جذابیت ظاهری

چگونه جذابیت مردانه داشته باشیم | رازهای جذابیت و خوشتیپی آقایان

ترفند های زیبایی مردان برای افزایش جذابیت مردانه

ویژگی افراد جذاب – جذابیت برای مرد

واضح است که جذابیت مردانه تنها به یک عامل بستگی ندارد و این که چه چیزی شما را واقعاً جذاب می ‌‌کند و چه چیزهایی باعث می ‌شود که شما در نظر خانم ‌ها جذاب به نظر برسید و توجه آن ‌ها را به خود جلب کنید به عوامل متعددی بستگی دارد. همین تعدد عوامل ممکن است منجر به گیج شدن و سردرگمی آقایان شود و آن‌ ها را به راه‌ های اشتباه بکشاند. طرز لباس پوشیدن شما ، رفتار و منش ، هیکل خوب مردانه ، جذابیت ظاهری ، همه و همه در این مورد به خصوص نقش دارند. اما آنچه که بیش از هر چیز پر رنگ و لعاب به نظر می رسد ، اهمیت بهداشت و زیبایی مردان برای زنان در یک رابطه است.

ما در این مقاله اختصاصی به شما آموزش می دهیم تا صرف نظر از سایر عوامل دخیل در جذابیت مردانه تان ، چگونه می توانید به طور انحصاری در روابط زناشویی و عاشقانه ، جذابیت جنسی مردانه داشته باشید.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2024

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

راه های افزایش جذابیت مردانه

راز های جذابیت پسرانه

یکی از مواردی که نشان می دهد شما به بهداشت فردی و زیبایی مردانه خود اهمیت می دهید ، از بین بردن موهای زائد بدن تان است. در گذشته زنان از مردانی که موهای بدن خشنی داشتند ، خوششان می آمد. اما امروزه همه چیز ، از جمله فاکتورهای زیبایی تغییر کرده است و دیگر داشتن موهای زمخت و خشن سینه و زیر بغل زیبا و جذاب به شمار نمی رود.

قبلا تصور می شد که حذف موهای زائد تنها مختص خانم هاست. تنها در صورتی که یک بدنساز، دوچرخه سوار یا شناگر بودید، می توانستید موهای زائد خود را از بین ببرید و در غیر این صورت باید باقی عمر خود را با موهای زائد زمخت و خشن ادامه می دادید. اما امروزه از بین بردن موهای زائد روز به روز در مردان نیز در حال افزایش است.

 

اصلاح با ژیلت

لیزر موهای زائد در استان خوزستان
شیو کردن

روش های متعددی برای اصلاح موهای زائد بدن وجود دارد که قدرت جاذبه مرد را در یک رابطه افزایش می دهد. اما شاید اولین و دم دست ترین گزینه ای که به فکر تان خطور کند ، اصلاح موهای زائد بدن با استفاده از ژیلت است.

یک ژیلت خوب در ابتدا می تواند بدن تان را مانند دنبه، نرم و لطیف کند و جذابیت ظاهری تان را در رابطه افزایش دهد؛ اما پس از گذشت چند ساعت ممکن است شاهد ظهور برآمدگی های قرمز شوید. جوش ها و برآمدگی های ناشی از اصلاح ، مشکلی فراتر از این هاست. در برخی موارد، در صورتی که این مشکل درمان نشود، می تواند منجر به آسیب های دائمی گردد و بر جذابیت مردانه تان خدشه وارد کند.

ممکن است حین جستجو برای رفع مشکل جوش های ناشی از اصلاح، با سایر اسامی که به شرح زیر است نیز مواجه شده باشید:

  • سودوفولیکولیت باربا یا PFB (pseudofolliculitis barbae)
  • سودوفولیکولیت پوبیس (به طور ویژه به تشکیل جوش ناشی از اصلاح در ناحیه تناسلی اطلاق می گردد)
  • خارش باربِر
  • اسکار سودوفولیکولیت

این ها همگی اسامی مترادف با این مشکل هستند. پس چنانچه در جای دیگری آن را با این نام ها مشاهده کردید، تعجب نکنید.

خصوصیات چهره مرد جذاب

جوش های بعد از اصلاح ممکن است در هر نقطه ای از بدن که آن را شیو می کنید، رخ دهد. وکس کردن، استفاده از موچین و مصرف موبر های شیمیایی نیز ممکن است در برخی موارد منجر به بروز این عارضه شود. جوش های ناشی از اصلاح در نواحی زیر امکان بروز دارد:

  • صورت ( به ویژه چانه، گردن و زیر گونه ها)
  • زیر بغل
  • کشاله ران
  • پاها

احتمالا اکنون از روش اصلاح با ژیلت ناامید شده اید. اما نگران نباشید. گزینه های دیگری هم در دسترس قرار دارند که به شما در افزایش جذابیت مردانه تان کمک می کنند.

 

اپیلاسیون

اپیلاسیون موهای زائد گوش
اپیلاسیون آقایان

موم، ماده چسبنده ایست که بر پایه عسل تهیه شده است و قدمت زیادی دارد. در واقع موم به پوست مالیده می شود اما مو را از ریشه جدا می سازد. برای این کار، معمولا نوارهای پارچه ای تهیه شده است که شبیه بانداژ است و توسط آن مو از ریشه کنده می شود. هر نقطه از بدن 10 دقیقه تا 1 ساعت یا بیشتر طول می کشد.

اپیلاسیون جهت شکل دادن به ابروها، وسط ابرو، موهای روی گوش و گردن، پاها، زیر بغل و بازوها مناسب است. اپیلاسیون را می توان همچنین در ناحیه تناسلی به کار برد اما بسیار دردناک است؛ به همین دلیل بهتر است ابتدا قسمت های دیگر بدن را اپیلاسیون کنید تا متوجه شوید آیا تحملش را دارید یا خیر. نتایج اپیلاسیون معمولا بین 4 تا 6 هفته دوام دارد.

چنانچه در گذشته هیچگاه اپیلاسیون انجام نداده اید، بهتر است ابتدا این کار را به یک فرد حرفه ای واگذار کنید و این موضوع را با فرد مربوط مطرح کنید. از آنجایی که اپیلاسیون می تواند منجر به بروز عفونت های پوستی شود، انجام مراقبت های پوستی پس از آن بسیار اهمیت دارد. برخی از این مراقبت ها شامل استفاده از لوسیون پوست ضد باکتری برای چندین روز است. جالب است بدانید که بر اساس یک مطالعه، تعداد آقایانی که از روش اپیلاسیون استفاده می کنند رو به افزایش است.

 

الکترولیزر

الکترولیزر برای آقایان

در الکترولیزر جهت نفوذ به هر یک از شفت های مو از یک سوزن فوق باریک استفاده می شود. این دستگاه، شوک الکتریکی به فولیکول مو وارد می کند و سلول های تشکیل دهنده مو را از بین می برد. هنگامی که سلولی از بین برود، هیچ مویی هم رشد نخواهد کرد.

هر جلسه الکترولیزر بین 10 تا 20 دقیقه متغیر است. چنانچه قصد دارید موهای زیادی را از بین ببرید، درمان تان به صورت هفتگی و به مدت یک سال به طول خواهد انجامید.  از آنجایی که هر مویی در زمان خاصی درمان می شود، ضخامت و فر بودن مو نیز در مدت درمان دخیل است.

از آنجایی که الکترولیزر برای از بین بردن موهای زائد تمامی نواحی قابل استفاده است اما درمان وقت گیری محسوب می شود، و معمولا برای نواحی کوچک تر مانند ابرو و گردن مناسب تر است. چنانچه الکترولیزر در ناحیه تناسلی به کار برده شود، بیحسی موضعی می تواند کمک کننده باشد؛ چراکه بسیار دردناک است.

بیشترین کاربرد الکترولیزر در مردان جوان، در ناحیه وسط ابروهاست. با بالاتر رفتن سن در آقایان، موهای زائد در نواحی گردن، گوش و اطراف بینی گسترش می یابد. به کار گیری الکترولیزر در نواحی بزرگ تر مانند قفسه سینه و کمر بسیار وقت گیر است. درمان نواحی کوچکتر در جلسه اول بین 20 الی 30 دقیقه است که در درمان های بعدی تنها 5 تا 10 دقیقه طول می کشد. بنابراین درمان در نواحی کوچکتر امر وقت گیر نخواهد بود.

 

کرم های موبر

دپیلیتورها یا کرم های موبر
کرم موبر

این کرم ها، ترکیبات شیمیایی بر پایه ژل یا کرم هستند که به پروتئین های مو حمله کرده و آن ها را از بین می برند. این امر منجر به ریزش سریع مو می گردد. استفاده از کرم های موبر  بین 30 تا 60 دقیقه زمان می برد. پس از مالیدن کرم، 5 دقیقه طول می کشد تا ترکیبات اثر کنند.

این کرم ها بسیار مناسب برای از بین بردن موهای زائد کمر، قفسه سینه، بازوها و پاها می باشند. پوست اطراف ابروها و ناحیه تناسلی ممکن است نسبت به این درمان حساس باشند. برای مدت 1 یا چند هفته موی زائدی نخواهید داشت.

از آنجایی که برخی از ترکیبات شیمیایی به کار رفته در کرم های موبر ممکن است بسیار قدرتمند باشند، در پوست های حساس به ویژه پوست ناحیه تناسلی مناسب نمی باشند. چنانچه پس استفاده هرگونه واکنشی مانند سوزش، خارش، قرمزی یا تاول داشتید، بلافاصله کرم را پاک کنید و از آن استفاده نکنید.

 

لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد آقایان – موهای زائد مردان کجاست

لیزر موهای زائد، روشی برای از بین بردن و کاهش چرخه رشد موهای زائد از طریق پرتو نوری است که پوست را مورد هدف قرار می دهد. هنگامی که فولیکول تضعیف می شود، شفت مو نیز ضعیف و ضعیف تر شده و در نهایت وارد دوره پیش درمانی می شود که فولیکول تخریب شده و دیگر هیچ مویی نمی روید.

لیزر موهای زائد برای مردانی که از موهای زائد کمر، قفسه سینه، شکم یا کل بدن، بدشان می آید، گزینه بسیار مناسبی است. اجازه دهید همین جا این تصور غلط را از ذهن شما بزداییم: لیزر موهای زائد، بدن شما را به بدن یک زن مبدل نمی سازد و به هیچ وجه تنها مختص زنان نیست.

بسیاری از مردان تنها موهای قفسه سینه خود را درمان لیزر موهای زائد می کنند، نه به این خاطر که قصد داشته باشند از شر کل موهای شان خلاص شوند؛ بلکه بدان علت که دوست دارند موهای قفسه سینه شان ضخامت و خشنی سابق را نداشته باشد.

در میان اکثر قریب به اتفاق مردان، درمان لیزر موهای زائد کمر و قفسه سینه رایج است. این درمان ها به آن ها کمک می کند، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به بدن و جذابیت مردانه خود داشته باشند.

جذبه داشتن مرد – لیزر موهای زائد مردان توسط خانم

امروزه به دلیل رعایت بهداشت فردی و مبحث جذابیت جنسی مردانه در کشورهای پیشرفته، حدود 40% مشتریان مراکز لیزر موهای زائد را مردان تشکیل داده اند.

بسیاری از آقایان نیز ترجیح می دهند موهای کمتری روی صورت برای شیو کردن داشته باشند، به خصوص در مواردی که موهای زیر پوستی یا برجستگی های ناشی از اصلاح (سودوفولیکولیت) روی صورت و گردن شان می روید. به گفته متخصصین پوست، لیزر موهای زائد تنها روش درمان موثر سودوفولیکولیت که در ابتدا اشاره شد به شمار می رود.

بر اساس آمار، 5% مشتریان مرد مراکز لیزر موهای زائد نیز به منظور لیزر موهای سر خود مراجعه می کنند. ممکن است این موضوع از نظرتان عجیب به نظر برسد، اما واقعیت دارد و این آقایان به دلیل کچلی پراکنده یا رویش بد خط مو دست به این اقدام می زنند.

 

نتیجه گیری برای افزایش جذابیت مردانه

خصوصیات مرد جذاب

عوامل متعددی در افزایش جذابیت مردانه دخیل هستند که رعایت بهداشت به واسطه نداشتن موی زائد یکی از آنهاست. همچنین روش های مختلفی نیز برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که هر یک دارای پیامدهایی است. لیزر یکی از بهترین و جدیدترین روش های رفع موی زائد محسوب می شود.

لیزر موهای زائد برای از بین بردن یا کاهش موهای کمر، قفسه سینه، شکم، شانه ها و حتی ناحیه تناسلی آقایان بسیار مناسب است. لیزر بهترین عملکرد را در پوست های روشن با موهای تیره دارد و برای افراد دارای موی بلوند یا سفید مناسب نمی باشد. افراد دارای پوست تیره، تنها به نوعی لیزر به نام اندیاگ به خوبی پاسخ می دهند.

هر جلسه درمان لیزر تقریبا حدود 30 دقیقه طول می کشد و در مجموع به 8 جلسه درمان نیاز است.

اغلب مردان برای از بین بردن موهای زائد کمر، بالای بازو ، قفسه سینه و حتی ناحیه تناسلی خود از لیزر استفاده می کنند و در بسیاری از موارد تنها تمایل دارند موهای زائدشان کم پشت و نازک شود. این همان چیزی است که به واسطه دستگاه های لیزر حاصل می گردد. این روش بر خلاف سایر روش ها دائمی است و شما را یک عمر راحت می کند و رابطه زناشویی و عاشقانه تان را ارتقا می دهد.

امیدواریم شما آقایان عزیز از این مطلب بهره کافی برده باشید. چنانچه درصدد انجام لیزر موهای زائد برآمده اید تا زندگی زناشویی و جذابیت جنسی خود را متحول سازید به شما بهترین مرکز لیزر تهران واقع در محدوده شمال تهران (شریعتی ، قلهک ، زرگنده دروس ، ظفر ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) را معرفی می کنیم. مفتخریم اعلام کنیم ما در این مرکز علیرغم لیزر موهای زائد ، تمامی خدمات زیبایی را به شما عزیزان با هزینه هایی به مراتب کمتر از سایر مراکز ارائه دهیم و برای شما جذابیت و اعتماد به نفس بی حد و مرزی به ارمغان آوریم.

چگونه صورت مردانه جذاب داشته باشیم

مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را به شما عزیزان ارائه دهد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع:

healthline

webmd

mensjournal

1 1 رای
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Subscribe
Notify of
guest

2 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
محمد عرفان مزینانی
محمد عرفان مزینانی
3 years ago

جسارتا برخی از عکس هایی که میگذارید چندان مناسب نیست