قیمت لیزر بیکینی | هزینه لیزر کل بدن | لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر اسکلپیون 2018

0 528

قیمت لیزر بیکینی

قیمت لیزر بیکینی ممکن است نسبت به سایز ناحیه و میزان پرپشت بودن موها تعیین کرد.شما می توانید جهت اطلاع از تعرفه قیمت های مرکز لیزر برکه اینجا را کلیک کنید

بیکینی یکی از نقاط بدن است که بی مو نگه داشتن آن خصوصا در هنگام تابستان و فصل شنا بسیار مهم و ضروری می باشد

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر،مجهز به جدیدترین نسل

لیزر بدون درد (دستگاه اسکلپیون،مدیواستار)

☎ 22612171_021 ☎ 021-22612108

09027610748

به نظر می رسد که هر چقدر هم این ناحیه را وکس کنیم یا از کرم های شیو استفاده کنیم باز هم ناحیه بیکینی ما نرم و بی مو نخواهد بود.بیشتر مواقع دیده می شود که گرچه موهای ناحیه بیکینی خود را به طور کامل تراشیده اید اما باز هم جای موهای سیاه و ضخیم آن از پشت پوست پیداست و همین مسئله خصوصا برای خانم ها متاهل بسیار عذاب آور است

از طرف دیگر اصلاح کردن این ناحیه کار بسیار دشواری است چرا که هر چقدر هم دقت به خرج دهید باز هم می بینید که چند تار مواز دستتان در رفته است و هیچ چیز بدتر از این است . قیمت لیزر بیکینی )

به همین خاطر زنان بسیاری هستند که تمایل دارند لیزر موهای زائد بیکینی را امتحان کنند. البته در ابتدا ترجیح می دهند نواحی عمومی تریاز بدن را لیزر کنند تا نتیجه و البته درد آن را بسنجند.

این مسئله به یک سوال بزرگ منجر می شود : لیزر موهای زائد یا لیزر برزیلی؟

برای این که بدانید کدام انتخاب برای شما مناسب تر است ، تصمیم گرفته ایم مطالب زیر را با شما درمیان بگذاریم.پس با ما همراه باشید

مرکز لیزر موهای زائد برکه افتخار دارد که با در اختیار داشتن جدیدترین دستگاه الکساندرایت اسکلپیون 2018 کلیه خدمات لیزر موهای زائد را به شما عزیزان و همراهان همیشگی ارائه کند.جهت اطلاع از تعرفه قیمت ها اینجا را کلیک کنید.

تفاوت میان لیزر برزیلی و لیزر بیکینی

بسیاری از زنان تفاوت بین لیزر خط بیکینی و لیزر برزیلی را نمی دانند. هر دو مورد مشابه هستند، به همین خاطر گاهی موجب بروز سردرگمی می شوند. از آن جایی که صحبت کردن درباره این مسئله کمی سخت است ، زنان ترجیح می دهند که به جای این که راجع به این تفاوت از تکنیسین لیزر سوالات خود را بپرسند ، به صورت آنلاین و اینترنتی به دنبال پاسخ این سوال باشند.

خط بیکینی

ناحیه ای که موازی خط شورت قرار می گیرد ، خط بیکینی نامیده می شود.لیزر موهای زائد بیکینی معمولا 3 اینچ فراتر از این خط را درمان می کند و اطمینان حاصل می کند که پوست اطراف خط بیکینی بدون مو خواهد بود.

لیزر بیکینی غالبا شامل نواحی دیگری  که با لباس زیر پوشانده می شوند نیز می گردد مانند لبه های لگن و هم چنین بالای ناحیه تناسلی زنانه اما این مسئله به خواست و میل مشتری بستگی دارد.( قیمت لیزر بیکینی )

لیزر موهای زائد برزیلی

درمان برش لیزر موهای زائد برزیلی شامل لیزر قسمت های بیشتری از از بدن، تا صرفا قسمت بیکینی است. نتیجه ی این گزینه بی مویی کامل بدن است، اما اغلب آنهایی که درمان نوع برزیلی را انتخاب می کنند مقداری از موهایشان (مانند ناحیه ی شرمگاهی) روی بدن باقی می ماند.

هر کدام از این گزینه ها می توانند براسا خواست شما تغییراتی بکنند و تنظیم شوند.

70 300x100 - قیمت لیزر بیکینی | هزینه لیزر کل بدن | لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر اسکلپیون 2018
قیمت لیزر بیکینی

تا چه حد می خواهید از شر نگهداری خلاص شوید؟

همه خانم ها می دانند که منطقه بیکینی یکی از مشکل سازترین نواحی برای رفع موهای زائد است زیرا بیشتر روش های رفع موهای زائد در این مناطق به جای آنکه مشکل را حل کنند به آن می افزایند. لیزر موهای زائد ناحیه ی بیکینی، ظاهری صاف و بی عیب و نقص به پوست می دهد و سبب جلوگیری از رشد مجدد موهای زائد و بروز التهابی می شود که معمولا در روش های دیگر رفع مو وجود دارند. قیمت لیزر بیکینی )

با این حال، کسانی که این گزینه را انتخاب می کنند، هنوز هم باید از ناحیه لیزر شده محافظت کنند. البته نیاز به نگهداری کمتر از قبل خواهد بود مگر آنکه گزین هی لیزر موهای زائد برزیلی را انتخاب کرده باشید، که به طور دائم تمام موهای ناحیه شرمگاهی را از بین می برد.

هدفتان از لیزر چیست؟

آیا تنها به دنبال آن هستید که میزان رشد موهای زائد بر روی خط بیکینی خود را کاهش دهید و از سوزش ناشی از اصلاح خلاص گردید؟ آیا به دنبال آن هستید کهع نقاط کمتری از بدنتان را شیو کنید و مطمئن باشید همه ی قسمت ها کاملا اصلاح شده اند؟ پس حتما درمان لیزر موهای زائد بیکینی بهترین گزینه ی درمانی برای شماست.

آیا به دنبال آن هستید که دیگر مجبور به شیو کردن نباشید و با انتخاب روش دیگری برای رفع موهای زائد پولتان را به جای خرج تیغ و اپیلاسیون پس انداز کنید؟ آیا به دنبال آن هستید که برای همیشه از شر رشد دوباره ی موهای زائد، سوزش اصلاح،عرق و دیگر التهابات خلاص شوید؟ آیا می خواهید بدنی نرم و لطیف در سراسر سط پوستتان داشته باشید(نه فقط در ناحیه ی بیکینی)؟ بنابراین درمان لیزر موهای زائد  برزیلی ممکن است بهترین درمان برای شما باشد. قیمت لیزر بیکینی )

قیمت لیزر صورت مردان

فرآیند لیزر موهای زائد در مردان اصولا تفاوت چندانی با زنان ندارد. مهمترین تفاوت آن این است که چون موهای صورت مردها ضخیم تر از زن هاست، ممکن است به اشعه ی لیزری با شدت بیشتر برای رفع کامل موهای زائد نیاز داشته باشند. همچنین ممکن است تعداد جلسات لیزر موهای صورت مردان از زنان بیشتر باشد.

به همین دلیل بسته به شرایط منحصر به فرد متقاضی، تعداد جلسات و شدت و دقت درمان تنظیم می یابد، که هر کدام از این پارامتر ها بر روی تعیین قیمت و هزینه ی لیزر صورت مردان تاثیر می گذارد. قیمت لیزر بیکینی )

قیمت لیزر موهای زائد با دستگاه اسکلپیون مدیو استار 2018

دستگاه اسکلپیون 2018 در حال حاضر بهترین و معتبر ترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیاست. نمونه های جدید این دستگاه فاصله ی بسیاری زیادی با رقیبان گرفته اند و خود را به عنوان محبوب ترین دستگاه لیزر جا انداخته اند. از مزیت های این دستگاه می تواند به عوارض جانبی بسیار حداقلی آن و البته لیزر بدون درد اشاره کرد. سیستم خنک کننده ی هم زمان این دستگاه، از التهاب پوست و احتمال بروز قرمزی جلوگیری کرده، و هم چنین درد را به نزدیک صفر می رساند.

از دیگر مزیت های بسیار مهم و کاربردی این دستگاه ایناست که با کشیدن سلفون یک بار مصرف بر روی هند پیس این دستگاه ، احتمال بروز عفونت و سرایت بیماری های ویروسی به صفر رسیده است.

نکته ی دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که دستگاه لیزر اسکلپیون ،قابلیت بسیار مهمی دارد و آن تاثیر گذاری بر روی انواع پوست هاست.در واقع تنها دستگاهی که برای پوست های سبزه و موهای کرکی تاثیر می گذارد ، همین دستگاه می باشد.

با این همه مزیت ، چرا شما هم این دستگاه را امتحان نکنید ؟! کافیست همین امروز با مرکز زیبایی برکه تماس گرفته و نوبت بگیرید

شما هم اکنون می توانید با تعرفه های لیزر با دستگاه اسکلپیون 2018 در مرکز زیبایی برکه از اینجا آشنا شوید.

مترجم و محقق : ندا ناصری

بیشتر بدانید

مرکز لیزر و زیبایی برکه

لینک منبع 

شماره های تماس سریع بهترین تخفیف های زیبایی

لیزر موهای زائد الکساندرایت 2019  ☎ 22612171_021

 تزریق بوتاکس و ژل و فیلر ☎ 02122612108 ☎

 جراحی زیبایی بینی و پلک☎ 09027610748

هایفوتراپی ، پی آرپی و میکرودرم 02166046882 ☎

Leave A Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!