای همیشه با موهای صورت تان خداحافظی کنید! 👋

درمان قطعی موهای زائد چانه
درمان قطعی موهای زائد صورت

شاید بتوان موهای زائدی که در نواحی در معرض دید قرار ندارند را پنهان کرد، اما هنگامی که صحبت از صورت به میان می آید، پنهان کردن موهای زائد روی آن، هیچ معنا و مفهومی ندارد و هیچ راه گریزی برای پنهان کردن آن ها نیست. صورت شما همیشه در معرض دید قرار دارد و در نتیجه، حین صحبت کردن با دیگران خواهید دید که تمام تمرکز مخاطب بر روی موهای پشت لب، چانه و خط ریش شما است.

تخفیفات ویژه در مرکز تخصصی زیبایی و لیزر موهای زائد برکه، با جدیدترین نسل الکساندرایت در ایران اسکلپیون(مدیواستار)

   22612171_021    021-22612108

 09027610748

پس به موهای زائد صورت تان اجازه ندهید در اعتماد به نفس تان خللی وارد سازند. با استفاده از لیزر موهای زائد صورت برای همیشه از دست آن ها راحت شوید.

برخی از مزایای لیزر موهای زائد صورت عبارت هستند از:

 

صافی و لطافت صورت هم برای زنان و هم برای مردان

تصویری از موهای زیر پوستی صورت
موهای زائد صورت مردان

پوست صورت شما، حساس ترین قسمت بدن تان به شمار می رود و استفاده مکرر از روش های مختلف حذف مو می تواند موجب تحریک جدی آن شود؛ و این دغدغه ای است که زن و مرد نمی شناسد و هر دو گروه با آن در گیرند.

خوشبختانه، درمانی وجود دارد که می تواند به طور موثر و دائمي موهای زائد صورت را بدون هیچ اثرات مضر بر روی پوست تان از بین ببرد. لیزر موهای زائد با مورد هدف قرار دادن رنگدانه های تیره مو، قادر است آن ها را درست در ریشه از بین ببرد. در عرض چند دقیقه، جلسه درمان تمام شده است و شما یک قدم برای رسیدن به پوست صاف و زیبا که همیشه رویای آن را داشتید، نزدیک تر خواهید شد. فرایند لیزر، وقت کمی را از شما خواهد گرفت، به این معنی که شما می توانید لیزر موهای زائد صورت خود را در وقت ناهار خود انجام دهید و بلافاصله به محل کار خود و فعالیت های روزانه تان باز گردید.

 

لیزر موهای زائد صورت چگونه است؟

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد صورت چگونه است

شاید شما توانایی این را داشته باشید که موهای زائد و ناخواسته سایر نقاط بدن، به غیر از صورت را از نظر ها پنهان کنید؛ و این بدان خاطر است که این نواحی به طور منظم در معرض دید قرار ندارند.

اما صورت را چطور؟ برای پنهان کردن موهای زائد صورت تان چه می خواهید انجام دهید؟

شما به هیچ وجه و از هیچ طریقی قادر نخواهید آن ها را از دید انظار پنهان کنید. صورت شما، تنها نقطه ای از بدن است که همیشه در معرض نمایش است. بنابراین این حق شماست که از شر موهای زائد صورت تان خلاص شوید و یکی از روش های حذف آن ها لیزر موهای زائد صورت است.

بخش های مختلف صورت که می توانید لیزر موهای زائد را انجام دهید، عبارتند از:

 • پشت لب
 • ابرو
 • چانه
 • خط ریش

با لیزر موهای زائد صورت می توانید از برخی از مزایای ذکر شده در صورت خود برخوردار شوید. این مزایا را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • اعتماد به نفس تان را افزایش می دهد.
 • موهای صورت تان را با خیالی آسوده و به طور خصوصی برطرف می کند.
 • موهای زائد صورت تان را به طور دائم از بین می برد.
 • شما را از تحریک، آسیب ها و ناراحتی های ناشی از ژیلت و اصلاح های مکرر نجات می دهد.

 

لیزر موهای زائد صورت مردان

لیزر موهای زائد صورت آقایان
لیزر موهای زائد صورت مردان

آقایان همیشه به دنبال روش های جایگزین رفع موهای زائد با روش های سنتی هستند تا پوستی صاف و بدون رشد مجدد مو داشته باشند. این روزها همه دوست دارند از بروز جوش های دردناک ناشی از تیغ جلوگیری کنند.

بسیاری از مردان برای از بین بردن اثرات تحریک کننده روش های معمولی حذف موی زائد، لیزر موهای زائد را انتخاب می کنند.

مناطقی که مردان بیشتر از لیزر استفاده می کنند، عبارتند از:

 • ریش کامل
 • خط گردن
 • پشت گردن

 

لیزر موهای زائد صورت زنان

بهترین لیزر موهای زائد صورت خانمها
بهترین لیزر موهای زائد صورت زنان

فقط مردان نیستند که به دنبال لیزر موهای زائد صورت هستند. بسیاری از زنان از وجود موهای زائد خشن در صورت خود رنج می برند. حتی بسیاری از زنان نیز به دلیل این که دوست دارند پوست صورت نرم و لطیفی داشته باشند، ممکن است به دنبال این درمان باشند تا از مزایای آن بهره مند شوند.

مناطقی که خانم ها در آن از لیزر استفاده می کنند، عبارتند از:

 • خط ریش
 • پشت لب
 • چانه
 • گردن

 

عوارض جانبی لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت
عوارض لیزر موی صورت

اگر چه لیزر موهای زائد صورت می تواند چهره ای بسیار صاف و براق را به شما ببخشد، اما ممکن است برخی عوارض جانبی شایع و متداول بر روی صورت شما داشته باشد. در میان همه عوارض، شایع ترین عارضه جانبی، رشد مجدد مو در منطقه درمان است.

این یک واقعیت انکار ناپذیر نیست که درمان لیزر، یک راه حل تضمینی یا دائمی نیست. برخی از افراد طی شش ماه درمان با افزایش رشد موهای زائد مواجه می شوند. اما این رشد مجدد، اغلب نازک تر و سبک تر از قبل است. عوارض جانبی دیگر عبارتند از:

 • درد جزئی
 • قرمزی صورت
 • پوسته پوسته شدن محل درمان
 • خطر بروز عفونت
 • آسیب چشم
 • تغییرات رنگدانه ای
 • زخم یا اسکار
 • ایجاد تاول در منطقه درمان

 

آیا لیزر موهای زائد صورت بی خطر است؟

لیزر موهای زائد
لیزر موهای صورت

قطعا تا کنون متوجه شده اید که لیزر موهای زائد صورت نیز مانند دیگر درمان های زیبایی، کمی تاثیرات منفی بر روی صورت شما می گذارد. اگر چه نگران کننده ترین اثر لیزر این است که می تواند روی صورت شما عفونت ایجاد کند؛ اما حتی ممکن است روی چشم تان نیز تاثیر بگذارد.

اما به دلیل بروز این اثرات کوچک، شما نباید خودتان را از انجام چنین درمان مناسبی محروم کنید. بنابراین در کل، می توانیم بگوییم که لیزر موهای زائد صورت کاملا امن و بی خطر است.

همچنان نمی تواند تصمیم بگیرد؟ پس یک گزینه دیگر دارید. شما می توانید با مراکز متعدد ما در سر تا سر کشور مشورت کنید و در نهایت تصمیم قطعی خود را برای لیزر موهای زائد صورت اتخاذ کنید.

جهت مشاهده بهترین مراکز لیزر موهای زائد اینجا کلیک کنید.

 

نتیجه گیری

لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای صورت

در نهایت، به این نتیجه می رسیم که لیزر موهای زائد، یک روش مطمئن برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت به شمار می رود. درست است که این روش دارای یک سری عوارض جانبی است، اما می توان از طریق انجام اقدامات احتیاطی این اثرات را خنثی کرد و از بین برد.

 

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

Source منبع 1 منبع 2
1 Comment
 1. مینو زرفش says

  ناگفته های لیزر موهای زائد برای درمان موهای ضخیم زیر چانه https://www.tehranskin.com/wp-admin/post.php?post=23938&action=edit

Leave A Reply

Your email address will not be published.