بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم

بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: کربوکسی تراپی دقت عمل زیادی می خواهد. برای همین هرگز پوست خود را به دست غیر متخصص پوست و یا غیر پلاستیک جراح نسپارید. با ما برای تجربه نمونه های موفق مراکز برتر در ایران همراه باشید: www.tehranskin.com

 

بهترین مرکز کربوکسی تراپی: نمونه های موفق لاغری، درمان استریا،سلولیت و کبودی زیر چشم

non surgical treatment carboxytherapy al ain zo skin centre 1 in al qattara 5a56b279bc910 slider - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم

سلام دوستای خوب و صمیمی ما.

امروز گزارشی از ایران خودمان درباره نمونه های موفق کربوکسی تراپی در بهترین مراکز تخصصی در ایران + فیلم جالب داریم. این بار دوربین کربوکسی تراپی تغییرات بدن را از زوایای متفاوتی به شما نشان می دهد.

کربوکسی تراپی چیست؟

carboxygraph - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم

هر روش نوینی که وارد جوانسازی شود، از قبل فایده هایش در در پزشکی-درمانی به اثبات رسیده. کربوکسی تراپی هم اوایل برای درمان روماتیسم مفصلی و اختلالات عروقی کاربرد داشته. کشور مبداء هم فرانسه بوده. کربوکسی تراپی یعنی تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست برای اهداف جوانسازی و زیبایی.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

insta - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

insta - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم پیج تخصصی لیزر موهای زائد

insta - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

گاز دی اکسید کربن گازی بی رنگ و بی بوست که به صورت خالص و کنترل شده زیر پوست تزریق می شود.

از مزایای این گاز

کمک به رفع سلولیت و

سفت کردن پوست،

کاهش جای اسکار و زخم،

روشن کردن زیر چشم ها (رفع کبودی) و

یکنواخت سازی بافت پوستی ست.

***گاهی کربوکسی تراپی را همراه با سلولیت استفاده می کنند.

گاز مایع دی اکسید کربن فورا در بافت های زیرین پوست پخش می شود. این گاز از نظر جریان از قبل کاملا کنترل شده و بی ضرر است. برای جوابدهی عالی، بهتر است هر سه تا شش ماه یکبار تزریق شود.

کربوکسی تراپی و لیپوساکشن

800px Fat removal using cannula during tumescent liposuction 300x145 - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم

از تزریق دی اکسید کربن برای درمان روماتیسم مفصلی، پسوریاسوس و اختلالات عروقی نیز استفاده می شود. در زیبایی و جوانسازی، به تازگی باب شده.  اوایل به عنوان مکمل لیپوساکشن باسن یا نشیمن به کار می رفت. ممکنه مقداری از رسوبات چربی پس از لیپوساکشن در بدن باقی بماند. به همین دلیل، از کربوکسی تراپی برای کاهش یا حذف کامل چربی های باقیمانده کمک گرفته می شود.

کربوکسی تراپی ابتدا در فرانسه برای درمان های عروقی مانند بیماری رِینود باب شد. این بیماری هم اکنون با دارو قابل درمان است. در دهه ی 1950 میلادی، دکتر ژان باپتیس روموف سلولیت را با کربوکسی تراپی درمان می کرد.

بهترین متخصص کربوکسی تراپی

the best - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم

هشدار: کربوکسی تراپی را به پزشک متخصص پوست یا جراح پلاستیک بسپارید. مراقب باشید مرکز معتبری انتخاب کنید.

کربوکسی تراپی جزو معدود روش های جوانسازی ست که برای تمام نقاط بدن خوب عمل می کند، به خصوص برای لاغری و حذف چربی ران ها و نشیمن. اما باید حتما به دست پزشک کاربلد انجام شود.

هشدارها و ایمنی کربوکسی تراپی

1. کربوکسی تراپی، در عین جوابدهی عالی، دقت عمل زیادی لازم دارد. بنابراین، هرگز پوست خود را به دست افراد غیرمتخصص پوست یا غیر جراح لاستیک نسپارید.

2. بیهوشی کلی لازم نیست اما گاهی از کرم یا محلول های بی حسی موضعی استفاده می شود. فقط یک پزشک مجرب و کاربلد می تواند مقادیر مواد بی حسی را با در نظر گرفتن حساسیت های بدن شما به طور متعادل و متناسب تعیین کند.

3. پزشک مجرب میزان جریان گاز را کنترل می کند. گاز از طریق یک لوله استریل زیر پوست شما در نقاط مناسب تزریق می شود. شناخت آناتومی این نقاط اهیمت زیادی دارد. برای همین بر اتخاب پزشک و مرکز باتجربه، دلسوز و معتبر تاکید می کنیم.

4.      بستگی به هدفتان، کربوکسی تراپی ممکن است بین 3 و یا 12 تا 20 جلسه لازم شود. اینگونه جلسات به علت تعدد هزینه مناسبی دارند. در این صورت، هفته ای 1 تا دو مرتبه لازم می شود. هر جلسه فقط بین یک ربع تا سی دقیقه زمان می برد.

5. کربوکسی تراپی اغلب نقاط زیر را پوشش می دهد: زیر چشم ها، بالای پلک ها، شکم، ران ها، نشیمن و بازوها.

6. بعد از جلسه پنجم تغییراتی را حس می کنید. در جلسه دهم بافت زیرپوستی محکمتر می شود. رژیم غذایی مناسب و ورزش کمک خوبی برای جوابدهی بهتر است.

7. بهتر است کربوکسی تراپی هر سه تا شش ماه یکبار یک جلسه  (سه تا چهار بار در سال) تمدید شود تا نتایج پابرجا بمانند.

درمان سلولیت و لاغری در بهترین مرکز کربوکسی تراپی

Cellulite Treatment Options and Before and After Cellulite Treatments 1080x640 - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم

سلولیت به انباشت رسوبات چربی زیر پوست می گویند که سبب فرورفتگی یا برجستگی  می شود. چربی انباشته به بافت همبند کناری فشار می آورد و نوعی فتق ایجاد می کند.

کربوکسی تراپی به دو روش عمل می کند:
  1. بهبود خونرسانی با گشادتر کردن رگ های خونی و اکسیژن رسانی بهتر به پوست. زیر پوست از مایعات اضافی پاکسازی و بافت سفت تر می شود.
  2. کربوکسی تراپی سلول های چربی را می شکند (فرآیند لیپولیز). چربی به انرژی برای تحرک بدن تبدیل می شود. مایع اضافی بین این سلول های چربی بدون هیچ گونه آسیبی به بافت همبند پاکسازی می شود.

نمونه موفق کربوکسی تراپی برای رفع استریا و ترک های پوستی

carboxy - بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران: فیلم، گزارش و نمونه های موفق لاغری، سلولیت، کبودی زیر چشم

مقایسه کربوکسی تراپی و رادیوفرکانسی سه قطبی در درمان استریا یا ترک پوستی

گزارشی از درمان استریا با کربوکسی تراپی از بیمارستان دانشگاه الزهرا داریم.

کربوکسی تراپی به معنای تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست برای فریب آن است. پوست در فکر جبران کمبود اکسیژن می افتد و خونرسانی زیر آن افزایش می یابد.

مدت 6 ماه تغییرات پوستی 45 زن با دستگاه های آنالیزگر پوست اندازه گیری بررسی شد. در هر دو گروه، تا بیش از 93 درصد بهبودی از نظر درمان ضایعه و بافت پوستی مشاهده شد.

نتیجه کربوکسی تراپی کمترین عوارض را نشان می داد. عوارض موقتی مانند درد و کبودی خیلی زود رفع شدند.

فیلم کربوکسی تراپی: بهترین روش درمان ترک های پوستی/ استریا

فیلمی جالب درباره درمان ترک های پوستی داریم. پزشک مجرب نشان می دهد که بهترین راه درمان ترک های پوستی استفاده از کربوکسی تراپی ست. به عقیده وی، هیچ روش قدیمی یا دیگری به غیر از کربوکسی تراپی اینقدر عالی جواب نمی دهد. ایشان از کاربردهای دیگر کربوکسی تراپی که در دنیا موفق عمل کرده نیز سخن می گوید.

برای دیدن فیلم، کلیک کنید.

 برای دیدن ویدئوهای بیشتر، اینجا کلیک کنید.

بهترین مرکز کربوکسی تراپی برای لاغری و رفع سلولیت

دوستان عزیز. لینکی بهتون معرفی می کنم که خیلی خوب پرسش و پاسخ رایج درباره لاغری و درمان سلولیت رو با کربوکسی تراپی توضیح داده.

لینک کربوکسی تراپی برای لاغری و سلولیت: اینجا کلیک کنید.

کربوکسی تراپی برای درمان اختلال نعوظ مردان

برای مشاهده مطلب درمان اختلال نعوظ مردان، اینجا کلیک کنید.

ویژگی های بهترین مرکز کربوکسی تراپی در تهران

دوستای خوبم. در هر روش جوانسازی تاکید ما بر این بود که اگر اختلالات عروقی دارید، از قبل با پزشک مشورت کنید و یا اصلا اون روش رو انجام ندهید. اما این بار می گوییم که خود کربوکسی تراپی برای درمان اختلالات عروقی (تنگی عروق) کاربرد مثبت دارد.

در بهترین مرکز کربوکسی تراپی،

  1. حتما شرایط جسمی و روحی روانی شما بررسی می شود (جلسه مشاوره رایگان).
  2. به سابقه عفونت های پوستی شما در محل تزریق توجه می شود.
  3. به آکنه فعال باکتریایی در محل تزریق توجه می شود.
  4. پزشک کاربلد و با حوصله و صبر کافی ست.
  5. از داروهای مصرفی خاص شما سوال پرسیده می شود.
  6. اگر نیاز به روش های ترکیبی، برای مثال، کربوکسی تراپی+ لیپوساکشن، یا کربوکسی تراپی+ بلفاروپلاستی بود، به شما پیشنهاد می شود.
  7. با همکاری شما، وضعیت پوست شما قبل و، حین جلسات و پس از اتمام کربوکسی تراپی اندازه گیری، آنالیزر و بررسی می شود.
  8. و غیره.

امیدوارم با خواندن مطلب فوق، آگاهانه بهترین مرکز را انتخاب کنید. البته تهران اسکین در زمینه شناخت مراکز معتبر تجربه های گرانبهایی دارد. کافی ست با همکاران و یا شماره های تماس مراکز معرفی شده تماس بگیرید تا از قیمت ها و سازوکار مراحل جوانسازی پوستتان آگاه شوید.

از همراهی شما خوشحالیم.

مریم اکبری زاده

0 0 رای ها
به نظر شما چند ستاره ؟

بیشترین تخفیف های زیبایی و لیزر در بهترین مراکز تهران و شهرستان ها
اینجا کلیک کنید

Source منبع 1 منبع 2
Subscribe
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر شما چیه؟ سوالی دارین؟x