لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه

لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی نی نی سایت؛ مراقبت بعد از لیزر بیکینی، حکم لیزر بیکینی، عوارض لیزر لیزر بیکینی، فیلم لیزر بیکینی، آموزش لیزر بیکینی: بهترین مرکز لیزر بیکینی در شمال تهران: مرکز لیزر برکه؛ بهترین دستگاه لیزر بیکینی در مرکز برکه: اسکلپیون مدیواستار الکس+دایود: www.tehranskin.com

لیزر بیکینی درد داره؟

لیزر بیکینی درد داره؟

pain in bikini2 357x210 - لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه

“وقتی مادربزرگم بسته ی پودر موبر سنتی رو توی دستم دید بهم گفت: “اینا خیلی بو میده. ما قدیما استفاده می کردیم و نفسمون بند میومد. من که حال تهوع می گرفتم.” من بهش گفتم: ” آخه مامان بزرگ، طب سنتی میگه اینا ضد عفونت هست و خیلی خوبه برای سلامت پوست.” مادربزرگم گفت: “دخترم، من که استفاده می کردم دانه های خیلی بزرگ از زیر پوستم میزد بیرون!”

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه مدیواستار (اسکلپیون)

22612171_021  22612108_021

09027610748

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،دستگاه کندلا جنتل مکس پرو

22212952_021 22234012_021

6634846_0910

منم با خودم فکر کردم لابد پودر موبر چه سنتی چه مدرن با پوست بعضی ها سازگار نیست. آخه قبلا که پودر مدرن استفاده می کردم خیلی راضی نبودم گفتم بیام سنتی شو امتحان کنم.

خلاصه چشمتون روز بد نبینه. حواسم نبود به جای دو دقیقه گذاشتم 5 دقیقه روی پوستم موند. وقتی خواستم شستشو بدم، آنچنان پوستم سوخت که پشیمون شدم به حرف مادربزرگم گوش نکردم. دستام حسابی قرمز و دردناک و دون دون شده بودن و پاهامم همین طور؛ ناحیه بیکینی هم که تا دو روز می سوخت و پوستش حسابی تحریک و دردناک شده بود. سوزش و درد تا صبح نذاشت بخوابم. یادم افتاد که موبرهای مدرن هم پوستمو خراب می کردن و من  چون یه مدت طولانی تیغ استفاده کرده بودم این عوارض رو یادم رفته بود.

لیزر بیکینی خوبه؟

موهای ناحیه بیکینی یا همان تناسلی و زیر شکم و زیر بغل که واقعا آدم رو آزار می دن. تیغ می زنی، برای دفعه بعد زبر و زمخت و بی ریخت میشن. موهای زیرپوستی هم که جزو عوارض تیغ زدن هست. موبرها هم که پوست رو تحریک و تخریب می کنند. موم کردن و اپیلاسیون هم به غیر از درد دردسرهای زیادی دارد.  تنها یک راه حل راحت می ماند: لیزر.لیزر بیکینی درد داره؟

اما

آیا لیزر برای ناحیه بیکینی خوب است و کوچکترین ضرری ندارد؟

خیلی از خانم ها و آقایان این سوال را از مرکز لیزر برکه می پرسند.

پوست ناحیه تناسلی بسیار حساس است و با روش های سنتی یا غیر لیزری نمی توان برای همیشه از افزایشِ موهای زائد آن خلاص شد.

hair glamour 21aug18 sf - لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه
لیزر بیکینی درد داره؟

شکی نیست که رفع موهای زائد ناحیه تناسلی مزایای زیادی دارد. از جمله، بهداشتی شدن ناحیه تناسلی به طوریکه احتمال تجمع آلودگی و ایجاد عفونت بسیار پایین تر می آید. تمیزی و عاری بودن پوست از موهای زائد یکی از فاکتورهای مهم  برای جلب نظر شریک جنسی در زندگی زناشویی ست. رضایت جنسی طرفین از یکدیگر نیز با پوست بدون مو افزایش می یابد.

لیزر بیکینی خیلی هم خوب است؛ منتها برای جلوگیری از عوارض احتمالی و کسب بهترین نتیجه، شرایط و پیش شرط هایی نیز دارد.

برای اینکه لیزر بیکینی شما بدون عوارض باشد، حتما حتما باید در یک مرکز لیزر عالی با کادر تخصصی، پزشک متخصص باتجربه و دستگاه مرغوب لیزر کنید.لیزر بیکینی درد داره؟

لیزر بیکینی درد داره؟

” مادربزرگم با اینکه 70 سال داره، منو به لیزر موهای زائد بیکینی تشویق می کرد. دوستی داشت که نوه اش در مرکز لیزر برکه ناحیه زیر بغل، تناسلی و زیر شکم رو لیزر کرده بود و خیلی هم راضی بود.می گفت که اسم دستگاه لیزرش اسکلپیون مدیواستار و کاملا بدون درد و بهداشتی بوده. از سلفون یکبار مصرف روی پوست و روی ابزار تماس لیزر با پوست استفاده شده و موقع لیزر، بدن کوچکترین پرش و تکانی نداشته. ”

“نوه دوست مادربزرگم قبلا با دستگاه کندلا ناحیه بیکینی رو لیزر کرده بود. ایشون اطلاعات خیلی مفیدی به من داد. از چند نظر، از لیزر اسکلپیون رضایت بیشتری داشت:

لیزر اسکلپیون از ریشه موهای زائد رو خشک کرده. دلیلش هم این هست که عروق تغذیه کننده ریشه مو رو غیرفعال می کنه. هیچ لیزر دیگه ای این قابلیت رو نداره. تمام لیزرهای دیگه از آپوجی گرفته تا کندلا و … فقط رنگدانه فولیکول مو رو هدف می گیرن.”

با کندلا درد احساس می کرده و پوست بیکینی ش قرمز و متورم و تحریک شده بوده اما اسکلپیون هیچ کدوم از این عارضه ها رو نداشته.

اسکلپیون برای همه نوع پوست و مو مناسب بوده: گندمی، تیره، سبزه، و موی روشن، نازک، کرکی و غیره.

تعداد جلسات اسکلپیون خیلی کمتر بوده و هزینه کمتر شده. هزینه شاتی حساب نیم شده و شات لیزر نامحدود استفاده می شده.

به جای الکل، از سلفون بهداشتی استفاده می شده.

با اسکلپیون، بدنش موقع تابش امواج لیزر تکان شدید نمی خورده

رشد موهای زائد بعد از لیزر اسکلپیون ظرف سه جلسه تا حد توقف پیش رفته اما با کندلا باید زمان زیادی طی می شده و برای همین دیگه جلسات لیزر رو با کندلا ادامه نداده بوده. ”

“بعد از شنیدن درباره ی مزایای لیزر بیکینی با دستگاه اسکلپیون مدیواستار، با هم به مرکز برکه مراجعه کردیم. از برخورد خوب کادر لیزر خیلی خوشم اومد. خانم ها خوش رو بودند و به همه سوال هام جواب دادن.”

“متوجه شدم که بهترین دستگاه لیزر در ایران دستگاهی به ناماسکلپیون مدیواستار آلمانی هست.

لیزر موهای زائد - لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه

عوارض لیزر لیزر بیکینی

زمانی که صحبت از عوارض لیزر بیکینی می شود، هم باید جانب احتیاط را رعایت کنیم و هم خیلی از بابت ضرر داشتن لیزر بیکینی ترس و واهمه بی خودی نداشته باشیم.لیزر بیکینی درد داره؟

لیزر نوری ست که گرما ایجاد می کند. درست است که بهترین دستگاه های لیزر به آنالیزگر پوست و سیستم های خنک کننده و مکنده دود مجهز هستند، به کار گرفتن این نور با طول موج مناسب و در نقاط مناسب پوست اهمیت بسیار زیادی دارد. به غیر از مراقبت های قبل و بعد از لیزر توسط شما، فقط و فقط یک پزشک متخصص ورزیده می تواند شما را از عوارض لیزر نجات دهد.

نمی توان گفت که لیزر کوچکترین عارضه ای ندارد. منتها مسئله مهم این است که این عوارض بسیار جزیی یا موقتی بی ضرر باشند و در عین حال نتیجه خوبی از لیزر عایدمان شود.

اگر دستگاه لیزر و پزشک خوب باشند، عوارض خاصی برای ناحیه بیکینی ایجاد نمی شود.

برخی عوارض لیزر لیزر بیکینی عبارتند از:

التهاب پوست اطراف فولیکول های موی زائد

تغییر در رنگ پوست (سیاه و سفید شدن، کمرنگ تر شدن، پرر رنگتر شدن (هایپو/هایپر پیگمنتاسیون)، به خصوص در پوست های تیره.

قرمزی موقت پوست

برنزه شدن پوست

عفونت (در صورت انتخاب دستگاه نامرغوب آلوده یا عدم مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد)

پوسته پوسته شدن

برگشت پذیری رشد موهای زائد یا دوبرابر شدن آن بعد از لیزر نامرغوب و نامناسب یا در صورت تداخل لیزر با بیماری هورمونی یا داروی مصرفی شما

احتمال پیدایش ضایعات پوستی در محل لیزر بیکینی (در صورتی که از قبل به بیماری خاصی مبتلا باشید و درمان نشده باشید: برای مثال، ابتلای قبلی یا فعلی به بیماری لوپوس (به علت حساسیت به نور لیزر)، پسوریاسوس، برص و پیسی، زگیل و تبخال،  لیکن پلان و …)

سوختگی: در صورتی که طول موج لیزر از حد تحمل پوست شما پرقدرت تر باشد یا به دست فرد ناوارد یا غیر متخصصی (برای مثال، در آرایشگاه ها) لیزر شوید

laser hair removal rash - لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه

9 تا از مراقبت های قبل از لیزر بیکینی

قبل از لیزر بیکینی و یا در کل لیزر موهای زائد، بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:

 1. از یک هفته قبل از لیزر بیکینی، از مصرف داروهایی که با نور لیزر تداخل دارند (سبب حساسیت و تحریک پوست در برابر لیزر می شوند) پرهیز کنید. برای مثال، داروهای محتوی طلا، داروهای ضد جوش و آکنه، آنتی بیوتیک ها، آسپرین و هپارین، داروهای آلفا هیدروکسی و بتاهیدروکسیل (AHA، BHA)، رتینوئید، تازوراک، دیفرین…
 2. اگر هرگونه ضایعه پوستی مانند تبخال، زگیل، دانه چرکی …در محل لیزر بیکینی دارید، حتما اول درمان شوید و بعد لیزر کنید. اگر خط بیکینی در کشاله ران دچار تورم غدد لنفاوی شده، اصلا لیزر نکنید.
 3. از هفت روز قبل از لیزر، در معرض اشعه ماورابنفش و نور شدید آفتاب قرار نگیرید و پوست خود را برنزه نکنید.
 4. حتما گزارش کاملی درباره سابقه پزشکی و بیماری ها و حساسیت های پوست و بدن به پزشک بدهید. برای مثال، اگر داروی قلبی-عروقی خاصی مصرف می کنید.
 5. اگر باردار هستید یا شیر می دهید بهتر است لیزر نکنید (توصیه مرکز برکه این است که لیزر را به پایان دوره بارداری و حداقل شش ماه بعد از شیردهی موکول کنید).
 6. جایی که قبلا تاتو شده را لیزر موهای زائد نکنید. برای اینکه بدانید چرا لیزر موی زائد در محل تاتو عوارض می آورد، اینجا کلیک کنید.
 7. بیماری صرع با لیزر ناسازگار است!
 8. دو سه هفته قبل از لیزر بیکینی، محل را با تیغ شیو کنید تا موقع لیزر رنگدانه فولیکول موی زائد از زیر پوست بیرون آمده باشد و راحت تر لیزر شود.
 9. بین نیم ساعت تا چهل دقیقه قبل از لیزر، در محل کرم بی حسی مناسبی را استفاده کنید.

c700x420 3 - لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه

مراقبت بعد از لیزر بیکینی: بعد از لیزر بیکینی چه کنیم؟

“با خواندن بروشور مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد: لیزر بیکینی، اطلاعات خوبی نصیبم شد”:

 1. تا هفت روز بعد از لیزر، پوست تان را در معرض اشعه ماورابنفش یا نور آفتاب قرار ندهید. همچنین، برنزه با لیزر تداخل دارد.
 2. محل لیزر بیکینی را کاملا تمیز نگه دارید.
 3. به مدت دو ساعت بعد از لیزر فعالیت شدید نکنید زیرا حرارت بدن بالا می رود و سوختگی لیزر ایجاد می شود.
 4. تا دو هفته بعد از لیزر موهای زائد بیکینی بوتاکس نکنید و فیلر و ژل تزریق نکنید.
 5. لباس های گشاد و راحت بپوشید.
 6. محل لیزر را خنک نگه دارید.
 7. از کرم های ضد آفتاب یا ضد اشعه ماورابنفش با SPF 30 و یا بالاتر استفاده کنید.
 8. تا یک هفته بعد از لیزر بیکینی سونا نروید و محل لیزر را با آب ولرم بشویید.

حکم لیزر بیکینی

سوال: حکم لیزر بیکینی چیست؟

جواب: از نظر برخی فقها، هر عمل زیبایی ای که مستلزم نظر و لمس ناحیه شرمگاهی باشد اشکال دارد مگر اینکه ضرورت پزشکی وجود داشته باشد.

از نظر برخی علمای دیگر، نمایان کردن محل تناسلی بدون ضرورت پزشکی برای شخصِ غیر جایز نیست. اما اگر رشد موهای زائد ناحیه تناسلی اذیت کننده است و نیاز حتمی به لیزر وجود دارد، لیزر بیکینی (تناسلی) نزد پزشک زن برای زن و پزشک مرد برای متقاضی مرد اشکالی ندارد. البته باید تا حد امکان ناحیه شرمگاهی پوشانده شود.

از آنجا که نظر علمای اهل تشیع و سنت و مراجع ممکن است متفاوت باشد، بهتر است هر شخص به عالِم مربوط مراجعه نموده و حکم لیزر بیکینی را از وی سوال نماید.

woman having laser hair removal on her armpit 1 - لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه

نکته: در لیزر بیکینی ناحیه تناسلی، دست پزشک هیچ تماسی با ناحیه شرمگاهی ندارد و امواج لیزر از طریق ابزار هندپیس به پوست انتقال می یابد. برای اینکه خیالتان از نظر شرعی راحت شود، می توانید تا نواحی اطراف شرمگاهی را لیزر کنید.

بهترین دستگاه لیزر بیکینی را در مرکز برکه بیابید

دوست عزیز، به جرت می گوییم که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بیکینی بدون درد در حال حاضر دستگاه اسکلپیون مدیواستار می باشد. این دستگاه متعلق به شرکت معروف لیزری زایس (با همکاری شرکت مدیواستار) در آلمان می باشد. زایس سال هاست که در زمینه فن آوری های لیزری در پزشکی و زیبایی و جوانسازی با لیزر حرف اول را در دنیا می زند.

هر آنچه اطلاعات درباره ی لیزر اسکلپیون مدیواستار نیاز دارید اینجاست.

تماس با مرکز لیزر برکه (لیزر + واقعیت مجازی): 09027610748


اینستاگرام مرکز لیزر برکه: berkelyzerr


بهترین مرکز لیزر بیکینی و زیر بغل در تهران

یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز لیزر در ایران مرکز لیزر برکه است که در شمال تهران واقع می باشد. این مرکز از بهترین امکانات تخصصی لیزر و پوست و مو برخوردار است. تخصص پزشکی مرکز برکه حرف ندارد و قیمت های لیزر بسیار منصفانه تر از مراکز و کلینیک های رایج در تهران و ایران می باشد. همچنین، بهترین دستگاه های لیزر را می توانید در مرکز لیزر برکه بیابید. این دستگاه ها فوق پیشرفته و گران هستند.

78 - لیزر بیکینی درد داره؟ لیزر بیکینی خوبه؟ لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز برکه

تخفیف لیزر بیکینی در مرکز لیزر برکه

در مرکز لیزر برکه، تمامی تخفیف ها کاملا واقعی و مطابق با همان چیزی ست که در کد تخفیف از قبل اعلام می شود.

اگر مایل به کسب اطلاعات درباره ی چگونگی تخفیف در مرکز لیزر برکه و راه های تشخیص تخفیف واقعی از دروغین هستید، کلیک کنید.

لینک تخفیف لیزر بیکینی و زیر بغل در مرکز لیزر برکه

فیلم لیزر بیکینی

برای مشاهده ویدئوی لیزر بیکینی کلیک کنید.

سایت زیر صدای پزشکان و انواع ویدئوهای جالب پوست و مو و لیزر، مغز و اعصاب و روان، روانشناسی و روانپزشکی، کودک و نوجوان…را به نمایش می گذارد.

سایت نمایش ویدئوهای پوست و مو و لیزر + صدای پزشکان متخصص پوست و مو و لیزر

لیزر بیکینی همراه با واقعیت مجازی در مرکز لیزر برکه در شمال تهران

دوستان عزیز،

برای اولین بار در ایران،

لیزر موهای زائد همراه با واقعیت مجازی در مرکز لیزر برکه شمال تهران

اجرا می گردد.

تماس با مرکز لیزر برکه (لیزر + واقعیت مجازی): 09027610748
اینستاگرام مرکز لیزر برکه: berkelyzerr

واقعیت مجازی به معنی نمایش تصاویر متحرک چند بعدی و فیلم های انمیشن ویدئویی همراه با موزیک ویدئو آرامبخش یا مهیج می باشد.

واقعیت مجازی، به عنوان یک علم جدید و مدرن، فواید بسیار فراوانی برای آرامش روح و روان انسان دارد.

مرکز واقعیت مجازی مجموعه فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان جایروس کلینیک در تهران کامل ترین مجموعه پزشکی در ایران می باشد.

شما عزیزان می توانید از واقعیت مجازی در کلینیک جایروس کلینیک برای درمان انواع فوبیا (ترس)، فراموش کردن خاطرات آزاردهنده گذشته، درمان تروما و شوک عصبی ناشی از تجارب ناخوشایند، درمان حس ناکامی و شکست و ….

استفاده کنید.

برای تماس با کلینیک جایروس و دیدن ویدئوها، شنیدن پادکست و خواندن مقاله های جالب واقعیت مجازی، اینجا کلیک نمایید.

تماس با مرکز لیزر برکه (لیزر + واقعیت مجازی): 09027610748
لیزر بیکینی درد داره؟ با مرکز لیزر برکه هرگز.
اینستاگرام مرکز لیزر برکه: berkelyzerr

سلامتی شما آرزوی قلبی ما

اکبری زاده؛ دپارتمان پژوهشی مرکز لیزر برکه


0 0 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

شماره های تماس سریع  بیشترین تخفیف های زیبایی در ۲۴ ساعت آینده

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748  ☎

Source
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x
()
x